PDA

View Full Version : Проблем голям :(



kameliq_4ever
09-17-2006, 21:00
Казват ми постоянно, че съм червена в лице :((((
То си е вярно, но е така заради тая хума и тоя зинерит, които ползвам за акнето. Без тях пък се изривам цялата.
Много яко се зачервявам.
Кажете нещо домашно, с което да се мажа, за да оправя малко положението моля ви :(

NoWallz
09-17-2006, 21:02
С конска тор се мажи :D Помага за пъпките!(не е майтап)

kameliq_4ever
09-17-2006, 21:05
Виж, ако ми трябваха майтапски мнения на някой долнопробен рапър щях да попитам. Но в случая моля за помощ, а доколкото знам този форум е затова.
Така че ако обичаш или си замълчи или ми дай малко конска тор.

NoWallz
09-17-2006, 21:10
:( Е защо не ми вярваш и ме обиждаш? :( Аз ти казвам какво помага,а ти ми се ребчиш!По-умен съм от тебе и ти казвам!Като не ти харесва конската тор не се мажи,ама тя помага най-много,ако искаш ми вярвай!

09-17-2006, 21:11
qvno kojata ti e mnogo 4uvstvitelna i tiq ne6ta q draznqt.pitai v nqkoi kozmeti4en magazin da ti preporu4at krem za 4uvstvitelna koja i moje da si nameri6 nqkakva doma6na maska za koja.ima razli4ni vidove za vsqkakuv tip.i tuk trqbva da ima mnogo.

kameliq_4ever
09-17-2006, 21:21
:( Е защо не ми вярваш и ме обиждаш? :( Аз ти казвам какво помага,а ти ми се ребчиш!По-умен съм от тебе и ти казвам!Като не ти харесва конската тор не се мажи,ама тя помага най-много,ако искаш ми вярвай!

Пич, не че нещо, ама нито си ми на акъла, вероятно нито си ми и на годините. Не знам кой е по-умен, кой е по-тъп, ама знам, че или бръщолевиш врели-некипели или някое приятелче ти е казало това с 'конската тор'. Ти лично пробвал ли си го ? И сега ако ми кажеш 'да' определено аз и целият форум ще разберем кой идиота и кой интелигентният.

Най-малкото като си по-интелигентен можеш да пишеш правилно.

kameliq_4ever
09-17-2006, 21:23
qvno kojata ti e mnogo 4uvstvitelna i tiq ne6ta q draznqt.pitai v nqkoi kozmeti4en magazin da ti preporu4at krem za 4uvstvitelna koja i moje da si nameri6 nqkakva doma6na maska za koja.ima razli4ni vidove za vsqkakuv tip.i tuk trqbva da ima mnogo.

Благодаря за бързият отговор, но проблемът е, че нямам наблизо достъп до козметичен салон/магазин. Та затова се надявах някой да знае нещо домашно или поне не толкова скъпо, че съм в дефицит образно казано.

NoWallz
09-17-2006, 21:28
Аз съм лекар ма оу!

09-17-2006, 21:29
pogledni tuk http://www.pudriera.com/index.php?mode=cat&id=3 moje da si haresa6 nqkoq maska. :wink:

kameliq_4ever
09-17-2006, 21:31
Аз съм лекар ма оу!

Да .... лекар рапър, преглеждащ тиин форум в 11:30 вечерта .... пишещ на някакво жалко подобие на жаргон.

Ами аз съм Снежанка, ела да ми видиш жартиерите.

kameliq_4ever
09-17-2006, 21:33
pogledni tuk http://www.pudriera.com/index.php?mode=cat&id=3 moje da si haresa6 nqkoq maska. :wink:


Благодаря ти! Надявам се да намеря това, което търся. Даже веднага почвам да се ровя :)