PDA

View Full Version : temata e za mom4etata no moje i momi4etata da pi6at...



velinka
09-16-2006, 16:19
Имам няколко въпроса към момчетата:
Харесвате ли момичетата да кокетничат пред вас
По-срамежливи или по-нахакани момичета харесвате
По момичета които гледат философски на живота ли си падате или по тези които мислят само за мода и гримове
Ако ще отговарят момичета съответно да пишат за момчетата(само че те не кокетничат, тоя въпрос може да гопропуснете)

Обосновавайте отговорите си please :)

elf4o
09-16-2006, 16:26
Имам няколко въпроса към момчетата:
Харесвате ли момичетата да кокетничат пред вас
По-срамежливи или по-нахакани момичета харесвате
По момичета които гледат философски на живота ли си падате или по тези които мислят само за мода и гримове
Ако ще отговарят момичета съответно да пишат за момчетата(само че те не кокетничат, тоя въпрос може да гопропуснете)

Обосновавайте отговорите си please :)
първия въпрос го прескачам втория харесвам по нахакани момичета :> но и срамежливите вършат работа :> ако няма на къде ,според мен момичетата и без грим са достатъчно хубави :>> и за тфа си падам по тези които гледат по философски на живота ...... :>>> тфа е от мене :>

Slave4You
09-16-2006, 16:46
Имам няколко въпроса към момчетата:
Харесвате ли момичетата да кокетничат пред вас :arrow: -
По-срамежливи или по-нахакани момичета харесвате :arrow: Определено по-нахакани:не искам накъв там който да седи и да зяпа и да не смее да каже нищо. :lol:
По момичета които гледат философски на живота ли си падате или по тези които мислят само за мода и гримове :arrow: Е сега .. трябва да има по малко от всичко.не е лошо момчето да си гледа вида,но не и да мисли само за това и да не го интересува нищичко друго,значи средна работа :) Ако ще отговарят момичета съответно да пишат за момчетата(само че те не кокетничат, тоя въпрос може да гопропуснете)

Обосновавайте отговорите си please :)

Slave4You
09-16-2006, 17:03
ЕТО (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48688) една подобна тема :)[/i]