PDA

View Full Version : sk8,кецове



luda`flirtajika
09-16-2006, 15:24
[b]Според вас коя марка кецове са най-добрите и някой знае ли къде продават sk8 на старо освен на митницата?10х предварително

09-16-2006, 15:34
globe 4 teh win

bunnie
09-16-2006, 17:30
kecove GLOBE i ETNIES tva sa za men nai-dobrite(pod4ertavam za men 6ot sa 6e posledvat osvirkvaniq) ... sk8 nz kade se prodava nastaro,no mislq,4e ako se porovi6 v ofertite na http://www.bas-bg.com/forums/viewforum.php?f=1&sid=ad3392e67ac72d4ab7f311c7fea3e8b5 se 6e otkrie6 nqkoi da prodava sk8 ... e,uspeh i dano nameri6 ne6to za sebe si.stiskam palci !!!

white_chik
09-16-2006, 19:30
Не мога да кажа кои кецки са най-добри,но лично мен ме кефат GLOBE,DVS,ADIO,CIRCA,но и другите са на ниво.Колкото до скейта,не е ли по-добре да намериш некой,който иска да си продава скейта.Най-малкото ще го вземеш по-евтино.Ако имаш интерес един приятел си продава скейта,мога да ти дам малко инфо :wink:

qfo
09-16-2006, 19:31
c1rca sa mn zdravi kecove a i sa sum s 1ni adio ot 2 meseca i ne sa loshi :)

RedChil
09-16-2006, 20:02
"es" и "Nike"

XePouH
09-16-2006, 20:05
Converse,Emerika,Circa,Globe,Adio,Adidas,Reebok,Os iris,Dc,Dvs

luda`flirtajika
09-16-2006, 20:09
blagodarq vi mnogo :)
:arrow: bunnie ms za linka mn { }
:arrow: white_chik ami da ako moje razdui malko info molqti se
:arrow: qfo emi chestiti :D
:arrow: RedChil za es sum suglsna-dobri sa,no Nike... :D

PS:za men mn dobri sa DVS,osiris,circa,adio(te sa dobri,no po red prichini gi mraq... kakto i vans-makar,che sa dosta dobri)

luda`flirtajika
09-16-2006, 20:09
Converse,Emerika,Circa,Globe,Adio,Adidas,Reebok,Os iris,Dc,Dvs

i ot tezi...nai mnogo koi? :D

RedChil
09-16-2006, 20:12
"Найк" не са толкова комерсиални сред "кецките",колкото Глоуб или Адио,примерно,но са гаранция за абсолютното качество.Два чифта "Найк" съм имал и съм супер доволен.

XePouH
09-16-2006, 20:14
Converse,Emerika,Circa,Globe,Adio,Adidas,Reebok,Os iris,Dc,Dvs

i ot tezi...nai mnogo koi? :D
ми сички са хубави и доказани :wink:

skate_warrior
09-16-2006, 20:14
LAKAI rulz бе !

Иначе след Лакай ме кефят DVS, Circa и Emerica ;)


П.П. На мен ми трябва дъска, така че ако някой продава запазена хубава дъска - да каже 8)

luda`flirtajika
09-16-2006, 20:34
LAKAI rulz бе !

Иначе след Лакай ме кефят DVS, Circa и Emerica ;)


П.П. На мен ми трябва дъска, така че ако някой продава запазена хубава дъска - да каже 8)
imam edna-zapazena,xubava no na polovina :D i to ot insomnia :D

luda`flirtajika
09-16-2006, 20:35
NIke moje da sa kachestveni,no men lichno ne me kefqt mn mn..moje edin dva modela da sa gotini,no kato iscqlo ...NE dokato emerica,dvs,circa,galaz,gravis.... te da

DetE-Idi0t
09-17-2006, 01:46
Gallaz и Globe се късат, като найлонова торбичка... За мен марките са: DVS, OSIRIS, ETNIES, DC ...

09-17-2006, 01:56
А колко от вас са си купили кецовете за по 100-150 лв. САМИ?!

Jamalska
09-17-2006, 08:35
Адио и Адидас.

госта,брои ли се ако съм събирала парите,а не съм ги изработила? :D С изработеното купих други работи :|

WILD__BOY
09-17-2006, 09:22
Nike Adidas RBK

WILD__BOY
09-17-2006, 09:23
А колко от вас са си купили кецовете за по 100-150 лв. САМИ?!

Ти?

magesnik
09-17-2006, 11:59
Airwalk :roll:

white_chik
09-17-2006, 12:08
еми за тея,които искат дъска ако искате следващата седмица да направим неква среща на НДК и да видите дъската.Не знам сега до ква степен е запазена,но иначе е добра :wink:

shan7ava7a_
09-17-2006, 12:09
Etnies,Adio,Circa..
A puk za d1sci vij v nqkoi forumi - extremno.com

fake
09-17-2006, 12:16
ъъ...ми за DVS що никой нищо не каза? според моите наблюдения издържат доста време...
а галаз наистина се късат ужасно, на старите ми галазки им се сцепи подметката след 2 месеца( !!! ) носене...сега съм с дивиес, цяло лято изкараха и не са мръднали, като нови са...само малко мръсни :mrgreen:
абе ако ги пусна в пералнята ще им стане ли нещо

09-17-2006, 13:24
А колко от вас са си купили кецовете за по 100-150 лв. САМИ?!

Ти?
Аз повече от 50 лв. за обувки не давам, но ми е интересно как хора, които не бачкат изваждат по 150 за кецове.

WwanAdoO
09-17-2006, 13:35
ES, Lakai, 88, Adidas superstar 2

а мойте Галазки нищо им няма, само подметката леко се протърка, ама тва е щот аз ходя шитаво... ама Сегашните ми Лакайки по-малко от месец и стават на година и са абсолютно читави, само станаха леко сивкави, ама тва си е от велура

IdiOtKa
09-17-2006, 13:59
http://www.hmws.co.uk/product_images/IMG_1636.jpg

красоотаа !

luda`flirtajika
09-17-2006, 19:24
Gallaz и Globe се късат, като найлонова торбичка... За мен марките са: DVS, OSIRIS, ETNIES, DC ...
emi vij sq az na gallaz i globe nqmam i nz,no dokolkoto vidqx da naisitna ne sa dobri... dvs,osiris dam :)

luda`flirtajika
09-17-2006, 19:41
А колко от вас са си купили кецовете за по 100-150 лв. САМИ?!

Ти?
Аз повече от 50 лв. за обувки не давам, но ми е интересно как хора, които не бачкат изваждат по 150 за кецове.

ooo az ne sum davala za dvs... i t.n. prosto mi e int ... imam na mania :P sega... ot "na tumno"e davala sum 100 lv za obuvki,no naisitna sama da subera za takiva... kato dvs..malko trudno...(no az shte subera de)

bunnie
09-17-2006, 20:09
sega za GLOBE i GALLAZ mn zavisi ot modela.6ot naistina ima nqkoi,koito za mesec dva i stavat na parcal,no moite gallazki ve4e vtora godina sa si zdravi(e malko podmetkata iztanq,no ne 4ak da ne se nosqt,puk i az ot karane q iztanih ne ot drugo)
ETNIES spored men sa mn dobri.hem sa zdravi,hem sa i udobni puk i s hubavi modeli.no ne sa evtini.puk i tuka v BG ne se vnasqt mnogo mnogo.po 4ujdi saitove sum vijdala naistina qki modeli.
DVS ne sum imala dosega,no ot hora,koito imat znam,4e sa sa6to edno strahotni kecki i opredeleno izdarjat dalgo.

luda`flirtajika
09-17-2006, 20:45
sega za GLOBE i GALLAZ mn zavisi ot modela.6ot naistina ima nqkoi,koito za mesec dva i stavat na parcal,no moite gallazki ve4e vtora godina sa si zdravi(e malko podmetkata iztanq,no ne 4ak da ne se nosqt,puk i az ot karane q iztanih ne ot drugo)
ETNIES spored men sa mn dobri.hem sa zdravi,hem sa i udobni puk i s hubavi modeli.no ne sa evtini.puk i tuka v BG ne se vnasqt mnogo mnogo.po 4ujdi saitove sum vijdala naistina qki modeli.
DVS ne sum imala dosega,no ot hora,koito imat znam,4e sa sa6to edno strahotni kecki i opredeleno izdarjat dalgo.

kude karash

skate_warrior
09-17-2006, 20:51
абе bunnie ти как се казваш? 'щото са много малко момичетата,които карат СЕРИОЗНО скейт :)

Dr. Kazimbutt
09-18-2006, 06:49
Ти наистина ли си мислиш, че тя кара сериозно?

Кецовете, които най ми харесват, са тези на Etnies и Osiris.

bunnie
09-18-2006, 15:02
ami kade li ne karam.tva lqto karah v sozopol poneje samo tam bqh za dosta dalgo vreme.ina4e na pametnika sum hodila vednaj dvaj ma s priqteli,no ne me izkefi.moje bi 6ot ucelvah gadno vreme i zatva.karam kadeto mi padne.glavno v zadniq dvor na daskaloto mi 6ot tam ima qki rab4eta,nekvi podobni na kateru6ki i pro4ie i si e super.ina4e zavisi kakvo razbira6 pod seriozno karane.6ot sa poslednite dni ot vakanciata sorry za izraza,no si kasah g**a ot karane ... ma to nz kolko moje da se nare4e tva seriozno karane.hodq si si pritqeli,u4a trik4eta,vdigam kupon kato ne6to mi lepne i taka ... ina4e sum boji priqtno mi e.nadali me znae6 ma to ne mi e mnoo zor.e,moje da se vidim na nqkoe sastezanie.do tagava ...

luda`flirtajika
09-19-2006, 19:18
ami kade li ne karam.tva lqto karah v sozopol poneje samo tam bqh za dosta dalgo vreme.ina4e na pametnika sum hodila vednaj dvaj ma s priqteli,no ne me izkefi.moje bi 6ot ucelvah gadno vreme i zatva.karam kadeto mi padne.glavno v zadniq dvor na daskaloto mi 6ot tam ima qki rab4eta,nekvi podobni na kateru6ki i pro4ie i si e super.ina4e zavisi kakvo razbira6 pod seriozno karane.6ot sa poslednite dni ot vakanciata sorry za izraza,no si kasah g**a ot karane ... ma to nz kolko moje da se nare4e tva seriozno karane.hodq si si pritqeli,u4a trik4eta,vdigam kupon kato ne6to mi lepne i taka ... ina4e sum boji priqtno mi e.nadali me znae6 ma to ne mi e mnoo zor.e,moje da se vidim na nqkoe sastezanie.do tagava ...

Bojidara ? ili... Bojidar ? abe m/f ? Na men mi e pr. da se zapoznaem :D

bunnie
09-19-2006, 19:25
ami vsa6tnost sam bojana ... :wink: i na men mi e priqtno kakto ve4e kazah ... a ti kara6 li,ako da kade,ot kolko vreme i pro4ie ...

skate_warrior
09-19-2006, 19:29
хех.. :lol:

the usual suspect
09-20-2006, 03:03
lacoste kecovete prosto sa ubiistveni :twisted:

х
09-20-2006, 06:54
по колко пъти на месец ще пускате тема-кецове и ск8... ](*,)

DetE-Idi0t
09-20-2006, 10:05
ъъ...ми за DVS що никой нищо не каза? според моите наблюдения издържат доста време...

Споменах ги :D.
Междудругото аз съм с Osiris и ги нося оооот .... март! Единственият кусур, е че леко избеляха. Не карам, но са видели доста млатене.

skate_warrior
09-20-2006, 10:53
Не ви разбирам.. аз ако не карах щях да си взимам Мания.. перфектни са за ходене :)

bunnie
09-20-2006, 13:20
spored men ima dva varianta - da si zima6 evtini kecki,6ot kato kara6 stavat na banica ili da si kupuva6 ot po-skapite,no da ti izdarjat pove4e.mnogo mi e zor na men s kvo hodq,vajnoto da e udobno.a 6to se otnasq do karane - koi kvot iska da si zima.to nali otiva6 da kara6,a ne na reviu ... vapreki 4e oficialen skater e mn interesno ponqtie ... :-k

skate_warrior
09-20-2006, 17:54
vapreki 4e oficialen skater e mn interesno ponqtie ... :-kВинаги съм искал да карам с официален костюм.. вратовръзка,папионка и лачени обувки... :roll:

bunnie
09-20-2006, 18:43
moje i kato go napravi6 da se snima6 ... ma ne be seriozno 4uvala sum edin fr,koito kara da kazva,4e poneje 6e u4astva v sastezanie,trqbva da se oble4e oficialno ... taka i ne vidqh oficialnoto mu,no tvoito nqma da go izpusna ... moje da si varje6 sk8ta za edna limozina,za da bade po-fashion ...

luda`flirtajika
09-20-2006, 19:53
moje i kato go napravi6 da se snima6 ... ma ne be seriozno 4uvala sum edin fr,koito kara da kazva,4e poneje 6e u4astva v sastezanie,trqbva da se oble4e oficialno ... taka i ne vidqh oficialnoto mu,no tvoito nqma da go izpusna ... moje da si varje6 sk8ta za edna limozina,za da bade po-fashion ...

exexe m/udrugoto shto ne papionka ? :D oficialen sk8-tfa e mn qko :D

az_i_ko_we
09-21-2006, 09:49
що не пуснете тема за кецове и бл8???
се пак с нещо трябва да отидеш до ръба (евентуално) да се пеубуеш....

luda`flirtajika
09-21-2006, 19:21
що не пуснете тема за кецове и бл8???
се пак с нещо трябва да отидеш до ръба (евентуално) да се пеубуеш....

mda mojex da pusna takava...(ne che e kusno de...),no men me interesuvaxa dve neshta za kecove i za sk8....

sme6ka
09-21-2006, 20:19
DVS :lol: :lol: :lol:

luda`flirtajika
09-21-2006, 20:22
DVS :lol: :lol: :lol:

naskoro(ot dva dena .. :D ) zaglejdax krakata na tezi s kecove :D i gledam...mn nosqt lakai,dvs,maniq... i tuk tam..emerica...osiris i t.n.

skate_warrior
09-21-2006, 20:23
Как можа да станеш наркоман?Как можа,а?Къф си тупан!Толкова ли не издържа?!Толкова ли ти е готино на игла? Още ти се чудя как можа,a? :lol:

Psycho Realm
09-21-2006, 20:27
Sega weche razbiram zashto tozi forum i data.bg sa se prewyrnali w sinonim na typotiata. Nekvi 14-15 godishni pikli obiasnivat koi kecove sa bili po-dobri, dawat akyl na razni rookie-ta (hehe) kakvo da si kupiat. Samo towa e dostatychno - Местожителство: [nDk]-tam nai chesto sum. Super Zhalki ste.

luda`flirtajika
09-21-2006, 20:31
Sega weche razbiram zashto tozi forum i data.bg sa se prewyrnali w sinonim na typotiata. Nekvi 14-15 godishni pikli obiasnivat koi kecove sa bili po-dobri, dawat akyl na razni rookie-ta (hehe) kakvo da si kupiat. Samo towa e dostatychno - Местожителство: [nDk]-tam nai chesto sum. Super Zhalki ste.

vij sq kfo....1.temata koqto pusnax beshe takava,che AZ PITAM koi kecove sa po dobri,a ne AZ DA DAVAM AKUL i 2. kfo kato xodish na ndk ? Az i na pametnika sum xodilq i kfo...men mn me int puk tvoeto mnenie-nito te poznavam nito nishto !!!Priemam mnenieto ti,no greshish akto kazvash,che 14-15 pikli ucheli drugite z akecove 1 sum na 13 i 2 pitam ,a ne ucha :) { }

skate_warrior
09-21-2006, 20:31
Sega weche razbiram zashto tozi forum i data.bg sa se prewyrnali w sinonim na typotiata. Nekvi 14-15 godishni pikli obiasnivat koi kecove sa bili po-dobri, dawat akyl na razni rookie-ta (hehe) kakvo da si kupiat. Samo towa e dostatychno - Местожителство: [nDk]-tam nai chesto sum. Super Zhalki ste.Този пост искам всеки да го прочете!Абсолютно вярно!Евалата пич, много си прав!

Psycho Realm
09-21-2006, 20:39
Sega weche razbiram zashto tozi forum i data.bg sa se prewyrnali w sinonim na typotiata. Nekvi 14-15 godishni pikli obiasnivat koi kecove sa bili po-dobri, dawat akyl na razni rookie-ta (hehe) kakvo da si kupiat. Samo towa e dostatychno - Местожителство: [nDk]-tam nai chesto sum. Super Zhalki ste.

vij sq kfo....1.temata koqto pusnax beshe takava,che AZ PITAM koi kecove sa po dobri,a ne AZ DA DAVAM AKUL i 2. kfo kato xodish na ndk ? Az i na pametnika sum xodilq i kfo...men mn me int puk tvoeto mnenie-nito te poznavam nito nishto !!!Priemam mnenieto ti,no greshish akto kazvash,che 14-15 pikli ucheli drugite z akecove 1 sum na 13 i 2 pitam ,a ne ucha :) { }
Tomagochi, nauchi se da pishesh predi da mi otgovariash. Nikoi ne go interesuwa kyde hodish. Over.

luda`flirtajika
09-21-2006, 21:01
Sega weche razbiram zashto tozi forum i data.bg sa se prewyrnali w sinonim na typotiata. Nekvi 14-15 godishni pikli obiasnivat koi kecove sa bili po-dobri, dawat akyl na razni rookie-ta (hehe) kakvo da si kupiat. Samo towa e dostatychno - Местожителство: [nDk]-tam nai chesto sum. Super Zhalki ste.

vij sq kfo....1.temata koqto pusnax beshe takava,che AZ PITAM koi kecove sa po dobri,a ne AZ DA DAVAM AKUL i 2. kfo kato xodish na ndk ? Az i na pametnika sum xodilq i kfo...men mn me int puk tvoeto mnenie-nito te poznavam nito nishto !!!Priemam mnenieto ti,no greshish akto kazvash,che 14-15 pikli ucheli drugite z akecove 1 sum na 13 i 2 pitam ,a ne ucha :) { }
Tomagochi, nauchi se da pishesh predi da mi otgovariash. Nikoi ne go interesuwa kyde hodish. Over.

nikoi ne go interesuva i ti kude xodish,no karai dai da go karame po spokoino

09-22-2006, 01:59
luda`flirtajika, дете, чети постовете на Psycho Realm много бавно и поне по 10 пъти, за да ги разбереш..... щото същество с толкова мозък, като теб дори детска книжка не може да схване от първия път!

Ай' млъкни веднъж завинаги, че наистина ставаш смешна(като останалите 214125152643, които ми се обясняват кои кецове били по-яки, к'ви си купили и за к'ви си мечтаят) ](*,)

luda`flirtajika
09-22-2006, 19:17
luda`flirtajika, дете, чети постовете на Psycho Realm много бавно и поне по 10 пъти, за да ги разбереш..... щото същество с толкова мозък, като теб дори детска книжка не може да схване от първия път!

Ай' млъкни веднъж завинаги, че наистина ставаш смешна(като останалите 214125152643, които ми се обясняват кои кецове били по-яки, к'ви си купили и за к'ви си мечтаят) ](*,)

abe chovek ti cheti moite postove ne po 10,a po 100 puti,shtoto se opitvam da vi obqsnq-ne davam akul za kecove,a pitam koi sa nai dobri-s edna duma iskam da mi se obqsni,no ti si tolkova zle,che i tfa ne mojesh da sxvanesh...kazax vi-ISKAM MNENIETO Vi-spored vas...koi kecove sa nai dobri !,a ne da me obijdate...

forrzi
09-22-2006, 22:11
luda`flirtajika
:smt067 по такива като теб
нищо лично,просто в момнета мразим всичко
та по темата май на тебе `ши ти дойде онова в главата,дето се нарича акъл чак когато некой скейтър си завре дъската в задника ти

даеба ника,даеба латиницата,даеба кецовете,даеба модата
тебе не че те интересува спорта или обувките,тебе те интересува това че са модерни
тебе те интересуват готЯните батковци с дъски,дето са ъндърграунд и толкова генгстаа че имат привилегията да ти бръкнат под полата
тебе те интересуват модерните неща,които след 2-3 години отминават и вече ги няма
след т`ва идва едно голямо бум и ти пак се хвърляш на следващата мания,завладяла 97% от българските "тийн гърлс" които с радост и удоволствие размятат наляво-надясно що някоя задник,що некоя цица в "Double visison" или в "Amor"
:-)

skate_warrior
09-22-2006, 22:14
forrzi както винаги е права :lol: Специално за флиртаджийката не мога да кажа дали е такава.. не я познавам, но иначе и мен ме дразни тв'а в днешната младеж 8)

RedChil
09-22-2006, 22:24
luda`flirtajika
:smt067 по такива като теб
нищо лично,просто в момнета мразим всичко
та по темата май на тебе `ши ти дойде онова в главата,дето се нарича акъл чак когато некой скейтър си завре дъската в задника ти

даеба ника,даеба латиницата,даеба кецовете,даеба модата
тебе не че те интересува спорта или обувките,тебе те интересува това че са модерни
тебе те интересуват готЯните батковци с дъски,дето са ъндърграунд и толкова генгстаа че имат привилегията да ти бръкнат под полата
тебе те интересуват модерните неща,които след 2-3 години отминават и вече ги няма
след т`ва идва едно голямо бум и ти пак се хвърляш на следващата мания,завладяла 97% от българските "тийн гърлс" които с радост и удоволствие размятат наляво-надясно що някоя задник,що некоя цица в "Double visison" или в "Amor"
:-)
Дори аз се чувствам застрашен след тези яростни слова...
Аз пък днеска ходих до "Саботаж" и си избрах едни "Ванс"-ки.Дано да изтраят повече от предишните,любими "Найк"ове... :-D

sk8_dont_h8
09-22-2006, 23:24
Emerica и DC !!!

skate_warrior
09-22-2006, 23:26
Emerica и DC !!!DC... ти лууд ли си :lol: [-X

forrzi
09-22-2006, 23:36
Emerica и DC !!!
абе стенли,къде се затри?! :-D
поздрЪви-блах(:

skate_warrior
09-22-2006, 23:44
Emerica и DC !!!
абе стенли,къде се затри?! :-D
поздрЪви-блах(:чшшш... аре без имена?! Ше стане вАргал тука ся.. :lol: :mrgreen:

WILD__BOY
09-23-2006, 00:08
luda`flirtajika, само да ти кажа, че G-тата (това така обичано от теб определение) нямат нищо общо със скейтърите.

skate_warrior
09-23-2006, 00:11
luda`flirtajika, само да ти кажа, че G-тата (това така обичано от теб определение) нямат нищо общо със скейтърите.Е то е най-дЖи да си смъкнат рапЕр (дрехите по възможност да са G-wear)и да караш на switch, захапал фаса и да редуваш shove-it и nollie. Ама от време на време да ставаш да караш иначе циклиш някъде в седнало положение и пиеш Ариана от двулитрово шише ;)

not_the_same^
09-23-2006, 07:26
xmm predi nqkolko dena si kupix 1ni kecove na lakai..naqdvam se da sa zdravi :) 8)

http://i2.ebayimg.com/03/i/06/63/44/b8_12_b.JPG

bunnie
09-23-2006, 08:56
luda`flirtajika, само да ти кажа, че G-тата (това така обичано от теб определение) нямат нищо общо със скейтърите.Е то е най-дЖи да си смъкнат рапЕр (дрехите по възможност да са G-wear)и да караш на switch, захапал фаса и да редуваш shove-it и nollie. Ама от време на време да ставаш да караш иначе циклиш някъде в седнало положение и пиеш Ариана от двулитрово шише ;)

da jivei vinagi to4noto mnenie na skate_warrior ... 4ove4e,imam 4ustvoto,4e si gi gledal dosta vnimatelno,6tom znae6 takiz podrobnosti (makar 4e ne trudno,da gi zabeleji6,TE SA NAVSQKADE)

WILD__BOY
09-23-2006, 10:22
luda`flirtajika, само да ти кажа, че G-тата (това така обичано от теб определение) нямат нищо общо със скейтърите.Е то е най-дЖи да си смъкнат рапЕр (дрехите по възможност да са G-wear)и да караш на switch, захапал фаса и да редуваш shove-it и nollie. Ама от време на време да ставаш да караш иначе циклиш някъде в седнало положение и пиеш Ариана от двулитрово шише ;)

Ако си рапЕр пиеш ариана, ако си рапър пиеш 40oz ;)

skate_warrior
09-23-2006, 10:37
хайде да пляскаме с ръчички? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dr. Kazimbutt
09-23-2006, 10:49
сега да попитаме знае ли се какво е 40 oz??
Едва ли някой от форума знае... :mrgreen:

skate_warrior
09-23-2006, 10:55
http://www.vintagegearaddicts.com/002/images/40oz_bottles3.jpg

skate_warrior
09-23-2006, 11:18
аз лично не съм.. :)

WILD__BOY
09-23-2006, 11:34
и аз не съм пил

luda`flirtajika
09-23-2006, 11:43
ne xaresvam oniq batkovci,ne xodq v DV i amor,nito puk se svalqm na nqkogo i ne sum ot oniq det si menqt vkusa vseki den !!!

PS:forrzy sama kaza,che ne sum i ot lubimkite tui,che ne mi puka za neinoto mnenie.az samo pitax,sry ne e trqbvalo

deicho
09-24-2006, 11:31
Не ви разбирам.. аз ако не карах щях да си взимам Мания.. перфектни са за ходене :)

abe bate,ti se ima6 oba4e za mnoo golem skeitar.kat te gledam 2/3 ot vremeto prekarva6 v toq forum mesto da kara6.mnou interesno,4e se izkarva6 i poznava4.tai 4e are si zapazi dragocennite mneniica ot sorta na toq kuv bil,onq kuv bil za sebe si.6ot mi se prai6 tuka na 4ovek,koito razbira i vseki vtori bil pozior,ama ti si pove4e pozior ot cela sofia i okolnostite vzeti zaedno.

skate_warrior
09-24-2006, 11:39
Точно така, аз съм позьора на България ;) Проблем ли е? А и не ми прави график кога пиша във форума и кога карам, защото имам достатъчно време и за двете неща :)

Dr. Kazimbutt
09-24-2006, 14:27
А и не ми прави график кога пиша във форума и кога карам, защото имам достатъчно време и за двете неща :)
У вас ли караш? :lol:

skate_warrior
09-24-2006, 15:06
ми не точно :)

има нови мнения
01-30-2007, 14:03
някой продава ли некфи мъжки кецове 39-40 номер за каране ? dani_go91@abv.bg na e maila samo pi6ete

In4iTu_
01-30-2007, 18:10
Чувала съм, че на Конверс са добри, но не мога да потвърдя, защото не нося кецове :P