PDA

View Full Version : malko pomosht



gostena
09-16-2006, 15:48
Hora iskam da vi pitam otdavna trqbvashe da sloja sutien ve4e me e sram da hoda taka a me e sram da kaja na maika mi da mi kupi ot kude da znam kak shte reagira.I zatova iskam da vi popitam vie kak ste i kazali zashtoto az neznam kvo da naprava :? v ponedelnik shte se razmotava me i mislq togava da i kaja ama vse oshte se 4uda :|

br0nX
09-16-2006, 15:55
Няма нищо срамно казваш и мамо искам да си купя сутиен/и и готово кво толкова ? според мен ще те разбере и тя е минала през този път ;)

gostenka
09-16-2006, 16:01
E da de ama mene mn me e sram daje me sram nqkoi put da i iskam pari kato izlizam ve4er :) sramejliva sum kvo da prava mi ako kaje ne ti trqbva ohhh

Mafiotkata_7200
09-16-2006, 16:53
И аз имах същия проблем преди 2 години :? Също много ме беше срам,но все пак ти е майка и би трябвало да те разбере,отколкото например да ти се подиграват че не носиш сутиен.Аз и казах че някои от моите съученички вече носят сутиени и дали не е време и аз да си купя :? И на другия ден излезнахме и си купих.

sladkoto_neli
09-16-2006, 17:04
аз нямах такъв проблем.майка ми реши да сложа сутиен преди аз да съм й казала че имам нужда от такъв.но споко няма нищо срамно просто и кажи и това е.

Slave4You
09-16-2006, 17:10
:shock: :shock: :shock: Ами аз просто отидох и казах...не разбирам за кво толкова те е срам.отиваш,викаш:"Мамо искам да поговорим,ще ми купиш ли сутиен" и готово.Тя няма как да реагира..даже ще се зарадва.Всяка майка би се изкефила като види че момиченцето и пораства :P

BeBcHeTo
09-16-2006, 19:43
Кфо ше те е срам да и кажеш?....Ако па та е толкова срам да и кажеш отиваш и сама си зимаш един сутиен

koalka
09-16-2006, 20:47
Е,темата ти е доста тъпа и не е за този раздел,но все пак...тъпо е да те е срам,при положение,че ти е майка.Кажи и няма от какво да се притесняваш.

piska_
09-16-2006, 20:54
Просто и кажи :smt016

NoWallz
09-16-2006, 21:22
Пий боза,и си купувай сутиени голям размер,тъпчи ги с чорапи!

09-16-2006, 21:55
на колко си?това да ти се налага и да искъш да носиш сутиен е нещо съвсем нормално,маика ти наи добре би трябвало да го знае,затова просто и казваш "мамо мисля че имам нужда вече от сутиен,ти какво ще ме посъветвъш?" и това е

Mike-Jones
09-17-2006, 06:23
Е,темата ти е доста тъпа и не е за този раздел,но все пак...тъпо е да те е срам,при положение,че ти е майка.Кажи и няма от какво да се притесняваш. tixo tixo ne si ti taq koqto she kaje za kade e temata tvoq star priqtel sum mike jones

alkobalko
09-17-2006, 07:51
Тъпо е да се срамуваш от собствената си майка. Тя трябва да ти е най-близкият ти човек. Не се срамувай. Просто отиди при нея и и кажи, че имаш нужда от сутиен.

LP_girl_14
09-17-2006, 09:51
Как може да се срамуваш с майка ти и да не може да разговаряш с нея на тая тема?Та тя ти е един от най-близките хора на този свят!Докато се разхождате по магазините,просто й кажи че вече имаш нужда от сутиен.Предполагам че ще реагира с усмивка ,ще влезнете в магазин за белио,ще си харесаш някой сутиен,ще го мериш и после майка ти ще ти го купи.Не ми се вярва да тръгне да ти крещи защото растеш и искаш да носиш сутиен ;-)

Lorraine
09-17-2006, 10:01
1.темата не е за тука
2.просто й кажи примерно,че всички твои приятелки носят..и се чувстваш неудобно и просто искаш да носиш и ти...кажи й че така ще ти е по-комфортно..мисля че няма да има проблеми :wink:

mon4eto
09-17-2006, 13:56
Mi v moq slu4ai ne se naloji da i kazvam-prosto mi go podarixa i maika mi go prie dosta dobre,za6toto spored neq navan se razxojdat dosta pedofili i nai dobre da ne ti se vijdat...A i zavisi dali ima6 kakvo da sloji6 v nego ne 4orapi kato nqkoi xora :lol:

koalka
09-17-2006, 14:19
Е,темата ти е доста тъпа и не е за този раздел,но все пак...тъпо е да те е срам,при положение,че ти е майка.Кажи и няма от какво да се притесняваш. tixo tixo ne si ti taq koqto she kaje za kade e temata tvoq star priqtel sum mike jonesИ какво ме интересува кой си?Не ме късаеш особено.

malko mace
10-20-2006, 12:13
Boje,mila,ako te e sram ot mayka ti,prosto ne znam...Az biah kazala na mayka mi,che iskam sutien,i tia mi obechta sled niakolko meseca...Az i kazah,che ne e neobhodimo,mojem da izchakame i ochte malko,dokato edin den ne se pribra neochakvano sas sutien za men v raka...Tay che,niama nichto sramno,vse pak niakoga chte triabva da zapochnech da nosich,nali?A da te pitam az kak te e sram ot mayka ti,a da spodeliach sas savsem chujdi hora za teb ne te e? :-k

mon4eto
10-20-2006, 12:26
Mi na men mi podarixa sutien i maika mi go prie dosta dobre...taka4e zasegni temata i razberi neinoto mnenie...pak ako ne saglasna go nosi prostov neinata volq :lol:

I_ve7o
10-20-2006, 18:03
bahti..tva e maikati..as minalata godina nqmah problem s tyi{as sam na 13. da yto4nq} 6to te e sram prosto otiva6 i kazva6 "mamo mislq 4e e vreme i as da nosa sytien i gotoy"i naistina temata e typa ne e i za razdela kadet kaza koalka :)

mnogomili4kata-sf
10-20-2006, 18:34
Кво се впечатлявате толкова!?!Има майки,които просто се притесняват да говорят с децата си...аз примерно с майка си започнах да си говоря за такива неща доста по-късно...мен също ми беше сконфузно,на нея също...но накрая намерихме общ език.

Сигурна съм,че щом засегнеш темата,ще почнете постепенно да си говорите по-открито:) УСпех!

Scarabey
10-20-2006, 21:17
Е няма нищо срамно в край на сметка и двете сте жени и тя е минавала по твоя път,едва ли би реагирала странно поне аз не мисля така

white_chik
10-21-2006, 06:14
Темата ти не е за тоя раздел. #-o
Аз първия сутиен си го купих сама,защото прецених,че вече е време и просто отидох и си купих.Майка ми естествено съвсем скоро разбра,то си личи,нема как,и нищо не ми каза,само ми даде пари за него и вече,като си взимам нов си искам пари и няма никви проблеми.Не трябва да се срамуваш,това е нещо съвсем нормално в израстването на всяко момиче и майка ти ще те разбере,все пак и тя е минала през всичко това :wink:

tosti
10-21-2006, 08:12
govori s maika si nqma te izqde nai mn malko te smumri 6to do sega ne si nosila ama ni6to pove4e golqma rabota prosto govori vsi4ko 6e e ok ;-)

KuReC
10-21-2006, 14:07
1 mesec mina ot kak si pusnala temata ne si kupi ve4e sutien fe xaxa