PDA

View Full Version : Bremenna sum



maika na 18
09-17-2006, 03:26
S priateliat mi, s koito sum ot godina pravime kaji rechi redovno sex, vinagi s prezervativ, dokato edin den reshihme da go napravim bez. I tova beshe nai-goliamata greshka koito niakoga sum pravila prez jivota si. Edna greshka, koiato shte promeni jivota mi ot tuk natatuk.
Sluchi se taka che zabremeniah, i veche e kusno za aborti i takiva podobni.
Dekemvri mesec shte triabva da rajdam, kazvat che shte e momichence.
Na 18 sum, priateliat mi na 21. Estestveno roditelite mi znaiat, biaha shokirani kato razbraha. Priateliat mi mnogo mi pomaga i niama turpenie da se rodi bebeto. No puk znam li kakvo shte stane sled kato se rodi, kak shte se durji togava, moje da go otreche, da me izostavi... :(
Chuvstvam se ujasno, ne moga da poviarvam che sled 2 meseca shte rajdam .Koi bi mogul da si predstavi che shte sum v takava situacia v koiato sum sega. Eto vsichkite mi priatelki shte budat studentki, a az shte buda studentka i gledam dete. I vsichko tova se sluchva zaradi glupostta koitato napravihme s priateliat mi, zaradi onaia vecher kogato go pravihme bez prezervativ.
I kakto poslovicata glasi:"Everything happens for a reason", no taka i ne moga da ia razbera zashto se sluchva taka.
Tolkova mnogo sum plakala i bih dala vsichko za da vurna vremeto nazad i promenia sluchiloto se. :cry: No za sujelenie e prekaleno kusno, veche si nauchih uroka. Sega sled 2 meseca shte buda maika, maika na 18 god, koiato shte triabva da se spravia absolutno sama. Mnogo me e strah ot tova kakvo shte se sluchi sled kato rodia, kak shte se durji priateliat mi. Estestveno shte imam nujda ot nego, ta toi e bashtata. Strahuvam se che sled kato rodia toi niama da iska da ima nishto obshto s men i dujeria si, che deteto shte izrastne bez bashta. :cry: Strah me e, no az sum si vinovna. Koi bi iskal da bude bashta na 21 god, osobeno maika na 18-nikoi.
Edinstvenoto koeto moga da kaja e NE pravete sez BEZ prezervativ!!!
Napulno seriozno vi govoria, tova koeto napisah ne e niakakva luja.
Radvaite se na jivota, no mislete VINAGI kakvo i kak go pravite. Mislete s glavite si, mislete za postupkite si zashtoto predi da razberete kakvo e stanalo sthe e tvurde kusno.
Nadiavam se nikoi ot vas da ne se ozove na moeto miasto, edva li bihte go iskali, zatova predi da pravite kakvoto i da e bilo pomislete za posledstviata :!:

The`G_i_r_l
09-17-2006, 05:59
Абе хора вие не знаете ли какви може да са последствията от секса без предпазни средства :smt021 Така ще е...който не мисли за тях сега ще си ги понася ама...не си заслужава да се пропелее цял живот заради една грешка като тази...А защо не направи аборт докато можеше :?: А и след като родителите ти знаят те защо не ти казаха да направиш аборт...или се радват че ще стават баба и дядо...тфа акъла ми не може да го побере ..на 18 години с бебе...бахти голямата отговорност!Ама знае ли се...сега може да съжеляваш,но след като родиш нещата може да се променят :? Дано поне приятеля ти остане с теб след тези 2 месеца,защото детето е адски голяма отговорност...То куче да имаш е отговорност а БЕБЕ :shock: просто не ми се мисли ... Айде успех и извиняваи дету мрънках малко в началото на темата :smt016

Mike-Jones
09-17-2006, 06:36
napravo golqm kucus e bilo kak taka ot 1 pat da ne se e izpraznil v teb kakvo e stanalo

Muj na 18
09-17-2006, 06:39
Napravo shte se nasera

HopeLesss
09-17-2006, 08:16
На времето жените са раждали на по 16-17-18 и нищо не им е ставало. Сега може да съжаляваш, но след време ще си благодарна. Една приятелка на майка ми е абортирала на 18 и сега цели 20 години не могат с мъжа си да имат деца. Станалото станало, не можеш да върнеш времето назад. Радвай се на това, което имаш, защото по света има хиляди жени, които искат да имат деца, но не могат...

09-17-2006, 08:20
Ami priqtelq ti e ako muj na mqsto trqbvashe da ti predloji brak oshte kato e razbral 4e ste ima dete ot tebe , no nz tova si vashi otnosheniq

alkobalko
09-17-2006, 08:23
Миличка, ситуацията, в която си попаднала наистина е доста гадничка. Възхищавам ти се за решението. Много малко момичета на твоята възрат биха приели да отгледат дете. Пожелавам ти много щастие и любов, и да родиш едно здравичко детенце. А за бащата не се притеснявай, щом е решил да е с теб не ми се вярва да те остави сама с детето ви.
Относно секса без презерватив, никога не го правете.

09-17-2006, 08:33
S priateliat mi, s koito sum ot godina pravime kaji rechi redovno sex, vinagi s prezervativ, dokato edin den reshihme da go napravim bez. I tova beshe nai-goliamata greshka koito niakoga sum pravila prez jivota si. Edna greshka, koiato shte promeni jivota mi ot tuk natatuk.
Sluchi se taka che zabremeniah, i veche e kusno za aborti i takiva podobni.
Dekemvri mesec shte triabva da rajdam, kazvat che shte e momichence.
Na 18 sum, priateliat mi na 21. Estestveno roditelite mi znaiat, biaha shokirani kato razbraha. Priateliat mi mnogo mi pomaga i niama turpenie da se rodi bebeto. No puk znam li kakvo shte stane sled kato se rodi, kak shte se durji togava, moje da go otreche, da me izostavi... :(
Chuvstvam se ujasno, ne moga da poviarvam che sled 2 meseca shte rajdam .Koi bi mogul da si predstavi che shte sum v takava situacia v koiato sum sega. Eto vsichkite mi priatelki shte budat studentki, a az shte buda studentka i gledam dete. I vsichko tova se sluchva zaradi glupostta koitato napravihme s priateliat mi, zaradi onaia vecher kogato go pravihme bez prezervativ.
I kakto poslovicata glasi:"Everything happens for a reason", no taka i ne moga da ia razbera zashto se sluchva taka.
Tolkova mnogo sum plakala i bih dala vsichko za da vurna vremeto nazad i promenia sluchiloto se. :cry: No za sujelenie e prekaleno kusno, veche si nauchih uroka. Sega sled 2 meseca shte buda maika, maika na 18 god, koiato shte triabva da se spravia absolutno sama. Mnogo me e strah ot tova kakvo shte se sluchi sled kato rodia, kak shte se durji priateliat mi. Estestveno shte imam nujda ot nego, ta toi e bashtata. Strahuvam se che sled kato rodia toi niama da iska da ima nishto obshto s men i dujeria si, che deteto shte izrastne bez bashta. :cry: Strah me e, no az sum si vinovna. Koi bi iskal da bude bashta na 21 god, osobeno maika na 18-nikoi.
Edinstvenoto koeto moga da kaja e NE pravete sez BEZ prezervativ!!!
Napulno seriozno vi govoria, tova koeto napisah ne e niakakva luja.
Radvaite se na jivota, no mislete VINAGI kakvo i kak go pravite. Mislete s glavite si, mislete za postupkite si zashtoto predi da razberete kakvo e stanalo sthe e tvurde kusno.
Nadiavam se nikoi ot vas da ne se ozove na moeto miasto, edva li bihte go iskali, zatova predi da pravite kakvoto i da e bilo pomislete za posledstviata :!:

Ами какво да ти кажа освен-ЧЕСТИТО!!!Няма нищо по-хубаво от децата!Сега си мислиш,че е гадно,но като го родиш веднага ще си промениш мнението!Не вярвам,че ще го гледаш сама,приятелят ти щом до сега не те е напуснал едва ли ще го направи,но пък нали и бабата и дядото ще са до теб!Да ти е живо и здраво и дано не е последно :lol: :lol:

gay webcam
09-17-2006, 08:34
Abe decata samo za ebane stavat kakvo mi govorish prostotii

Crawling_Soul_f_
09-17-2006, 10:37
ми честито и от мене :lol: на 18 си, не си малка, мене майка ми ме е родила на 18 и винаги ми е било яко, че е била една от най-младите и най-яките майки :) дано да ти се роди здравичко и хубавичко момиченце, сигурна съм, че в мига, в който видиш бебенцето ще се влюбиш - истински и за цял живот :-)

09-17-2006, 10:38
i az se vliubih v edno detence v gradinkata ot togava kakvi orgii bicha...

la_sabrosita
09-17-2006, 10:38
ami ne sujalqvai,4e 6te rodi6 edno malko su6testvo...radvai se! Dori da ostane6 samotna maika(koeto iskreno ti pojelavam da ne se slu4i) pak moje6 da se spravi6..makar i trudno! Taka 4e radvai se na beb4eto !!!

meto`o
09-17-2006, 11:11
Abe decata samo za ebane stavat kakvo mi govorish prostotii
Bojeeee 6to ne si eb6 maikata we pederast skapan
Kak moje da se ebava6 s tova be bokluk! :smt011 :smt011 :smt011

09-17-2006, 11:13
Emi lesno az do sega 4 deca sum ebal i imam namerenie za poveche :smt018

vesitu
09-17-2006, 11:19
Абе я не се отчайвай....както написа CooL^GirL^^^ жените са раждали на 18-19 (пък и в момента е така, даже тази граница е много занижена)....та мисълта ми беше - погледни от добрата страна на нещата - ще си имаш малко сладко бебче!И ще си млада майка...помисли - детето ти като е на 16 ти ще си на 34 - ще си млада и готина майка и на детето ще му е кеф да излезе по улиците с тебе и да каже "това е мама", а не примерно на родиш на 30, и когато детето ти е на 16, да изглеждаш като негова баба!Колкото до приятеля ти - ами просто му кажи страховете си....аз лично много се съмнявам, че ще спре да те обича или ще те зареже - в крайна сметка ти ще си майка на неговото дете!Айде успех от мен!

LSD^Lady
09-17-2006, 11:23
На времето жените са раждали на по 16-17-18 и нищо не им е ставало. Сега може да съжаляваш, но след време ще си благодарна. Една приятелка на майка ми е абортирала на 18 и сега цели 20 години не могат с мъжа си да имат деца. Станалото станало, не можеш да върнеш времето назад. Радвай се на това, което имаш, защото по света има хиляди жени, които искат да имат деца, но не могат...

и аз съм на това мнение ...

sarang
09-17-2006, 11:39
Аз сега ще ставам на 18 и не съм бременна, но ако забременея, няма да направя аборт. И скоро ми се роди племенник - няма по-сладко бебе на света, обожавам го. Децата са хубаво нещо, вярно че ти създават много грижи, но наистина са нещо прекрасно. Недей да се притесняваш, нали не искаш детето ти да расте с мисълта, че е плод на една грешка? Просто ще видиш как ще го заобичаш. И не познаваш ли приятеля си, щом си толкова много време с него, явно е свестен. Познавам едно момче, на което майка му го е родила на 16, отдавна са се разделили с баща му, но все пак това момче е доста свястно. Така че станалото - станало, няма смисъл да се кахъриш, не си чак толкова малка. Това да имаш деца е най-естественото нещо на света, нали не си болна от нещо. Така че - ЧЕСТИТО!

09-17-2006, 11:41
Vsichko e v sexa i dali ima sexualno privlichane mejdu maika i sin, bashta i sin, dqdo i sin i t.n....

krem4et0
09-17-2006, 11:57
Браво за хубавата тема-нека поне сега някой хора се научат,че секс без презерватив се прави,тогава когато искаш да имаш деца.Съжелявам,че така се е получило,но не се тревожи.Ще се оправиш-наистина не си толкова малка.То аз съм на 21 и пак дете не искам,ама ако се случи-Господ го е дал.Успех,миличка и леко раждане!

09-17-2006, 12:13
E kakvo az eba nared ako ebesh muje nqma da ti trqbvat kaputi nali

NoWallz
09-17-2006, 12:22
Предлагам ти да се застреляш :D

09-17-2006, 12:23
Predlagam ti da se naguzish i sus moq kura da ti go nachukam

bubole4ka_
09-17-2006, 12:26
Мила,промяната която ще настъпи в живота ти е необратима и изключително сериозна.Не гледай на бебчо обаче като на ремарке или проблем защото то усеща всяка твоя емоция и се вълнува по същия начин.Промени мисленето си в положителна емоция.Представи си само как ще преживяваш първите му моменти-зъбче,крачки,думички.От личен опит ти казвам това са незабравими моменти.А ако си надъхана достатъчно живота ти може да продължи по същия начин,но с повече отговорности.Мен детето не ме спря да студентствам,да излизам с приятели е нещата се попромениха,но......
Най-важното е детето да живее твоя живот а не ти неговия.Сигурна съм че ще намериш златната среда,само си го навий на пръста...

гостІ
09-17-2006, 12:29
големи тъпаци сте.Момичето има проблем а вие повече го депресирате.

09-17-2006, 12:33
Emi da ako moje i da se grumne ahaha :-({|=

09-17-2006, 12:44
Abe stiga ste zablujdavali momi4eto!6tqla da si ima malko,sladko su6testvo!Vie ludi li ste?Koj normalen 4ovek iska da ima nqkvo si malko sladko beb4e na 18 godini?Ne razbirate li 4e mladostta i otiva na kino?Ne razbirate li,4e tazi gre6ka promenq jivotyt i zavinagi!Tolkova li ste povurhnostni i ploski...???Ako bqhte vie na nejno mqsto edva li 6te6e da vi mine prez akula,4e tova bi bilo prekrasno i tn!Tova dete trqbva da se otglejda,da se izu4i,da se hrani,da se vuzpita v normalna sreda,koqto ei Bogu tova dete ne moje da polu4i ot majka si,koqto vse o6te e dete!Taka be samo provalq6 sobstveniq,no i jivota na deteto si!Az sum na 18 i ne moga da si predstavq da imam dete predi 30-35!I 4estno da si priznaq,ako bqh na mqstoto na gadjeto i prosto ne mi se milsi kakvo bih napravil!Naistina e tejko,a predstavete si kak j gledat priqtelkite i!Kak 6te q posre6tne jivotut s vsi4kite mu trudnosti,kak 6te gledat horata na neq kato majka na 18!Suglasete se,4e abslutno nikoj nqma da q gleda na seriozno!Pomislete-vie kak bihte reagirali,ako razberete,4e 4ovekut s kojto govorite e na 19 godini i ima du6terq na 1 primerno!No ima edna pogovorka-dosta stara,idva6ta ot Albiona:"What's for you,never pass by you" ili kakvoto si nadrobi6,tova 6te surba6!Misli s glavata,a posle s pu.t.kata draga!6te ti bude polezno zanapred!No sled kato si poela tazi tejka otgovornost,tvoj dulg e da otgleda6 deteto si i da go dari6 s obi4,kolkoto i patetizmut da e nepodhodq6t v slu4aq!Daj mu vsi4ko,otkoeto se nujdae!God bless you!

09-17-2006, 12:48
ne ne razbiram

Nasindo
09-17-2006, 12:54
1-во : предлагам темата да се направи "ВАЖНА" от модераторите (ще е добре по-често хората ,които влизат тук да е прочитат)
2-ро : еми какво да ти кажа ,станало е вече не го мисли и не се притеснявай толкова много.Просто това е естественият път на всеки човек - жени/омъжва се ,раждат им се деца и така... просто при теб всичко това ще настъпи по-рано и животът ще те грабне още от сега.Не мисли за миналото ,все пак то вече е "елиминирано".Силния момент е СЕГА т.е настоящият ...А за твоя приятел...мисля ,че щом така се радва за това няма начин и след като родиш да не те подкрепя.Независимо от това ,че сте още малки ,все пак до вас стоят и вашите родители.Ще се справите не се притеснявай....все пак има хиляди хора по света ,които искат да имат дена и не могат... замисли се и за тези неща... животът продължава ей ... O:)

Хайде със здраве :)

maybelline
09-17-2006, 14:18
Независимо дали приятелят ти ще е с теб или не,детето ти е по-важно.То е твоя плът и кръв.Ако приятелят ти реши да се отдръпне,гледай поне да го набуташ да плаща издръжка.А ти си на 18.Вече си достатъчно голяма ако искаш да имаш деца и т.н.Може би ще се позабави висшето ти образование,но не това е най-важното сега.Хората и без висше намират работа,а и пътуват за други държави и изобщо светът не свършва с това дали имаш висше или не.Помисли и за детето.То ще има нужда от майка си.Нали не искаш да му показваш една слаба,отчаяна,безхарактерн а личност,която седи и се чуди какво да прави с живота си?Покажи на дъщеря си,че си силна жена,бореща се с живота и постигаща целите си.Сега животът ти се променя,но не свършва.Просто тръгва по малко по-различен(но не по-лош) път.Помисли и как ще възпитаваш детето.Съветвам те да си купиш някоя и друга книга за отглеждане на бебе,а и на по-голямо дете(в недалечно бъдеще ще ти потрябва).Ако се чудиш кои от всичките книги в книжарниците са най-полезни,пиши ми на лична.Мога да ти препоръчам наистина хубави книги,които хем не са скъпи.Между другото незнам дали знаеш как точно протича едно раждане,но не е зле да се осведомиш предварително,за да не останеш твърде изненадана накрая.

PublicEnemy
09-17-2006, 14:35
Предполагам тази година завършваш ... еми честито на абитюрентския бал с бебешка количка ... :shock:

09-17-2006, 15:04
SPOKO MOITA NAI DOBRA PRIQTELKA - MAIKA I Q E RODOILA NA 16!

maybelline
09-17-2006, 15:36
SPOKO MOITA NAI DOBRA PRIQTELKA - MAIKA I Q E RODOILA NA 16!

Майката на една бивша съученичка е родила на 15!

GothicGirl
09-17-2006, 16:01
S priateliat mi, s koito sum ot godina pravime kaji rechi redovno sex, vinagi s prezervativ, dokato edin den reshihme da go napravim bez. I tova beshe nai-goliamata greshka koito niakoga sum pravila prez jivota si. Edna greshka, koiato shte promeni jivota mi ot tuk natatuk.
Sluchi se taka che zabremeniah, i veche e kusno za aborti i takiva podobni.
Dekemvri mesec shte triabva da rajdam, kazvat che shte e momichence.
Na 18 sum, priateliat mi na 21. Estestveno roditelite mi znaiat, biaha shokirani kato razbraha. Priateliat mi mnogo mi pomaga i niama turpenie da se rodi bebeto. No puk znam li kakvo shte stane sled kato se rodi, kak shte se durji togava, moje da go otreche, da me izostavi... :(
Chuvstvam se ujasno, ne moga da poviarvam che sled 2 meseca shte rajdam .Koi bi mogul da si predstavi che shte sum v takava situacia v koiato sum sega. Eto vsichkite mi priatelki shte budat studentki, a az shte buda studentka i gledam dete. I vsichko tova se sluchva zaradi glupostta koitato napravihme s priateliat mi, zaradi onaia vecher kogato go pravihme bez prezervativ.
I kakto poslovicata glasi:"Everything happens for a reason", no taka i ne moga da ia razbera zashto se sluchva taka.
Tolkova mnogo sum plakala i bih dala vsichko za da vurna vremeto nazad i promenia sluchiloto se. :cry: No za sujelenie e prekaleno kusno, veche si nauchih uroka. Sega sled 2 meseca shte buda maika, maika na 18 god, koiato shte triabva da se spravia absolutno sama. Mnogo me e strah ot tova kakvo shte se sluchi sled kato rodia, kak shte se durji priateliat mi. Estestveno shte imam nujda ot nego, ta toi e bashtata. Strahuvam se che sled kato rodia toi niama da iska da ima nishto obshto s men i dujeria si, che deteto shte izrastne bez bashta. :cry: Strah me e, no az sum si vinovna. Koi bi iskal da bude bashta na 21 god, osobeno maika na 18-nikoi.
Edinstvenoto koeto moga da kaja e NE pravete sez BEZ prezervativ!!!
Napulno seriozno vi govoria, tova koeto napisah ne e niakakva luja.
Radvaite se na jivota, no mislete VINAGI kakvo i kak go pravite. Mislete s glavite si, mislete za postupkite si zashtoto predi da razberete kakvo e stanalo sthe e tvurde kusno.
Nadiavam se nikoi ot vas da ne se ozove na moeto miasto, edva li bihte go iskali, zatova predi da pravite kakvoto i da e bilo pomislete za posledstviata :!:

никога не съжалявай, че си бременна. Наистина всичко става с причина, обичай го и му се наслаждавай.

maika na 18
09-17-2006, 16:02
Mnogo blagodaria na tezi, koito pisaha po temata, na tezi koito me utishavat.
Ne napravih abort, zashtoto sum protiv nego. Ne mislia che e redno da se ubiva edno nevinno sujestvo. Az purvonachalno mnogo haresvam bebenca, no puk nikoga ne sum iskala i mislela che shte imam edno na 18.
Roditelite mi kakto kazah biaha shokirani. Nemojeha da poviarvat che tova se sluchva. Poluchih mnogo kritiki ot tiahna strana i sega neznam dali te izobshto shte mi pomagat. Kazaha mi shtom sum napravila dete, znachi sum prekaleno goliama i zriala da go otglejdam sama. :cry:
Shte napravia vsichko vuzmojno za deteto mi da izrastne v hubava sreda.
Oshte vednuj blagodaria na vsichki koito me uspokoiavaha.

No_LiMiTe^f
09-17-2006, 18:03
Тва наистина е много прецакано!Наистина ти пожелавам приятеля ти да не те остави!Ама наистина е много лош и гаден късмет-от един път без презерватив! :smt009

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 18:36
Аз мисля , че след като приятеля ти досега е бил до теб , няма никаква причина да се отдръпне точно пък когато родиш НЕГОВОТО дете. Споко , този твой страх според мен е излишен. Пожелавам ти бебето да се роди здраво и всичко да бъде наред.

09-17-2006, 19:31
Да наистина е много гадно това:(.Все пак си на 18 и мисля че все още е рано да имаш дете на тази възраст.Но погледни от хубавата страна че ще имаш свое дете и ще се грижеш за него.Пожелавам ти да се роди здраво и да го отгледаш с много обич и любов и да изживееш най хубавите моменти с него.И дано гаджето ти да не те изостави и той да се грижи за двамата.:)
УсПеХ :smt023

А колкото до момичетата от 12 13 14 години нека да прочетат тази тема и да се замислят малко :smt017

09-17-2006, 20:13
Мила споко,щом приятелят ти не те е оставил веднага,няма да те остави и след като се роди дъщеричката му.Той е по-голям от теб и следователно е отговорен.Не знам даже,какво да ти кажа.Много търпение и недей да обвиняваш детето след като се роди,нека то да не бъде грешкато на живота ти,а твоята дъщеричка.
Но не съм съгласна с тези,които казват,че ще и бъде лесно.Не няма да е,ти и сама го знаеш.Животът ти се преобръща на 180 градуса,но ти и сама го знаеш!!!!!!!Успех!Като се роди бебка разкажи как е минало всичко?

STORU
09-17-2006, 21:17
S priateliat mi, s koito sum ot godina pravime kaji rechi redovno sex, vinagi s prezervativ, dokato edin den reshihme da go napravim bez. I tova beshe nai-goliamata greshka koito niakoga sum pravila prez jivota si. Edna greshka, koiato shte promeni jivota mi ot tuk natatuk.
Sluchi se taka che zabremeniah, i veche e kusno za aborti i takiva podobni.
Dekemvri mesec shte triabva da rajdam, kazvat che shte e momichence.
Na 18 sum, priateliat mi na 21. Estestveno roditelite mi znaiat, biaha shokirani kato razbraha. Priateliat mi mnogo mi pomaga i niama turpenie da se rodi bebeto. No puk znam li kakvo shte stane sled kato se rodi, kak shte se durji togava, moje da go otreche, da me izostavi... :(
Chuvstvam se ujasno, ne moga da poviarvam che sled 2 meseca shte rajdam .Koi bi mogul da si predstavi che shte sum v takava situacia v koiato sum sega. Eto vsichkite mi priatelki shte budat studentki, a az shte buda studentka i gledam dete. I vsichko tova se sluchva zaradi glupostta koitato napravihme s priateliat mi, zaradi onaia vecher kogato go pravihme bez prezervativ.
I kakto poslovicata glasi:"Everything happens for a reason", no taka i ne moga da ia razbera zashto se sluchva taka.
Tolkova mnogo sum plakala i bih dala vsichko za da vurna vremeto nazad i promenia sluchiloto se. :cry: No za sujelenie e prekaleno kusno, veche si nauchih uroka. Sega sled 2 meseca shte buda maika, maika na 18 god, koiato shte triabva da se spravia absolutno sama. Mnogo me e strah ot tova kakvo shte se sluchi sled kato rodia, kak shte se durji priateliat mi. Estestveno shte imam nujda ot nego, ta toi e bashtata. Strahuvam se che sled kato rodia toi niama da iska da ima nishto obshto s men i dujeria si, che deteto shte izrastne bez bashta. :cry: Strah me e, no az sum si vinovna. Koi bi iskal da bude bashta na 21 god, osobeno maika na 18-nikoi.
Edinstvenoto koeto moga da kaja e NE pravete sez BEZ prezervativ!!!
Napulno seriozno vi govoria, tova koeto napisah ne e niakakva luja.
Radvaite se na jivota, no mislete VINAGI kakvo i kak go pravite. Mislete s glavite si, mislete za postupkite si zashtoto predi da razberete kakvo e stanalo sthe e tvurde kusno.
Nadiavam se nikoi ot vas da ne se ozove na moeto miasto, edva li bihte go iskali, zatova predi da pravite kakvoto i da e bilo pomislete za posledstviata :!: Pojelavam ti da e Jivo i zdravo i da vi slu6ka :) :-)

Atika
09-17-2006, 21:34
Ei hora stiga ste se shokirvali, svetyt ne svyrshva s tova da rodish na 18! i az sym na 18 i ne moga da si go predstavq da mi se sluchi podobno neshto, no ima kyde kyde po strashni neshta, estestveno ne sym gotova da byda maika, no kogato stana na 24 ili 26 pak nqma da byda, prosto neshtata se sluchvat, a rajdaneto na dete e kato liubovta - vinagi nosi shtastie nezavisimo na kolko si ...

09-21-2006, 22:53
S priateliat mi, s koito sum ot godina pravime kaji rechi redovno sex, vinagi s prezervativ, dokato edin den reshihme da go napravim bez. I tova beshe nai-goliamata greshka koito niakoga sum pravila prez jivota si. Edna greshka, koiato shte promeni jivota mi ot tuk natatuk.
Sluchi se taka che zabremeniah, i veche e kusno za aborti i takiva podobni.
Dekemvri mesec shte triabva da rajdam, kazvat che shte e momichence.
Na 18 sum, priateliat mi na 21. Estestveno roditelite mi znaiat, biaha shokirani kato razbraha. Priateliat mi mnogo mi pomaga i niama turpenie da se rodi bebeto. No puk znam li kakvo shte stane sled kato se rodi, kak shte se durji togava, moje da go otreche, da me izostavi... :(
Chuvstvam se ujasno, ne moga da poviarvam che sled 2 meseca shte rajdam .Koi bi mogul da si predstavi che shte sum v takava situacia v koiato sum sega. Eto vsichkite mi priatelki shte budat studentki, a az shte buda studentka i gledam dete. I vsichko tova se sluchva zaradi glupostta koitato napravihme s priateliat mi, zaradi onaia vecher kogato go pravihme bez prezervativ.
I kakto poslovicata glasi:"Everything happens for a reason", no taka i ne moga da ia razbera zashto se sluchva taka.
Tolkova mnogo sum plakala i bih dala vsichko za da vurna vremeto nazad i promenia sluchiloto se. :cry: No za sujelenie e prekaleno kusno, veche si nauchih uroka. Sega sled 2 meseca shte buda maika, maika na 18 god, koiato shte triabva da se spravia absolutno sama. Mnogo me e strah ot tova kakvo shte se sluchi sled kato rodia, kak shte se durji priateliat mi. Estestveno shte imam nujda ot nego, ta toi e bashtata. Strahuvam se che sled kato rodia toi niama da iska da ima nishto obshto s men i dujeria si, che deteto shte izrastne bez bashta. :cry: Strah me e, no az sum si vinovna. Koi bi iskal da bude bashta na 21 god, osobeno maika na 18-nikoi.
Edinstvenoto koeto moga da kaja e NE pravete sez BEZ prezervativ!!!
Napulno seriozno vi govoria, tova koeto napisah ne e niakakva luja.
Radvaite se na jivota, no mislete VINAGI kakvo i kak go pravite. Mislete s glavite si, mislete za postupkite si zashtoto predi da razberete kakvo e stanalo sthe e tvurde kusno.
Nadiavam se nikoi ot vas da ne se ozove na moeto miasto, edva li bihte go iskali, zatova predi da pravite kakvoto i da e bilo pomislete za posledstviata :!:


4ESTITO!

AmeLia
10-04-2006, 01:34
емм... честито!! :) :smt016 :-D

10-10-2006, 06:07
Ne se otchaivai, budi shtastliva, tova che drugite ne si predstavqt da imat deca v tolkova ranna vuzrast ne biva da te stresira ! Tova e neshto neveroqtno - moje bi nai-neveroqtnoto neshto, koeto se sluchva v jivota na edin chovek ! Mnogo hora sa jiveli i sa si otishli bez da dadat jivot! Ako trqbva da si priznaq neshto az praveh sex s priqtelkata mi bez prezervativ prez cqloto vreme, no znaeh kakvo da pravq (ili si misleh, che znaq - znaete che nishto ne e sigurno v takiva sluchai), no za 1 godina ne stana nishto.. Za sujalenie go napravih i s drugo momiche i to otnovo bez prezervativ i posledstviqta ne sa dobri..Pravete go VINAGI s prezervativ, ne samo zaradi decata! Obichaite se i budete shtastlivi :) Dano prez dekemvri na bql svqt se poqvi oshte 1 krasivo momichence i da ima oshte edno shtastlivo semeistvo (takiva kakvito veche lipsvat v Bulgariq)...

10-13-2006, 22:07
айде да почерпиш - как ще я кръстите?

Tender Poison
10-14-2006, 11:05
Ами не знам какво да ти кажа освен:Дръж се,не че имаш избор,а и ако приятелят ти е мъж на място,ще си остане с тебе :) А относно тва че си на 18 и моята майка ме е родила на толкова,ама сега не я виждам да съжалява или може би не пред мене :D

assd
10-14-2006, 11:07
еми честито, кога ще почерпиш?

dudeto_sy
10-14-2006, 12:00
Недей да съжеляваш, няма страшно, горе главата :) И...честито!

MrAsNiKa
10-14-2006, 12:07
Честито :)
Момченце или Момиченце \:D/
Името решили ли сте какво ще е :?

. Marto.cool . .
10-14-2006, 12:20
Eee spoxi de.. vsi4ko e OK v smi 6te si ima6 detence trqbva da se radva6 e vqrno e 4e v bulgariq e trudno da otgleda6 dete.. a kamoli da si na 18 ama kakvo puk netrqbva da sujalqva6 stanaloto stanalo... A za6to ne go pogledne6 ot drugata strana v smi 6te si edna ot nai-mladote maiki i deteto super mnogo 6te se kefi v smi 4e si ima mlada maika koqto 6te mu pomaga vuv vsi4ko a ne kato drugi v smi samo da sedat i da gotvqt i da iskat vsi4ko da stava kakto te kajat.. Prosto iskam da ti pojelaq uspeh i se nadqvam vsi4ko da e OK i za v bude6te.

Големата Пушка
11-16-2006, 04:35
Жива и здрава :) може ли да съм кръстник на детето ти :?

gangbang
11-16-2006, 05:10
Смени форума с BG Mama. Вече не си за тука :mrgreen:

skate_warrior
11-16-2006, 06:56
Смени форума с BG Mama. Вече не си за тука :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005