PDA

View Full Version : 6te umra ot pritesnenie,molq vi pomogneta mi.



09-16-2006, 10:40
ne znam kakvo stava,hodih dneska dva pati po golqma nujva,i zaedno s izprajnenieto ima6e i krav.ne mi e do6lo,sigurna sam.gospodi moje li da e ne6to seriozno??pomognete mi,molq vi!kakvo moje da e? :smt010 :smt010 cqla sutrin pla4a,strah me e?ne e normalno, nali?

MidnightScream
09-16-2006, 11:05
abe q spoko0o she se opraish kude she hodish stiga plaka nz kvo e.. ama ako produlji hodi na lekar

SweeT_PussycaT
09-16-2006, 11:39
момиче отивай ВЕДНАГА АМА ВЕДНАГА НА ЛЕКАР!!!можеш да синавлечеш мн яки провлеми може и стомаха ти да кърви може и язва да имаш ако са вили нищо от рода на черен цвят това е мн опасно отиди и няма да сгрешиш!!!

marina star
09-16-2006, 11:40
spoko idi na lekar sigurno e nqkoi spukan kapilqr ili ne6to takova edva li e ne6to seriozno

krem4et0
09-16-2006, 13:01
Или спукан хемороид.никой ли не е чувал за това?

krem4et0
09-16-2006, 13:02
ne znam kakvo stava,hodih dneska dva pati po golqma nujva,i zaedno s izprajnenieto ima6e i krav.ne mi e do6lo,sigurna sam.gospodi moje li da e ne6to seriozno??pomognete mi,molq vi!kakvo moje da e? :smt010 :smt010 cqla sutrin pla4a,strah me e?ne e normalno, nali?
Намажи си анусът с крем здраве,бочко или нещо такова,обуй 1 пола и стой права или легнала по корем 30 минути.Ще се оправиш-споко.Когато имаш затегнат стомах-стават такива неща!

sladoled
09-16-2006, 13:43
Защо ходи два пъти в тоалетна, разстройство ли имаш?Няма страшно, не е сериозно.Ако е язва е съвсем друго- идпражненията не са с кръв, а са черни.Измий с хубаво и толкоз.Ако искаш да питаш нещо още, пиши на лични.

09-16-2006, 14:25
krem4et0,blagodarq za savetite,no tova spukan hemoroid seriozno li e??oh mnogo me e strah.naistina mnogo!Ne sam kazvala na nkoi,moje li da e ot hranata ili pri vdigane na ne6to tejko??ili ot kakvo drugo??molq vi,dali e seriozno?ne sam sigurna,mai si vaobrazqvam 4e me boli korema,mai sam gladna. m.j.a. blagodarq za uspokoeniet0.strah me e!!spored vas mnogo li e seriozno?

sladoled
09-16-2006, 15:22
не е страшно, успокой се, хапни.Ако беше хемороид вероятно щеше да те боли, а то няма болка.Може да е просто и от храна-понякога не е смляна достатъчно и домат напр.изглежда като кръв.

09-16-2006, 16:39
Абе хора стига сте стряскали момичето. Най-вероятно нищо й няма. Обикновено лигавицата на ануса е много нежна и пълна с капиляри и просто леко се е наранила докато момичето си е вършело работата. Това с кръвта може да се получи дори когато ползвате по-груба тоалетна хартия, е разбира се в този случай кръвта ще е по-хартията, но това не е повод за притеснение. Така, че споко! ;)

09-16-2006, 17:06
Бе ако продължи така два-три дена ходи на лекар....Имаш ли температура?Апетит?Болки?Р зстройство?

09-16-2006, 17:38
ne nqmam nikakvi bolki nikade,apetita si mi e normalen kakto vinagi,bolki ne i raztroistvo ne.dnes ne sam hodila pove4e do toaletna.nadqvam se da nqma pove4e.naistina mnogo se nadqvam :(

09-16-2006, 19:21
Ми значи едва ли е нещо сериозно,но ако продължи така трябва да отидеш на лекар!

NoWallz
09-16-2006, 22:42
От много анален секс така ще е!Айде на доктор ;)

LSD^Lady
09-16-2006, 23:51
Idi na lekar nai dobre.... toi 6te ti kaje kakvo ti e i 6te ti pomogne

09-17-2006, 15:04
ne znam kakvo stava,hodih dneska dva pati po golqma nujva,i zaedno s izprajnenieto ima6e i krav.ne mi e do6lo,sigurna sam.gospodi moje li da e ne6to seriozno??pomognete mi,molq vi!kakvo moje da e? :smt010 :smt010 cqla sutrin pla4a,strah me e?ne e normalno, nali? hey spoko edvali e ne6to seriozno pitai roditelite si i nqma da sburka6 :D nqma smisal da se raztroiva6 i az si izkarah akula kogato mi doide za6toto ne be6e ne6to poznato za men no pitah maika mi i tq me uspokoi :) vij kolko vreme 6te produlji i ako pak se povtori se oburni kam lekar :smt039

09-17-2006, 22:51
slu4i mi se sushtoto minalata godina sled kato 2 sedmici po4ti nishto ne bqh qla,zaradi edna dieta i vednaga se obadih na li4niq si lekar,koito mi kaza 4e nai-veroqtno imam hemoroidi :oops: vednaga po4nah da se hranq normalno,poneje i az kato tebe bqh umrqla ot strah i vs se opravi!zatova bqgai pri doktora i vs shte e nared!

09-18-2006, 22:16
v4era i dneska nqmah ve4e tozi problem.kak mislite dali e bilo na6to lo6o ](*,) o6te sam malko pritesnena


p.p.:ne vod polov jivot

SwEeT_pAiN_F
09-19-2006, 17:08
Zdravei,
Po vsqka veroqtnost tova sa hemoroidi ili ot tvyrda hranaili pyk neredovno hodene po golqma nujda. Hemoroidite sa tip azshireni veni, ne e opasno- pov ot 80% ot horata imat tozi problem zashtoto vodqt zasednal nachin na jivot. Zapochni da se hranish normalno,hodi redovno po golqma nujda {1pyt dnevno} hapvai poveche plodove i technosti, dyvchi tvyrdata hrana dobre i shte vidish kak shte se opravish.

11-13-2006, 21:47
Здравейте,
Виждам, че темата е малко стара, но все пак искам да добавя някои нещица за тези, които евентуално ще попаднат на нея и вероятно имат подобен проблем. Най-честата причина да има кръв при дефекация е хемороид(и). Няма нищо страшно, но винаги е добре да се консултирате с доктор, колкото и да ви е страх. Имайте предвид, че 50% от населението на САЩ страда от хемороиди. Няма нищо страшно ако имате хемороид. Ако ви боли, когато дефекирате и отново има кръв(не е задължително да е много кръв, няколко капчици или червени петна по тоалетната хартия) най-вероятно имате вътрешен хемороид или фисура на ануса. Добре е да се консултирате с Проктолог или Хирург при такава ситуация. Не се притеснявайте, в по-голямата част от случаите (над 96%) не се налага оперативна намеса. Има много съвремени начини за борба с хемороидите. Разбира се най-добрият е .. да ги избегнете. Това става с добра хигиена. Повече движения и физическа активност и богата на фибри храна като плодове, зеленчуци и зърнени храна (Корн Флейкс) и т.н.

ultra
11-15-2006, 00:27
Абе стига сте стряскали момичето с черни лайна и др.такива.
Мойто аку :mrgreen: става черно всеки път като прекаля с маслините-до такава степен ми се оцветява,че първия път си изкарах акъла.
Авторката от много напъване,я разтройство,я запек и както казаха някои и и се е пукнало някое капилярче.Ако я боли обаче и след 1,2 дена значи може и хемороиди да е хванала.Там вече се иска лекар.

dfghsdfg
11-18-2006, 04:24
Nese pritesniavai i az ot blizo dve godini sam taka,i me e strah da otida na lekar i da spodelia s niakoi.