PDA

View Full Version : Странно ли е



09-16-2006, 02:08
Много се обичаме с гаджето ми и всичко ни свързва,сигурен съм че и тя знае че няма да намери по-добър от мен,знам че и аз трудно ще си намеря някоя като нея,всичко е като на приказка... Тя наистина за първи път се влюбва и дори съм и първият в леглото,но странно ли е да си говорим че ще сме завинаги заедно и че искаме вечно да сме заедно ... тя е на 15 аз съм на 19 ... и тя и аз искаме след време да се стигне и до женитба,не си правим планове просто мечтаем на глас... Странно ли е това ? Може ли да се осъществи според вас дори да не се знае за толкова години кво ще стане.Възможно ли е ?

Obitax
09-16-2006, 03:34
6to da ne moe moe razbira se :D

sladoled
09-16-2006, 05:55
Възможно е по принцип.Абе радвай се сега на детето, после ще му мислиш за друго.Каквото има да става, ще става. :P

mechtaq_za_teb
09-16-2006, 06:02
az mislq 4e e vazmojno,no tova si zavisi samo ot vas. :)

koalka
09-16-2006, 07:19
Много се зарадвах на поста ти.Естествено,че е възможно.Ако любовта ви е достатъчно силна,защо не?Все пак и двамата сте сигурни в това.Ние с приятелят ми сме в същото положение.На по 16 сме,но толкова много се обичаме и сме решили да се оженим като станем по-големи,мечтаем си да имаме деца и т.н.

Slave4You
09-16-2006, 07:41
За да се ожените и да заживеете заедно в бъдеще ви трябва само да се обичате-значи няма проблем по този въпрос :) Остава въпроса относно учението:на мн хора пътищата им се разделят след 12 клас,но ако наистина мн се обичате ще трябва да направите някои жертви :) Иначе ви пожелавам успех и да бъдете още дълго време заедно :)

TeditoOoo
09-16-2006, 07:44
Mi vyzmojno e daje znam za edni takiva hora.No vypreki tova ne go mislete tolkova,zashtoto...be nz tolkova godini da ne si umryznete.A i predi da skluchi brat,chovek trqbva da si pojivee na svoboda i da e naistina gotov za neshto tolkova seriozno.Prosto sega bydete shtastlivi i se obichaite,a veche vremeto shte pokaje... ;)

YouR_PoisoN
09-16-2006, 08:30
Нормално е даже що пък и да не се случи найстина. Но всичко това ще си проличи с времето, не се знае как точно ще се развият нещата... абе общо взето всичко си зависи от вас, трябва да се направят доста жертви в името на любовта (как прозвуча само :smt047 )

Amy_Lee^89
09-16-2006, 08:36
Аз нищо странно не виждам :wink: Напротив, дори е много сладко, и много хубаво за вас, щом вече сте открили точно с кого искате да бъдете. Дано нямате проблеми по-нататък, успех! :wink: :wink: :D