PDA

View Full Version : Влюбване => Никога ?!?



Аkon
09-16-2006, 17:44
случайно попаднах на вашия форум и ми стана интересно .. се пак и аз имам проблеми на тая възраст
Значи да започна отначало
Преди известно време бях направо ЛУД по едно момиче.Никога до сега не беше ми се случвало да харесвам толкова момиче чак незнаех какво ми става постоянно за нея мислех, имах чувството че тя ще ми изпълни животата но нито знаех как да я поканя нито как да и кажа.Накрая ссе пристваших и й казах че много я харесвам че е много красиво момиче и т.н. тя нищо не каза а аз не исках да пришпорвам нещата мислех да я поканя но не знаех кога е всичко си вървеше добре даже предобре но един ден разбрах че ходеше с друг. Още преди да я "зарибя" ми беше ясно че това е също възможен ход но не му отдавах достатъчно внимание - струваше ми се напълно нереален но ето че стана беше ми тежко естествено направо ми разби сърцето ама нямаше. Не знаех какво да правя на никого не казах но нямаше и на кого На които започвах да разказвам и всички се едно "Абе живота продължава" е добре горе-долу харесах друго момиче но тя не ме харесваше от самото начало имаше предубеждения към мен жалка гледка бяха усилията ми да говоря с нея но аз сам си бях виновен защото виждах че се подиграва тук още повече ме обзе отчаянието и взеха да ми идват и комплекси че жените не ме харесват . никога няма да си намеря приятелка и т.н. никога не съм мислил за наркотици и самоубииство но се чувствах непълноценен и някакси различен..
Минаха няколко месеца от последното ми приключение и почти бях забравил всичките си проблеми и срещнах ново момиче - бях още по-влюбен и с нова надежда .случайно се срещнахме и всичко си вървеше добре разбирахме се смеехме се абе тип-топ всичко уж но после тя не искаше да се срещнем избягваше всякакъв контакт .Това направо щеше да ме убие - три влюбвания и 3те с неуспешен край
Изчезна всякакво желание в мен за любов и тем подобни
нямах желание поради нов неуспех отчаянието ме беше обладало не исках и да си помислям за "зарибявка" защото предпочитах да спя нормално :roll: преди миналото лято излизах с 2 момичета но и с 2те се разделихме по взаимно съгласие
Сега се ми е повече от ясно че няма скоро да намеря "момичето" любовта ми изглежда като измислица и несъществуваща

Е това е моята история чувстваите се свободни да коментирате

Ани
09-16-2006, 18:02
Здравеи!Като за начало не бъди такъв песимист.Все пак ти си още млад.Ще срещнеш много други момичeта.Казваш че те не са отвърнали на чувствата ти.Но ти не си винивен.Огледай се за Бога!Сигурна съм 4е не си срещнал правилните моми4ета.Моля те саради себе си не се от4аиваи.Пожелавам ти успех!!!!! :wink:

Lorraine
09-16-2006, 18:41
Спокойно бе,пич! :wink:
Значи като за начало спри да се отчайваш!Имай малко вяра и нещата ще се наредят.Неслучайно хората са казали,че всеки рано или късно намира своята половинка в живота.Просто помисли колко хубаво ще е да срещнеш истинската любов и да си щастлив с нея..да споделяте всеки миг заедно и да се наслаждавате на любовта си.Иска се само едно-гледай напред и имай вяра в себе си,защото да си влюбен е прекрасно!Не изпускай шанса си..ще намериш момичето мечта все някога и аз искрено ти го желая.Айде успех от мен! :wink:

LuCkY_YoU
09-16-2006, 19:02
ne biva da se ot4aiva6.vseki ot nas e prejivql dosta razo4arovaniq,no tova ne ozna4ava da spre6 da se vlubva6.vsi4ko e vupros na gledna to4ka.prosto priemi,4e tezi momi4eta ne sa zaslujavali lyubovta ti.6te sre6ne6 ne6to mn po-dobro,a imenno momi4e,koeto da te obi4a kakto ti jelae6. ne se opitvai da gi zameni6 s drugi,za6toto taka ne se polu4ava(ot li4en opit ti go kazvam) prosto iz4akai da sre6ne6 nqkoe momi4e koeto 6te ti dade vsi4ko ot koeto ima6 nujda.uspeh i dano vs e ok zanapred

sherry
09-16-2006, 19:22
Ох, отначало си писал много дълги изречения и много трудно ти прочетох проблема :smt013
Значи, кво да ти кажа... Ще се повторя с другите - животът е труден понякога, понякога се чувстваме самотни и не ни върви в любовта, а и не само в нея. Всеки се е чувствал така. Просто трябва да спреш да мислиш за неуспехиет си и да бъдеш готов за бъдещето - със сигурност ще ти предостави възможността да срещнеш "твоето" момиче. За всичко си има време, спокойно, няма какво да се отчайваш. Вярвай в себе си и в любовта и по - спокойно. Животът не е само любов и радост - всеки е имал неуспехи в любовта. Преглътни го. Забрави за миналото и гледай в бъдещето.

Snap
09-16-2006, 19:27
Ало, песимиста! От мене да знаеш до 1 година ще срещнеш сууууупер момиче, което ще е много влюбено в теб и ще си живеете прекрасно. Не се бъзикам, ей ся накарах баба да хвърли 1 пасианс заради тебе а тя е много ама много печена - позна, че Италия ще стане световен шампион :wink: :smt005 Айде горе главата, няма такова нещо "никоя не ме харесва", просто не си я срещнал или просто си твърде зает, за да я забележиш. :smt006 :smt006

The_handsome_Steve
09-16-2006, 19:49
Да случва се. Просто недей да се отчайваш иимай търпение.

koalka
09-16-2006, 20:46
После само момчетата разбивали сърцата на момичетата.Това е супер тъпо твърдение,ето кой също го прави-момичетата.Но те в крайна сметка,както и момчетата(важно е да се уточни) не са искали да ти разбиват сърцето.Просто не са те харесвали,а за връзка трябва да има чувства и от двете страни.Много хора имат неуспехи във връзките,но ако трябва да се отчайват при всеки неуспех какво ще стане?Да се откажат от любовта или какво...няма смисъл?Без любов,за мен например живота не би имал кой знае какъв смисъл.Гадно е да живееш без любов от някой човек.Горе главата!Не се отчайвай,защото отчаянието не води до нищо добро и така наистина няма да си намериш приятелка,която да обичаш и тя да те обича.

09-17-2006, 09:43
Казваш че те не са отвърнали на чувствата ти.

да е това най-вече исках да наблегна защото то и най-често се случва


Спокойно бе,пич! :wink:
Значи като за начало спри да се отчайваш!Имай малко вяра и нещата ще се наредят.Неслучайно хората са казали,че всеки рано или късно намира своята половинка в живота.Просто помисли колко хубаво ще е да срещнеш истинската любов и да си щастлив с нея..да споделяте всеки миг заедно и да се наслаждавате на любовта си.Иска се само едно-гледай напред и имай вяра в себе си,защото да си влюбен е прекрасно!Не изпускай шанса си..ще намериш момичето мечта все някога и аз искрено ти го желая.Айде успех от мен! :wink:

дано това за половинката да е вярно иначе сега наистина съм по-спокоен


ne biva da se ot4aiva6.vseki ot nas e prejivql dosta razo4arovaniq,no tova ne ozna4ava da spre6 da se vlubva6.vsi4ko e vupros na gledna to4ka.prosto priemi,4e tezi momi4eta ne sa zaslujavali lyubovta ti.6te sre6ne6 ne6to mn po-dobro,a imenno momi4e,koeto da te obi4a kakto ti jelae6. ne se opitvai da gi zameni6 s drugi,za6toto taka ne se polu4ava(ot li4en opit ti go kazvam) prosto iz4akai da sre6ne6 nqkoe momi4e koeto 6te ti dade vsi4ko ot koeto ima6 nujda.uspeh i dano vs e ok zanapred

tova 4e ne sa "zaslujili" i edin priqtel mi go kazva6e(koito za 1 ot slu4aite me podtikna da si izpeq si4ko)

Akon
09-17-2006, 12:10
hmm nz za6to ama sega nqkaksi vaob6te ne mi se zanimava ama i ne mi e gadno de 8) qvno ttrqbva po-optimisti4no da gledam na ne6tata kakto kazahte po-nagore ima mnogo vreme se pak sam na 16 (nikude ne go bqh kazal)

Interesno mi e samo vas precakvali li sa vi ?Ako sa postnete nqkoq istoriq stiga da ne vi e sram :wink:

teardrop
09-17-2006, 14:11
Значи, първо-хубаво е, че вече си преодолял донякъде нещата и не ти е кофти. Виждаш, че е трябвало малко повечко време.. И аз се бях отчаяла така по едно време. Постоянно ме режеха и аз започнах да си мисля, че никой не ме харесва, че съм страшна издънка, че винаги ще съм сама и т.н. и т.н. В крайна сметка сега съм с един човек вече 7 месеца и съм невероятно влюбена, а знам, че и той ме обича. Точно, когато най-малко очаквах и когато бях най-отчаяна, се появи той и сега съм безкрайно щастлива. А и то си е казано-щастието идва, когота най-малко го очакваш :wink: Така че е безсмислено да се отчайваш \:D/ Успех :smt056

09-18-2006, 14:26
хахах... тоя форум уж е да помагате на хората... вие с вашите съвети ще набутате момчето още повече в лайната..!!! Как може да му кажете, че не е виновен той... ? ](*,) Еми много ясно, че е виновен той.. момичетата ли да са виновни, че не го харесват?? От кой да бъдат предизвикани тия чувства, ако не от него самия?? Е явно момчето не знае как да стане това... и момичетата нямат вина... :-k =P~ :-({|= Другото, което е ако чакаш да дойде тая твойта "любов", за която явно си си изградил представата от филмчетата на Уолт Дисни,където принцесата се омъжва за принца... ии живели дълго и щастливо и се обичали....... значи наистина си много закъсал.. !! В реалния живот не става така... в реалния живот за хубавите момичета конкуренцията е голяма... и ако не покажеш нещо повече от другите момчета, които я харесват и ако не и се издигнеш в очите.. винаги, ще си на последно място :smt011 Сега, който чете поста ми ще си каже: На момчето му е гадно и тоя го прави още по-гадно... Е да... ама не.. все някой трябва да му го каже.. и току виж се взел в ръце.. и разбере от къде изгрява слънцето... защото е по-добре някой да ти каже тези неща.. отколкото да страдаш, да страдаш... да страдаш.. и като натрупаш някакъв опит да си кажеш: абе аз съм бил много глупав... как е можело да се държа така!!! :smt013 Ще ти дам няколко малки съвета, как да промениш нещата.. защото до сега не прочетох някой да се е опитал да ти помогне... всеки те утешаваше, а полза никаква.. може малко да ти олекне.. ама пак си в същото положение! Първото, което е... дръж се поне малко като мъж.. , а не като.. как беше думата .. като "путио"!! Другото, което е ... трябва по-някакъв начин да си различен от тълпата.. да и направиш впечатление!! Не трябва да я възвисяваш до облаците и да и казваш колко е красива, прекрасна и т.н.. защото така тя разбира, че е над теб... и т.е може да прави с теб каквото си поиска(а между другото замисли се по колко много пъти на ден хубавите момичета получават такива комплименти :-s Отговор: много.... и така не си различен от другите момчета, които и ги говорят!!) Друго нещо е да не търсиш разрешение за каквото и да било от нея... ще попиташ защо? ами защото ще те помисли за женчо.. истинския мъж не пита, а действа!! :smt004 Не си признавай чувствата твърде рано във връзката... защото отново ставаш като всички останали... и си се влюбил в нея до уши.. т.е не можеш да си контролираш чувствата :-s Също така не трябва да задушаваш прекалено много момичето.. и постоянно да и звъниш, да я търсиш, да я караш да излизате.. и т.н :-$ Еми като за начало се опитай да спазваш тези неща... и както казах и в началото, в никакъв случай не чакай момичето само да дойде \:D/ ае тва е от мен... :smt006 :smt006 :smt006 :smt008

Sex_master
09-18-2006, 14:49
Виж сега ! Разбирам какво е любов от 1 поглед , но не бъди такъв песимист ! Успокой се ! Ако не се получи нищо съдбата ще ти покаже истинската любов

09-18-2006, 16:16
Хах да чакай съдбата да ти покаже... току виж се спусне някоя прелестна девойка обляна в светлина.. или може би съдбата, ще ти покаже твойта любов със стрелкичка над главата й!! ](*,) ](*,) Аа може би е най-добре да гледаш хороскопите на Алена... и ако за твойта зодия са на всичко по 5 точици.. чак тогава да действаш... хаха #-o :smt005 съсипвате ме \:D/ както казах и два поста по-нагоре ако сам не си оправиш живота... няма кой да ти го оправи :-D :-D

Casual Boy
09-18-2006, 17:12
Хах да чакай съдбата да ти покаже... току виж се спусне някоя прелестна девойка обляна в светлина.. или може би съдбата, ще ти покаже твойта любов със стрелкичка над главата й!! ](*,) ](*,) Аа може би е най-добре да гледаш хороскопите на Алена... и ако за твойта зодия са на всичко по 5 точици.. чак тогава да действаш... хаха #-o :smt005 съсипвате ме \:D/ както казах и два поста по-нагоре ако сам не си оправиш живота... няма кой да ти го оправи :-D :-D

:smt023 8) :smt025

Аkon
09-19-2006, 18:32
хахах... тоя форум уж е да помагате на хората... вие с вашите съвети ще набутате момчето още повече в лайната..!!! Как може да му кажете, че не е виновен той... ? ](*,) Еми много ясно, че е виновен той.. момичетата ли да са виновни, че не го харесват?? От кой да бъдат предизвикани тия чувства, ако не от него самия?? Е явно момчето не знае как да стане това... и момичетата нямат вина... :-k =P~ :-({|= Другото, което е ако чакаш да дойде тая твойта "любов", за която явно си си изградил представата от филмчетата на Уолт Дисни,където принцесата се омъжва за принца... ии живели дълго и щастливо и се обичали....... значи наистина си много закъсал.. !! В реалния живот не става така... в реалния живот за хубавите момичета конкуренцията е голяма... и ако не покажеш нещо повече от другите момчета, които я харесват и ако не и се издигнеш в очите.. винаги, ще си на последно място :smt011 Сега, който чете поста ми ще си каже: На момчето му е гадно и тоя го прави още по-гадно... Е да... ама не.. все някой трябва да му го каже.. и току виж се взел в ръце.. и разбере от къде изгрява слънцето... защото е по-добре някой да ти каже тези неща.. отколкото да страдаш, да страдаш... да страдаш.. и като натрупаш някакъв опит да си кажеш: абе аз съм бил много глупав... как е можело да се държа така!!! :smt013 Ще ти дам няколко малки съвета, как да промениш нещата.. защото до сега не прочетох някой да се е опитал да ти помогне... всеки те утешаваше, а полза никаква.. може малко да ти олекне.. ама пак си в същото положение! Първото, което е... дръж се поне малко като мъж.. , а не като.. как беше думата .. като "путио"!! Другото, което е ... трябва по-някакъв начин да си различен от тълпата.. да и направиш впечатление!! Не трябва да я възвисяваш до облаците и да и казваш колко е красива, прекрасна и т.н.. защото така тя разбира, че е над теб... и т.е може да прави с теб каквото си поиска(а между другото замисли се по колко много пъти на ден хубавите момичета получават такива комплименти :-s Отговор: много.... и така не си различен от другите момчета, които и ги говорят!!) Друго нещо е да не търсиш разрешение за каквото и да било от нея... ще попиташ защо? ами защото ще те помисли за женчо.. истинския мъж не пита, а действа!! :smt004 Не си признавай чувствата твърде рано във връзката... защото отново ставаш като всички останали... и си се влюбил в нея до уши.. т.е не можеш да си контролираш чувствата :-s Също така не трябва да задушаваш прекалено много момичето.. и постоянно да и звъниш, да я търсиш, да я караш да излизате.. и т.н :-$ Еми като за начало се опитай да спазваш тези неща... и както казах и в началото, в никакъв случай не чакай момичето само да дойде \:D/ ае тва е от мен... :smt006 :smt006 :smt006 :smt008

ami като начало нникога не съм мислил че някои освен мен е виновен.
Както казват старите хора - това, което ти си го направиш никой не може да ти го направи..
Иначе за чакането си прав/а трябва да се деиства това е положението
За хубавите момичета че конкуренцията е голяма няма спор .. пък и те летят :roll:
Не знам дали е да си различен ама се надявам да изгрея с фигура толкова време ходя и дигам се пак :wink: :oops:

09-19-2006, 19:19
Ами за първото не съм казвал, че ти мислиш така, а че другите те успокояват с това! :-D И второ не обръщай кой знае колко внимание на външния вид(това не значи да заприличаш на някав скитник), защото момичетата изпитват привличане към момчетата заради определени техни качества, а външността е между другото :wink: :smt006 :smt006

juliana_joli
09-19-2006, 19:39
abe sladur ia si dai skypa, kaji si godinite i nomera :-D Misleh 4e taka e samo s momi4etata ama iavno....... kolko puti mi se e slu4valo taka...... :(

Akon
09-20-2006, 19:41
Ами за първото не съм казвал, че ти мислиш така, а че другите те успокояват с това! :-D И второ не обръщай кой знае колко внимание на външния вид(това не значи да заприличаш на някав скитник), защото момичетата изпитват привличане към момчетата заради определени техни качества, а външността е между другото :wink: :smt006 :smt006

да това е вярно не разчитам само на тяло. Основното е в главата се пак :)



abe sladur ia si dai skypa, kaji si godinite i nomera :-D Misleh 4e taka e samo s momi4etata ama iavno....... kolko puti mi se e slu4valo taka...... :(

пробвах да ти пратя ЛС ама явно нестава можеш ли ти да си дадеш твоя skypе 4e тука има някой хора ги познавам и.. :roll: :)

zoben_pitbul
09-21-2006, 10:22
Съветите дето ти ги даде госта на първа страница са си абсолютно точни.За външността-абе и аз много съм се чудел,винаги съм си мислел "Те момичетата не гледат много външността"-да,да,гледат и още как.Така че докарвайки си поне приемлив външен вид шансовете на едно момче да си хване гадже се увеличават много.Наистина е много важно да се държиш като мъж-особено във възрастта 14-18 години на момичетата им е втръснало да гледат как почти обезумели ДЕЧИЦА с лиги до пода,чието гледане на едно момиче се ограничава до 2 зони от тялото й им бият запалки и ги дразнят.По тази причина дори само това може да те направи различен.Не се вдетинявай(което не значи да не се шегуваш,но без да се правиш на абсолютен дебил,с когото не може да се говори сериозно) и се постарай да покажеш на момичето,което харесваш,че си достатъчно зрял за нея.И както ти казаха-НЕ си показвай чувствата в начолото на връзката,ест за да тръгнете може да кажеш харесвам те,бих искал да тръгнем,но не Влюбен съм в теб лудо и ти си прекрасна.Това ги отегчава-и за двата пола важи едно правило-недостъпните момичета и момчета са най-харесвани.И както казва Кольо Фичката-По-добре половин час да си траеш,отколкото два часа да убеждаваш :::

10-02-2006, 19:39
mi koito iska da mi pishe-juliana_joli O:)

jeditte
10-03-2006, 06:23
...

detelina
10-03-2006, 07:25
дръж се като истински мъж глупаво е да се прехласваш чак толкова по едно момиче не казвам че не трябва да се влюбваш просто показвай чувствата си умерено защото никое момиче не обича да го задушават в това отношение

DevilWish
10-03-2006, 07:29
Здравеи!Като за начало не бъди такъв песимист.Все пак ти си още млад.Ще срещнеш много други момичeта.Казваш че те не са отвърнали на чувствата ти.Но ти не си винивен.Огледай се за Бога!Сигурна съм 4е не си срещнал правилните моми4ета.Моля те саради себе си не се от4аиваи.Пожелавам ти успех!!!!! :wink:Da taka e.A i ti si kato moqt biv6 priqtel.Na4i prekaleno mnogo im pokazva6,4e gi haresva6 i te si mislqt "A toq e zariben po men ,az moga da si pravq kakvoto si iskam s nego i negovite 4uvstva".Za tova dai po-spokoino pravi se na gazar pred tqh sqka6 ne ti puka za tqh.Kogato si tyjen gledai da si sam i nikoi da ne go vijda!!!