PDA

View Full Version : За всички зайци :)))))



Slave4You
09-16-2006, 07:59
Ми кажете какви са най-първите ви впечатления от новия ви клас.Понеже вече имаше тема колко хора познавате не говоря за тях,ами за напълно новите хора.Какво мислите за тях?Има ли готини момчета/момичета?Знам че ще кажете че не може да характеризирате чоек от един поглед ама аз говоря за най-първи впечатления.Като видяхте класа си кво си казахте?

Slave4You
09-16-2006, 08:04
П.П.:Темата важи за вси1ки хора които са сменили класа си :)

BeBencEto
09-16-2006, 08:12
o ami beshe mnogo mnogo gotino...otivam az na daskalo,pri koeto se oglejdam i se izcepvam "bojeeee,kude se nabutah.." i se zaurtam da poogledam obstanovkata,pri koeto se blusnah v nqkuv mnogo mnogo qk batko....posle te slojili edna tebelka 8a...i az se zatichvam dovolna i shastliva i "aaa az mai sum ot tozi klas" i klasnata kak se kazvash i az i kazvam nali i tq "da,ot tuka si " i me gushva.... posle klasa vednaga se zapoznah s vsichki..ama si lafih samo s 3 momicheta....drugite ne sum gi opoznala oshte...imame dve momcheta v klasa...ot koeto ednoto 4algar4e,neznaeshto parite si i beshe s rozava riza...drugoto beshe normalno deset glavi nad men.... :mrgreen: i kvo drugo...a da kulchih se na nqkva detska pesen i momchetata ot b klas me gledaha po dosta interesen nachin prez cqloto vreme i taka...

sladkoto_viki92
09-16-2006, 08:42
o ami beshe mnogo mnogo gotino...otivam az na daskalo,pri koeto se oglejdam i se izcepvam "bojeeee,kude se nabutah.." i se zaurtam da poogledam obstanovkata,pri koeto se blusnah v nqkuv mnogo mnogo qk batko....posle te slojili edna tebelka 8a...i az se zatichvam dovolna i shastliva i "aaa az mai sum ot tozi klas" i klasnata kak se kazvash i az i kazvam nali i tq "da,ot tuka si " i me gushva.... posle klasa vednaga se zapoznah s vsichki..ama si lafih samo s 3 momicheta....drugite ne sum gi opoznala oshte...imame dve momcheta v klasa...ot koeto ednoto 4algar4e,neznaeshto parite si i beshe s rozava riza...drugoto beshe normalno deset glavi nad men.... :mrgreen: i kvo drugo...a da kulchih se na nqkva detska pesen i momchetata ot b klas me gledaha po dosta interesen nachin prez cqloto vreme i taka...


bravo radvam se 4e taka e minal 1 ti u4eben den,za6toto moq be6e ko6mar

09-16-2006, 09:49
o ami beshe mnogo mnogo gotino...otivam az na daskalo,pri koeto se oglejdam i se izcepvam "bojeeee,kude se nabutah.." i se zaurtam da poogledam obstanovkata,pri koeto se blusnah v nqkuv mnogo mnogo qk batko....posle te slojili edna tebelka 8a...i az se zatichvam dovolna i shastliva i "aaa az mai sum ot tozi klas" i klasnata kak se kazvash i az i kazvam nali i tq "da,ot tuka si " i me gushva.... posle klasa vednaga se zapoznah s vsichki..ama si lafih samo s 3 momicheta....drugite ne sum gi opoznala oshte...imame dve momcheta v klasa...ot koeto ednoto 4algar4e,neznaeshto parite si i beshe s rozava riza...drugoto beshe normalno deset glavi nad men.... :mrgreen: i kvo drugo...a da kulchih se na nqkva detska pesen i momchetata ot b klas me gledaha po dosta interesen nachin prez cqloto vreme i taka...

Za6to taka?? :(
bravo radvam se 4e taka e minal 1 ti u4eben den,za6toto moq be6e ko6mar

09-16-2006, 09:53
sladkoto_viki92 za6to taka?

sladkoto_viki92
09-16-2006, 14:22
sladkoto_viki92 za6to taka?

ami za6toto zakusnqh i ne mojeh da si namerq klasa i trqbva6e posle ot staq v staq da pitam dali sum tam.i za kapak na vsi4ko s nikoi ne mojah da se zapoznaq poneje kogato si namerih klasa te tukmo zapisvaha programata.ta po tezi pri4ini mislq 4e 15.09.2006 e nai ujasniqt den v jivota mi :( :( :(

mon4eto
09-16-2006, 14:31
Mi moq ne be6e ni6to osobenno osven 4e mom4etata sa ni nekvi tapi s malki izklu4eniq.Lafix si samo s 3 macki s drugite v ponedelnik :mrgreen: Ina4e ne be6e ni6to osobenno aaaaa osven 4e klasnata mi e super tapa i naduta ](*,) ](*,) qzak :-#

S_Soul
09-16-2006, 14:31
1ви впечатления - OMG !? Къде попаднах :shock: :shock:
Какво мисля за тях - Holly shit ... :lol:

PrImE
09-16-2006, 14:51
Ами 20момичета на 6 момчета... класа ми харесва :D още не познавам почти никой, но ми се виждат симпатични 8)

sladkoto_viki92
09-16-2006, 15:17
Ами 20момичета на 6 момчета... класа ми харесва :D още не познавам почти никой, но ми се виждат симпатични 8)

pri men sa su6tiq broi mom4etata.jalko iskah da sum v paralelka samo s mom4eta :(

cS_LaMeRkA
09-16-2006, 15:30
Еми...к'во да кажа отидохме към 9 без нещо с мама, видех в списака в кой клас съм... 9 "б" супер :P (мно0о исках "б" да съм, защото в предишното ми даскало "б" бех =P~ ) Седех и чакахме еми... к'во да ти кажа за тея от моя клас e направо :| ... що ли?? Щото сме 26 ученика и сме 24 момичета и 2 момчета :smt005 ...

PrImE
09-16-2006, 16:09
Ами 20момичета на 6 момчета... класа ми харесва :D още не познавам почти никой, но ми се виждат симпатични 8)

pri men sa su6tiq broi mom4etata.jalko iskah da sum v paralelka samo s mom4eta :(
аз пък се кефя, че сме толкова момичета, защото в предишното училище имаше прекалееееееееено много момчеата [-X

cS_LaMeRkA, Имаш късмет! Аз бях г, а сега съм в и ми е тъпо. исках или а или г, но какво да се прави :D

snooppy_f
09-16-2006, 16:26
Всички ми приличат на некви забутани зубъри, но си има и печени и готини хора, даже съм в клас със бивша съученика...
Абе предстои ми гадна година с непознати съученици и учители...

zubi
09-16-2006, 16:40
Ми какво да Ви кажа - влизам в двора с един от миналото училище дето го приели в същият клас сме и двамата и седим на далече от тълпата и си викаме "къде се набутахме". След това като се огледахме малко по детайлно и гледаме всеки 3-ти носи по една връска морковиии.Бехме прави - преядохме с моркови (за това са виновни едни зелени белешки дет ни ги боднаха и се виждахме от далече). Ми тралала там техната програма , а ние седим надалече и неговорим с никого- един ни заприказва оказа се иче и тоя е от същиян клас.И тримата седим и говорим.После тропнаха едно хорце и хоп взеха да влизат и ние като от Марс незнаем в коя стая сме и кой е нашият клас. Добре че намерихме учителската и питахме там. Насадихме се на един чин.И класната почна да говори (оказа се че ще ни води английски и ни говореше на английски).Оказа се че сме 27 човека в класа, защото имаме еднояйчни близначки.С никого не се запознах за щастие.След тва безмалко да получа удар след като разбрах че в понеделник 52 кинта за учебници по английски и че по коледа още 52.Що годе разбрах какво ще е програмата и в кои стаи и хванах птя към нас.Преброих по списъкът колко момиче колко момчета в нас и разбрах че ще сме 9 момичета и 18 момчета.(носих фотоапарата и снимах класа и списъка и учителите - като ги срещна по коридора поне да знам че са от моя клас). Както разбрах от казаното по горе- нямам никакви впечатления от моя клас.

zubi
09-16-2006, 16:42
Еми...к'во да кажа отидохме към 9 без нещо с мама, видех в списака в кой клас съм... 9 "б" супер :P (мно0о исках "б" да съм, защото в предишното ми даскало "б" бех =P~ ) Седех и чакахме еми... к'во да ти кажа за тея от моя клас e направо :| ... що ли?? Щото сме 26 ученика и сме 24 момичета и 2 момчета :smt005 ...

Какво плачеш за това че са 24 момичета и 2 момчета? В такъв случай шасът ти да свалиш некое момиче се увеличава много кратно.

Kam4eto
09-16-2006, 16:47
Еми...к'во да кажа отидохме към 9 без нещо с мама, видех в списака в кой клас съм... 9 "б" супер :P (мно0о исках "б" да съм, защото в предишното ми даскало "б" бех =P~ ) Седех и чакахме еми... к'во да ти кажа за тея от моя клас e направо :| ... що ли?? Щото сме 26 ученика и сме 24 момичета и 2 момчета :smt005 ...

Какво плачеш за това че са 24 момичета и 2 момчета? В такъв случай шасът ти да свалиш некое момиче се увеличава много кратно.
хех, според мен тя е момиче :arrow: шансът и да свали някое момче е по-малък, защото има още 23 момичета :D
а по темата: не можах със всички да се запозная, но изглеждат симпатични повечето от хората \:D/

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-16-2006, 16:53
kat gi gledam vsi4ki sa shemeti ... :lol:

aliq
09-17-2006, 21:57
parvo kato gi vidqh mi izglejdat polovinata mn sku4ni no se pak ne moga da govorq predvaritelno moje da se okajat pekani

Sarabi
09-20-2006, 12:49
Амииии...не ме кефи особено новия клас за сега.В понеделник всички мълчаха като идиоти.Във вториник бях напълно разочарована от даскалото и класа...днес горе-долу...блягославям единственото готино момиче,защото ако я нямаше щях да си стоя сама най-отзад.Всички лигли ме гледат като извънземно,защото се мъкна в протъркани черни дънки,суичър на Металика и кубинки,и те,розовите принцеси май се изплашиха от мен :lol: :lol: :lol: Аааабе ще свикна някога,но просто не мога да повярвам,че ще трябва да ги търпя тия префърцуни 5 години.ААААаааааа и забравих да кажа,че има ЕДНО ЕДИНСТВЕНО МОМЧЕ в ЦЕЛИЯ КЛАС!!!Ужас...а как исках момчета,те правят купона.Момичета SUX :twisted:

bill_schrei
09-20-2006, 13:15
първи впечатления- ](*,) ](*,) ](*,) Боже, какво правя аз тука...?!?
в класа ми има точно 3-4 момчета....една нормална приятелка (от бившия клас) и всичко друго момиченца ала Парис Хилтън :smt119 :smt089 ...

bill_schrei
09-20-2006, 13:16
Амииии...не ме кефи особено новия клас за сега.В понеделник всички мълчаха като идиоти.Във вториник бях напълно разочарована от даскалото и класа...днес горе-долу...блягославям единственото готино момиче,защото ако я нямаше щях да си стоя сама най-отзад.Всички лигли ме гледат като извънземно,защото се мъкна в протъркани черни дънки,суичър на Металика и кубинки,и те,розовите принцеси май се изплашиха от мен :lol: :lol: :lol: Аааабе ще свикна някога,но просто не мога да повярвам,че ще трябва да ги търпя тия префърцуни 5 години.ААААаааааа и забравих да кажа,че има ЕДНО ЕДИНСТВЕНО МОМЧЕ в ЦЕЛИЯ КЛАС!!!Ужас...а как исках момчета,те правят купона.Момичета SUX :twisted:

и аз така :smt009

SuPeRSlaDkA
09-20-2006, 15:27
Беше супер.Нови съученици (и то готини)awe СУПЕР \:D/ :smt007
ама това беше отдавнааа :smt006

cvetityy
09-20-2006, 15:55
sladkoto_viki92 za6to taka?

ami za6toto zakusnqh i ne mojeh da si namerq klasa i trqbva6e posle ot staq v staq da pitam dali sum tam.i za kapak na vsi4ko s nikoi ne mojah da se zapoznaq poneje kogato si namerih klasa te tukmo zapisvaha programata.ta po tezi pri4ini mislq 4e 15.09.2006 e nai ujasniqt den v jivota mi :( :( :(

милата гадно се е получило

daa
09-20-2006, 19:35
Ами мен лично новия ми клас не ме кефи. Момичетата хич не ми харесват ... има 2 който така ми правят впечатление, но те са някви много срамежливи. От момчетата - смешници. Друго не мога да кажа!! И така класа ми е ужасен ](*,)