PDA

View Full Version : Mom4eta iskam otgovor :p?



az sum sexyto
09-17-2006, 17:42
S kakvo moje da vi zaintriguva dadeno momi4e ot obkrajenieto .. koqto uj e va6a priqtelka a znaete 4e tq vi jharesva ... :)

Axxxel
09-17-2006, 17:57
Външността е второстепенна, въпреки че имено нея гледаме, като се запознаваме примерно.За да ме заинтригува, трябва да ми допадне самото и мислене.Искам да харесам човека, като човек...не като кукла.Мисленето, изразяването, начина на тълкуване на нещата...това са много важни за мен работи...Трябва и да знае какво иска от дадена връзка или ситуация...

NoWallz
09-17-2006, 19:37
Външността е второстепенна, въпреки че имено нея гледаме, като се запознаваме примерно.За да ме заинтригува, трябва да ми допадне самото и мислене.Искам да харесам човека, като човек...не като кукла.Мисленето, изразяването, начина на тълкуване на нещата...това са много важни за мен работи...Трябва и да знае какво иска от дадена връзка или ситуация...
Трябва и да не е малоумна(малко трудно се намират такива вече :? )

09-17-2006, 20:14
[quote=Axxxel]Външността е второстепенна, въпреки че имено нея гледаме, като се запознаваме примерно.За да ме заинтригува, трябва да ми допадне самото и мислене.Искам да харесам човека, като човек...не като кукла.Мисленето, изразяването, начина на тълкуване на нещата...това са много важни за мен работи...Трябва и да знае какво иска от дадена връзка или ситуация...
Трябва и да не е малоумна(малко трудно се намират такива вече :? )[/quot
Такива като тебе обаче за съжаление се намират много често :smt005 Явно доста момичета са се изгавряли с теб или не са ти обръщали внимание след като имаш такова мнение за момичетата :-k

teenkopele
09-17-2006, 20:58
С много неща.
Държане, флиртуване и т.н. :wink:

tZ
09-17-2006, 22:51
Външността е второстепенна, въпреки че имено нея гледаме, като се запознаваме примерно.За да ме заинтригува, трябва да ми допадне самото и мислене.Искам да харесам човека, като човек...не като кукла.Мисленето, изразяването, начина на тълкуване на нещата...това са много важни за мен работи...Трябва и да знае какво иска от дадена връзка или ситуация...
Ше си останеш девствен цел живот. #-o

Axxxel
09-17-2006, 23:58
Ше си останеш девствен цел живот. #-o
"Въпрос на вкус" казало кучето...и си облизало задника ;-)