PDA

View Full Version : POmognete... ;(



AmbeR
09-17-2006, 11:15
zdraveite all ..
Znam 4e na vsi4ki vi e pisnalo ot takiva temi no az iskam da vi spodelq i ako nqkoi moje da mi pomogne..
Ta slu4aqt e sledniq... s gajeto mi dhodihme po4ti godina...
V na4aloto kato trugnahme az tukmo bqh skusala s bivsheto mi gaje i bqh super uqzvima i se 4uvstvah sama nujdaeh ot se ot podkrepa i q vidqh v nego i purvite mesec mi beshe mnogo trudno da se vlubq v nego tui kato go 4uvstvah samo kato priqtel no sled koeto ve4e zapo4nah da imam mn silni 4uvstva kum nego i togava edin den toi mi kaza (po sredata na vruzkata ni ) 4e ve4e ne me obi4a i mu e pisnalo i iska da se razdelim no po kusno toi sam mi prizna 4e e bilo samo zashtoto shte zaminava za 4ujbina a az prez tova vreme hodeh dokato bqhme skusali s edno dr mom4e koeto i dosega mn haresvam...no moje bi ot privurzanost se vurnah otnovo pri bivshiq si...i :cry: taka hodihme na more bqhme shtastlivi uj vsi4ko beshe nared no nishto ne beshe sushtoto vsi4ko se beshe promenilo ve4e nqmah tezi 4uvstva i postoqnno se seshtah za onova mom4e s koeto hodeh prez vremeto v koeto bqhme skusali...i sega sm super privurzana kum tova mi gaje (s koeto hodim okolo godina ) vupreki 4e skusahme mi e mnogo tujno za nego i prosto mi e super trudno da se razdelim predi 2 3 dena skusahme no se 4uvstvam super samotna tui kato bqhme po cql den predi zaedno ne se razdelqhme izobshto i sega 4uvstvam ejednevieto si prazno :smt009 4uvstvam se samotna,neshtastna... :smt010 imam priqtelki s koito izlizam i se zabavlqvam no te ne mogat da budat po cql den s men za da me uteshavat...az sm sigurna 4e ve4e ne obi4am tova mom4e no mi e super trudno da svikna s misulta 4e nqma da go vijdam vseki den ...
S nego si 4atim ponqkoga... i se opitvame da si ostanem priqteli no toi (mn me obi4a) i poiska da ne si govorim pone za izvesno vreme tui kato taka mu bilo super gadno... Nqkoi da e popadal v podobna situaciq ?
Pomognete kak da se spravq... ...
Ako iskate da znaetre neshto drugo pitaite... :smt010
Mersi na vsi4ki koito go pro4etoha... :smt009

AmbeR
09-17-2006, 11:18
Iskam da dobavq i 4e v dnite otkakto se skusali izlizahme vseki den kato frends i az sm mu kazala 4e iskam da se razdelim no toi postoqnno se opitva da me ubedi da se suberem i da ne kusame..i az samo se razmislqm kato go vidq edin takuv tujen...prosto e ujasno !
:smt010

Lorraine
09-17-2006, 11:22
момиче...обърка ме..колко са момчетата с които си късала и си била гадже..леле #-o съвсем се омотах..светни ме малко за да съм наясно :!:

AmbeR
09-17-2006, 11:24
момиче...обърка ме..колко са момчетата с които си късала и си била гадже..леле #-o съвсем се омотах..светни ме малко за да съм наясно :!:
dve sa
Ednoto s koeto hodih super mnogo vreme
A s drugoto prosto bqh za edna sedmica dokato bqh skusala s postoqnnoto mi gaje...

Lorraine
09-17-2006, 11:26
момиче...обърка ме..колко са момчетата с които си късала и си била гадже..леле #-o съвсем се омотах..светни ме малко за да съм наясно :!:
dve sa
Ednoto s koeto hodih super mnogo vreme
A s drugoto prosto bqh za edna sedmica dokato bqh skusala s postoqnnoto mi gaje...а ти с кого си сега..и с кого искаш да бъдеш..оф пак ще го прочета #-o

Lorraine
09-17-2006, 11:29
такам..разбрах ЧАК сега(поне така мисля)..ами разбирам те мила..знам какво е да си привързана към някой и да не искаш да го загубиш,но щом нямаш чувства и си сигурна в това..останете си само приятели най-добре..бъркам ли се пак някъде? 8-[ O:)

П.П. яйде плс пиши на кирилица че малко трудно го чета O:)

AmbeR
09-17-2006, 11:33
Искам да см с това момче с което бях преди време или с никой поне за известно време,но супер много държа на бившето си гадже и като го видя такъв тъжен.... МНого е трудно..и почвам да му обещавам ще се съберем това онова..и после съжалявам.. може би см прекалено добродушна :smt010 не знам.... И сега просто няма да мъ звъня няма да си чатя с него нищо ще се опитам да се успокоя малко защото супер много се тормозя от този факт...
Е...предлоежете някакво занимание нещо с което да не мисля за него...дано сега като започнем училище да не мисля толкова за това... защото е ужасно да си прекарвал всеки ден от живота си в продължение на 1 година с някого и сега да си напълно самичка... :smt009

Lorraine
09-17-2006, 11:38
Искам да см с това момче с което бях преди време или с никой поне за известно време,но супер много държа на бившето си гадже и като го видя такъв тъжен.... МНого е трудно..и почвам да му обещавам ще се съберем това онова..и после съжалявам.. може би см прекалено добродушна :smt010 не знам.... И сега просто няма да мъ звъня няма да си чатя с него нищо ще се опитам да се успокоя малко защото супер много се тормозя от този факт...
Е...предлоежете някакво занимание нещо с което да не мисля за него...дано сега като започнем училище да не мисля толкова за това... защото е ужасно да си прекарвал всеки ден от живота си в продължение на 1 година с някого и сега да си напълно самичка... :smt009 мила..започни да тренираш нещо,излизай с приятелки..прави това което ти доставя удоволствие..просто си го изкарай от главата..премахни сичко което ти напомня за него(снимки и ала бала) .. O:) зависи само от теб..никой не казва че ще ти бъди лесно,но ще се справиш-иска се само воля!Айди успех :wink:

AmbeR
09-17-2006, 11:38
Съжалявам ако см объркала всички ви :( ИСках да споделя поне ако не можете да ми помогнете... знам че мнението е много дълго и трудно можете да ми отговорите дано...се оправя в скоро време...

Lorraine
09-17-2006, 11:39
Съжалявам ако см объркала всички ви :( ИСках да споделя поне ако не можете да ми помогнете... знам че мнението е много дълго и трудно можете да ми отговорите дано...се оправя в скоро време...дано поне ти е олекнало и съм успяла да ти помогна с каквото мога..

AmbeR
09-17-2006, 11:41
Искам да см с това момче с което бях преди време или с никой поне за известно време,но супер много държа на бившето си гадже и като го видя такъв тъжен.... МНого е трудно..и почвам да му обещавам ще се съберем това онова..и после съжалявам.. може би см прекалено добродушна :smt010 не знам.... И сега просто няма да мъ звъня няма да си чатя с него нищо ще се опитам да се успокоя малко защото супер много се тормозя от този факт...
Е...предлоежете някакво занимание нещо с което да не мисля за него...дано сега като започнем училище да не мисля толкова за това... защото е ужасно да си прекарвал всеки ден от живота си в продължение на 1 година с някого и сега да си напълно самичка... :smt009 мила..започни да тренираш нещо,излизай с приятелки..прави това което ти доставя удоволствие..просто си го изкарай от главата..премахни сичко което ти напомня за него(снимки и ала бала) .. O:) зависи само от теб..никой не казва че ще ти бъди лесно,но ще се справиш-иска се само воля!Айди успех :wink:
мерси :smt115

HopeLesss
09-17-2006, 12:21
Щом вече не обичаш бившия си, не го търси повече, не му се обаждай и не го виждай. Като му даваш напразни надежди го караш да страда още повече. На теб ти е тъжно за него, но той ще продължава да страда, докато ти му втълпяваш, че може пак да сте заедно...

e_l_i_z_a
09-17-2006, 13:15
Постъпила си правилно-казала си му,че не го обичаш и сте скъсали.Какво по-добро от това? :) Аз досега със всичките ми гаджета,които не са много,но не са и малко,съм късала.Искам да ти кажа,че винаги ми е било поне малко гадно за тях,но...някога мислила ли си,че ще им е по-гадно ако ги лъжеш,че ги обичаш?Така правиш гадно не само на тях,но и на себе си.Всеки има правото да е свободен.Всеки има правото да не е лъган.Всеки има правото да е обичан и да обича,но това да не е просто красива лъжа.. :| Той ще го преодолее...някак си :wink: Това теб не те касае.Ти си взела решение,направила си това,което си искала и трябва да си доволна от това.Той е минало за теб.Гледай напред,огледай се около себе си-виж колко момчета има! \:D/ Имаш толкова време да опознаеш някое от тях,да се влюбиш(не е задължително),да ти е весело :D Животът е хубав-радвай му се.Кажи това и на бившия си.Накарай го да си мисли,че ако пак се съберете,ще е пълна лъжа,пълен провал,а настоящето е хубаво,защото си имате спомените от миналото :D Няма смисъл да се въртиш в затворен кръг с него. :smt012 Надявам се да ме разбереш правилно :smt005
П.С.Повечето ми бивши гаджета все още ме закачат и искат да се върна при тях...просто ги режа!Така че и ти трябва да свикваш занапред-в крайна сметка човек трябва да гледа,разбира,осъзнава и защитава своите собствени интереси.Това момче не е първото(е,дори и да е-тва не променя нещата),няма и да е последното,което ще постъпи така!И ако мислиш да изпитваш съжаление за всеки...как мислиш ще живееш нормално? :smt005
Айде,мацка,лек ден и си помисли хубаво :smt006

koalka
09-17-2006, 16:47
А аз така и не разбрах защо не може да си с това мамче,с което си ходила през времето,когато си била скъсала с гаджето си?

Axxxel
09-17-2006, 19:02
Така е...когато човек не е наясно какво иска в същност...почва да върши глупости...

NoWallz
09-17-2006, 19:35
Ми застреляй се,най-добре ще направиш!

AmbeR
09-17-2006, 20:34
Ми застреляй се,най-добре ще направиш!
aide triiite temata....za da nqma pov4e takiva izliqniq... :|

IKisseDAGirL
09-18-2006, 10:12
ами нормално да ти е малко гадно в началото, но след като не изпитваш нищо вече, не виждам защо трябва да превръщаш личните му проблеми в трагедия за самата себе си :-k
живей си живота, той ще го преодолее, ти не си виновна за нищо, за да го взимаш толкова присърце :?

малко егоистично звучи, но ако започнем да поемаме на свой гръб и да се притесняваме за всичко лошо, което се случва на другите, кво ще стане..? :|
така че престани да се самообвиняваш и продължавай напред - излизай с приятелки, забавлявай се, дивей и не мисли и не съжалявай за нищо :D

P.S. "такива излияния" има в почти всяка една тема и ако тръгнат да ги трият заради тях, форума празен ще остане
не обръщай внимание :)

AmbeR
09-18-2006, 10:35
ами нормално да ти е малко гадно в началото, но след като не изпитваш нищо вече, не виждам защо трябва да превръщаш личните му проблеми в трагедия за самата себе си :-k
живей си живота, той ще го преодолее, ти не си виновна за нищо, за да го взимаш толкова присърце :?

малко егоистично звучи, но ако започнем да поемаме на свой гръб и да се притесняваме за всичко лошо, което се случва на другите, кво ще стане..? :|
така че престани да се самообвиняваш и продължавай напред - излизай с приятелки, забавлявай се, дивей и не мисли и не съжалявай за нищо :D

P.S. "такива излияния" има в почти всяка една тема и ако тръгнат да ги трият заради тях, форума празен ще остане
не обръщай внимание :)
mersi za otgovora.... beshe mn iskren :)