PDA

View Full Version : Чуствам се виновна..........!



09-17-2006, 16:02
ММм..това е моята история..
значи аз съм на 14 и приятеля ми е на толкова..и вчера бяхме в тях..трябваше родителите му да ги няма обаче..значи нали отидохме в тях и се целувахме той ме притискаше до стената след това се целувахме на шкафа,след това на масата..после и 2-мата се бяхме възбудили и аз започнах да му разкопчавам панталоните и той ми свали блузата после и сутиена и започна да ми лиже гърдите ...аз му правих свирка и бях вече гола само по прашки а той беше чисто гол...след това на масата започнахме да правим секс..и той беше върху мен а аз бях легнала на масата ..и точно в тази поза беше супер..и по едно време явно родителите му се прибраха и ни видяха в тази поза и излязоха от стаята..обаче ние се бяхме разгорещили толкова мн че въобще не ни пукаше че са ни видяли...и след като свършихме аз си тръгнах..а сега на него не му дават да излиза с мен и да се целуваме,а да не говорим за секс..мн ми е гадно..чуствам се виновна..ще съм ви благодарна ако ме посаветвате какво да направя че да можем пак да излизаме без да се крием защото е гадно така..

09-17-2006, 16:22
Давайте съвети де..мене не ми е смешно :(
аз си го обичам мн мн и знам че и той ме обича така че..искаме се,желаеме се..защото да не сме заедно :cry: и трябва да се криеме..?!!?!?!?Даите съвети как родителите му да не са против мен ..ПЛС... :cry: :cry: :cry:

асд
09-17-2006, 16:38
Нали се сещаш че още няколко пъти приятеля ти ще те използва, ще се похвали малко пред приятелите си и после ще те захвърли. Пък ти си се влюбвай колкото щеш. Тогава обаче ти ще го направиш с друг, защото не можеш да живееш без някой да те лиже, после като те зареже с друг, с друг и така докато те премине целият квартал. И да знаеш че ако бях на баща му на мястото щях да направя същото.

cecko_boy
09-17-2006, 16:41
bah vi tova e forum za da se pomaga ne da se uprekva mi nenam kvo da te posuvetvam se pak si na 14 i ti e malko rano za sex no ti sama si si reshila 4e si gotova za tova ...... sega nemu davat da se vijda s teb togava edinstvenoto reshenie e da se kriete i da si praite kvoto tam iskate .... ako ne zemete pogovorete s tehnite moe i da razmislqt nz

PublicEnemy
09-17-2006, 16:52
Аз ако бях на мястото на баща му нямаше да излизам от стаята , а щях да я хвана за косата тая малка пачавретина и да я изхвърла пред вратата като мръсно псе каквато е всъщност и дори немаше да й дам дрехите за да я видят техните какво представлява !

koalka
09-17-2006, 16:55
Ако темата не е ебавка,гледай по-малко да се засичаш с родителите му и бъдете сигурни,че сте сами.Не си виновна,но правят и постъпват много тъпо,че не му дават да се вижда с теб.

09-17-2006, 17:04
Аз ако бях на мястото на баща му нямаше да излизам от стаята , а щях да я хвана за косата тая малка пачавретина и да я изхвърла пред вратата като мръсно псе каквато е всъщност и дори немаше да й дам дрехите за да я видят техните какво представлява !
Четеш ми мислите брато... Директно на улицата гола. Момиче, помни ми думата, ти ще станеш уличница.

Heartbreaker
09-17-2006, 18:59
Еми нема се очуда, че така са реагирали, ти си само на 14 па искаш да се пръцаш кат за 20 споко бе дете ше отшуми забраната след седмица - две.

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 19:07
Нали се сещаш че още няколко пъти приятеля ти ще те използва, ще се похвали малко пред приятелите си и после ще те захвърли. Пък ти си се влюбвай колкото щеш. Тогава обаче ти ще го направиш с друг, защото не можеш да живееш без някой да те лиже, после като те зареже с друг, с друг и така докато те премине целият квартал. И да знаеш че ако бях на баща му на мястото щях да направя същото.

Големи глупости пишете бе !!! Аз го направих за първи път на 14 , сега съм на 18 и в никакъв случай не смятам , че съм уличницаи , че ме е минал целия квартал! През цялото това време , съм сменила само 2 гаджета , тоест двама секскуални партньора!!! Само едно мога да ви кажа - МНОГО СТЕ КОНСЕРВАТИВНИ!!!

така , сега по темата ...
Не се притеснявай , опитай да се сближиш с родителите му по някакъв начин и всичк още се оправи. Пък и те като видят , че си имате сериозна връзка (ако си имате такава ...) искат , не искат не могат да ви спрат и все някога ще те приемат.

The_handsome_Steve
09-17-2006, 19:10
Съберете пари за хотел :!:

09-17-2006, 19:14
Имала съм си само 3 гаджета и с този правих секс за 1-ви път преди няколко седмици..Ами имаме сериозна връзка ходиме от 2 години и 4 месеца (скоро ще станат 5)..попринцип съм близка с родители те му ама предполагам че не са очаквали,че той прави секс и... :( Преди малко ми се обади и ми каза че е говорил с тях..ама още мислели :-k :( надявам се вече да не трябва да се криеме...ама нз..ще правя каквото трябва за да съм с него... :smt008

krem4et0
09-17-2006, 19:19
Значи сте станали гаджета,преди да имаш 12?А на колко ти беше първото гадже,а?

09-17-2006, 19:24
Еми..на 11 :oops: :oops: [/b]

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 19:28
да , ама според мен това са лапешки неща. След като е нямала полови контакти с тея момченца , какви гаджета са били ?? Пък и сигурно са ходили по седмица , две ? Абе незнам , за мен годините нямат значение. Ето разровете се из форума , да видите колко много момичета са написали теми "БРЕМЕННА ЛИ СЪМ ??" и вижте колко са големи. Има и по 16 и нагоре годишни нали ?Колкото и да си голям/а не си застрахован/а от някой фал. По-добре да си малък/малка и информиран/а,отколкото голям/а и неинформиран/а!

09-17-2006, 19:35
Ееее...да.. :oops:
Тогава бях прекалено малка за да се интересувам мн мн ама( не че сега не съм малка ама.. )..после като срещнах него.. :smt007 ...Но знам г/д как да се предпазвам..и сме мн внимателни.. :wink: :oops: :)

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 19:43
Ееее...да.. :oops:
Тогава бях прекалено малка за да се интересувам мн мн ама( не че сега не съм малка ама.. )..после като срещнах него.. :smt007 ...Но знам г/д как да се предпазвам..и сме мн внимателни.. :wink: :oops: :)

Абе не ги слушай какво ти говворят. :wink: Само много внимавай да не се превърнеш в някое "леко" момиче. Внимавай с кого спинкаш и много да се пазиш , щотооо секса си е готин и приятен ,ама е също така опасен. Ако искаш мое си поговорим , пиши едно лично ако имаш нужда от съвет :wink:

09-17-2006, 19:48
^DaRk_LaDy^
благодаря ти много..само ти ме подкрепяш... :smt006
А сега приятеля ми писа смс и ми каза че вече всичко се е оправило и може да се виждаме :smt007 :smt008
много се радвам...то не трябваше да се получава така..ама нещо колата на родители му се била развалила и се прибрали с автобус..и той незнаеше..ама нищо :) много съм радосна..и отново благодаря на всички които писахте в темата ми..дори и на тези които ме убиждахте.. :oops: но искам да благодаря най-най много на ^DaRk_LaDy^ ...ти ми вдъхна малко смелост,кураж и ме накара да се усмихна :mrgreen:

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 19:50
^DaRk_LaDy^
благодаря ти много..само ти ме подкрепяш... :smt006
А сега приятеля ми писа смс и ми каза че вече всичко се е оправило и може да се виждаме :smt007 :smt008
много се радвам...то не трябваше да се получава така..ама нещо колата на родители му се била развалила и се прибрали с автобус..и той незнаеше..ама нищо :) много съм радосна..и отново благодаря на всички които писахте в темата ми..дори и на тези които ме убиждахте.. :oops: но искам да благодаря най-най много на ^DaRk_LaDy^ ...ти ми вдъхна малко смелост,кураж и ме накара да се усмихна :mrgreen:
Еми радвам се :wink:

christina_aguilera
09-17-2006, 20:00
Аз ако бях на мястото на баща му нямаше да излизам от стаята , а щях да я хвана за косата тая малка пачавретина и да я изхвърла пред вратата като мръсно псе каквато е всъщност и дори немаше да й дам дрехите за да я видят техните какво представлява !
Аааа тва беше малко остро ама много яко :) И аз бих направила така хаххааха :smt005

09-17-2006, 20:02
Големи глупости пишете бе !!! Аз го направих за първи път на 14 , сега съм на 18 и в никакъв случай не смятам , че съм уличница
Не е важно какво смяташ ти, а какво смятат хората около теб. То ако става на въпрос никое момиче не би се самооценило като уличница, но всички знаем какви ги има... :smt018

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 20:04
Големи глупости пишете бе !!! Аз го направих за първи път на 14 , сега съм на 18 и в никакъв случай не смятам , че съм уличница
Не е важно какво смяташ ти, а какво смятат хората около теб. То ако става на въпрос никое момиче не би се самооценило като уличница, но всички знаем какви ги има... :smt018

Както споменах през тея 4 години , в които водя полов живот съм сменила само двама партньора. Уличница ли съм според теб ?

krem4et0
09-17-2006, 20:11
Ееее...да.. :oops:
Тогава бях прекалено малка за да се интересувам мн мн ама( не че сега не съм малка ама.. )..после като срещнах него.. :smt007 ...Но знам г/д как да се предпазвам..и сме мн внимателни.. :wink: :oops: :)
Не трябва да е горе-долу.Трябва да се предпазваш МНОГО!

09-17-2006, 22:48
ММм..това е моята история..
значи аз съм на 14 и приятеля ми е на толкова..и вчера бяхме в тях..трябваше родителите му да ги няма обаче..значи нали отидохме в тях и се целувахме той ме притискаше до стената след това се целувахме на шкафа,след това на масата..после и 2-мата се бяхме възбудили и аз започнах да му разкопчавам панталоните и той ми свали блузата после и сутиена и започна да ми лиже гърдите ...аз му правих свирка и бях вече гола само по прашки а той беше чисто гол...след това на масата започнахме да правим секс..и той беше върху мен а аз бях легнала на масата ..и точно в тази поза беше супер..и по едно време явно родителите му се прибраха и ни видяха в тази поза и излязоха от стаята..обаче ние се бяхме разгорещили толкова мн че въобще не ни пукаше че са ни видяли...и след като свършихме аз си тръгнах..а сега на него не му дават да излиза с мен и да се целуваме,а да не говорим за секс..мн ми е гадно..чуствам се виновна..ще съм ви благодарна ако ме посаветвате какво да направя че да можем пак да излизаме без да се крием защото е гадно така..
мацко ти добре се поебваш, като станеш на 20 би ли се пробвала да си завреш буркан от туршия в дупката ? според мене ще влезе без проблем щото имаш време - цели 6 години да тренираш да се ебеш като за световно с целия квартал, ако те минат всичките наминавай и по другите квартали и там да те трескат :)
А и бих те питал - ти как се възбуждаш като още незнаеш дали ти се пика или ти се сере ?!? Да не би да ти се присира и да си мислиш че ти се ебе ? Другият път като ти се доебе ходи в кенефа и се напъни, ако нищо не падне пробвай да се изпикаш може и да ти мине ''доебаване''-то !

Mike-Jones
09-18-2006, 01:52
Големи глупости пишете бе !!! Аз го направих за първи път на 14 , сега съм на 18 и в никакъв случай не смятам , че съм уличница
Не е важно какво смяташ ти, а какво смятат хората около теб. То ако става на въпрос никое момиче не би се самооценило като уличница, но всички знаем какви ги има... :smt018

Както споменах през тея 4 години , в които водя полов живот съм сменила само двама партньора. Уличница ли съм според теб ? ne si uli4nica basiii kak moje taka ne e vqrno nesi ti si napravo pa4avraaaaaaaa xaaxaxax:)))))))))))))))

Mike-Jones
09-18-2006, 01:53
ММм..това е моята история..
значи аз съм на 14 и приятеля ми е на толкова..и вчера бяхме в тях..трябваше родителите му да ги няма обаче..значи нали отидохме в тях и се целувахме той ме притискаше до стената след това се целувахме на шкафа,след това на масата..после и 2-мата се бяхме възбудили и аз започнах да му разкопчавам панталоните и той ми свали блузата после и сутиена и започна да ми лиже гърдите ...аз му правих свирка и бях вече гола само по прашки а той беше чисто гол...след това на масата започнахме да правим секс..и той беше върху мен а аз бях легнала на масата ..и точно в тази поза беше супер..и по едно време явно родителите му се прибраха и ни видяха в тази поза и излязоха от стаята..обаче ние се бяхме разгорещили толкова мн че въобще не ни пукаше че са ни видяли...и след като свършихме аз си тръгнах..а сега на него не му дават да излиза с мен и да се целуваме,а да не говорим за секс..мн ми е гадно..чуствам се виновна..ще съм ви благодарна ако ме посаветвате какво да направя че да можем пак да излизаме без да се крием защото е гадно така..
мацко ти добре се поебваш, като станеш на 20 би ли се пробвала да си завреш буркан от туршия в дупката ? според мене ще влезе без проблем щото имаш време - цели 6 години да тренираш да се ебеш като за световно с целия квартал, ако те минат всичките наминавай и по другите квартали и там да те трескат :)
А и бих те питал - ти как се възбуждаш като още незнаеш дали ти се пика или ти се сере ?!? Да не би да ти се присира и да си мислиш че ти се ебе ? Другият път като ти се доебе ходи в кенефа и се напъни, ако нищо не падне пробвай да се изпикаш може и да ти мине ''доебаване''-то ! evala poklon =D> =D> =D> [-o< [-o< [-o<

hellmarch
09-18-2006, 07:33
ей, дарк лейди стига си пълнила главите на децата с глупости :-({|= много ли си горда, че са ти пръснали путака още малолетна и го разправяш при всеки удобен случай ?
в тоя форум пълно с добитък- прости, прости, чак мен ме е срам

09-18-2006, 10:41
Hellmarch,glupak si i glupak 6te si ostane6!!!Bila uli4nica???Vie ludi li ste!Tova i e purvoto mom4e,s koeto pravi sex,otdelno i e gadje,toest nqma ni6to neredno da pravqt sex,cappito?A tuka ste pove4eto tupi kompleksari,koito ne ste ebali prez jivota si,ama mnogo znaete da vi e.ba v razbira4ite!Za vas vsi4ki jeni sa kurvi,ama edna ne mojete da ize.bete,6toto pi6kite vi pove4e ot 3 cm ne stavat!Malko sum grub,ama za takiva komputyrni plazmodei ne trqbva da ima milost!Are u levu i hodete se hvurlete ot posledniq etaj na panelnata vi kooperaciq!Egati kompleksarite su6testvuvat...
Ina4e za mackata-spokojno!Napravili ste ne6to normalno!Bilo e s predpazni merki,bilo e s mom4eto,s koeto hodi6!Samo drugiq put gledajte da ste sigurni,4e nikoj nqma da vleze,za6toto tova si e detska izlagaciq!Uspeh!

09-18-2006, 10:48
ne ve ne cappito :smt005 6to ne povtori6 verbalen terorist4o

OtherDimension
09-18-2006, 10:53
XAxaXaxxAXXAxaAXAXx

09-18-2006, 11:03
ne ve ne cappito :smt005 6to ne povtori6 verbalen terorist4o

Ela mi lusni edna svirka oralen terrorist4o!

lifestyle
09-18-2006, 11:08
Аз ако бях на мястото на баща му нямаше да излизам от стаята , а щях да я хвана за косата тая малка пачавретина и да я изхвърла пред вратата като мръсно псе каквато е всъщност и дори немаше да й дам дрехите за да я видят техните какво представлява !
Абе я по-леко,защо обвиняваш детето!!!Да не е виновна тя,не го е карала на сила.И той не е виновен за нищо!!Решили са че го искат-направили са го!!Какво толкова.Посеветвайте момичето какво да прави!Аз нямам идея,ама не е нужно да я нападате :smt013

09-18-2006, 11:12
ne ve ne cappito :smt005 6to ne povtori6 verbalen terorist4o

Ela mi lusni edna svirka oralen terrorist4o!
iskat ti sa pedal gaden [-X hodi se sye6avai s brat/sestra si ili nai dobre kaji na ba6ta ti da ta obsluji :)

^DaRk_LaDy^
09-18-2006, 13:46
Може ли всички дето нападнахте авторката на темата , както и мен , да ми обясните какво означава курва , че май под това понятие , различните хора , разбират различни неща? Какво е за вас курва ?? Момиче , което прави секс на по-малка възраст , но с гаджето си или момиче , което се е*е със всички момчета без да има връзка с тях ?

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 14:47
Може би трябва да поговори с родителите си!Все пак не могат цял живот да го пазят!Трябва да им обясни,че за някои неща нямат контрол или нещо такова!Не знам пробвай!Ако ли не спрете да се криете!Какво толкова ще му направят?!

L0rDa
09-18-2006, 20:55
Abe kuf vi e problema, geiove li ste? Kvo se naxvurlqte na momi4eto i na Dark Lady ? Ili samo tursite s koi da se zaqjdate ](*,)