PDA

View Full Version : Iskam da si go vurna!!!Nemoga bez nego..



maily
09-16-2006, 07:29
Zdrveite!Of mislq 4e sas zaglavieto vsi4ko ve4e e dostatu4no qsno!Iskam da si varna mom4eto,bez koeto nemoga da jiveq!Razdelixme se predi edna sedmica i sega sme uj samo "priqteli"!No az ne iskam da sme samo fr i mu go kazah v4era!No toi kaza 4e iskal da e free!Az stra6no mnogo go obi4am i iskam toi pak da bude s men!Lipsva mi i sam gotova na vs zada buda otnovo s nego.,,Molq vi za pomo6t..

mechtaq_za_teb
09-16-2006, 07:32
na sila ne se obi4a!toest ne mojesh da go nakarash da bade s teb sled kato toi ne iska!

koalka
09-16-2006, 09:10
От поста ти разбирам,че ти искаш да си с него и го обичаш,но той явно не...човек,който обича не иска да е свободен,а да бъде с човека,който обича.Говори с него и питай какво мисли той по въпроса и дали има някакви чувства.Ако не...мисля,че е по-добре да го забравишно това означава да прекъснеш всякакви отношения с него,защото дори и да сте само приятели ти не можеш да го забравиш.

Lorraine
09-16-2006, 09:16
Ами миличка,много съжалявам.Но наистина ти не можеш да го задължиш да бъде с теб,когато не го иска.Не го карай да се чувства длъжен да бъде с теб,така нищо няма да постигнеш!Поговори с него,кажи му че го обичаш и че искаш да бъдете заедно и т.н. .Питай го какво изпитва към теб и каква е причината да иска да е свободен и когато се изясните сама прецени...А бтв защо се разделихте?

sherry
09-16-2006, 10:16
Много кофти. Колко време ходихте? Кой с кого скъса? Ами ако не те обича и наистина иска да е свободен и да се занимава с други, остави го да прави каквото иска, по - добре така, отколкото да е с тебе и да те лъже, да ти изневерява и така нататък. Съсс сигурност ти е трудно, но обич само от едната страна не става... ако той не желае да е с теб, просто няма с какво да го накараш да се върне при теб. Запази достойнството си, връзка без любов няма бъдеще... :(

britney_04
09-16-2006, 10:23
Ако наистина те обича и има някакви чувства към тебе няма да предпочита да е свободен и да се размотава с компания ами ще иска да сте заедно.Според мен с това момче не можеш да имаш нищо сериозно.Опитаи се да го забравиш и отдалечиш от него!Дано успееш :?

siXt_senSe
09-16-2006, 10:50
Ако не иска да се върне при теб,не му се моли,повярвяй ми един ден той ще съжалява и той ще те моли.Както казва sherry запази достойнството си.Опитай се да не мислиш за него.Знам няма да ти е лесно,щом го обичаш,но щом те наранява без него може и да си по-щастлива.

D1n'Only
09-16-2006, 12:23
kogato obi4a6 nqkoi,pysni go na svoboda,ako se vurne zna4i e tvi,ako ne-nikoga ne e bil!

09-16-2006, 15:47
ami za6to se skarahte badi po qsna ... za6toto ina4e ne moga da ti dam savet !!!! :!:

Nasindo
09-16-2006, 16:11
kogato obi4a6 nqkoi,pysni go na svoboda,ako se vurne zna4i e tvi,ako ne-nikoga ne e bil!

ehh tiq kli6enca... originalen/na si kato АНЦУНГ "ADIDAC" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a sq po temata - spored men nqmate bade6te zaedno ...i kak taka ne mojesg da jivee6 bez nego.. o6te si malka kato porastne6 6te mislish po drug na4in O:)

NoWallz
09-16-2006, 21:30
Значи отиваш при него с една метална тръба и му казваш да ти стане пак гадже,иначе тръбата ще му шари по главата!

Krem4eto
09-16-2006, 22:20
Zdrveite!Of mislq 4e sas zaglavieto vsi4ko ve4e e dostatu4no qsno!Iskam da si varna mom4eto,bez koeto nemoga da jiveq!Razdelixme se predi edna sedmica i sega sme uj samo "priqteli"!No az ne iskam da sme samo fr i mu go kazah v4era!No toi kaza 4e iskal da e free!Az stra6no mnogo go obi4am i iskam toi pak da bude s men!Lipsva mi i sam gotova na vs zada buda otnovo s nego.,,Molq vi za pomo6t..


Хм искал да бъде свободен...Ами другият път като го видиш го целуни да видим дали ще иска да е свободен !

Mike-Jones
09-17-2006, 06:15
ne vijdam kak bixme ti pomognali prosto da xodi da sa ebe v ustata i tova e kakvo se unijavash

CVETELLINA
09-17-2006, 09:05
Нали знаеш насила,хубост не става!...Ако той не те обича,няма защо да се унижаваш като му се молиш..Просто един ден излез с него и му кажи всичко каквото мислиш в очите,ще видиш как ще реагира и това е..Ако иска да ходи с момичетата само за едната бройка,мисля че не е за теб и не ми се вярва да бъдеш щастлива с такъв човек :roll:

Lorraine
09-17-2006, 11:10
Значи отиваш при него с една метална тръба и му казваш да ти стане пак гадже,иначе тръбата ще му шари по главата! ](*,) леле... ](*,)

momi4eto_M_!_S_T
09-17-2006, 12:14
mili4ka i az sum taka.... samo 1 ti ostava i to e NADEJDATA nez kvo drugo da ti kaja osven tova da se nqdqva6 moje da ne sum prava no vinagi si misla 4e 1 den toi pak 6te se vurne ako iska6 i ti si misli taka moje bi tova e edinsvenia na4 do pogledne6 napred ne se predai lesno i ne pla4i 6ot ot tova polza nqma !!!


POMNI 1 DEN TOI PAK 6TE SE VURNE PRI TEB !!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

mon4eto
09-17-2006, 13:46
Ako ne iska da bade s teb ostavi go [-X Nedei da si dava6 naprazni nadejdi!