PDA

View Full Version : Оцветяващ спрей за коса



guAMaHT
09-16-2006, 07:24
Можете ли да ми кажете дали от този оцветяващ спрей за коса има в черен цвят и дали когато си сложиш косата ти няма да стане като четина или?Мерси предварително!:)

AliceSw
09-16-2006, 12:37
спрей за коса съм виждала син, червен, оранжев, зелен ама 4ерен не съм, но и не го препоръ4вам :!: бях праила един фр с оранжев, но беше ужасно- едва ми стигна спрея, а беше с мн къса коса, трябва мн да се внимава, щот мн те4е преди да изсъхне, цветът не е наситен, и косата става точно като 4етина :-D

ThePainIsReaL
09-16-2006, 12:46
спрей за коса съм виждала син, червен, оранжев, зелен ама 4ерен не съм, но и не го препоръ4вам :!: бях праила един фр с оранжев, но беше ужасно- едва ми стигна спрея, а беше с мн къса коса, трябва мн да се внимава, щот мн те4е преди да изсъхне, цветът не е наситен, и косата става точно като 4етина :-D

Даа.. точно така. Мен в 6 клас ме правиха на лилави кичури . Оле .. колко гадно седеше :lol: , течеше , миришеше някво странно .. Пф , ужас просто . Иначе има черен цвят , ама и аз не ти препоръчвам .

Jamalska
09-17-2006, 12:13
А знаете ли някъде да се продават временни бои с такива по-нестандартни цветове...примерно зелено :D
Едно време бях гледала реклами по некфи чужди телевизии...ама единствените времении бои които съм виждала са на Палете и са се некфи черно,червено...

fake
09-17-2006, 12:16
А знаете ли някъде да се продават временни бои с такива по-нестандартни цветове...примерно зелено :D
Едно време бях гледала реклами по некфи чужди телевизии...ама единствените времении бои които съм виждала са на Палете и са се некфи черно,червено...
в на тъмно са временни, и има всякакви странни цветове
но преди да се намажеш е добре да се изрусиш, иначе може и да не хванат...не са особено качествени и бързо падат

Ku4eNcE
09-17-2006, 13:27
Ima vsqkakvi cvetove.Az sam se praskal s takav no samo vednaj i to otdavna be6e zelen.No ne sam praskal na cqlata si glava a samo na britona i izglejda6e dobre.Mnogo zavisi ot samata kosa i izla4vaneto na 4oveka dali daden vid cvqt 6te my otiva kato se napraska s nego[no tova vseki go znae ;)] ili 6te zaprili4a kakto kaza alice sw na 4etina v glavata :).