PDA

View Full Version : nikakva priqtelka!



___life`f
09-17-2006, 11:18
problema mi ne e koi znae kakav,no tova me tormozi otdavna.v nov klas sam ve4e 2-ra godina.minalata godina po4nah da se razbiram mnogo dobre s edno momi4e...bih kazala 4e bqhme stanali mnogo dobri priqtelki.no se skarahme zaradi mnogo laji i zaradi mom4e(tova e dalga istoriq).nakratko mnogo plakah i stradah zaradi neq.tq mi pri4ini mnogo bolka.az i prostih,no vatreshno nikoga ne bih prostila.sled vsi4ko tova sega uj otnovo sme priqtelki,no nishto ne e kakto predi.az ne q 4yvstvam kato priqtelka,a kato vrag.kogato se sre6tnem nqkade tq mi se usmihva,pita me kak sam...i taka natatak.az sa6to q pozdravqvam.no istintata e 4e mi e spr kofti kogato q vidq.idva mi da se razpla4a!ta kakva priqtelka e tq?!!!za men tq e momi4eto,koeto me narani tolkova mnogo.nikoga ne bih spodelila ve4e ne6ty s neq.problema e 4e sega u4ebnatat godina zapo4na i 6te se naloji da q vijdam vseki den.neznam kak shte izdarja. :smt010 pls kajete kak da ne i obra6tam vnimanie,kakvo da napravq....?prosto nz! :smt010

Oteg4ena
09-17-2006, 11:28
Кофти проблем... За лъжите мисля, че те разбирам, ама това за момчето... Странно ми е, че си се скарала с близка приятелка заради момче :| Лъжите с него ли бяха свързани? :-k В крайна сметка не може да нямаш още момичета в класа, така че... Но все пак по-добре се разберете очи в очи, отколкото ей така просто да се дръпнеш :smt017

MauMyHkaTa
09-17-2006, 12:02
Да, мила - наистина по-добре да си разрешите проблемите, ако все още има такива, а явно има! Очи в очи, всяка да каже на другата това което мисли или я мъчи, защото нали истинските приятели уж всичко си казват! Ако тя няма достойнството да го направи - помисли си за каква "приятелка" изобщо си говорим! Не забравяй че същото се отнася и за теб! Бъди искрена - колкото и да те е наранила или да те е страх да й признаеш всичко - направи го! Говори с нея и поне си излей мъката, кажи й как си се чувствала през цялото това време и се опитай така да й въздействаш, че да се стресне малко! Да се постави на твоето място(ако изобщо умее да го прави това!) и тогава евентуално да осъзнае грешката си! Ако и след това видиш че нещата не са се променили особено, по-добре забрави за нея - щом и ти самата казваш че не можеш и не искаш да споделяш вече нищо с нея - ами просто недей! На този свят няма истински приятели в това съм се убедила. Или ако има, то те се намират изключително трудно и в продълбжение много време! Един човек сега може да има приятел до себе си, с който да се разбра идеално и да нямат никакви проблеми, но идва момент в който същия този човек, уж пишещ ти се за добър приятел ти забива нож в гърба - изиграва ти лоша шега и едва тогава разбираш че това е бил поредния подлец, за който не си струва да си хабиш нервите!!! Така е с всеки и навсякъде, просто много често се случва човек да не го осъзнава, повярвай ми! Няма защо да се отчайваш, на всеки се случва, мила! Изяснете си отношенията и както ти казах - ако отново не се получи, просто леко се дистанцирай от нея. Не е казано да й се надуваш или да й се правиш на голямата работа нали, но при положение че нито те разбира, нито можеш да си кажеш нещо с нея като към истинска приятелка - има ли смисъл според теб?! :-k Успех ти желая! Прецени кое е най-доброто за теб и постъпи така, както сърцето ти подсказва!

mon4eto
09-17-2006, 12:10
MI skapa prosto ne druji s neq nz i az kvo da ti kaja za taz istoriika ama ne i obra6tai vnimanie kaji 4e za neq ti si vrag i tva e...

MauMyHkaTa
09-17-2006, 19:05
MI skapa prosto ne druji s neq nz i az kvo da ti kaja za taz istoriika ama ne i obra6tai vnimanie kaji 4e za neq ti si vrag i tva e...А може би е по-добре да каже че за нея приятелката й е враг, защото от къде знаеш какво изпитва въпросното момиче към авторката на тази тема? :-k

aliq
09-17-2006, 21:47
mi pove4e ne druji s neq izbqgvai q samo ob6ti prikazki s neq ina4e ni6to li4no za6toto pak moje da ti zabie noj v garba

09-17-2006, 22:28
6to 6te se kara s horata, kvo prikazvai v lice i i kaji mi ti si pa4a, em nestava taka, ne q obijdai ne se karai, ama i se stegni ne misli kvo ti e praela, kato ne ti e priqtna q izbqgvai, nameri si drugi hora i taka si4ko 6te zamine, samo ne tarsi otma6tenie, tova e nai TUPOTO koeto moje da napravi6. neznam za6to pove4eto hora tuk sa taka, koito me preebal 6te go preeba, em kvo posle 6te te boli gyza(V prenosen smisal) ot tova. Jivei si jivota i tva e.