PDA

View Full Version : Приятелят ми не иска повече



Отчаяното
09-17-2006, 18:38
ами със приятелят ми не бяхме правили секс една седмица и той сега само ми го натяква даже реши че той ме карал на сила да го правя и каза че повече няма да го правим да видим колко ще издържим........леле ще се побъркам какво ли не му говорих ама той не!Какво да правя?Така той ще отиде при друга а със връзката ни ще е свършено......Дайте съвети :?

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 18:41
Облечи се предизвикателно , започни да го целуваш по устата , по бузите , по цялото лице , след това по врата , там отдели повечко време , шото това много ги възбужда момчетата .. знаеш какво да направиш , за да го възбудиш , ще се дърпа , ще се дърпа и ако си упорита , няма да устои :wink:

09-17-2006, 18:44
Ей я по-спокойно.Няма да си намери друга.Просто иска да се чувстваш виновна и явно го постига.Ако те обича според теб би ли тръгнал след друга само защото 1 седмица не сте правили секс-НЕ разбира се.Щом не иска да те чуе какво му говориш му прати СМС и му обясни как стоят нещата.Напиши му,че го обичаш и ти харесва да бъдеш с него и никога не си правила нещо на сила,а ти харесва всичко,което прави.Може нещо такова да напишеш.

Heartbreaker
09-17-2006, 18:55
Абе секса ли е най-важен, поредната лапешка работа.

krem4et0
09-17-2006, 19:00
Да ви имам проблемите!Толкова доверие имаш на приятеля си.направо как го постигаш.Аз от въздухът ревнувам моя! :lol: :lol: :lol:

uaaaaaaaaaaa
09-17-2006, 19:03
s kskvo go zaslujavam tova negovo durjanie ama i az sum edna glupa4ka :( i az go revnuvam ot vsi4ko no ni6to ne moga da napravia poniakoga i samo turpia tolkova sum isturpiala vsu6tnost toi e na 21 a az na 16

The_handsome_Steve
09-17-2006, 19:08
WoW! Щом sex е отказал значи има нещо сериозно или просто иска да те накара да се радваш на секса който правиш с него!

koalka
09-17-2006, 20:31
Съблазни го пък да видим дали ще откаже!

teen_girl4e
09-17-2006, 20:31
WoW! Щом sex е отказал значи има нещо сериозно или просто иска да те накара да се радваш на секса който правиш с него!
ne vinagi otkaza ozna4ava 4e ima ne6to gnilo ili iznevqra zamislql li si se 4e za nqkoi hora sex-a ne e nai vajen v edna vruzka :smt018

NoWallz
09-17-2006, 20:54
Облечи се предизвикателно , започни да го целуваш по устата , по бузите , по цялото лице , след това по врата , там отдели повечко време , шото това много ги възбужда момчетата .. знаеш какво да направиш , за да го възбудиш , ще се дърпа , ще се дърпа и ако си упорита , няма да устои :wink:
Според мен ще е прекалено курвенско да направиш това.Най-добре си яж плодовете който си набрала :-D Все някога ще се навие ;)

NicknameANdPasswORd
09-17-2006, 20:56
Ako otkazva moje da e ... povod da se zamislish dali ne obrushta rezbata ! :-({|=

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 20:56
Облечи се предизвикателно , започни да го целуваш по устата , по бузите , по цялото лице , след това по врата , там отдели повечко време , шото това много ги възбужда момчетата .. знаеш какво да направиш , за да го възбудиш , ще се дърпа , ще се дърпа и ако си упорита , няма да устои :wink:
Според мен ще е прекалено курвенско да направиш това.Най-добре си яж плодовете който си набрала :-D Все някога ще се навие ;)

Що пък да е курвенско? Те са гаджета следователно трябва да правят секс , не само когато той иска , а когато и тя иска. Сега тя иска и трябва да умее да го предразположи. Не мисля ,че има нещо лошо в това.

vvs_go
09-17-2006, 21:32
mi iznasili go mene ako me iznasili nqkoq gotina macka mno 6te se kefq

InHell
09-17-2006, 21:33
Да ви имам проблемите!Толкова доверие имаш на приятеля си.направо как го постигаш.Аз от въздухът ревнувам моя! :lol: :lol: :lol:

:)

gtwt
09-17-2006, 22:55
Освен да се изсмея няма какво друго да направя. Толкова е ясно, че си играе игрички с теб и иска да се чувстваш виновна и зависима от него. Най-добрият вариант е да му го върнеш. Не му показвай, че тактиката му работи.

teenkopele
09-18-2006, 07:58
Отиваш и му се нахвърляш. Едва ли ще те отблъсне. :wink:

PublicEnemy
09-18-2006, 08:21
Явно е решил , че като е с 5 год. по-голям от теб може да те върти на малкия си пръст . Недей да му се връзваш и не си мисли , че ти изневерява шот съм сигурен , че по цял ден седи , лъска бастуна и си мисли за теб .

XePouH
09-18-2006, 09:00
съблечи се голя и ша видим дали няя да иска пък ако не ще,аз няя да откажа :-D

PublicEnemy
09-18-2006, 09:09
съблечи се голя и ша видим дали няя да иска пък ако не ще,аз няя да откажа :-D
Я ходи да доиш козичките бе пишлегар !

IKisseDAGirL
09-18-2006, 11:11
Облечи се предизвикателно , започни да го целуваш по устата , по бузите , по цялото лице , след това по врата , там отдели повечко време , шото това много ги възбужда момчетата .. знаеш какво да направиш , за да го възбудиш , ще се дърпа , ще се дърпа и ако си упорита , няма да устои :wink:
Според мен ще е прекалено курвенско да направиш това.Най-добре си яж плодовете който си набрала :-D Все някога ще се навие ;)
курвенско!? :shock:

тва вече човек да не може да прави това, което му харесва.. или пък да изразява желанията си.. дори пред собственото си гадже [-(

е*ахти моралистите и ограничените хора се навъдиха на последък, честно... ](*,) това било нередно, онова било курвенско.. тц тц

на мен пък супер мн ми допада мнението на ^DaRk_LaDy^ и съм напълно съгласна :D :mrgreen: :-)

sherry
09-18-2006, 12:00
Всичко ще се оправи, едва ли наистина ще се дърпа да не правите секс. И ме съмнява да отиде при друга, ако те обича, ще бъде си бъде само с теб.

сладурчето на батко
09-18-2006, 12:02
Много момчета са ми казвали "чекията е за удоволствие, секса е за престиж" може просто да има достатъчно престиж сега и да кара на чекии щото му е по-хубаво. Нз. мъжете да кажат те са по наясно

^DaRk_LaDy^
09-18-2006, 13:24
Облечи се предизвикателно , започни да го целуваш по устата , по бузите , по цялото лице , след това по врата , там отдели повечко време , шото това много ги възбужда момчетата .. знаеш какво да направиш , за да го възбудиш , ще се дърпа , ще се дърпа и ако си упорита , няма да устои :wink:
Според мен ще е прекалено курвенско да направиш това.Най-добре си яж плодовете който си набрала :-D Все някога ще се навие ;)
курвенско!? :shock:

тва вече човек да не може да прави това, което му харесва.. или пък да изразява желанията си.. дори пред собственото си гадже [-(

е*ахти моралистите и ограничените хора се навъдиха на последък, честно... ](*,) това било нередно, онова било курвенско.. тц тц

на мен пък супер мн ми допада мнението на ^DaRk_LaDy^ и съм напълно съгласна :D :mrgreen: :-)

Благодаря ти за подкрепата! Радвам се , че са останали и по-освободени хора. :wink: