PDA

View Full Version : Moderated:Какво да правя, за да не съм толкова притеснителен



nqkoi si nikoi
09-18-2006, 00:08
Kakvo da napravq, za da ne sym tolkova pritesnitelen, prosto me e sram mnogo , kompleksiran sym, ne znaq kak da se dyrja sred mnogo hora, ne moga qvno i da obr6tivam, ve pylen idiot, oligofren sym ](*,)!Ponqkoga kato se opitvam ne6to da kaja si mislq, 4e izglejdam typo i kakvkto i da kaja 6e e t1po ne znam ve4e, pritesnqvam se mnogo, sega se premestih v novo u4ili6te, 6te se pritesnqvam i 6te se sduham i pritesnqvam mnogo sred novi u4enici, ne izdyrjam ve4e!Ranzi ne6ta i za vyn6niq si vid si mislq, 4e sym nqkoi oligofren i grozen i ne znam ve4e, ne moje da ne mi puka!4usvtvam se na momenti kato p1len izrod i me e sram ot sebe si i predpo4itam da se skriq nqkyde :smt010!Kak1v jivot e tova, hora radvaite se, 4e ne ste na moe mqsto!



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

SaYoNaRa
09-18-2006, 00:25
Баце да не ти пука...Кото мислят околните си е за тях ти бъди себе си...Всеки си е единствен и уникален и нема да се променяш зарад някой си...Недей се сдухва ако си мислиш че ше прозвучи тъпо кажи го и ако е тъпо не го казвай пак...Ае успех

marina star
09-18-2006, 04:54
tova trqbva da ti e vtalpeno po nqkakav na4in.kak se darjat va6te s teb da ne e v tqh pri4inata

молец
09-18-2006, 05:27
Спри да се държиш все едно си пълен тъпак!Те не ядат хора(най-често пъти)
Ако се сдухваш,щото си мислиш,че ще се издъниш-няма смисъл
Ще ти разкажа за мен :mrgreen:
В стария ми клас никой не ме вземаше насериозно.Имах 2 приятелки,едната от тях в момента без нея не мога да живея...Аз бях от тия,дето помагат на всички,винаги са си учили,макар че изобщо не сядах да уча по друго освен по история,просто имам силна памет...
нООО в техните очи бях зубърка...
И на мен ми беше трудно да говоря с хората,даже много
Миналата година кандидатствах-приеха ме в сносно даскало
Обаче аз бях решила-да се запозная с всички и да говоря,нищо че ръсех само глупости.Не се промених,това беше единственото ново20...
И по мои набюдения в началото всички ме харесаха :smt017 ...чак много ми беше странно
Сега надувките ме мразят,ама хич не ми пука
И то не задруго-защото те са готЯните,а аз не исках да се държа мило с тях...
Малко си изгубих мисълта,но исках да кажа,че всичко идва от начина,по който ти се възприемаш...мислиш ли ,че си тъп и затова да си седиш настрана,е тогава вече няма никой да дойде при теб...(:
Не им показвай,че те е страх от тях...
Говори глупости,не се притеснявай,сао гледай да не те помислят за надувка,и това не е много хубаво
:-)

Novkov
09-18-2006, 05:43
Давай смело бе, нищо не губиш

нико
09-18-2006, 08:11
Абе недей така :shock:
сега е благоприятно щом си в ново даскало
най-важно е да седържиш естествено- не е нужно всички да те харесат- нали и ти няма да харесаш всички и най-вече нищо от това което мислиш за себе си не го показвай и никога не го споделяй- освен тук при нас :)

mon4eto
09-18-2006, 15:40
Draj se estestveno i badi sebe si...v krai na smetka tova xarakterna 4erta ot xarektera i trudno moje6 da q promeni6 ](*,) Taka4e prosto badi sebe si i ne se ot4aivai :-)

bobo's
09-18-2006, 17:25
Говори си спокойно,а това дали ще те слушаш си е чисто тяхен проблем

09-18-2006, 17:38
4ovek az sam sa6tiq i moga da ti kaja 4e e 100% roditelite si :arrow: imal li si slabi ocenki?vikat li ti redovno mankat li ti , mrazi6 li gi?100% te sa pri4inata

09-18-2006, 17:38
Абе недей така :shock:
сега е благоприятно щом си в ново даскало
най-важно е да седържиш естествено- не е нужно всички да те харесат- нали и ти няма да харесаш всички и най-вече нищо от това което мислиш за себе си не го показвай и никога не го споделяй- освен тук при нас :)
ama problema e, 4e az se premestih v drugo daskalo sega sym 9, tam te se znaqt, a az 6e im myl4a sigurno, prosto ne se poznavam nikoi, a te si se poznavat, az sym natrapnik i 6te si ostana izolir!

Mimka_sweet
09-18-2006, 18:48
O nedei taka znam 4e e trudno 4estno kazano..dori i az da sam po-malka hi4 ne mi puka smisal i az predi bqh taka ama taq lqtna mn se promenih!Trqa da osaznae6 4e drugite s ni6to ne sa pove4e ot teb :smt018 i te si imat nedostataci vseki si ima ama ako na si4ki im puka6e taka kakto na teb predstavi si :-# Nedei taka az ot neska sam v novo daskalo i tragnah po koridorite i zeh da se zapoznavam s pi4ovete :oops: e ne sas si4ki :oops: ohh ma tva nqma zna4enie!PI4 da ne ti puka!!!! :wink:

Amayo
09-18-2006, 18:56
За притеснителността не мога да помогнано относно външния вид. За момиче ако е грозно е пагубно, ако си мъж не задължително,-погледни що грозни актьори има в холивуд... Ама има ли грозни актриси?

Mimka_sweet
09-18-2006, 19:06
Ima li grozni aktrisi?!?!?phahahaha 4e mn qsno 4e ima ! ima i qki ama sq da mi kae6 4e paris hilton ili lindzy lohan ili nekoq dr anoreksi4ka sa qki [-(

Amayo
09-18-2006, 19:07
Нека да са лоши =P~ , ти да не си поверва?

scissorhand
09-18-2006, 19:14
Виж ги без грим :lol: Ама аз съм на мнение, че има и красиви, и грозни, а и красотата е относително нещо.
По темата: То и аз бях малко така, но се оправя като почнеш да се запознаваш с повече хора, просто ще свикнеш и да не ти пука толкова, все пак нищо чак толкова фатално не може да стане, нали? ;-)

Milen is my NamE
09-18-2006, 23:56
ne znam az se priesnqvam ot mackite, kompleksiran sym si, sigurno vikat toq groznik kvo tyrsi!

09-19-2006, 11:52
Спри да се държиш все едно си пълен тъпак!Те не ядат хора(най-често пъти)
Ако се сдухваш,щото си мислиш,че ще се издъниш-няма смисъл
Ще ти разкажа за мен :mrgreen:
В стария ми клас никой не ме вземаше насериозно.Имах 2 приятелки,едната от тях в момента без нея не мога да живея...Аз бях от тия,дето помагат на всички,винаги са си учили,макар че изобщо не сядах да уча по друго освен по история,просто имам силна памет...
нООО в техните очи бях зубърка...
И на мен ми беше трудно да говоря с хората,даже много
Миналата година кандидатствах-приеха ме в сносно даскало
Обаче аз бях решила-да се запозная с всички и да говоря,нищо че ръсех само глупости.Не се промених,това беше единственото ново20...
И по мои набюдения в началото всички ме харесаха :smt017 ...чак много ми беше странно
Сега надувките ме мразят,ама хич не ми пука
И то не задруго-защото те са готЯните,а аз не исках да се държа мило с тях...

Все едно чета част от моята автобиография. Е може би аз имах повече авторитет защото съм момче ама...
Иначе за проблема. Ти си в ново даскало... радвай се. Сега както сам каза другите се познават. А ти не познаваш никой. Тогава вниманието е хвърлено върху теб. Те гледат теб. Що за стока си. Ще гледат как играеш мач или добър ли си на баскет... ей такива. Ще гледат дали си от умните или не... Ще те посъветвам да се държиш добре с всички. Първо влез в групичката на "готините". Във всеки клас има една такава група която се писли за повече от другите. Стой с тях около 1 месец. Покрай тях лесно ще намериш известност и авторитет. Когато си с тях ще имаш самочувствие. После продължи да излизаш с тях ама по малко за да не те дръпнат надолу. Продължи да излизаш и ходиш с останалите където те ще те "уважават" още повече. Така ти ще разбереш че не си онази мизерна гадина за която се мислиш, ще разбереш че си ЛИЧНОСТ, че си човек.


Така... за "mackite".... дори и да си много, ама много грозен, пак не си изгубен. Ако не може да ги спечелиш с външноста си, то тогава с характера си. Върви с изправени рамене. Стъпвай гордо, като че целия свят е твой. Не навеждай глава. Не се оставай да те командва и води някой друг, освен ти. Дори и да си от бедно семейство, дръж се че не ти липсва нищо. Ако не може да направиш това-промени се. Ако лицето ти има форма която не ти харесва-пусни си брада и смени преческата. Ако имаш грозни и клепна ли уши - скрий ги с по дълга коса. Ако имаш жълти и криви зъби-отиди на зъболекар. Ако имаш проблеми с кожата-дерматолог. Ако си дебел-фитнес. И носи винаги удобни дрехи, не модерни или хитови, а удобни. За да се чувстваш в кожата си а не като в скафандър. Мога да ти дам още много съвети ама бая стана писаното

09-21-2006, 00:56
Спри да се държиш все едно си пълен тъпак!Те не ядат хора(най-често пъти)
Ако се сдухваш,щото си мислиш,че ще се издъниш-няма смисъл
Ще ти разкажа за мен :mrgreen:
В стария ми клас никой не ме вземаше насериозно.Имах 2 приятелки,едната от тях в момента без нея не мога да живея...Аз бях от тия,дето помагат на всички,винаги са си учили,макар че изобщо не сядах да уча по друго освен по история,просто имам силна памет...
нООО в техните очи бях зубърка...
И на мен ми беше трудно да говоря с хората,даже много
Миналата година кандидатствах-приеха ме в сносно даскало
Обаче аз бях решила-да се запозная с всички и да говоря,нищо че ръсех само глупости.Не се промених,това беше единственото ново20...
И по мои набюдения в началото всички ме харесаха :smt017 ...чак много ми беше странно
Сега надувките ме мразят,ама хич не ми пука
И то не задруго-защото те са готЯните,а аз не исках да се държа мило с тях...

Все едно чета част от моята автобиография. Е може би аз имах повече авторитет защото съм момче ама...
Иначе за проблема. Ти си в ново даскало... радвай се. Сега както сам каза другите се познават. А ти не познаваш никой. Тогава вниманието е хвърлено върху теб. Те гледат теб. Що за стока си. Ще гледат как играеш мач или добър ли си на баскет... ей такива. Ще гледат дали си от умните или не... Ще те посъветвам да се държиш добре с всички. Първо влез в групичката на "готините". Във всеки клас има една такава група която се писли за повече от другите. Стой с тях около 1 месец. Покрай тях лесно ще намериш известност и авторитет. Когато си с тях ще имаш самочувствие. После продължи да излизаш с тях ама по малко за да не те дръпнат надолу. Продължи да излизаш и ходиш с останалите където те ще те "уважават" още повече. Така ти ще разбереш че не си онази мизерна гадина за която се мислиш, ще разбереш че си ЛИЧНОСТ, че си човек.


Така... за "mackite".... дори и да си много, ама много грозен, пак не си изгубен. Ако не може да ги спечелиш с външноста си, то тогава с характера си. Върви с изправени рамене. Стъпвай гордо, като че целия свят е твой. Не навеждай глава. Не се оставай да те командва и води някой друг, освен ти. Дори и да си от бедно семейство, дръж се че не ти липсва нищо. Ако не може да направиш това-промени се. Ако лицето ти има форма която не ти харесва-пусни си брада и смени преческата. Ако имаш грозни и клепна ли уши - скрий ги с по дълга коса. Ако имаш жълти и криви зъби-отиди на зъболекар. Ако имаш проблеми с кожата-дерматолог. Ако си дебел-фитнес. И носи винаги удобни дрехи, не модерни или хитови, а удобни. За да се чувстваш в кожата си а не като в скафандър. Мога да ти дам още много съвети ама бая стана писаното
dobri s1veti dava6, dano da mi pomognat,, ne znam mnogo se pritesnqvam kato talk s macka, kompleksiran sym, mislq se za mnogo grozen, az sym o6te malyk na 14 sym, dano da se promenq kato porasna!