PDA

View Full Version : разлика в презервативите



09-16-2006, 02:16
Абе хора презервативи от сорта "SURE" или "SPORTEX" сравнение с "DUREX" огромна ли е разликата за късането специално ... Щото "SURE" например мн здрави ми изглеждаха,ама днеска го правих с него,хубаво го сложих,стиснах и резервоарчето отпред да не се пълни с въздух ама на 15-20 минута някъде той се скъса точно отпред на резервоарчето най-вероятно от въздух и голямото налягане ... Тва "DUREX" май е невъзможно а :) защото с "DUREX" ми прилепва отпред когато няма въздух и не се пълни с въздух,а "SURE" тъй като е по-голям и винаги отпред резервоарчето стърчи дори да не е пълно с въздух в началото ... Тва ли е проблема ? Кво мислите ?

Много от вас ще кажат че има такива теми много,ама по-скоро са подобни аз ви питам за конкретно нещо което го няма в другите теми за евтините презервативи тъй че си спестете коментарите "ТЪРСИ ПРЕДИ ДА ПОСТВАШ" :)
Мерси предварително.
М/у другото след това късане на презерватива не бях свършил и едва ли сме го правили повече от 30 секунди без презерватив защото после откъснатото резервоарче на презерватива не се беше изхлузило а си беше още на пениса ми ... Мисля утре да и взема постинор и все пак ви питам за в бъдеще,че има риск има ама дали е бременна ???

NicknameANdPasswORd
09-16-2006, 07:25
ako ne si svyrshil riska e minimalen :] ..... taka che vnimavai s too postinor ;) tva ne da detski hapcheta .... Kupi i sledvashtiq put sveshtichki ili lentichki deto se raztvarqt v neq smisal .... pak si polzvai prezarvativ .. no ako se skusa nqma da se nalaga Postinor shtoto Tova chydo ima i stranichnite si efekti ( po dobre s 2-na zashtita otkolkoto ....) Pone taka mislq ;] ako ne sam prav ...... syjalqvam nqkoi she me popravi :smt013 :smt014

MTV_GIRL
09-16-2006, 08:49
mnogo pravilno kazva NicknameANdPasswORd prav e strani4nite efekti na tezi hap4eta sa ujasni 6toto sa hormoni i to majki i po4vat da rastat kosmi i taka natataka prosto mnogo trqbva da se vnimava i kolkoto e vazmojno po malko da se polzvat takiva hap4eta :) pak za bremennosta ne mi se vqrva spoks ... ;) uspeh :) !!!

krem4et0
09-16-2006, 12:53
ние ползваме или Спортекс или Sure и до сега за 6 месеца сме скъсали 1 презерватив и то,защото аз не го бях сложила като хората.Не знам дали има разлика,но след като е здрав-не виждам проблем.А ти да не си си взел голям размер?