PDA

View Full Version : Игнор !



AnTo
09-17-2006, 01:38
Здравейте,
Промилите алкохол в кръвта ми може да са малко повечко, но мисля че ще съм в състояние да напиша тази тема (първата ми от година и половина сигурно).

Преди малко се върнах от Планета Пайнер - Варна. Бяхме 3 момчета ...
единия ... 86 набор ... аз и другото момче ... 89 (нямаме 18). На входа ... аз и другото момче влизаме ... а сънаборника ми ... не го пускат ... при което си заминава, а ние влизаме. Вътре видях толкова бивши съучнички, че ви е бедна фантазията. Е ся ... кво да кажа ... тва честно ли е ?! Някви тъпи ***** ... хванали си някой батко 25+ .... 2 метра и нагоре ... и ги пускат ... а такива като нас - не. Еми ... как да се почувстваш ...
Ходих с едно момиче ... отиваме на друга дискотека (Авеню) ... при което ... еми не ни пускат ... и тя казва ... "да ... ама като ходех с еди кой-си ... дето е на еди колко си години ... влязах" ... не го каза с цел да ме нарани но ... почувствах се гадно ! Мисля че е нормално ...
Ами ... незнам ... лично за мен по този начин ... се увеличава ... хм ... как да се изразя ... да кажем .... педофилията в страната ... все по-често виждам ... по-малки от мен момичета с момчета с 10-15 години по-големи от тях ... с тях ги пускат по дискотеки, карат ги в коли, карат ги да се чувстват по-големи и т.н. ... но истината е че ... едно такова момче (без да се лъжем) както може да иска от едно такова лапе ?!
И какво ... такива като нас ... все го ду***е ... Нито може да излезем, да се повеселим като хора, нито нищо ... седиш на входа ... и ти е гадно че не те пускат ... и в същия момен минава някоя съученичка с новия си двуметров двукрилен гардероп ... и даже не казва едно здравей ...
По този начин ... момчетата на тази възраст биват умаловажавани, подтискани, игнорирани, докато момичетата (в тази възраст) търсят момчета които могат да им усигорят забавления и ... изобщо повече неща ... еми съжалявам, но за мен не е нормално това !
Имам и много други примери ... но хайде няма да се впускам в лични изживявания ... мисля че всички разбрахте за какво говоря.
Айде лека ... и на сутринта ако се сетя че съм писал темата ще погледна какво сте отговорили ...

st1ki
09-17-2006, 02:04
http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c011.gif
ewala za teq misli...

tova si e taka i nqma da se promeni nikoga.. to4no tova e i moeto mnenie 4e mom4etata na moqta vyzrast (17) sa v takyv period 4e za da trygnat s momi4e trqbva da vzemat nqkoq na 12-13 godini... prosto za drugite "ne sme dorasli". Ama te teq malkite kurvolqci na tva se kefqt... vrytvat si gyza 2-3 pyti nasam natam i si hvashtat nqkoi batko s 10 godini po golqm ot tqh i ve4e http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a084.gif keeeffffffff... batkoto ima knijka ima i bmw.. razkarva gi nasam natam kupuva im kvoto iskat i ve4e teq malkite sa na 7moto nebe ot shtastie 4e sa neshto pove4e ot drugite...
ai stiga tolkoz 4e sa qdosah ;]

Axxxel
09-17-2006, 02:17
Само ще кажа...True True...а цялото си мнение по този въпрос съм го излагал в няколко подобни теми ;-)

koalka
09-17-2006, 06:40
Това,което казваш е самата истина.Не може да се успорва.Въпреки че съм момиче,не излизам са такива на по 25,но познавам момичета,които го правят.Едва ли не се хвалят как гаджето я взима от училище,купува и някакви неща,а баткото в повечето случаи какво получава в замяна...не е нужно да го казвам.

WILD__BOY
09-17-2006, 07:17
Проблема не е, че не те пускат - проблема е, че пускат тях. Докато не навършиш 18 нямаш работа по такива заведения по закон. За тва няма защо да се сърдиш, но си прав, че ни дискриминират. Сексизъм. Охраната (мъже) кво искаш да правят - да спират някви пички? Та нали ако има повече ку**и ще има и повече клиантела. Защо си мислиш, че през седмица има безплатен вход за "дамите"? Е*и им мамата на тея чалготеки!

alkobalko
09-17-2006, 07:36
Много вярно и много тъжно. Жалкото е, че такива случаи не са единица, а с всеки изминал ден стават все повече и повече.

Грахче
09-17-2006, 07:47
Истина е, че все повече млади момичета започват да се увличат по 20 и нещо годишни, а и не само.. 30+ и 40+. Просто времето ни е такова, че парите дирижират парада. От друга страна пък има момичета, които наистина си падат по по-възрастни от тях, защото им се виждат по-зрели. В крайна сметка не мисля, че трябва да съжаляваш за нещо. Защото всички тези твой съученички, за които говориш са или изключителни материалистки или просто няма начин да станеш техен тип, защото както ти казах те просто се увличат по по-възрастни. На входа е обяснимо защо не са те пуснали и в това нямат вина нито батковците, нито момиченцата. Просто не си направил нужните години.

mrsy
09-17-2006, 08:21
Не знам обаче мене лично много ме дразнят тея :evil: Скоро ще си купувам мотор , като навърша 16 ( Нали тогава имам право да взема книжка за мотор ) и ще гледам как всичките к***и ми гледат подире и искат да се возят :evil: Само глеат как да се възползват от паритее и да се облагодеталстват... Ходят с някви 2 м? Е кво и аз ще стана 2 метра ама никога няма да тръгна с 2 години по-малка от мене! Първо на първо, че акъла им мноу малък ... без да се обиждат съфорумничките ;) Нормално ли е една 12-13 годишна да ходи с 25-26 годишен ? Онзиден с един авер вървим по морската и гледаме точно ей такива двама ... и тоя моя авер им вика ей смешници и онея даже нищо не казаха... Ем то така тея малките си мислят, че стават гъзарки като ходят с гъзари ..... Ем тея са смешници само туй мога да кажа ...

AnTo
09-17-2006, 08:40
Внимание ... започвам роман ...

Според мен цялата работа идва от грешно възпитание. Ето как мисли едно такова момиче:

В къщи мама и тати не ме възприемат като голяма ... което на мен не ми харесва => търся признанието на по-голяма сред "обществото". Искам да съм гъзарка, искам хората да ме мислят за много нахакана и т.н.
Как да стане това ? Като се движа с връстниците ми ? Оооо ... не. Те са такива мухльовци ... една чаша водка немогат да си поръчат без да им направят проблем. По този начин не се става гъзарка. Тряба да ме возят в хубави и бързи коли, да ходя със скъпи дрехи, грим, парфюми и т.н. Да имам 2 лв. в джоба също не е работа. Такава като мен трябва да има повече пари. (Вече почва да се мисли за нещо). Кои са обществото ? Това са връстниците ми, съучениците ми ... хората които могат да са под мен. Но кой може да ме подмомогне да стана такава каквато искам ? Ейй ... вчера се запознах един пич ... не е нищо особено ама ... има Ауди А4 с хиляди глупости, ходи с готини дрехи, събира се с други като него. Така определено мога да постигна това което искам. Но как да му превлека вниманието ? Трябва да направя нещо в неговия стил ... Ще си купя ланец, ще си пробия езика, ще си сложа пирсинг на пъпа, ще си взема поличка която е над коленете ... той си пада по такива момичета ... аз трябва да стана като тях.
няколко дена по-късно:

Урааа ... вече ходим 2 дена. Вчера дойде да ме вземе от училище и всички ни видяха. Днес в даскало почнаха да ме разпитват за него. Казах че баща му е собственик на банка ДСК, за по-голям респект ... трябваше да видите как ме гледаха всички. Обаче аз искам да съм "по-голяма" за пред по-голяма част от хората, не само за пред училището ми ... неска ще го накарам да направим няколко обиколки на града с колата на баща му ... и ще се мляскаме по главните улици
малко по-късно:
опааа ... той спря пред тях ... ами сега ... няма как ... той направи толкова много за мен ... време е и аз да направя нещо.
На следващия ден:
Вече наистина съм голяма ... знам всичко за секса и нямам равна ! Естествено трябва да разкажа на всички ! Някъф от моя клас искаше да ми каже нещо ... МА КЪФ Е ТОЙ БЕ ?! Аз с такива не се занимавам ... нека да посмее да ми каже още нещо ... аз ще кажа на вдукрилния си гардероб ... и тогава ще стане лошо ...
Една седмица по-късно ....
С него не съм се виждала от 2-3 дена но ... света е в краката ми ! Аз съм The First, The Best, The Number One ! Върнаха ми някви контролни ... 2,3,2,2 ... голям прас ! Кви са тия даскалки че да ми казват кво да правя ... омръзна ми в даскало ... ще се обадя на гардероба (хм ... как се казваше той?!) и ще избягам до края на деня ...

Има ли нужда да продължавам историята ?! Мисля че всички се усетихте на къде бия !
БТВ преди мноооого мноооого време (повечето от вас сигурно още не са били регнати ... моделаторския екип беше друг ... абе ... много време) имах подобна тема .. 8-9 страници ... но базата данни се зачиства и чак мен ме хвана яд че сега я няма тая тема !
Както и да е ... айде че мноо се натварих и не ми се пише вече!

BeBencEto
09-17-2006, 09:02
spored men sushto e mnogo mnogo glupavo momichetata na po 15-16-17 da hodqt s muje na 20 i da ne govorim 4e stava vupros ne samo za 20 ami i za 30 ta i nagore....podkrepqm gornoto mnenie napulno dosta dobre e napisano..

sherry
09-17-2006, 09:47
Кофти, но какво да се прави...Станалото - станало, след няколко месеца спокойно ще си влизаш, където посискаш :D
Не вини момичетата, повечето наистина може да ходят с "батковците" заради парите, но макар и да са малко, има и такива, които ходят с тях заради любовта си.

Lorraine
09-17-2006, 09:58
това си е самата истина..макар че е ужасно..

st1ki
09-17-2006, 10:30
и ще се мляскаме по главните улици
малко по-късно:
опааа ... той спря пред тях ... ами сега ... няма как ... той направи толкова много за мен ... време е и аз да направя нещо.
На следващия ден:
Вече наистина съм голяма ... знам всичко за секса и нямам равна ! Естествено трябва да разкажа на всички !


и после поредната тема в форума ... "ами той се изпразни върху чершафите после аз легнах върху спермата, той я излиза от мен и после почна да ме лиже там долу ... аз естествено след това веднага пих постинор ама все пак има ли някаква вероятност да съм бременна..."
е така стават нещата...

аз пък ще кажа, че оня ден по стечение на обстоятелствата излязох с една 13 годишна... (с 2-ма мои приятели и 2 нейни приятелки)
ама кво да ви кажа... лиготияяяяяяяяя.. направо откачих.. то туй животно няма акъл
после седнахме на една пейка и тя вика " еххх не съм била с мъжко от половин година" и аз викам... "ъ? не си ли на 13?" - "да на 13 съм"
после се обади там на някви телефони дойдоха 3 момчета, после почна да ги прегръща всичките и целуна двама с език... повече няма кво да коментирам...

Th3WildAng3l
09-17-2006, 12:29
Много правилно и много тъжно наистина. Познавам много момичета на по 16-17-18 години, които ИСКАТ да ходят с някой по-голям. Защо? Защото бил по-зрял, по-уравновесен, преживял е повече и т.н. (сякаш ще се жени за него). И какво от това. Пък и кой дава гаранция, че човек на 20+ години е по-зрял от съученика който е на 17. Ама не ... тези които са на 20+ не мислели само за секса и как да те изчукат и оставят, а тези на по 16-17-18 се чудели коя да вкарат в леглото....Е да ама не. Възрастта не е критерий. И докато момичето се надява на сериозна връзка с този голям и зрял батко, който НЕВЕРОЯТНО, НО НЕ МИСЛИ САМО ЗА СЕКСА, води я насам натам и и прави подаръчета, вдига и самочувствието и прочие и прочие, нищо не е такова каквото изглежда. Той вижда някоя нова мишена готова да прави всичко за него и оставя причтелката си, която пък на свой ред е с разбито сърце, разбити надежди и се чуди какво да прави.
Естествено има ги и изключенията и искрени поздравления на тези, които са успели да получат любов и на тези, които са я дали.
В интерес на истината познавам и тази крайност. Една приятелка (18 годишна) много харесваше едно момче. Чак когато се запознаха лично разбра, че е на 22, а не на 18 както тя си мислеше. Започнаха връзка.. В момента са сгодени. Но докато се стигне до това положение тя си строши нервите с него. В началото той не я взимаше на сериозно, изневеряваше и, тя се ядосваше, но явно наистина го е обичала много и му прощаваше. Сега са лудо влюбени.
Така че въпреки че в повечето случаи момичетата ходят с някой по-голям,за да се правят на гъзарки и прочие, има такива, които наистина се водят от чувствата си.

HopeLesss
09-17-2006, 12:36
Има всякакви хора - и добри и лоши. Това, че има момичета, които излизат с батковци, не означава, че всички са като тях. Знам, че днешно време те са много, но поне сред моята компания, тези индивиди са рядкост...

mon4eto
09-17-2006, 13:19
I az mislq 4e tova ne e normalno ama...tova e mladoto pokolenie :roll:

09-17-2006, 13:46
Ina4e ima edin sindrom!Na mujete nad 40,osobeno bogatite takiva im pisva suvsem estestveno ot ve4e durtite im jeni i si namirat liubovnici na 18-20 godini,koito hem sa mladi,hem krasivi i ne osobeno umni,hem dosta merkantilni,4e da se zadovolqvat s parite na liubovnika si!Tova e suvsem normalna praktika ne samo v Bulgaria,a navsqkude,osobeno v belite strani,taka 4e nedejte da govorite gluposti!

09-17-2006, 14:00
Naisitna malkite kurvi ponqkoga draznqt,no taka i taka ne moje6 da gi promeni6!