PDA

View Full Version : Otnosno postinor..



jujkaa
09-15-2006, 22:30
predi okolo sedmica pravix sex bez prezervativ momcheto ne se izprazni v men obache se pak si me beshe strah zaradi onazi predeqrkulacionna technost i reshih da piq postinor duo no go pih na vtoriq den i ne mi e tekla nikakva kruv tova normalno li e i iskam da popitam dnes mi stana losho i shtqh da povurna po princip trqbva da mi doide tazi ili drugata sedmica i se pritesnqvam mnogo.i mejdu drugoto kakvi sa stranichnite efekti na postinor duo :?:

The^SweeTesT^Thing
09-15-2006, 22:33
abe dete kak moje bez prezervativ be?Am kato si go pila ne 4ete li listovkata?kakvi sa gadene,glavobolie bolki v dolnata 4ast na korema eeee.em pie se za spe6na kontracepciq i kolkoto pove4e se zabavi6 da go ispie6 tolkova pove4e namalqva efikasnostta mu.Ne si bremenna spoko 6te ti doide.

koalka
09-16-2006, 09:14
Не си бременна.Пие се до 72 часа.В тази предекулационна течност има също сперматозоиди,но са малко,така че спокойно,а и щом си пила Постинор.Но занапред го прави С презерватив!

malka_kukla
09-16-2006, 15:51
normalno e da,imai v predvid,4e ako ti doide po skoro zna4i e imalo za kakvo.trqbva da ti doide skoro,za da se iz4isti eventualno tova koeto e popadnalo v teb.postinora ima mnogo strani4ni efekti,spoko!!!