PDA

View Full Version : Bitka.NET



S_Soul
09-15-2006, 21:36
Има една онлайн игра Битка.НЕТ ... Интересно ми е има ли някой от форума, който я играе ? :-k

Composure
09-15-2006, 21:44
Има една онлайн игра Битка.НЕТ ... Интересно ми е има ли някой от форума, който я играе ? :-k

играех... бях от най-добрите... Fallen Angels...Kashern...FreAkS* Silver се пишех 600 и колко милиона деф имах :) откакто оптимусС не е админ не се занимавам с тая игра :mrgreen: иначе имам прояви в сървър2 занулих заундс и трупата му...хакнах форума :) и други ама играта не струва вече

S_Soul
09-15-2006, 21:51
Еееее... Аз бях в Player\'s Only . Мн луд съюз беше. Акаунта ми беше (е) все още raadoo ама преди минали рес така и не можах да мина 70те млн. деф и атт :x :lol:

Composure
09-15-2006, 21:54
Еееее... Аз бях в Player\'s Only . Мн луд съюз беше. Акаунта ми беше (е) все още raadoo ама преди минали рес така и не можах да мина 70те млн. деф и атт :x :lol:

а аз те знам 1 калпав мод беше и когато имапе събрание за промените и се сабирахте в ирц сички модс ти нямаш килл протект в ирц на ника и ти влязох с ника да наблюдавам :)

S_Soul
09-15-2006, 21:56
хах. Ми нямам кил там квото е. Не влизам често в mIRC. Иии, като си бил там, я кайи какво сме говорили :Плеееззз