PDA

View Full Version : Какво бихте направили вие???



{{{MiLo_f}}}
09-18-2006, 12:12
Какво бихте направили ако си харесате много някой но в същото време знаете че най-добрият/та ви приятел/ка също харесва този човек... бихте ли пренебрегнали всичко и да тръгнете с човека или ще се съобразите с чуствата на приятеля/лката си ? Аз имам приятелка която има симпатии към доста момчета но само толкова случвало се е и на мен да имам симпатии с някой от тях но не бих потъпкала приятелството ни и зная че и тя няма да го направи! Как бихте постъпили вие???

luschka
09-18-2006, 12:51
Аз лично бих поговорила с приятелката си и бих я попитала, дали наистина много харесва въпросния човек или просто й е симпатичен. Ако каже, че има чувства към него бих се оттеглила.

iiirish
09-18-2006, 12:53
аз съм била изправена пред подобна дилема! направих своя избор, който беше момчето! и никога не съм съжалявала, но трябва да бъдеш абсолютно сигурна в чувствата му за да направиш такава крачка!!!

ProstoAz
09-18-2006, 12:54
Ако става въпрос за симпатии - какво ти пука? Тя може да има симпатии към всички момчета, това значи ли, че ти не трябва да се доближаваш до тях?
И виж - лошо поставяш въпроса. Какво значи "Бихте ли тръгнали"? Извинявай много, но това не зависи само от теб, ами и от момчето. Ако чувствата ви са споделени - няма лошо да тръгнете.

koalka
09-18-2006, 13:25
Ами ще поговоря с приятелката си,но ако знам,че и е гадно и не изпитвам особени чувства към него,почти никакви няма да тръгна с него естествено.Но ако го обичам от цялата си душа и сърце и копнея по него и не мога да живея без него,а и той също да има чувства дори и да ми каже,че не иска да тръгна с него,само защото тя го харесва няма да я послушам.

IKisseDAGirL
09-18-2006, 14:00
Аз лично бих поговорила с приятелката си и бих я попитала, дали наистина много харесва въпросния човек или просто й е симпатичен. Ако каже, че има чувства към него бих се оттеглила.
и аз :wink:

babi_girl
09-18-2006, 14:12
Аз лично бих поговорила с приятелката си и бих я попитала, дали наистина много харесва въпросния човек или просто й е симпатичен. Ако каже, че има чувства към него бих се оттеглила.
И аз мисля така, първо ще поговоря с нея.

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 15:23
Ами то е логично че дори и да поговориш с приятелката си тя няма как да ти каве да не тръгваш с него!Просто ей такива ситуации са много кофти и за теб и за нея!Ако тя се съгласи да предприемеш нещо...от къде си сигурна че от вътре не й е гадно!Пробвай все пак да говориш с нея!(по-добре от колкото направо да действаш)

Obitax
09-18-2006, 15:26
po dobre si zapzi priqtelstvoto . nqma nikakav smisal da jertva6 priqtelstvoto zaradi nqkavo tam mom4e.

N40
09-18-2006, 16:02
Men mi se e slu4valo s nai dobriq mi priqtel da si haresame edno i sa6to momi4e-pogovorihme si i se razbrahme 4e koito tragne s neq, drugiq nqma da se syrdi.I na edin kupon tq izbra nego na men mi stana mnogo kofti no ogovorkata si e ogovorka pregyrnahme se po majki i si obe6tahme vinagi da se podkrepqme i da se dyrjim zaedno i do dnes e taka.

priti_kiti
09-18-2006, 17:58
Ако става въпрос за симпатии - какво ти пука? Тя може да има симпатии към всички момчета, това значи ли, че ти не трябва да се доближаваш до тях?
И виж - лошо поставяш въпроса. Какво значи "Бихте ли тръгнали"? Извинявай много, но това не зависи само от теб, ами и от момчето. Ако чувствата ви са споделени - няма лошо да тръгнете.

GLeZoRanA
09-18-2006, 20:54
аз съм била изправена пред подобна дилема! направих своя избор, който беше момчето! и никога не съм съжалявала, но трябва да бъдеш абсолютно сигурна в чувствата му за да направиш такава крачка!!! Ахъм съгласна съм ..

piska_
09-18-2006, 20:56
Ще го отстъпя :wink:

teenkopele
09-18-2006, 21:07
Говори с приятелката ти и се разберете. :wink:

aliq
09-18-2006, 21:58
nikoga nqma da predam priqtel zaradi nqkakvi si simpatii [-X

Ronald
09-18-2006, 22:00
Говори с приятелката си и се разберете по нормален начин без дърпане на коси ;). :-D

mechtaq_za_teb
09-19-2006, 11:08
v momenta mi se slu4va to4no tova.priqtelkata mi ne go haresva koi znae kolko.no vse pak tq nikoga ne e tragvala s mom4e,kam koeto az imam simpatii ili koeto mnogo haresvam.poradi tazi pri4ina az zashto ne bih tragnala s mom4e,koeto tq haresva.

Mike-Jones
09-21-2006, 02:48
:evil: :evil: :evil: :evil:

alkobalko
09-21-2006, 05:04
Ами наистина кофти ситуация. За щастие на мен не ми се е случвала. Ако все пак бях изправена пред въпроса кой от двамата да избера, бих се замислила кой от двамата означава повече за мен. Ако симпатийте ми към въпросното момче са нешо за ден-два, никога не бих рискувала приятелството си. Но ако си сигурна, че тоева е момчето, трябва да поговориш с приятелката ти и да и обясниш какво изпитваш към него. Ако е истинска приятелка може да те разбере и да не ти се сърди много.

ludamacka
09-21-2006, 13:07
ami zavisi kolko dobra mi e priqtelkata.ama ako e mn blizka nikoga nqma da se skaram s neq zaradi nikoi