PDA

View Full Version : Obicham potencialno glupavi maje



Ahaha
09-16-2006, 14:00
Az nqmam problem, nito pyk temata e koi znae kolko za tozi razdel no ...
I taka istoriqta na kratko e ...Predi izlizah s edno momche imame 5 godini razlika , toi e ot tezi koito si imat vsichko i poluchavat vsichko i iskashe da imame vryzka, no ne se vijdah s chovek kato nego i prosto si prekarah edna hubava avantiura, sled tova prosto si tragnah, no sega sled kraq na lqtoto pak se sluchi neshto i mi se obajda otnovo i neznam kakvo da pravq! Toi opredeleno ne e za men, no ne iskam i da sam sama... Moga da prevazpitavam momchenca, no ne i maje i to takiva kato nego... Ima neshto koeto me privlicha v nego, no i neshto koeto me otbluskva, nai glavnata prichina e che ne iskam da sam sama, izkam istinska vrazka, no vazmojno li e da se poluchi s takav kato nego

sunny_girl16
09-16-2006, 14:16
Ако досега не се е променил , едва ли ти ще успееш. Но не го познавам , ти трябва да си прецениш. Само че ако не го харесваш достатъчно, има ли смисъл да си с него само защото не искаш да си сама? Много хора са сами и в това няма нищо лошо, а и никога не знаеш дали утре няма да срещнеш подходящия и да съжаляваш , че си избрала този. ако го обичаш бъди с него , иначе няма смисъл според мен :roll:

mnogomili4kata-sf
09-16-2006, 14:20
При този тип мъже сериозните връзки са нещо по-рядко срещано от при някои други "видове" така да се каже. Но естествено и те са хора и е възможно да хлътнат. Ти сама разбираш рисковете от това да бъдеш с такъв мъж. Да превъзпиташ мъж е почти невъзможно честно казано. А това че е свикнал да има всичко,винаги всичко да получава...ами аз бях с такъв човек и на мен грешката ми беше, че му позволих да ме има и...накрая ми се насити и повече не съм му нужна. Доста ясно искаше да бъда друга, но не ми се играеха неговите игри. Имам чувството,че такива мъже гледат доста повърхностно на един човек. Но пак ти казвам- това е моят случай. Възможно е да е проимал наистина някакви чувства към теб...ако искаш можеш да пробваш да бъдеш с него, но предпазливо.

Ahaha
09-16-2006, 14:31
При този тип мъже сериозните връзки са нещо по-рядко срещано от при някои други "видове" така да се каже. Но естествено и те са хора и е възможно да хлътнат. Ти сама разбираш рисковете от това да бъдеш с такъв мъж. Да превъзпиташ мъж е почти невъзможно честно казано. А това че е свикнал да има всичко,винаги всичко да получава...ами аз бях с такъв човек и на мен грешката ми беше, че му позволих да ме има и...накрая ми се насити и повече не съм му нужна. Доста ясно искаше да бъда друга, но не ми се играеха неговите игри. Имам чувството,че такива мъже гледат доста повърхностно на един човек. Но пак ти казвам- това е моят случай. Възможно е да е проимал наистина някакви чувства към теб...ако искаш можеш да пробваш да бъдеш с него, но предпазливо.

Mersi mila , naistina si mnogo prava, ako sym te razbrala pravilno za predpazlivosta, az ne moga da se vliubq v nego , ne i na tova polojenie, ne se vpechetlqvam ot parite mu, nito ot koli,nito skapi zavedeniq! i vse pak vqrvam che horata se promenqt, dvama maje sa se promenqli zaradi men i sam imala naistina 2 strahotni vrazki ..edinstvenoto koeto me spira e tova che mi e pisnalo ot eksperimenti.. iskam vrazka!

TeditoOoo
09-16-2006, 14:42
Ми ти сама каза,че той не е за теб.А и ако наистина е от тези,които са свикнали да получават всичко...може да те приема като поредната вещ,докажи му че теб не може да притежава.А колкото до това,че не искаш да си сама...намери някой,с когото да си заслужава да бъдеш!

The_handsome_Steve
09-16-2006, 14:45
Според мен не знаеш какво искаш!

Ahaha
09-16-2006, 14:52
Според мен не знаеш какво искаш!

M da tova e qsno .. za tova i iskam savet ...

A otnosno az sam mu pokazala che ne moje da me ima.. obicham da si igraq s oganq, nima nqkoi ne obicha ........

The_handsome_Steve
09-16-2006, 15:04
Според мен не знаеш какво искаш!

M da tova e qsno .. za tova i iskam savet ...

A otnosno az sam mu pokazala che ne moje da me ima.. obicham da si igraq s oganq, nima nqkoi ne obicha ........Ако искаш дълга и романтична връзка не разчитай не този тип момчета!

mnogomili4kata-sf
09-16-2006, 21:13
Тогава недей да се занимаваш с него,след като искаш връзка. Опитай се да видиш добрите страни на това да си сама....можеш да правиш каквото искаш с когото си искаш. А пък рано или късно човекът ще се появи. Но връзка с такъв тип мъже малко трудно може да се заформи,още повече че знаеш,че не е за теб. И мен също скъпи заведения,коли и пари не ме впечатляват...и аз така като теб знаех,че този тип мъже не е за мен. Само дето аз и аз знам,че не е за мен пак се привързвам...и става лошо. Пожелавам ти да срещнеш човека за теб...

NoWallz
09-16-2006, 21:20
Аз съм малоумен,ще се влюбиш ли в мене?

09-16-2006, 21:30
тези мъже определено са предизвикателство за едно момиче и са много по интересни според мен от другите които хлътват веднага,затова занимаваи се с него показваи му наи хубавите си страни и съм сигурна че колкото и да е недостъпен и не е за сериозна връзка ще видиш че тои самия със време ще иска сериозна връзка от тебе :wink:

koalka
09-16-2006, 21:31
Ем...казваш,че разликата ви е 5 години,при което той предопалагам е по-големия и не можеш да го промениш,ако той сам не пожелае!Няма смисъл само от това,че не искаш да си сама,да си с човек,който дори не харесваш.По-добре бъди с някой,към който имаш чувства.

09-16-2006, 21:51
Ем...казваш,че разликата ви е 5 години,при което той предопалагам е по-големия и не можеш да го промениш,ако той сам не пожелае!Няма смисъл само от това,че не искаш да си сама,да си с човек,който дори не харесваш.По-добре бъди с някой,към който имаш чувства.
абе хора като кажите "бъди с някои към които имате чувства" в днешно време много рядко човек има истински чувства към даден човек повечето е или превързаност или просто симпатия

Nasindo
09-16-2006, 22:41
Az nqmam problem, nito pyk temata e koi znae kolko za tozi razdel no ...
I taka istoriqta na kratko e ...Predi izlizah s edno momche imame 5 godini razlika , toi e ot tezi koito si imat vsichko i poluchavat vsichko i iskashe da imame vryzka, no ne se vijdah s chovek kato nego i prosto si prekarah edna hubava avantiura, sled tova prosto si tragnah, no sega sled kraq na lqtoto pak se sluchi neshto i mi se obajda otnovo i neznam kakvo da pravq! Toi opredeleno ne e za men, no ne iskam i da sam sama... Moga da prevazpitavam momchenca, no ne i maje i to takiva kato nego... Ima neshto koeto me privlicha v nego, no i neshto koeto me otbluskva, nai glavnata prichina e che ne iskam da sam sama, izkam istinska vrazka, no vazmojno li e da se poluchi s takav kato nego

A възможно ли е да си такава кучка ? =;

Mike-Jones
09-17-2006, 06:30
Az nqmam problem, nito pyk temata e koi znae kolko za tozi razdel no ...
I taka istoriqta na kratko e ...Predi izlizah s edno momche imame 5 godini razlika , toi e ot tezi koito si imat vsichko i poluchavat vsichko i iskashe da imame vryzka, no ne se vijdah s chovek kato nego i prosto si prekarah edna hubava avantiura, sled tova prosto si tragnah, no sega sled kraq na lqtoto pak se sluchi neshto i mi se obajda otnovo i neznam kakvo da pravq! Toi opredeleno ne e za men, no ne iskam i da sam sama... Moga da prevazpitavam momchenca, no ne i maje i to takiva kato nego... Ima neshto koeto me privlicha v nego, no i neshto koeto me otbluskva, nai glavnata prichina e che ne iskam da sam sama, izkam istinska vrazka, no vazmojno li e da se poluchi s takav kato nego

A възможно ли е да си такава кучка ? =; napravo u 4ofkata brat da i go dadem i tova e

koalka
09-17-2006, 06:35
Ем...казваш,че разликата ви е 5 години,при което той предопалагам е по-големия и не можеш да го промениш,ако той сам не пожелае!Няма смисъл само от това,че не искаш да си сама,да си с човек,който дори не харесваш.По-добре бъди с някой,към който имаш чувства.
абе хора като кажите "бъди с някои към които имате чувства" в днешно време много рядко човек има истински чувства към даден човек повечето е или превързаност или просто симпатияАми незнам дали повечето или се срещат такива хора...това добре ли е според теб?Не,според мен не е.Истината е в истинските чувства.Няма смисъл да си с човек,към който изпитваш единствено привързаност или просто симпатия.Поне според мен просто няма да си щастлив.Едно харесване според мен стига за връзка,но една симпатия-не.