PDA

View Full Version : Защо?



Роничка
09-15-2006, 20:37
Никога не бях предполагала ,че ще обичам някои толкова силно!Че кървави сълзи ще капят от сърцето ми само от спомените които ме обгръщат като гъста мъгла.Обичах го и още го обичам макар да не съм го виждала 1 година.Умирам без него.Мразя се защото не му казах че го обичам.А ли4еше 4е тои мен да.Сега е дале4е и никога ве4е няма да го видя.Имам 4увството 4е тои е целият ми живот.Ходих с едно мом4е но виждах само него в лицето му.И сега още го оби4ам.Понякога щом се вгледам в Луната аз го виждам.Моята единствена любов.Пла4а и много страдам защото наро4но ни разделиха.4ожекът на който държах толкова много.Проклет да е !!!!!Моля ви помогнете ми как да смек4а болката ж сърцето си

TeditoOoo
09-16-2006, 10:55
Кви са сега тея простотии? Защо пишете изобщо не разбирам.
sa_vi_ebah_maikata да не вземе някой да направи така че наистина да те заболи...
А сега по темата: Изглежда ми наистина мн тъжно.Само не разбрах две неща:Къде е той и защо са ви разделили? Иначе мисля,че ако наистина вече няма начин нещата м/у вас да се получат...трябва да го забравиш.Много трудна задача,но това е наи-разумното решение.Срещай се с приятели,създавай нови запознанства...ще намериш някой,който да ти помогне да преодолееш това момче.И вече ще знаеш да рискуваш и да признаваш чувствата си.
Нужно е време,но вече е минала цяла година и ти трябва да продължиш напред.

Malko_kote
09-16-2006, 11:41
Простащина, тва сега стихотворение ли е или неква история :?

luda`flirtajika
09-16-2006, 13:24
времето може да ти помогне до някъде

BeBcHeTo
09-16-2006, 19:35
Простащина, тва сега стихотворение ли е или неква история :?

mon4eto
09-17-2006, 14:10
Svetat e malak nali znae6 :arrow: nqkoi den moje6 da go sre6ne6 i pak da zapo4ne vsi4ko otna4alo :lol: Taka4e ako si gotova go zabravi ako li pak ne 4akai si kasmeta da ti doide :!:

koalka
09-17-2006, 16:42
Надявай се времето да ти помогне и се опитвай да не се отчайваш толкова!

Axxxel
09-17-2006, 16:48
Светът - Една човешка длан...Все някъде..все някога ще намериш това, което ти се изплъзва може би цял живот...нещата винаги се нареждат, стига да вярваш в това ;-)

LP_girl_14
09-17-2006, 20:34
Поредната история която потвържава че когато имаш чувства към някого трябва да му ги признаеш,а не да ги прикриваш и страдаш тайно!Извлечи си поука от това и вече никога не се притеснявай да казваш какво ти е на сърцето!АКо той наситина е значил толкова много за теб ще измине доста време да го забравиш,но ще успееш!Просто остави миналото там където е и не обръщай глава назад.Тези спомени за които се сещаш само те натъжават и ти припомнят че вече не може да сте заедно.Продължи напред :!:

NoWallz
09-17-2006, 20:58
Ходи на риболов,ще помогне.

britney_04
09-17-2006, 21:42
Ходи на риболов,ще помогне.
ти си типичен простак :lol:
по темата-аз бях в такова положение и наистина болката е адски силна,не се сещам да съм изпитвала по голяма болка освен от тази.Няма смисъл да ти казвам че с времето постепенно ще ти охладнеят чувствата към него,защото когато на мен ми го казваха не вярвах сега все още е в сърцето ми,бих дала всичко за да съм с него,но просто вече болката я няма и можеш да допуснеш тогава някои до себе си и малко по малко да спираш да мислиш за този човек.