PDA

View Full Version : Любовна драма за 2 часа



ловър
09-18-2006, 00:57
Гледайте колко неща ми се изсулиха за 2 часа.Прочетете внимателно интересно е!

Имам си гадже ще нарече "Х",с нея се обичаме много и тя мене много аз съм и 1-та любов и съм и 1-т и съм я отворил.Карали сме се за глупости и тя после е ревала за мене и то мн. пъти,дори преди сме късали веднъж за 2 седмици (ама се виждахме тайно през това време).
Иии всичко си е супер докато тая вечер тя не ми изтърства по телефона (ние си говорим без пари с нея,аз я накарах да ми го каже по телефона тя не искаше искаше утре на живо ама аз настоявах) ... Тя ми каза че има проблем с техните щото тя е по-малка (15 годишна а аз 19) и че техните са и били казали че не трябва да си задължава живота от малка и да бъде свободна за да си го живее и тя зела ги послушала и ми каза че иска да се разделим само за 1-2 седмици колкото техните да спрат да мрънкат но аз не го разбрах тва,ако тя ме обича няма да иска да се разделяме,лесно може да се виждаме тайно от техните :)
иии идва и другото че тя ми казва че и заради себе си иска да се разделим за кратко защото да си обмисли живота и да види какво иска и какво не иска...Каза ми че иска да е с мене и че още ме обича и че иска да сме много дълго време заедно ама сега не е точно момента...Аз заминавам студент след 3 седмици имайте го впредвид ще се виждаме всеки уикенд но няма да е същото казах и че като иска да си живее живота да си го живее тогава,ама да внимава кво прави нали ... АЗ знам че ме обича но все пак си помислих и си внуших,че не е вярно щом иска да се разделим за кратко.АЗ и казах че щом ще се разделяме за кратко значи няма да се събираме и тя почна да ми се оплаква че иска да е с мене след това и че значи съм като другите и че иска само за кратко да сме разделени...Аз плаках на телефона и съжалявам за това.Тя и тя се разплака малко и после даже преди чао си казахме че се обичаме и си затворихме...
ВЪПРОС НОМЕР 1 : Защо го прави и защо го иска уж заради техните щом ме обича? (а че ме обича не е под въпрос истина е)

1 час след телефонният разговор тя ми звъни и ме пита кво правя и утре като се видим (забравих да кажа че се разбрахме за утре в 5 да излезем и да поговорим) да и донеса едни тетрадки за даскало щото тя си ги забрави у нас и аз казах ок и пак подхванахме темата ама за кратко.Този път послушах майка си и не ревах а се държах някак си цял и леко надменно я критикувах че не съм различен аз от другите щото не искам аз да се разделям с нея а тя иска и и казах че тва тя си го избира и че всичко ще се промени от моя страна,една ваза като се счупи после се залепва,но винаги си личи че е чупена някога нали?
И така разбрахме се утре да си говорим по тая тема и си затворихме,тя между другото ми каза,че и тя е наранена не само аз и нея ще я боли и че не иска да ме губи и не иска да се разделяме и че още ме обича обаче е наложително дори за 1-2 седмици... (е аз след 3 пък заминавам на 300 километра). "Х" също ми каза че ако се разделим тва за вазата не е вярно щото тя после пак ще си е същото но аз и казах че няма да е същото за мене ... и че тя си избира бъдещето като иска да се разделя хубаво нейна си работа ...

ВЪПРОС НОМЕР 2 : Това което майка ми ме посъветва от личен опит(не съм мамино синче споко ама наистина тя ми помогна много в тоя момент) че е по-хубаво да не плача пред нея за да я накарам да се разнежи и да ми каже да тръгнем пак,а по-добре е да се държа малко непукисто и да и докажа че тя греши и че не аз искам да се разделим и че си е за нея... Това което майка ми ми каза е много вярно нали ? как мислите,по-добре е да си твърд понякога за да накараш някой да ти тича след гъза,тези които тичат след някого тичат след този който бяга нали ?

Продължавам с историйката... Затворихме си ние и тя легна да спи че утре 1-ва смяна и се разбрахме за другият ден в 5 ... тааа много научих от майка ми в интересна истината за 1 час разговор така че ви препоръчвам не се стеснявайте от съветите на вашите майки защото те наистина ви казват нещо от личен опит.
ИИИИИ по 1 време "Х" ми звъни за 3-ти път вече след още 1 час и аз се чудя тая не легна ли да спи бе ... и тя ми вика кво праиш и аз ми нищо.
И тя ми вика че не може да заспи така и нека да забравим кво сме си говорили тая нощ и нека всичко си е както преди.Тя ми каза че иска да я обичам също както преди и всичко да е хубаво както преди.И аз и казах че е хубаво тва и че няма проблем,но ако наистина се бяхме разделили нямаше да я обичам както преди (в интересна истината аз не мога си променям така чувствата пак щях да я обичам така ама нямаше да го показвам известно време) ... Но ето че накрая както аз и се молих 1 час по телефона и и рева да не късаме и т.н,от съветите на майка ми и от странното ми държание 2-т разговор се стигна до там че тя ми се моли.

И нека отговорете ми на горните въпроси,както си и кажете и мнението като цяло?
Искам да спомена че "Х" ми каза че предпочита да е с мене отколкото да е свободна ама забравих да го напиша по-горе,тва ми го каза дори когато ми каза че се разделяме за 2 седмици и аз плаках.

Изводът е да бъдете неотстъпчиви и да не се разнежвате дори на хората които обичате,защото аз наистина много обичам "Х" но рискувах да я загубя с коравият ми тон по телефона.А какво постигнах като и плаках-едно нищо само я разчувствах и тя да заплаче и да ми каже че ме обича,но не си отметна мнението да се разделим за 1-2 седмици(уж колкото техните да спрат да мрънкат)

Кво мислите бе хора ?
:)

BE_MINE
09-18-2006, 01:22
mi tova kazah predi na priqtelqt mi za6toto bqh vlubena v drugo mom4e i iskah da sum s nego no su6tevremenno ne bqh sigyrna i ne iskah da pogybvam za ni6to 1godi6na vruzka.dano pri teb ne e taka,no ne spirai da bude6 korav,kakvoto i da stava,za da ne q zagybi6.kato vidi 4e kvoto i da ti kaje 6te si s neq 6te te pravi na 2 stotinki! Uspeh

Mike-Jones
09-18-2006, 02:41
mi tova kazah predi na priqtelqt mi za6toto bqh vlubena v drugo mom4e i iskah da sum s nego no su6tevremenno ne bqh sigyrna i ne iskah da pogybvam za ni6to 1godi6na vruzka.dano pri teb ne e taka,no ne spirai da bude6 korav,kakvoto i da stava,za da ne q zagybi6.kato vidi 4e kvoto i da ti kaje 6te si s neq 6te te pravi na 2 stotinki! Uspeh ei ku4ko q mal4i pak kolkoto do temata taq mai si tursi samo pri4ina da te razkara ne 4etox cqloto samo v na4aloto

morsheeba
09-18-2006, 09:39
e az go pro4etih cqloto!i sled kato si se potrudil tolkova da pi6e6 zna4i naistina ima6 nujda ot suvet!vij trqbva da osuznae6 4e tq vse o6te zavisi do golqma stepen ot roditelite si i tva 4e ne iska da gi luje e hubavo 6toto ot li4en opit znam 4e kolkoto puti sum izlugala maika mi tolkova puti e razbirala i sega mi nqma nikvo doverie i si razbihme utno6eniqta zaradi tva...
postarai se da q razbere6 ako naistina q obi4a6 tolkova trqbva da se nau4i6 da pravi6 nqkoi komnpromisi ako iska6 da ste zaedno!mislq 4e momi4eto te obi4a p tova koeto pro4etoh no prosto qvno ima nekuf truden period s tehnite!i 6te trqbva malko da po4aka6!ne mislq 4e iska da e s drugo mom4e prosto ti e kazala 4e iska da se razdelite i zaradi neq samata samo za da ne q pomisli6 za pikla koqto zavisi ot mama i tate!znam go ot li4en opit povqrvai mi!qvno taka ili ina4e vruzkata vi 6te e trudna i sled kato tq e gotova da se vpusne v tova zaradi teb zna4i i ti trqbva da napravi6 nqkoi dr kompromis za neq mislq 4e go zaslujava!pogovorete si kato se vidite tq trqbva da znae 4e q razbira6 i 4e moje da raz4ita na teb i 4e q obi4a6 i iska6 da si s neq vupreki 4e tq ne e tolkova svobodna da si pravi kvoto iska kato teb!vduhni i malko kuraj be 4ovek ne budi takuv egoist!

koalka
09-18-2006, 11:43
Странно ми стана наистина,че иска да се разделите,за да осмисли живота си.Ако обичаш някого истински искаш да си с него на всяка цена,а не едва ли не да помислиш дали да си с него.Никога не бих слушала нашите за това да ми казват едва ли не да се разделям с човека,който ОБИЧАМ само заради възрастта.Мнението ми е че няма толкова силни чувства,както преди е имала,но не мога да знам със сигурност-не я познавам.

iiirish
09-18-2006, 12:30
в това, че е послушала родителите си няма нищо странно. все пак тя е на 15 и още е подвластна на тяхното мнение. явно са й набили в главичката, че те винаги й желаят само най-доброто и затова се опитват да я предпазят (както го правеха с мен) и момичето е сигурно, че те са прави до някаква степен. пък и тя явно щом иска да се разделяте или там да се криете значи няма смелост да се опълчи срещу техните, което повярвай ми е ОГРОМНА грешка!

а за това, което те е посъветвала майка ти... ами била е напълно права. понякога не трябва да се отдаваме на емоциите, а по-скоро да разсъждаваме трезво за да можем действително да направим нещо, а не само да си го изкараме чрез сълзи