PDA

View Full Version : Dve Mrazeni dushi



gospojica_Lesnicharova
09-16-2006, 20:51
Здравейте теенове от форума на теенпроблем!Малко разо4арована от темите които виждам и как масово са заклю4ени това ме обезКУРажава.Аз сьм у4ителка на 25 години.Преподавам Биология в гимназия.Още от малка имам наклонности кьм моя пол.Не се срамувам от това, но не сьм го показвала поне в работата си.И преподавам 4астни уроци ваканцията и се запознахме и станахме "приятелки" с 1 моми4е. Тя е много хубава и сега запо4ва новата година и разбрах 4е 6те ми е у4ени4ка #-o . Това малко ме тревожи , но и радва за6тото 6те сме заедно тя както разбирате сигурно сь6то е като мен тя е на 17.И 6те се радвам да споделите мнението си дали е редно да сме заедно и мен 6те ми е неудобно от сьу4ениците и и така... Благодаря за отделеното време!


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

WILD__BOY
09-16-2006, 20:57
На 25 години.. хм да приемем, че темата е сериозна ( Вече тва е рядкост). В такъв случей ще ти кажа нещо - не намесвай личният си живот с работата. Демек не на секса на работното място. А и все пак работиш с деца и юноши. Не трябва да им влияеш върхи сексуалната ориентация. Пък и ще си доста обсъждана по коридорите ;) :-$
Въздържайте се да си показвате чувствата пред съучениците на момичето. Има и живот извън училище нали ;)

koalka
09-16-2006, 21:10
Ами може и темата да е ебавка,ама все пак ще си напарвя труда да дам мнение и ако мога съвет.Виж,харесвате се,допаднали сте си,но все пак тя ще ти е ученичка и не е етично да имате връзка.А и замисли се всичко трябва да е тайно,защото обществото няма да ви приеме.Но все пак не трябва да ви пука за обществото1а за самите вас,но все пак...пак ти казвам-ученичка ти е.Но вие си решавате.

bulgarche
09-16-2006, 21:33
На 25 години.. хм да приемем, че темата е сериозна ( Вече тва е рядкост). В такъв случей ще ти кажа нещо - не намесвай личният си живот с работата. Демек не на секса на работното място. А и все пак работиш с деца и юноши. Не трябва да им влияеш върхи сексуалната ориентация. Пък и ще си доста обсъждана по коридорите ;) :-$
Въздържайте се да си показвате чувствата пред съучениците на момичето. Има и живот извън училище нали ;)

09-16-2006, 22:06
няма нищо лошо че имаш наклонности към същия пол.Обаче когато сте на работа недеите да показвате по никъкъв случаи че има нещо между вас защото няма да сте погледнати с добро око от учениците и родителите на момичето.А щом изпитвате нещо една към друга няма нищо лошо бъдете си заедно нищо че тя ти е ученичка но по скрито:)

Lorraine
09-17-2006, 10:54
Ами може и темата да е ебавка,ама все пак ще си напарвя труда да дам мнение и ако мога съвет.Виж,харесвате се,допаднали сте си,но все пак тя ще ти е ученичка и не е етично да имате връзка.А и замисли се всичко трябва да е тайно,защото обществото няма да ви приеме.Но все пак не трябва да ви пука за обществото1а за самите вас,но все пак...пак ти казвам-ученичка ти е.Но вие си решавате. :smt023

alkobalko
09-17-2006, 11:06
Ами може и темата да е ебавка,ама все пак ще си напарвя труда да дам мнение и ако мога съвет.Виж,харесвате се,допаднали сте си,но все пак тя ще ти е ученичка и не е етично да имате връзка.А и замисли се всичко трябва да е тайно,защото обществото няма да ви приеме.Но все пак не трябва да ви пука за обществото1а за самите вас,но все пак...пак ти казвам-ученичка ти е.Но вие си решавате. :smt023
:smt023

mon4eto
09-17-2006, 13:50
MI ako naistina 4uvstvata sa vzaimni nai dobre se obi4aite izvan rabotno vreme,za da ne vliqete zle na drugite u4enici!!!!