PDA

View Full Version : Kakvo da pravq s gadjeto?



obsesion_f
09-17-2006, 08:10
Vmomenta sum izpravena pred golqma dilema...trqbva da re6a kak da postupq s priqtelq si(s nego hodim ot 3 godini,no nqkolko puti sme se razdelqli poradi red pri4ini)...moje da se kaje,4e go obi4am stra6no mnogo i toi e nai-golqmata mi lubov,no obstoqtelstvata ni razdelqt(postoqnno stavat konflikti i mislq,4e pove4e nemoga taka,prosto vruzkata ni ve4e po nikakuv na4in nemoje da se spasi i mislq,4e e kraino vreme okon4atelno da se razdelim).Dosega sum pravela vsi4ko vuzmojno za da sme zaedno i sum prejivqla vsqkakvi unijeniq ot negova strana...boreh se za lubovta ni,no ve4e nemoga da napravq ni6to,otkazvam se,za6toto nemoga da postigna tova koeto iskam(az iskam seriozna vruzka,za6toto mislq,4e mi e vreme,puk i dostatu4no vreme izmina otkakto sme zaedno,a toi se strahuva ot serioznoto obvurzvane).Az vse pak sum na 17 i iskam da imam do sebe si 4ovek,koito da otvru6ta na 4uvstvata mi,a ne takuv,koito da bude bezrazli4en......no ne e samo tova:
Predi 3 godini hodeh s edno mom4e i sled razdqlata ni,toi zapo4na da se durji meko kazano otvratitelno,za6toto se vliqe6e ot priqtelite si...az o6te togava praveh opiti da govorq s nego(cqla godina go turseh i to za da sme si pone priqteli,ni6to pove4e)...predi nqkolko meseca dokato hodehme na u4ili6te toi trugna s edna moq sau4eni4ka,koqto napravi taka nie da se sdobrim,za koeto sum i blagodarna....te oba4e burzo se razdeliha,no vse pak sa si priqteli).Toi zavur6i daskalo i sega misli da zaminava za 2 god v Ispaniq.Kakto kazah,ve4e sme v dobri otno6eniq s nego,daje prez vakanciqta kato se sre6tahme sme se spirali da govorim....no tazi sedmica se slu4i ne6to mnogo stranno....v 4ata toi me otkri slu4aino i ot duma na duma razbrah,4e toi iska da si dadem o6te edin 6ans,zaradi dobroto staro vreme...no kak da stane,kato toi zaminava sled sedmica(dali tova ne e ne6to kato otmu6tenie ot negova strana)...puk i 4estno kazano neiskam da davam vtori 6ans na nikogo ve4e,za6toto ve4e edin put go napravih i ni6to hubavo ne se slu4i)
P.S.Izvinqvaite,4e taka se ulqh v pisaneto,no naistina sum v mnogo truden moment i neznam kakvo da pravq.Blagodarq vi vse pak za otdelenoto vreme,prosto mi se iska6e da spodelq s vas.

WILD__BOY
09-17-2006, 08:19
3 години са много, но ако си решила, че ще продължиш напред без него помисли какво печелиш и какво губиш. Не забравяй да поговориш с него за последно. Кажи му какво е за теб сръската ви, какво те кара да вземеш това решение и .. все пак чуй неговото мнение. :wink: Дано всичко се подреди.

carevi4noto_momi4e
09-17-2006, 08:37
emi nedei da se suglasqva6 da se suberete pak za6toto naistina mai ima ne6to gnilo...vse pak ne mislq 4e ako njkoi haresva drug 6te iska da stanat gadjeta to4no predi da zamine njkude za dulgo vreme...

sherry
09-17-2006, 10:11
Тоя, бившия ти, много ме съмнява! Толкова време не се пристраши да говори с теб за втори шанс, а сега, когато ще отива надалеч, се сети. Най - вероятно си иска забавление през седмицата, преди да тръгне... Нали казваш, че искаш сериозна връзка, с него няма да я получиш. Най - малкото заради това, че няма да го има доста дълго време! Помисли пак дали наистина искаш да скъсаш с приятеля си, всяка двойка си има проблеми, аз също имам проблеми с приятеля си, но го обичам и не се отказвам просто така... Животът си е твой, ти си решаваш, но помисли хубаво какво ще правиш...