PDA

View Full Version : Проблем с тестисите



09-17-2006, 21:58
Здравейте на всички,
Едва-ли някой ще има някаква представа по проблема, но все пак реших да го споделя с вас. Значи, на 16 години съм и когато топките ми са паднали в торбичката си, едната провисва повече от другата. В смисъл, дясната пада повече така да се каже. С други думи - не са равни. Иначе, когато са прибрани, няма проблем абсолютно равни са. Съжалявам, че звучи по този ламерски начин, но не знам как да ви го обясня. Иначе, пенисът ми си функционира нормално, имам си сперма, пикая си нормално, просто едната провисва повече от другата и това ме притеснява. Някой може ли да ми каже имал ли е подобен проблем и въобще... какво да правя?

П.П. Моля ви, не взимайте темата на мезе - нито съм ламер, нито се е**вам с някого, просто ме притеснява този проблем и реших да го споделя с вас.

machoka
09-17-2006, 22:04
Не се притеснявай ;)

Напълно нормално е, само дето струва ми се редно е левият тестис да е малко по-надолу, ама явно не е задължително да е точно той. Но - притеснявай се ако и двата са на една позиция, сега си си здрав и читав ;)

09-17-2006, 22:43
Не се притеснявай ;)

Напълно нормално е, само дето струва ми се редно е левият тестис да е малко по-надолу, ама явно не е задължително да е точно той. Но - притеснявай се ако и двата са на една позиция, сега си си здрав и читав ;)
Ми при мен е десният и не е малко по-надолу, а много надолу, някъде може би на половината от другия е по-надолу. Ма нито ме боли нито нищо, просто изглежда... как да кажа странно. Аз главно попитах, щото едно момиче ме попита защо ми е така? и на мен ми стана много кофти, че нещо не е наред с тях.

WILD__BOY
09-18-2006, 06:42
всичко е наред

PublicEnemy
09-18-2006, 09:45
Няма ти нищо,напълно нормално е.

09-18-2006, 16:16
всичко е наред не е сичко наред !
имах същия проблем..пипни си увиснялия тестис и усетиш нещо като жилка...то е разширена(удължена) вена...и като пораснеш ще имаш проблем с правенето на деца....на мен ми направиха операция и сега и двете са си еднакви....

sladoled
09-18-2006, 16:45
Айде вече стига!Не може нещо, което се е случило на теб да се отнася за всички!Аман от "доктори" в тази тема! :smt019

09-18-2006, 17:14
Е за вената, сигурно е удължена, ама имал ли си сперма като ти е бил увиснал? Аз си имам!

Forslor
09-18-2006, 18:12
всичко е наред не е сичко наред !
имах същия проблем..пипни си увиснялия тестис и усетиш нещо като жилка...то е разширена(удължена) вена...и като пораснеш ще имаш проблем с правенето на деца....на мен ми направиха операция и сега и двете са си еднакви....
Как можа да събереш толкова глупости само в 1 (изречение) . =;
То по тая логика на всеки 2 ри ,ай да не казвам първи тря да му праят операция :)

09-18-2006, 19:05
За човека, който каза, че са му правили операция. Кажи поне какви са признаците че ще имам проблеми за правенето на деца. За другите, ми ако и при вас е така, ми остава само гадното чувство, че съм дефектен и гадното усещане, че като ме види някое момиче ще я е гнус да спи с мен поради тая причина, че единият виси сууупер грозно.

minor
09-19-2006, 18:06
Абе т'ва се учи в 8ми клас, бе, оууууууууу! В ред ли сте ви питам.... добре, бе, мама му стара, питаш, отговарят ти, ама все пак, извинявай, то и обща култура трябва да има човек....АБСОЛЮТНО нормално е да е така, ония 'доктор' да си натиска парцалите...

minor
09-19-2006, 18:07
Абе т'ва се учи в 8ми клас, бе, оууууууууу! В ред ли сте ви питам.... добре, бе, мама му стара, питаш, отговарят ти, ама все пак, извинявай, то и обща култура трябва да има човек....АБСОЛЮТНО нормално е да е така, ония 'доктор' да си натиска парцалите...

black_boy
09-19-2006, 18:18
Напълно нормално!Няма за какво да се притеснява6!

maybelline
09-19-2006, 18:39
Нормално е,доколкото знам при всички момчета е така.Докато единия не падне някъде по пътя,всичко е наред:)

PublicEnemy
09-19-2006, 23:12
Нормално е,доколкото знам при всички момчета е така.Докато единия не падне някъде по пътя,всичко е наред :)
Смешно ти е на тебе ама ше дойде време когато ше си настъпваш клитора като ходиш и ше те видим тогава. [-X

maybelline
09-20-2006, 14:28
Нормално е,доколкото знам при всички момчета е така.Докато единия не падне някъде по пътя,всичко е наред :)
Смешно ти е на тебе ама ше дойде време когато ше си настъпваш клитора като ходиш и ше те видим тогава. [-X

Спокойно,такова време няма да настъпи.Ако ти си настъпваш клитора вече - твой проблем.Нормално е при момчетата единият тестис да е по-надолу и това не е физически проблем.

BeBeTo_F
09-24-2006, 01:29
Np...To i pri momi4etata e taka s gurdite vinagi ednata e malko po golqma ot drugata....moje da zvu4i stranno,ama e taka dori i da ne se zabelqzva s prosto oko!

The_Terminator
09-24-2006, 07:06
абе я стига бе на момче то му няма нищо !!!

PublicEnemy
09-24-2006, 21:49
Нормално е,доколкото знам при всички момчета е така.Докато единия не падне някъде по пътя,всичко е наред :)
Смешно ти е на тебе ама ше дойде време когато ше си настъпваш клитора като ходиш и ше те видим тогава. [-X

Спокойно,такова време няма да настъпи.Ако ти си настъпваш клитора вече - твой проблем.Нормално е при момчетата единият тестис да е по-надолу и това не е физически проблем.
Аз съм спокоен, но ти няма да си като те сполети !

12-19-2006, 15:26
Яко. И като легна единия ти е горе, а другия до него, ама на-долу и имам чувството, че ше ми падне баси.

{Poison}
12-19-2006, 15:32
Нормално е ,няма пълна симетрия .

Vercetti
12-19-2006, 15:56
Добре сега общоизвестно е че единият тестис е по надолу от другия. Няма как да не го знаеш. Ако чак толкова ти се струва че ти е чак толкова много по-надолу, поговори с баща си за проблема не е срамно.

Buttk0
12-19-2006, 16:15
"-тате тате, виси ми десното мъдо
-бегай бе келеш, за тебе гаджета нема ли"

12-19-2006, 17:11
"-тате тате, виси ми десното мъдо
-бегай бе келеш, за тебе гаджета нема ли"
Слушай бе. Първо, това за мен дали има гаджета или не, теб не те засяга. Второ, не съм ти келеш. Така ще говориш на майка си, разбра ли? Никой не съм обидил тук във форума, целта на темата не е такава. Винаги става така - темата си върви, нормална, хората си пишат съвсем човешки и накрая идва един като теб и осира пейзажа. Ясно, симетрията не е пълна. Хубаво, разбрах, ясно. Смятам темата за приключена. В първият пост написах защо съм попитал и пак ще го напиша. Момиче ме попита и останах в сконфузно положение. СЕга разбираш ли?
Айде със здраве на всички.

П.П. Хора намерете си един модератор, много е готин форума, ама ако се сложи и малко ред, ще стане наистина едно приятно място за разговор.

Buttk0
12-19-2006, 17:19
Taka sega e moi red da ti kaja 2 neshta:

1) Kato ne si siguren che se gowori za teb ... badi taka dobyr da si malchish
2) Meri si prikazkite ... ne sme na pazara ...

12-19-2006, 18:10
Taka sega e moi red da ti kaja 2 neshta:

1) Kato ne si siguren che se gowori za teb ... badi taka dobyr da si malchish
2) Meri si prikazkite ... ne sme na pazara ...
Извинявай, другият път се уточни. Това първото което си написал го приех, че е за мен, защото аз повдигнах темата. Лека вечер.

deidiy
12-19-2006, 18:13
хаха отрежи си го :lol:
ми нормално е да не ся еднакво ама все пак ходи на уролог :?

12-20-2006, 02:29
Не се притеснявай ;)

Напълно нормално е, само дето струва ми се редно е левият тестис да е малко по-надолу, ама явно не е задължително да е точно той. Но - притеснявай се ако и двата са на една позиция, сега си си здрав и читав ;)

Ня значение кой е по-долу. Те сферите на очите ни не са еднакви, той ми говори за топките. Когато орехите ти станат еднакви, когато пишката ти се изправи драги юзър, тогава ти ще си първия мъж който има нормални полови органи и се ебе с мъже! Истината е тъжна, но вярна!

12-20-2006, 05:55
AKO BQHA NA RAVNO 6TQHA DA SE BLUSKAT DOSTA BOLEZNENO

12-20-2006, 08:43
Ааа не така бе. Мразя педалите. Хахаахххаа.

12-20-2006, 08:58
Това си е така от както си се родил просто така трябва да ти стоят тестисите това е мярка за сигурнос затова са и лесно подвижни и като ги удариш изпитващ силна болка дори да не си ги наранил това е защитна реакция на организма с която предпазва своите гени... НЕМА СМИСЪЛ ЗА ПРИТЕСНЕНИЯ....

-DeliciouS-
12-20-2006, 09:02
Пуснато на: Нед Сеп 17, 2006 11:58 pm : Темата е от месец септември.. спрете да поствате по нея

panterata
12-20-2006, 10:35
на всички им е така :) спокойно

12-20-2006, 15:33
Ок. Мерси на писалите. Иначе, вярно, темата е от месец Септември.

12-20-2006, 17:11
Здравейте на всички,
Едва-ли някой ще има някаква представа по проблема, но все пак реших да го споделя с вас. Значи, на 16 години съм и когато топките ми са паднали в торбичката си, едната провисва повече от другата. В смисъл, дясната пада повече така да се каже. С други думи - не са равни. Иначе, когато са прибрани, няма проблем абсолютно равни са. Съжалявам, че звучи по този ламерски начин, но не знам как да ви го обясня. Иначе, пенисът ми си функционира нормално, имам си сперма, пикая си нормално, просто едната провисва повече от другата и това ме притеснява. Някой може ли да ми каже имал ли е подобен проблем и въобще... какво да правя?

П.П. Моля ви, не взимайте темата на мезе - нито съм ламер, нито се е**вам с някого, просто ме притеснява този проблем и реших да го споделя с вас.
Човек ако са ти равни ташаците тряа си уникален...както близнаците са уникални

koalka
12-20-2006, 17:19
Това е нормално.На всички мъже е така-чела съм го.

каката
01-08-2007, 11:12
Здравейте на всички,
Едва-ли някой ще има някаква представа по проблема, но все пак реших да го споделя с вас. Значи, на 16 години съм и когато топките ми са паднали в торбичката си, едната провисва повече от другата. В смисъл, дясната пада повече така да се каже. С други думи - не са равни. Иначе, когато са прибрани, няма проблем абсолютно равни са. Съжалявам, че звучи по този ламерски начин, но не знам как да ви го обясня. Иначе, пенисът ми си функционира нормално, имам си сперма, пикая си нормално, просто едната провисва повече от другата и това ме притеснява. Някой може ли да ми каже имал ли е подобен проблем и въобще... какво да правя?

П.П. Моля ви, не взимайте темата на мезе - нито съм ламер, нито се е**вам с някого, просто ме притеснява този проблем и реших да го споделя с вас.

Споделям мнението на "гост"-а, който каза че не всичко е наред!
Момче - иди на лекар! Може нищо да ти няма, може и да има.
Но ако е Варикоцеле (разширени вени на скротума) (вж. линка http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=176 - последно е на страницата)
може да имаш голяяяям проблем с имането на деца по-късно.

Пиша го това (макар темата да е стара), защото момчета трябва да си обръщате внимание. Аз едва от вчера се обогатявам на знания по темата, защото с приятеля ми имаме проблеми с имането на деца.
И може да е точно такъв проблема- варкоцеле.
И варикоцеле-то се появява от 15 год. до 20 и нещо - така че тийн годините са точно тези, в които трябва да се наблюдавате.

Иначе на момчето и нищо може да му няма. Наистина лявата и дясната половина на жените и мъжете не е еднаква.
Важното е ако имате съмнение (особено ако разликата е голяма м/у двата ви тестиса) да отидете на лекар. Никой друг не може да ви каже има или няма повод за притеснение.
И като имате предвид, че на 26 примерно като решите да заимате деца, може да се окажете стерилни...мисля, че това е един добър съвет, които ви давам,ако се чудите и се притеснявате, че е срамно или че чичо доктор ше ви пипа дето не ви е приятно.

так че мислете с другата глава :о)
и не нападайте тези дето очевидно знаят по въпроса повече от вас. ;о)