PDA

View Full Version : Толкова много го харесвам



09-18-2006, 12:33
но той е плейбоя на даскалото. Сваля се на всички естествено и на мен. Оттогава го харесвам. Просто незнам кво да направя...

09-18-2006, 12:50
от личен опит ти казвам да не се захващаш с такива момчета, а ако го направиш имай едно на ум и не търси нищо сериозно във връзката ви. приеми я като поредния флирт, но не стигай границата ;)

iiirish
09-18-2006, 12:51
от личен опит ти казвам да не се захващаш с такива момчета, а ако го направиш имай едно на ум и не търси нищо сериозно във връзката ви. приеми я като поредния флирт, но не стигай границата ;)

уф, забравих да се логна #-o

09-18-2006, 12:55
от личен опит ти казвам да не се захващаш с такива момчета, а ако го направиш имай едно на ум и не търси нищо сериозно във връзката ви. приеми я като поредния флирт, но не стигай границата ;) Знам, знам! Опитвам се да си го избия от главата, но не мога!!! Ако станем гаджета, аз наистина ще очаквам да е по сериозне, но какво да искам от него. Предлага на всяко второ момиче, сваля всяко първо. Въобще не е мой тип. Незнам какво ме е прихванало.

ProstoAz
09-18-2006, 12:57
Тук ще се съглася с anito.sl!
Ако ще се захващаш с него - не си го слагай много на сърце! :lol:
Но аз лично ти препоръчвам да не се занимаваш...едва ли искаш да си поредната в списъка? :roll:

CrazyWitch
09-18-2006, 13:29
ХАха...
Зарибена съм.. отзарибих сА! =)

ОТзареби сЕ и ти! :)

Сериозно не са давай на такива.. плейбойчета .. както и ти го нарече. Айде.

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 16:28
Наистина не се давай!Това е само временно!Ще ти мине!Може би нещо ти е станало като се е позарибявал с теб,но така или иначе тези момчета рядко имат сериозни връзки!НЕ се захващай,за да не съжаляваш! [-X

mechtaq_za_teb
09-18-2006, 17:53
ti sama kaza 4e se svalq na vsi4ki momi4eta ot daskaloto vklu4itelno i s teb!a tova ne e hubavo!toi ne e sviknal da e s edna za dalgo,taka 4e i da badete zaedno za kratko ne smqtam 4e shte si shtastlliva s nego [-( e ti sama reshavash kakvo shte pravish

09-18-2006, 18:14
e ti sama reshavash kakvo shte pravish Да вярно е, че аз решавам кво да правя. Но не мога да ей така и да спра да го обичам. То всъщност едва ли е обич, любов или нещо от тоя род, но определено е някво ааадски силно привличане. Надявам се да ми мине скоро...

Icy_girl__
09-18-2006, 18:21
но той е плейбоя на даскалото. Сваля се на всички естествено и на мен. Оттогава го харесвам. Просто незнам кво да направя... какво да ти кажа скъпа Щом като сваля всички,включително и теб значи той не е мъж само за една.Поне за сега.Но пък ако и ти му отговаряш със същото може и да ти провърви

Bloodlust
09-18-2006, 19:43
ХАха...
Зарибена съм.. отзарибих сА! =)

ОТзареби сЕ и ти! :)

Сериозно не са давай на такива.. плейбойчета .. както и ти го нарече. Айде.

koalka
09-18-2006, 19:46
Ами просто несе занимавай с него.Така ще е най-добре,защото освен да си наранена от него,нищо друго няма да постигнеш.Той е женкар и ти за него ще си едно моментно увлечение.

piska_
09-18-2006, 21:19
Не се занимавай с него :wink:

teenkopele
09-18-2006, 21:21
Намери си някой друг, с който да си щастлива. Като продължиш да мислиш за него и го гледаш как се сваля с всички ще ти стане още по-гадно.
Успех. :wink:

aliq
09-18-2006, 21:59
nqma smisal da se zahva6ta6 s takiva te sa jenkari samo vartqt

Axxxel
09-18-2006, 22:36
Направи така, че ти да си единствената, с която не може и няма да бъде...Който е Гледал "Магистала 60" знае какво имам в предвид ;-)

създателка на темата
09-19-2006, 11:03
оф... знам че не трябва да се занимавам с него и не се и занимавам. Опитвам се да си го избия от главата, ама ми се струва направо невъзможно. Опитвам се да си втълпя че е гаден, грозен и т.н. Дори гадния му недостатък, че пуши не ме спира, а по прибцип това винаги ме е спирало. Май съм се побъркала... ](*,)

09-19-2006, 16:54
Ти наистина ли го харесваш или искаш да станеш гадже с него, щото той е голям гъзар и ти като ходиш с него да покажеш че си най-добрата. Ако е така... просто няма смисъл. Но ако пък наистина го харесваш... Еми сори, не искам да те отчайвам, ама нямате никакъв шанс да сте заедно. Всъщност ти няма да можеш да го изтърпиш, на него ще му е все едно!

juliana_joli
09-19-2006, 20:31
Iskash li da ti kaja istinata? Ne mi puka.... Az puk she ti kaja. V momenta haresvam edno mom4e, koeto e ot drug grad, v koito imam rodnini i hodia riadko, za da se vidm. Haresvam go zashtoto sushto e hubav, dori i otli4nik, a ne e imal nito edno gadje... Do predi 5 minutki i az si misleh 4e haresvam edno takova playboi4e ot klasa, no ti sama ne kaza za kvo go haresvash. Edin naistina vluben 4ovek she kaje, zashto go haresva... Tva e prosto negoviat na4in na jivot... Ti go haresvash i tova mu dostavia udovolstvie i po tozi na4in si pomisli oshte kolko momi4eta ima kato tebe... i vsushnost go haresvash, zashtoto...?(zashtoto e pleiboi4e i ... nishto drugo... a ne sushnost zashtoto hodi s "nai"- dobrata kompania v u4ilishte... Skupa sama pravi izvodi! Uspeh! (a ako iskash mojesh da se pravish na nedostupna i tva she vidish kak she go sma4ka :-D )

09-19-2006, 20:39
Mili4ka, ako iska6 deistvai, no vnimavai posle da ne strada6 mnogo!!!

emociika:)
09-19-2006, 20:40
Ох, първата ми любов преди доста годинки беше такова 'плейбойче' :-D Беше някъв ужасТ! Ако искаш да си една от всичките момичета, които той може да има само като щракне с пръстчета - бъди. Но според мен трябва да си по-недостъпна и единствена за 1 момче;]

jadna_za_lubov
09-19-2006, 22:12
от личен опит ти казвам да не се захващаш с такива момчета, а ако го направиш имай едно на ум и не търси нищо сериозно във връзката ви. приеми я като поредния флирт, но не стигай границата ;)
.......

teen_u4eni4ka
09-20-2006, 12:12
Ми к'во да ти кажа... ТРАГЕДИЯ. Ние в даскало имаме няколко "плейбойчета". Момичетата са готови да им оближат подметките на обувките само и само да станат гадже с някое от тях. После дълго съжаляват. Незнам, но на мен тези "плейбои" са ми ааадски противни. Гнусни са ми

09-20-2006, 15:39
Хм... такива хора рядко се влюбват и стигат до сериозно връзки. Сега са плейбои като пораснат са мачовци или гларуси... Те стават само за флирт. Не и за гаджета

*Poli*
09-20-2006, 16:56
ХАха...
Зарибена съм.. отзарибих сА! =)

ОТзареби сЕ и ти! :)

Сериозно не са давай на такива.. плейбойчета .. както и ти го нарече. Айде.

No|Problem
09-20-2006, 17:02
от личен опит ти казвам да не се захващаш с такива момчета, а ако го направиш имай едно на ум и не търси нищо сериозно във връзката ви. приеми я като поредния флирт, но не стигай границата ;)

09-21-2006, 15:02
Sega 6ti kaja edna taktika, koqto e trepa4 i 6te go svali6 na sekundata. Samo, 4e se polzva samo vednuj. E, ako sega si v daskalo, 6te moje posle pak da q polzva6 v gimnaziqta. Abe nqma zna4enie... Zna4i kogato sliza6 po stulbi trqbva da go izdebne6 taka 4e da e pred teb. Spuva6 se po stulbite i pada6 vurhu nego i go pregru6ta6!!! Gledai oba4e da ne padne6 s vsi4kata si tejest [-X vurhu nego, 4e moje da stane opasno. i kogato mu se izvinqva6 se pravi na mn sramejliva. :oops: Glavat da e naso4ena nadolu, no o4ite da gledat pravu kum nego. Posle mu kaji, 4e ima nqkuv bokluk v kosata, i go "mahni" mnogo nejno i bavno. Mom4etata obojavat da gi pipat po kosata. \:D/ Posle pak mu se izvini i si trugni. Uspeh mili4ka i povqrvai mi tova 6te podeistva!!!! :smt007 :smt008 :smt007

OPEL
09-21-2006, 15:19
Абе флиртувай си на воля. Ако той иска нещо повече-тогава, иначе само фън и флирт.

09-22-2006, 16:02
Абе флиртувай си на воля. Ако той иска нещо повече-тогава, иначе само фън и флирт. Ха-ха, плейбоите да искат нещо сериозно. Това шега ли е? Да, за флирт стават, но само и единствено за флирт. Пък и флиртчето е безобидно е забавно нещо нали?

09-22-2006, 16:54
[/quote] Ха-ха, плейбоите да искат нещо сериозно. Това шега ли е? Да, за флирт стават, но само и единствено за флирт. Пък и флиртчето е безобидно е забавно нещо нали?[/quote] Ми...тя го харесва. Тъй, че твоя "безобиден" флирт може да се превърне в нещо серизоно само за нея!!! И все пак...може да пофлиртувате мъничко, но все пак внимавай. Ама аз тъй като гледам той постоянно флиртува с теб (но и с много други момичета!!!). Оф...абе плейбоите са странни

създателка на темата
09-22-2006, 21:03
Направих голяма глупост #-o ...май :roll: !!! Срещнах това момче в един двор. Беше с един негов приятел. аз бях с едни мои. Те знаят, че харесвам това момче и "отидоха" до магазина, но по погледите им се четеше
-Свали го! Сега е твоя шанс.
Опитах се да запазя спокойствие. На прятеля му му звънна Джи Ес Ема и той се отдалечи, за да може да говори на спокойствие. Двамат останахме сами. Дълго време се гледахме без да обелим дума. Тъкмо се чудих къде останаха мойте приятелки и той дойде и ме целуна :smt008 . Беше много хубаво :smt007 , но незнам отсега натаък какво ще става :smt090 . Наистина го харесвам, но....малко се притеснявам! ](*,) ](*,) ](*,)

gery_to
09-22-2006, 21:12
Бягай докато е време!не ти трябва да се занимаваш с такива като него!не е единствения,ще си паднеш и по някой друг!

09-23-2006, 03:26
6tom e takav jenkar zna4i koito mu varje 6te napravi ogromna gre6ka
tfa se otnasq za vsi4ki
ne mu obra6tai vnimanie i 6te re6i 4e nikoe momi4e ve4e ne go haresva i se nadqvam da se promeni
po to4no da ne e jenkar
](*,) zaradi nego nikoga

09-23-2006, 03:28
uveri se 4e toi te haresva i ot tam natatak re6avai sama koe e po dobre za teb
da ostanete zaedno ili...ne
:smt008

09-23-2006, 03:30
bravo!ti go kaza

Lorraine
09-23-2006, 06:43
Не се занимавай с този!

09-23-2006, 17:21
оф...незнам. Сигурно вече цялото даскало ер азбрало за т'ва. И като отида момичетата от нашия клас
-Как го свали? Как успя. О боже, толковаааа е готин!!!
И ко да им отговоря?
-Ми като толкоз го искате подарявам ви го!!!
Как да му кажа, че искам да скъсаме??? Оф...боже защо го целунах? Защо? Защо? Защо?

CrazyWitch
09-23-2006, 17:35
оф...незнам. Сигурно вече цялото даскало ер азбрало за т'ва. И като отида момичетата от нашия клас
-Как го свали? Как успя. О боже, толковаааа е готин!!!
И ко да им отговоря?
-Ми като толкоз го искате подарявам ви го!!!
Как да му кажа, че искам да скъсаме??? Оф...боже защо го целунах? Защо? Защо? Защо?

Чакай бе!
Ти да не си създателката на темата.
Ако е така .. виж ся :-) .. Т.е. Питам те => Защо искаш да скъсаш с него.. Я ни обясни...
А, ако наистина искаш да късаш с него .. отиваш и му го казваш.. обясняваш (може и без обяснения за да си изяде топките от яд :mrgreen: ) Айде късмет!

създателка на темата
09-23-2006, 17:42
Ми незнам. Цялото даскало ще знае, че сме гаджета и всички ще разберат като скъсаме. Незнам някак ми е странно. Но и той е един такъв... Не мога да го приема. Той ще иска да се натискаме в междучасията. И всички да ни гледат...Ми сори, ама не мога така.
П.П. да, аз в онова мнение аз съм!!!!!!

MimityYy
09-23-2006, 17:53
от личен опит ти казвам да не се захващаш с такива момчета, а ако го направиш имай едно на ум и не търси нищо сериозно във връзката ви. приеми я като поредния флирт, но не стигай границата ;)

уф, забравих да се логна #-o i az sum na tva mnenie ... takia sa broikajii ...

създателка на темата
09-23-2006, 20:02
боже, преди малко ми се обади една моя съученичка, която вече е разбрала, че сме гаджета. ужассс! Още не е станало понеделник, а вече всички знаят. бррр