PDA

View Full Version : Dami, pomagaite, obezkosmqvaneto v delikatnite oblasti



snejito
09-17-2006, 22:29
Molq vi pomagaite! Az za ni6to ne se se6tam. Kak da se premahnat bezproblemno kosmite v triugulnika.S epilator ili kola maska e super bolezneno.. S depilatoar trqbva da porastnat dosta. Az izpolzvam samobrusna4ka.. no kojata mi e super 4uvstvitelna na tezi mesta i se poqvqvat za4ervqvaniq ili pup4ici. Pomagaite..

Dita
09-17-2006, 22:58
Кола маска при козметик. Пробвала ли си досега? :roll:
Друг вариант няма. Има, но са идеално неефикасни.
С епилатор е много по-болезнено и се получават много подкожни косъмчета. Кола маска в домашни условия е абсурд. Първо ще се омажеш цялата. После колата ще се затопли прекалено много и няма да става за дърпане. И за капак ти сама няма да можеш да се дръпнеш качествено. Защото е трудно в тази област да го направиш както трябва и да спазваш правилната посока на дърпане, а и сам човек не му стиска да го направи рязко, което е още по-болезнено.
Депилатоар - не ти препоръчвам, особено за интимните части. Действието му е като действието на бръснач, тоест - все същото е дали ще се бръснеш или ще ползваш депилатоар. Неефективно и краткотрайно.
Запазваш си час за козметик и отиваш да те направят като хората.
Ако досега си ползвала само самобръсначка ще е малко по-болезнено първия път. Но болката минава и е само моментна. За 10-15 минути и ще си напълно гладка. С времето косъмчетата стават тънки и се разреждат - следователно не е толкова болезнено.
Ако имаш въпроси - насреща съм. ;-)

krem4et0
09-18-2006, 09:05
Аз пък ползвам депилатоар и не растат толкова бързо,колкото със самобръсначката.За 1 седмица стават 2-3 милиметра!

snejito
09-18-2006, 12:57
Molq vi pomagaite! Az za ni6to ne se se6tam. Kak da se premahnat bezproblemno kosmite v triugulnika.S epilator ili kola maska e super bolezneno.. S depilatoar trqbva da porastnat dosta. Az izpolzvam samobrusna4ka.. no kojata mi e super 4uvstvitelna na tezi mesta i se poqvqvat za4ervqvaniq ili pup4ici. Pomagaite..
KVA E TAQ POMIQ???????TVA NE SUM GO PISALA AZ!KOI TUPAK E VLEZNAL S MOQ NICK???????KOI MI ZNAE KODA ZA VLIZANE VUV FORUMA I TN??????????? :smt013 :smt013 :smt013TVA KOETO E NAPISANO ZA TRIUGULNIKA NE SUM GO PISALA AZ!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ProstoAz
09-18-2006, 13:06
Molq vi pomagaite! Az za ni6to ne se se6tam. Kak da se premahnat bezproblemno kosmite v triugulnika.S epilator ili kola maska e super bolezneno.. S depilatoar trqbva da porastnat dosta. Az izpolzvam samobrusna4ka.. no kojata mi e super 4uvstvitelna na tezi mesta i se poqvqvat za4ervqvaniq ili pup4ici. Pomagaite..
KVA E TAQ POMIQ???????TVA NE SUM GO PISALA AZ!KOI TUPAK E VLEZNAL S MOQ NICK???????KOI MI ZNAE KODA ZA VLIZANE VUV FORUMA I TN??????????? :smt013 :smt013 :smt013TVA KOETO E NAPISANO ZA TRIUGULNIKA NE SUM GO PISALA AZ!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

В такъв случай заключвам темата!