PDA

View Full Version : Страх ме е да допусна някое момиче до сърцето ми.. ;(



09-17-2006, 14:04
Преди доста време бях влюбен в едно момиче. Нещата вървяха повече от идеално, бях до полуда влюбен в нея. Един ден всичко се срути..спря да ми звъни, да ми отговаря на обажданията, на смс-ите. Като звънях у тях ми казваха че е излязла..Не можах да я забравя 6-7 месеца..през това време съм нямал приятелка, защото те се усещаха че мисля за друга и всичко се прецакваше още от рано. Ходих на лагер и там се запознах с доста момичета, повечето от тях ме харесаха и още продължават, приятен съм им. Едно момиче ми харесваше, но тя не дойде на лагера щот трябваше да заминава за друг град (там се премести да живее) и тя отпадна. До вчера щях да пробвам с едно друго момиче, което ми е мн симпатично и супер мн ми харесва, но не мога да я допусна до сърцето и чувствата ми. Още ме е страх да не ме наранят отново и както се досещате - нищо не се получава. Вчера ми каза че "ме възприема само като приятел". Стана ми криво и цяла нощ не спах, ходих на кафе сутринта с приятели и обсъдихме ситуацията и те знаят че много трудно допускам момиче до мен отново, защото те едвам успяха да ме измъкнат от мислите за онова момиче, което бях влюбен в нея. Попринцип не съм някакъв женкар, обичам жените и всичко квото правят, но ме е страх да ги допусна до мен. Просто ме е страх да не ме наранят отново.. ](*,)

teardrop
09-17-2006, 14:18
Според мен ти трябва още време да я забравиш :-k Но пък от друга страна, за да стане по-бързо трябва да позволиш на сърцето си да се влюби отново. Винаги има риск, че нещата може да се развалят, но пък без рискове животът не е интересен. Не се страхувай от провали, защото така никога няма да успееш да намериш "своето момиче". Успех :wink:

09-17-2006, 14:24
Може би ми трябва още време.. и аз не знам. Опитвал съм се да оставя всичко д астане както трябва, да продължим връзката но не се получава..просто не мога да открия никое момиче, което да не бъде курва (не казвам нищо на никоя от форума). Или моя град е такъв или просто всяко момиче е такова (пак не казвам нищо !). Явно и заради това не мога да забравя момичето, защото тя беше супер точно момиче, никга нямаше да ми изневери..но аз глупака я изпуснах. Всяко момиче до сега след нея е меко казано КУРВА. Явно и заради това не мога да се отпусна и да се отдам на момичето.. ](*,)

teardrop
09-17-2006, 14:35
Само едно не разбирам..Защо да си я изпуснал като тя е спряла да поддържа всякакви контакти с теб :smt017 Явно не е била толкова точна, щом е постъпила по тоя гаден начин с теб (ти я познаваш по-добре де, ти можеш да кажеш). Обаче мисля, че в случая тя те е изпуснала... Недея да сравняваш всички с нея, това е наистина глупаво и няма да постигнеш нищо!

09-17-2006, 14:47
Не ги сравнявам с нея, просто когато са с някой те мислят за друг и се натискат с друг когато не си в нейно присъствие.

Krem4eto
09-18-2006, 12:58
Повярвай ми не всички са курви (поне аз не съм) мразя курвите които се разголват изневерявват и т.н.

Все пак искам свестно момче което да не мисли само за секс а до сега просто не съм открила....

ДАЛИ ИМА ТАКОВА>

iiirish
09-18-2006, 13:02
за да спечелиш винаги трябва да рискуваш!
дори да имаш неуспешни опити да бъдеш с друго момиче, не трябва да се отказваш! понякога болките ни учат да бъдем по-силни! приеми го като урок и продължавай напред! успех ;)

09-18-2006, 13:50
Повярвай ми не всички са курви (поне аз не съм) мразя курвите които се разголват изневерявват и т.н.

Все пак искам свестно момче което да не мисли само за секс а до сега просто не съм открила....

ДАЛИ ИМА ТАКОВА>

Има, повярвай ми ;) аз съм такова и не целя само секса, а самата връзка

SanTos Leite
09-18-2006, 14:27
Трябва да опиташ това ще е единствения начин да си отвориш сърцето ..
И да го накараш пак да Обича

sherry
09-18-2006, 17:03
Гадно се е получило, но това не означава, че трябва да спреш да се доверяваш на момичетата. Не всички са подли и гадни и биха те наранили. Абсолютно сигурна съм, че ще срещнеш момиче, което да те направо щастлив и което ще ти помогне да се довериш отново на някого и да го допуснеш до сърцето си.

09-18-2006, 17:07
oh nedei 6e se razpla4a :smt005 naprao mi kusa6 syrceto :-({|=
q se stegni ve, kvo si sednal da reve6 kat jeni4ka

FiRe_LaDy
09-18-2006, 20:20
Az sam momiche,ama i az kato teb imam syshtiq problem.Edno momche me narani mnogo.veche 8-mi mesec se mycha da preodoleq bolkata,no e trudno.Vqrno vremeto lekuva,no ranata e golqma i zarastva po bavno.Imai vqra i vsichko shte se naredi ishte si doide na mqstoto.V momenta ima edno momche,na koeto razchitam mnogo i imam simpatii kam nego,no me e strah - syshto kakvo teb.Ama davai smelo napred i prosto vqrvai,che vsichko shte se opravi.S teb sam. :wink: Uspeh.Dano neshtata skoro se naredqt.

Tempestjuji
09-19-2006, 09:03
Повярвай, времето лекува всичко...Не се насилвай..Ще стане когато си готов....