PDA

View Full Version : P.S Как да те забравя



09-16-2006, 21:12
Вървя по многолюдните улици.Вглеждам се в хората.Всеки е с проблемите си.Ето го малкото момиченце, стиснало ръката на майка си,с очи,изпълнени с щастие,нима и аз съм била такава?Нима толкова бързо успях да погубя детското в себе си.На отсрещния тротоар виждам момче и момиче.Изглеждат толкова влюбени,струва ми се,че ще полетят.Вглеждам се във една витрина.Нима това съм аз?Нима това е веселото момиче,със закачлив поглед.Какво е останало от мен,една сянка говореща твоето име на сън!Как не можа да разбереш,че те обичам!?Как не можа да разбереш,че бих пребродила света заради теб,как .....???Ти беше толкова близо до мен,но всъщото време толкова далече,като слънцето,виждаш го,огрява те,но не можеш да се доближиш прекалено близо.Радвах се на всичко свързано с теб.Радвах се,когато ми разказваше за поредната си приятелка,усмихвах се на сила,но никой не знаеше,какво ми беше вътре.Сърцето ми,сърцето ми се късаше на хиляди частици!Хиляди пъти се обвинявах,че се влюбих в теб.Хиляди пъти проклинах момента,в който за първи път те видях.Можех да имам много момчета,но аз исках теб.
PS Как да те забравя,кажи ми?????

PS2 Sorry,че литературно изобщо не е правилно,но просто ми стана по-леко,като го написах!Боже,кажете ми,как да престана да го обичам,как да престана да мисля за него

Грахче
09-16-2006, 21:17
просто проумей, че не си струва да страдаш толкова... и че заслужаваш повече :mrgreen: :wink:

09-16-2006, 22:00
аз бях изпаднала в такава ситуация и със години неможах да забравя този човек .вървях точно като теб сама и мислих и се надявах да го видя от някаде но това е реалноста,сега след доста време се сещам за него става ми някак тъжно защото все още е в сърцето ми,но с времето ще се премериш с мисълта че не можеш вече да си с него по една или друга причина и ще гледаш напред.Пожелавам ти да се опиташ да го забравиш по бързо защото знам колко е болезнено и колко боли от такава любов

Lorraine
09-17-2006, 09:50
Вървя по многолюдните улици.Вглеждам се в хората.Всеки е с проблемите си.Ето го малкото момиченце, стиснало ръката на майка си,с очи,изпълнени с щастие,нима и аз съм била такава?Нима толкова бързо успях да погубя детското в себе си.На отсрещния тротоар виждам момче и момиче.Изглеждат толкова влюбени,струва ми се,че ще полетят.Вглеждам се във една витрина.Нима това съм аз?Нима това е веселото момиче,със закачлив поглед.Какво е останало от мен,една сянка говореща твоето име на сън!Как не можа да разбереш,че те обичам!?Как не можа да разбереш,че бих пребродила света заради теб,как .....???Ти беше толкова близо до мен,но всъщото време толкова далече,като слънцето,виждаш го,огрява те,но не можеш да се доближиш прекалено близо.Радвах се на всичко свързано с теб.Радвах се,когато ми разказваше за поредната си приятелка,усмихвах се на сила,но никой не знаеше,какво ми беше вътре.Сърцето ми,сърцето ми се късаше на хиляди частици!Хиляди пъти се обвинявах,че се влюбих в теб.Хиляди пъти проклинах момента,в който за първи път те видях.Можех да имам много момчета,но аз исках теб.
PS Как да те забравя,кажи ми?????

PS2 Sorry,че литературно изобщо не е правилно,но просто ми стана по-леко,като го написах!Боже,кажете ми,как да престана да го обичам,как да престана да мисля за него

Ами мила,това което си написала много ми харесва наистина..супер е!Но на въпроса ти как да спреш да го обичаш ние не можем да ти отговорим за съжаление.Ти сама трябва да се пребориш с това,колкото и да ти е трудно!Излизай повече с приятели,забавлявай се и така ще ти излезе от главата поне за малко..просто намери нещо с което да се занимаваш!Ще намериш друг,който да обичаш така силно както него..дори и повече!Не се отчайвай само!Това само ще ти навреди още повече..ами,успех от мене!

koalka
09-17-2006, 16:51
Незнам какво да ти кажа...много гадна ситуация.Явно ти е бил приятел и ти е споделял,но в същото време несъзнателно те е наранявал.Ти казвала ли си му някога за чувствата си?

Axxxel
09-17-2006, 16:59
Няма да ръся простотии от рода на "времето това, времето онова"...просто ще кажа това - Файт...бори се...бори се за всичко твое, всичко, което ти е скъпо.Не си задавай Въпроса "Как"...просто го направи.Стани на крака и направи всичко възможно, за да станеш пак веселият човек...ако ти не го искаш, никой няма да е способен да ти помогне...тинк абаут дис...

09-17-2006, 19:14
Не,не съм му споделяла за чувствата си.Но един път,когато се разхождахме вечерта той ме целуна,аз му отвърнах.Но после всичко си беше по старому

NoWallz
09-17-2006, 19:36
Изяж едно кило моркови и ще забравиш всичко ;)

Axxxel
09-17-2006, 22:21
Изяж едно кило моркови и ще забравиш всичко ;)
Мисля всички те разбрахме, че си мухльо...може да спреш да го доказваш...