PDA

View Full Version : Тя е толкова красива, а аз съм такъв загубеняк...



Blind Date
09-15-2006, 21:27
Момче на 15 г. съм. Преди седмица се видях с едно много хубаво момиче, което ме гледаше доста закачливо. Тя не каза нищо, а аз мълчах като пън. Така и не я видях повече. Приятелката й обаче се обадила на моя приятел, за да му каже че ме е харесала и иска да ме види.
Утре ще се видим, а си мисля че просто не заслужавам среща с такова прекрасно момиче. Какво по-дяволите е харесала в мен? ](*,)
Да... и най-вероятно ще се изложа.

sunny_girl16
09-15-2006, 21:30
ei ei uspokoi se. ne govori taka. shtom i dvamata se haresvate znachi super :-) samo se otpusni, budi sebe si ,pokaji chuvstvo za humor i vsichko shte e nared 8)

GOSSSSTTTTTTTT
09-15-2006, 21:33
Spoko, pi4! Nqma da se pritesnqva6! Vsi4ko 6te e nared. Prosto se draj estestveno. Ako q haresva6, opitai se vse pak, da i napravi6 dobro vpe4atlenie... A samo da pitam, samo dvamata li 6te ste, ili 6te ima i natrapnici,razbira se, ako ne e taina :) Pojelavam ti USPEH!!!! :)

reason
09-15-2006, 21:34
Тя не е нищо повече от теб,така че няма защо да мислиш,че не я заслужаваш.Отивай на срещата и не се притеснявай.

09-15-2006, 21:36
Ами ще сме ние двамата, нейната приятелка и моя приятел.
Нещо като двойна среща. Ама ако реша мога и да я измъкна от там.. само да не се панирам, че..

priti_kiti
09-15-2006, 21:36
дигни си малко самочувствието бе ;) 99% процента съм сигурна,че не е така,а просто си въобразяваш.. щом те е харесала,а и ти нея,ще излезете естествено =) може и да се получи нещо ;-) успех

ABSOLUTme
09-15-2006, 21:38
оооо,дааа,ти продължавай да се имаш за загубеняк и да видим какво ще види и хареса тя в теб.. може би ниското ти самочувствие??
абе пич, я се стегни!!ако ти сам не оцениш колко струваш,как очакваш другите да те мислят за личност??!? всеки си има недостатъци, обаче също така качества и достойнства!! утре като излезете просто и покажи какъв си, заеби притеснението вкъщи, щото то няма да доведе до нищо добро...също така не се прави на отворко! действай спокойно, мисли бързо, повече изслушвай, отколкото да говориш!!гледай я в очите, ама не я зяпай, че вземе да и стане неудобно!! :lol: ами това е, надявам се повече да съм ти помогнала, отколкото наплашила :lol:
успех! \:D/ и донт форгет - джъст би ю!! :lol: :lol: :lol:

mrsy
09-15-2006, 21:38
Човек аз съм същия като тебе :( Няма оправия от тая работа споко :lol: :lol:

SuNBeaM`F
09-15-2006, 21:42
спокойно ! не трябва да си мисли6 4е не я заслужава6! вси4ку 6те е наред пи4 :) дигаи само4уствието :) :lol: :lol:

IKisseDAGirL
09-15-2006, 21:49
не я възприемай на по-високо ниво от теб само заради външния вид, щото все пак той не прави чоека... може би ако се отнасяш към нея като към равна ще ти е по-лесно да се отпуснеш и да се държиш свободно :wink: опитай се :)

sa_vi_ebah_maikata
09-15-2006, 21:50
спокойно ! не трябва да си мисли6 4е не я заслужава6! вси4ку 6те е наред пи4 :) дигаи само4уствието :) :lol: :lol:

да ти го натаковам у таковата на подписа :-D :mrgreen:

iiirish
09-15-2006, 21:50
не мисли веднага, че ще се изложиш. предполагам че нямате чак такава фрапираща разлика във външния вид, каквато ти я изкарваш - тя красавицата, а ти звяра! а дори и да е така, тя все нещо е харесала в теб, все я е пленин някакъв чар :roll: такива връзки не са невъзможни.
не се притеснявай и направи всичко възможно да бъдеш с нея. щом тя е пожелала да бъде с теб недей си пропилява шанса :wink:

sherry
09-15-2006, 21:53
Що да си загубенят? Щото си по - срамежлив от другите момчета ли? Я стига, всички сме различни, след като е намерила нещо в теб, след като иска да те види, значи си й направил хубаво впечатление. Останалото зависи от теб. Когато се срещнете, открий себе си пред нея. Говори й както говориш на старите си познати - искрено и приятелски. Дано се получат нещата между вас, но няма да се справиш, ако имаш толкова ниско самочувствие за себе си!

doomer
09-16-2006, 00:48
като малък и аз бях така , но се изложих на срещата де :D не ти пожелавам моя успех
:D

mechtaq_za_teb
09-16-2006, 06:08
sled kto e kazala 4e te haresva ne vqrvam 4e laje!vseki 4ovek si ima nqkakav 4ar. :) ne se pritesnqvai!6tom i ti si q haresal izlezte i si pogovorete!moje i da si dopadnete.zaslujava si :D

koalka
09-16-2006, 07:16
Не мисли,че ще се изложиш,защото ЩЕ се изложиш.Може и да е много хубава,но ти пък не бъди с толкова ниско самочувствие,защото тя ще усети,че нещо не е наред.Бъди естествен,дръж се добре,забавлявайте се и може като нищо да стане.Важно е първото впечетление. :wink:

Slave4You
09-16-2006, 07:47
...което ме гледаше доста закачливо . . . за да му каже че ме е харесала и иска да ме види . . .
Еми на виждам от какво се притесняваш ??? По тези думи се разбира че тя наистина мн те е харесала :arrow: СПОКО ЧОВЕЧЕ :) Разбира мда имаш среща в чата и да се притесняваш че няма да те хареса момичето,но тя те е видяла на живо...какво повече искаш.
П.П.:Ако продължаваш да си повтаряш колко си смотан определено няма никой да те хареса ! :smt011

Slim_Shady
11-21-2006, 16:20
Здравейте! Искам да ви помоля за съвет. Та от две години харесвам едно момче. Преди беше в моето даскало, но след това се измести, и от тогава съм го виждала много рядко. Нарочно пропускам подробностите, защото те са твърде много, а и ще ви се сторят прекалено нереални. [-X Та това момче беше на екскурзията до една планина, беше на едно състезание в София (където истински се ужасих, че го видях, защото и двамата не сме от София), както и на едно състезание по География (тук излъгах по какво е състезанието де :mrgreen: ). Та за последен път го видях на първи ноември на манифестацията... Сестра му е в един клас с моята, а аз на моята не мога да й кажа, че го харесвам, защото не само ще го отнеса, но и тя ще се раздрънка и ще каже и на сестра му!!! Сериозно, незнам какво да правя, затова се обръщам към вас: как мога да се запозная с това момче, без да се налага да намесвам сестра си!!! Ааа темата е адски убита, и знам че просто повечето ще ми теглите майната, но ви моля за малко разбиране!

ODB36
11-21-2006, 17:59
ходи в класа на сестрати,направи се на убита и говори със неговата сестра,питай я дали може да ти даде неговия номер и така,нали знаеш целта оправдава средствата!

KykYBabY
11-21-2006, 19:15
Никога не се подценявай!!!Явно нещата на са чак толкова трагични.Горе главата и смело дано всичко мине добре :)

Krem4eto
11-21-2006, 19:52
Момче на 15 г. съм. Преди седмица се видях с едно много хубаво момиче, което ме гледаше доста закачливо. Тя не каза нищо, а аз мълчах като пън. Така и не я видях повече. Приятелката й обаче се обадила на моя приятел, за да му каже че ме е харесала и иска да ме види.
Утре ще се видим, а си мисля че просто не заслужавам среща с такова прекрасно момиче. Какво по-дяволите е харесала в мен? ](*,)
Да... и най-вероятно ще се изложа.

Стига щом те е харесала,значи е намерила някакъв чар в теб!!!УСПЕХ!!!

vvs_go
11-21-2006, 20:26
Съчувствам ти брат и аз съм в същата ситуация

11-22-2006, 17:52
e sq stegni se .. ne se podcenavai tolkova :smt018 . 6tom te e xaresala ne vijdam probel. i 2mata se xaresvate ni6to ne vi spira prosto se uspokoi i povdigni malko samo4uvsvieto i nqma na4in vs da ne mine 4udesko. prosto po-spokoino q karai v kraina msetna tova e edno momi4e, ako ne e tq ima i drugi :wink:

TraPPed
11-22-2006, 17:58
Tolkova hora s visoko samy4yvstvie sym vidqla i tolkova mnogo koito ne go zaslujavat.....ako se podcenqva6 nqma da byde6 sebe si,da byde6 istinskiq-TI!Uspeh!

ruff_rider_lady
11-22-2006, 19:01
Споко бе човек !!! Ти казваш , че тя е прекрасна , ами да ти кажа щом е толкова прекрасна (а тя го знае 100%) едва ли ще хареса някой загубеняк , както ти се наричаш . В нените очи си супер , а сигурно и в очите на много други . Само това е повод за малко повече самочувствие . Живей (сега) с мисълта , че щом едно прекрасно момиче те харесва , значи и ти не си никак зле . А когато се видите покажи малко самоувереност , отпусни се . Късмет !!! :)

SeXy`t0
11-22-2006, 19:13
Znae6 li vseki 4ovek e unikalen po sebe si i ima nqkakav 4ar!Az poznavam mn mom4eta koito na pryv pogled ne sa usobeno krasivi no kato gi upoznaq i postepenno 4rez svoeto dyrjanie ti vlizat pod kojata!A kvo nqkav prostak za kvo mi e(a po dumite ti za da misli6 taka si li4i 4e ne si)!Kuraj vs 6te mi ne OKAY!Misli za tova 4e tq e izbrala to4no teb i i pokaji kakvo ako ne izbere teb kakvo 6te zagubi!A sega dai usmivka i ne mu misli :D !

bibonka
11-23-2006, 07:56
ti sam go kaza...takova hybavo momiche da haresa men...mi pomisli znachi ne si takuv zagybenqk...izobshto ne si ! otidi s yverenostta da stane mejdy nas,zashtoto ako se sdyhash i mylchish posle shte se obvinqvash...zatova karai da vyrvi pyk kakvoto shte dda stava i samo spokoino;]