PDA

View Full Version : Въпросче!:)



Sensual
09-17-2006, 01:18
Ясно е че всички особено в този раздел обичаме секса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Но не ви ли се случвало да откажете на партньора си само защото сте недоспали или пък не сте в настроение за секс?
Въпросът е правите ли секс в името на благополучието на връзката си без в началото физически да го искате? Просто партньора ви е на такава вълна, но вие не сте какво ще направите: Ще му теглите една или ще преглътнете и ще му пуснете? 8-[



П.П Бъдете откровени

Unknow
09-17-2006, 01:30
Неразположението за секс се е случвало на всеки мисля.Това лесно може да се "оправи" с повече желание от страна на партньора (който има желание за секс в дадения момент).С повече ласки, любовна игра...стават чудеса :) Колкото и да не си в настроение за секс... нежноста и любовта на любимия човек малко или много те предразполагат.Разбира се всеки има моменти на "тотално" неразполоvение...в което не му е до нищо..и всеки му е крив.Лично аз ако наистина знам, че няма да се получи нищо в дадения момент (за секс) просто ще му кажа откровенно.За мен (както и за приятелят ми) секса не е само за задоволяване на плътски желания...Ако има нежелание от едната страна...просто не става.Та отговора ми е НЕ...ако наистина знам че няма да се получи няма да го направя.А и мисля че партьора би трябвало да познава половинката си...и най-малкото би разбрал има ли желание за секс или не!

mauaha
09-17-2006, 06:40
Da ti eba maikata

koalka
09-17-2006, 06:44
Не мисля,че заради благополучието на връзкататрябва да правиш нещо,което не искаш.Надали и партньора ти го иска.Приятеля ми никога не ме карада правя нещо,което не искам.Но относно за секса:когато на него му се прави,а на мен в началото не,той винаги успява да ме предразположи и възбуди.

alkobalko
09-17-2006, 08:10
Много рядко ми се е случвало такова нещо. Било е, когато съм в овулация или ми е било много лошо. Иначе трудно отказвам секс.

WILD__BOY
09-17-2006, 08:26
Никога не съм й отказвал, а и предполагам няма. Немога да й устоя. :oops: А и тя на мен ;) Не съм правил секс просто, за да не я обидя, че не искам и няма да го напрвя, защото това е по-обидно.

Та на кратко - нямам такива проблеми слава на Бога.

krem4et0
09-17-2006, 12:10
Не съм отказвала,само ако ме боли съм прекъсвала.Иначе с моето момче ли съм-винаги имам настроение за секс!

09-17-2006, 12:12
Emi az vinagi sum na kef da eba

Tempestjuji
09-17-2006, 12:14
скрийй се бе :evil: :!: прави квото щеш...........

09-17-2006, 12:15
Hubav avatar na Konan varvarina ahaha :D

mravkata_z
09-17-2006, 18:06
mi poprincip imam nastroenie...i kogato sam v nastroenie obi4am div i po grub seks, kogato ne sam 4ak tolkova predrazpolojena predpo4itam po nejno i romanti4no...
samo 1 pat sam mu otkazvala....
samo 4e i toi 1 pat na men mi otkaza i be6e v mnogo brutalen moment :smt010

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 18:20
Не съм отказвала,само ако ме боли съм прекъсвала.Иначе с моето момче ли съм-винаги имам настроение за секс!

И аз така :lol:

Heartbreaker
09-17-2006, 19:04
Еми мисля, че бих пуснал на момичето:)

The_handsome_Steve
09-17-2006, 19:16
Отказвам за да заинтригувам повече момичето! Но това не се случва много често. Когато усетя че и е все едно дали ще правим или не!

teen_girl4e
09-17-2006, 20:28
az bih otkazala ako imam nqkakuv fizi4eski diskomfort to i sexa togava nqma da e hubav no na men priqtelqt mi mi e otkazval poradi druga pri4ina 4e ne iska tova mejdu nas da e samo sex a az su6to u uvajavam re6eniqta mu ne bih napravila ne6to ako i toi ne go elae nai dobre e kogato i dvete strani go iskat samiqt sex se prevra6ta v edno neveroqtno izjivqvane v slivane na dve tela \:D/ O:)

09-17-2006, 21:46
poprincip mi se e slu4valo,no go napravih zaradi nego i sled 2 min ve4e imah ogroooomno jelanie :) s nego prosto neznam ma vse si imam jelanie :P

britney_04
09-17-2006, 21:59
има моменти в които не ми се е правило секс и тои го осеща и не ми казва нищо.Според мен не трябва да правиш секс когато не ти се прави само за да зъдържиш връзката си,ако наистина имаш истинска връзка с даден човек тои никога няма да те опрекне ,че не ти се е правило секс в момента