PDA

View Full Version : mnogo sim zakasal



Qnosh
09-16-2006, 11:09
Vijte imam golqm problem. na 19 sim. hlatnah zdravo po edno 14 godi6no momi4e. nikoga ne sim izpitval takiva 4uvstva hodim ot po4ti 6 meseca. prekarvame si 4udesno zaedno. ne sme pravili seks, no tova ne e ot zna4enie za men.
problemat e tam 4e ima edin 32 godi6en bokluk, koito q haresva. naskoro me zapla6va, 4e ako ne skasam s neq 6tql da mi napravi golemi mizerii. zapla6va me sas sada. vse pak az sim palnoleten. vazmojno li e da me osadqt.
pritesnqvam se mnogo toq gad da ne napravi ne6to na momi4eto. samata mu fizionomiq e otvratitlna. 4uval sim 4e bil golqm mrasnik.
darja adski za tova momi4e. KAKVO DA PRAVQ

sa_vi_ebah_maikata
09-16-2006, 11:10
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
удри си една злобарка са се успокоиш малко

Malko_kote
09-16-2006, 11:37
Щи кажа какво: Почни да се учиш да не постваш лъжливи теми по форумите :wink:

09-16-2006, 11:39
mn filmi si gledal

emociika:)
09-16-2006, 11:59
И защо ще те съди след като нищо не си направил? Как тъй ще стане не ми е ясно :roll: Малко глупости ми се струват.

Qnosh
09-16-2006, 12:15
neznam dali e vazmojno da me osadqt. takmo za tova pitam. vkarva mi spek. tova koeto znam e 4e q haresva i zlobee zdravo.

NicknameANdPasswORd
09-16-2006, 12:30
:) mi pich Osven ako ne si q .... I nqma dokazatelstva da si go napravil nqma takava veroqtnost >>>>>
az sym na 19 ... i kosyr
Hodq s edno 14- veche 15 godisno momiche
daje 15 i neshto .... Gledai da ne zgafish po nqkakuv nachin
a my kaji na onzi da se ebe
nameri si priqteli i go chypete ot boi Preporuchitelno s maski
i nikoi da ne govori
I nishto da ne kazva
prosto go prebiite .....
:)~
Da ne te plashi to po taa logika traa da fkarat cqla bulgaria v syda .... Nemislish li ???? che ako te zavedyt na syd pr .... Mojesh da ylichish pone 10 tvoi PRiqteli deto hodqt s po malka ! ......
SEX S Nepulnoletna e zabranen .... no dr ne e .... :p

HopeLesss
09-16-2006, 12:42
Само не мога да разбера защо постоянно си мислите че темите са базик... Ясно, че някои са ебавки, но аз лично познавам едно момиче на 14 което излиза с 30 и кусур годишен мъж. Познавам също и моми4е на 16 което роди преди година и нещо. Тва е живота... има всякакви индивиди и не трябва нищо да ви учудва...
А по темата - ако тоя 32 годишния те заплашва да те осади, то и ти му отвърни със същото. Все пак неговата възраст e доста по голяма и вероятността да го обвинят в блудство с малолетна не е никак малка...

Qnosh
09-16-2006, 13:09
bratle tva za maskite sim go mislil. i moje da go napravq. momi4eto mi e razpravqlo kak 6ibanqka q zaribqva. mnogo sim iztrapnal ne6to da ne i napravi.
s4upim li go ot boi, toq nqma da si sedne. siguren sim, 4e sha mi zamisli ne6to. ne sa pla6q 4e posle i mene 6a melqt. tva sas sada me be6e dosta pritesnilo, ama toq bokluk mai samo boq sha go opravi.
6a po4akam malko da vidq kak 6a se naredqt ne6tata i togava 6a vidq kakvo da pravq. ne sim 4ovek koito obi4a nasilieto, no ponqkoga se nalaga.

Qnosh
09-16-2006, 13:15
cool girl, moje da napravq i tai kakto mi kazva6, ama toq e stra6en bokluk da znae6. 6a se po4uvstva zastra6en i koi znae kakvo 6a napravi. neznam moje prekaleno mnogo da se pritesnqvam, ama onaq mazna, licemerna i izrudena fizionomiq sigurno e sposobna na vsi4ko.

HopeLesss
09-16-2006, 13:21
cool girl, moje da napravq i tai kakto mi kazva6, ama toq e stra6en bokluk da znae6. 6a se po4uvstva zastra6en i koi znae kakvo 6a napravi. neznam moje prekaleno mnogo da se pritesnqvam, ama onaq mazna, licemerna i izrudena fizionomiq sigurno e sposobna na vsi4ko.

Ако е толкова страшен тоя тип, що не поговориш с родителите на момичето. Ако са точни и разбрани, със сигурност ще ти помогнат да се оттървеш от тоя боклук... Все пак тя им е дъщеря и дори те могат да го осъдят...

JiVeTo`
09-16-2006, 14:38
И защо ще те съди след като нищо не си направил? Как тъй ще стане не ми е ясно :roll: Малко глупости ми се струват.

Тъпа ли си е пача може да го съдяд за педофилство щото е пълнолетен а тя е още малолетна да е*а некадърницата да ти е*а аман от такива като теб

malka_kukla
09-16-2006, 15:21
nqma kakvo da ti napravi.v kakvo sa te obvini,ako ti ne mu naprai6 ne6to?pogovori si s gadjeto ti,ako ve4e tq ima 4uvstva kum nego e drug vapros.no nqma v kakvo da te osudi.spox,malumnici na vsqkade po toq svqt!

Nasindo
09-16-2006, 15:37
Vijte imam golqm problem. na 19 sim. hlatnah zdravo po edno 14 godi6no momi4e. nikoga ne sim izpitval takiva 4uvstva hodim ot po4ti 6 meseca. prekarvame si 4udesno zaedno. ne sme pravili seks, no tova ne e ot zna4enie za men.
problemat e tam 4e ima edin 32 godi6en bokluk, koito q haresva. naskoro me zapla6va, 4e ako ne skasam s neq 6tql da mi napravi golemi mizerii. zapla6va me sas sada. vse pak az sim palnoleten. vazmojno li e da me osadqt.
pritesnqvam se mnogo toq gad da ne napravi ne6to na momi4eto. samata mu fizionomiq e otvratitlna. 4uval sim 4e bil golqm mrasnik.
darja adski za tova momi4e. KAKVO DA PRAVQ

Не сте правили секс ,следователно нищо не може да ти направи съда... а и да сте правили то щеше да е с нейното съгласие...така ,че в този случай нищо не може да ти направи този.Виж ако продължи така да те заплашва можеш да му дадеш 1 урок ако ме разбираш какво ти говоря и ако мислип ,че можеш да го направин ,НО НАЙ-РАЗУМНОТО ЩЕ Е ДА ПОДАДЕШ ЖАЛБА СРЕЩО НЕГО АКО ЗАПЛАХИТЕ ПРОДАЛЖАТ И ДОБИЯТ ПО СЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ

хайде със здраве... O:)

NoWallz
09-16-2006, 19:34
Пич,много по-добре ще направиш ако си хванеш някоя на 10-11,ама тогава ще си конкурент със 40-45 годишни мъже,така че внимавай да не я загубиш :)

koalka
09-16-2006, 21:28
Пич,много по-добре ще направиш ако си хванеш някоя на 10-11,ама тогава ще си конкурент със 40-45 годишни мъже,така че внимавай да не я загубиш :)Това беше добро! :lol:

LSD^Lady
09-16-2006, 23:23
CooL^GirL^^^
suglasna sum s teb

emociika:)
09-17-2006, 07:50
И защо ще те съди след като нищо не си направил? Как тъй ще стане не ми е ясно :roll: Малко глупости ми се струват.

Тъпа ли си е пача може да го съдяд за педофилство щото е пълнолетен а тя е още малолетна да е*а некадърницата да ти е*а аман от такива като теб
Ъъъ :shock: :evil: ...да тъпа съм щото не разбрах в началото темата!
Но все пак съм си отново на същото мнение, че малко трудно ще го осъдят. Майка ми е съдия и долу-горе съм наясно от тва което ми е казвала! Роднините й могат по-лесно да те осъдят, но онзи чичко..не, щото първо ще разпитат и близките и роднините на момичето! А и разбрах, че не си правил секс с нея. Тогава каква педофилия?! Той онзи може да си говори, ама нали преди да те осъдят ще свитеделстват и други, бе. Не може ей тъй да те осъдят!

carevi4noto_momi4e
09-17-2006, 08:18
miii da verno si e nemoje nekuv da si te zapla6va toku taka i da se opitva da vi razdeli toi toq trqbva da e egati pedofila be