PDA

View Full Version : чанти за през рамо?



guest_01
09-17-2006, 13:44
Здравейте! Какво мислите за чантите за през рамо? Кефят ли ви? ходите ли с такива и мислите ли че отиват на момче? :D :?:

WinHater
09-17-2006, 13:51
ахахахаххаха...тва е най тъпата чалгарско- педерастка мода която може да бъде....всеки 2ри фешняр е с такава...мноо зле :smt017

mon4eto
09-17-2006, 14:17
Za momi4eta stavat,no za mom4eta :arrow: NE

Loshotia
09-17-2006, 14:22
Мен пък ме кефят и вече 3та година ще ходя на училище с такава. За момчета- нееее!

marina star
09-17-2006, 14:23
6to be az v4era vidqh 1 gei4e s edno vpito i kaso bqlo qkence i bqla 4anti4ka prez ramo...znae6 li kvo sladko mu sede6e :lol: :lol: :lol:

aliq
09-17-2006, 21:48
izob6to ne ma kefat teq 4anti super sme6ni sa

Bloodlust
09-18-2006, 19:02
Вие сте много зле бе!!! Вие изобщо чувате ли се?!?! Видели сте два - три мазни фешъна с прости чанти и айде вече - чантите през рамо били тъпи!!! Замислете се малко - има и хубави модели. Има хора, на които им отиват тея чанти. И момичета и момчета. Най - тъпото нещо, което може да направи ендо момиче, е да тръгне с няква титси - уитси дамска чантичка на даскало. Супер тъпо е. Или пък с някаква наилонова торбичка. Изглежда, все едно си я изкопал от някоя кофа. [-X

Mimka_sweet
09-18-2006, 19:20
OoOoO mn sa qki ama ako sa nekvi golemi i razdarpani i uvisnali a ne nekvi malki i spretnati i 4algarski I na mom4e izoooooooooob6to ne utivat OTVRAT kato vida mom4e s takava 4anti4ka se hilq kat izrod!! :lol: :lol: :lol: :smt005

Joey Tempest
09-18-2006, 23:40
Някъде май вече писах, че предпочитам мешка. :D

Amayo
09-18-2006, 23:58
Тая мода тръгна от дилърите, които си слагаха тия чантички за кръст тип илиенци през рамото. Вече е яко модерно, особено има такива на самсонайт дето са с разни отделно за и-под с вградени слушалки и са супер готини. На вас ви е смешно ама да ви видя да помъкнете една пачка с пари, един тефтер докименти, талони актове... :mrgreen: , ключовете за вкъщи за колата, панела на касетофона (откраднаха ми вече един точно поради тва че нямаше къде до го нося и повече тая грешка никога!) вече почвам да ходя с два джиесема. Сичкото тва снаряжение ако си го набутам в джобовете ше риличам знаете ли на кво?

iiirish
09-18-2006, 23:59
много ме кефят, но като за последна година се отказах от тях ;)

Joey Tempest
09-19-2006, 00:09
Тая мода тръгна от дилърите, които си слагаха тия чантички за кръст тип илиенци през рамото. Вече е яко модерно, особено има такива на самсонайт дето са с разни отделно за и-под с вградени слушалки и са супер готини. На вас ви е смешно ама да ви видя да помъкнете една пачка с пари, един тефтер докименти, талони актове... :mrgreen: , ключовете за вкъщи за колата, панела на касетофона (откраднаха ми вече един точно поради тва че нямаше къде до го нося и повече тая грешка никога!) вече почвам да ходя с два джиесема. Сичкото тва снаряжение ако си го набутам в джобовете ше риличам знаете ли на кво?
Мешката е много удобна за целта. Аз лично бих предпочел нея. :mrgreen:

Amayo
09-19-2006, 00:10
Тая мода тръгна от дилърите, които си слагаха тия чантички за кръст тип илиенци през рамото. Вече е яко модерно, особено има такива на самсонайт дето са с разни отделно за и-под с вградени слушалки и са супер готини. На вас ви е смешно ама да ви видя да помъкнете една пачка с пари, един тефтер докименти, талони актове... :mrgreen: , ключовете за вкъщи за колата, панела на касетофона (откраднаха ми вече един точно поради тва че нямаше къде до го нося и повече тая грешка никога!) вече почвам да ходя с два джиесема. Сичкото тва снаряжение ако си го набутам в джобовете ше риличам знаете ли на кво?
Мешката е много удобна за целта. Аз лично бих предпочел нея. :mrgreen:
Предпочитай си я...

S_Soul
09-19-2006, 09:53
aaaaa. Не искам и да я виждам тая чанта... :lol: :lol: ...

09-19-2006, 18:47
mene me kefqt hodq si ve4e vtora godina s takava

Swinkenhoffer
09-19-2006, 19:47
мешката е ебаси неудобната.. гхм.. торба. докато извадиш нещо може да полудееш. от личен опит казвам :)

тея чанти са яки, но зависи от модел, цвят, бля бля... имам такава, обаче не е това, което търся, де, ама за мен удобна чанта няма :/

psycho_girl
09-19-2006, 19:58
яки са, само да не тъпчеш мн работи, 4е мен лично ме боли после рамото :mrgreen: иначее си ме радват и за мом4ета стават :wink:

S_Soul
09-19-2006, 21:43
Чай ся. 1во... не се знае май за ква чанта става... Дамска дет се носи само през едно рамо : http://www.magazinche.com/images/items/thumbs/magazinche_1174.jpg

ИЛИ
http://www.hip-com.com/cat/img/3378.jpg

Щот от 2рия вид има някой мнооооооооооооого луди раници. А ако се добавят и графити става нещо изключително просто... :smt041 :smt118

SuPeRSlaDkA
09-20-2006, 11:58
Za momi4eta stavat,no za mom4eta :arrow: NEправилно

FeShAn`Sl@dUr@nK@
09-22-2006, 18:54
Minalata godina hodih s takava 6oto beshe moderno taq godina ne sa tolkova moderni i ne sym s takava..:P

MaKegoHcKu
09-23-2006, 00:18
Аз съм си с нормална раничка на BillaBong Board Shop много и се радвам ... и не беше особено скъпа ... 40 лева..като знам какви има ...

strange__
09-23-2006, 07:55
Minalata godina hodih s takava 6oto beshe moderno taq godina ne sa tolkova moderni i ne sym s takava..:P
Да,но ти иначе предполагам не се водиш по чуждото мнение и имаш собствено такова нали :lol:
Иначе на мен ми харесват 8)