PDA

View Full Version : Оплесках всичко...



teardrop
09-16-2006, 10:47
Класът ми е страшно готин! Много сме задружни и абе наистина сме си колектив. Или поне бяхме... От началото на годината (за нас началото беше 1септември) в даскало се разделяме на 2 групи. Ама наистина групи-едната група не си говори с другата. И това само за 15 дена.. Аз преди се разбирах с всички, изобщо по принцип нямаше конфликти. Обаче сега тия от първата група ме обвиняват, че съм виновна за разделението на класа, защото съм си имала гадже от "другите" ](*,) (това чак сега го решиха, след 7те месеца, през които ходим и през които не е имало такива проблеми). Така е отвратително-едните са в единия край, а другите-в другия край на стаята =; Аз съм с втората група и сме си много добре обаче не може така да продължава, все пак сме клас. А проблемът е, че двете групички не искат въобще да си говорят.. Абе детска му работа... Само дето не ни отива на годините..
Та моля ви, ако можете да изкажете мнение някакво (по възможност сериозно!) или съвет как да оправим нещата... [-o<

RoyTheReaper
09-16-2006, 11:01
изпадал съм в подобна ситуация с моя клас. това което ти трябва да правиш е да се събираш с хората които те кефят. ако някой ти прави проблеми - отпиши го. начин класа ти да се събере няма, освен ако не стане от самосебе си. ако някой се опита да оправи нещата, ще се намерят няколко които искат да запазят статуквото. в нашия клас след разделението минаха 2 години, дойде бала и тогава се изгладиха враждите и започнахме да се събираме.

това разделение на 2 групи е само начален стадий. вероятно след време класа ви ще се раздели на 2ки и 3ки. има ли някоя конфликтна личност която да предизвиква това разделение като скарва хората и плете интриги?

MidnightScream
09-16-2006, 11:03
emi az kvo bih napraila... shtoto az sum edna ot otgovornichkite na klasa prosto imam po tvurd harakter ot drugite i si nalagam mnenieto i taka se poluchi ... v nashiq klas tova nqmashe da stane nqmashe da poznvolq.. no ako stane i az ne uspeq da se sprqva s polujebnieto she spodelq sichko s klasnata i tq she mi pomogne da razresha problema :)

marina star
09-16-2006, 11:31
kakto ti sam kaza tva sa si detski raboti gadno e ,no s vremeto 6te otmine

teardrop
09-16-2006, 11:43
Конфликтна личност няма, не знам дори как стана всичко това.. В един момент бяхме известни в цалото училище като най-задружния клас, в другия момент станахме неузнаваеми. Това определено не е нашият клас!! Опитвала съм да говоря с тях, класната също ама не става (то проблемът е, че първата групичка не иска да говори с нас-завират се в някой ъгъл и си дрънкат нещо и затва и някой от приятелите ми вече им лепнаха прякора "сдухльовци", което не е така де ама...). Не знам просто какво да направя, явно ще си караме така...разделени... И дано важи и за нас "Всяко чудо за три дни"...
П.П. Мерси за мнениеята :roll: Но все пак ако някой друг иска да изкаже мнение, ще съм му много благодарна!!

mon4eto
09-16-2006, 14:35
Predpolagam ne si edinstvenata ot klasa,koqto misli kato tebe taka4e saberete se i pogovorete ,za6toto tova naistina sa bebe6ki istorii :|

Novkov
09-16-2006, 15:31
Ех късметлии, само на 2 групички, моя е на 4 така, че не се оплаквайте

Shadow_Walker
09-16-2006, 16:06
Първо изобщо не си виновна ти?Какво общо има това да си имаш гадже с разделянето на класа?Тези хора пиказват глупости.
В предния ми клас беше така-всички стояха на групички-не са се карали, говореха си, но...и това не се промени и винаги е било така...просто някои се правеха на повече от другите, на които пък не им пукаше много за тва :lol:
Но един клас, който е бил най-задружния в даскалото е супер гадно да се дели...моя клас сега е много задружен и не мога да си представя, ако стане и с нас така...
Вярно нещата няма да се променят от самосебе си, но защо не поговориш с някого от първата група-нали сте били приятели и да направите нещо като Клуб-Стоп на раздрелението-постепенно повечето ще се присъединят към него и накрая пак ще сте си задружния клас :wink:

PrImE
09-16-2006, 16:11
Първо изобщо не си виновна ти?Какво общо има това да си имаш гадже с разделянето на класа?Тези хора пиказват глупости.
В предния ми клас беше така-всички стояха на групички-не са се карали, говореха си, но...и това не се промени и винаги е било така...просто някои се правеха на повече от другите, на които пък не им пукаше много за тва :lol:
Но един клас, който е бил най-задружния в даскалото е супер гадно да се дели...моя клас сега е много задружен и не мога да си представя, ако стане и с нас така...
Вярно нещата няма да се променят от самосебе си, но защо не поговориш с някого от първата група-нали сте били приятели и да направите нещо като Клуб-Стоп на раздрелението-постепенно повечето ще се присъединят към него и накрая пак ще сте си задружния клас :wink:
:smt023 И моя клас /биввшия/ беше така, съгласна съм с теб

lori
09-16-2006, 17:34
Всички ще се съвземат, ще разберат че все пак са един клас и са свързани помежду си. така че не се тревожиэ за това