PDA

View Full Version : PRiqtelstvo m/u momi4eta..kak pyk ne .....



heheh..
09-18-2006, 12:59
Ne tyrsq syvet ili razbirame i t.n. prosto iskam da izkaja mnenie ... i da vidq dali i drugi mislqt kato men . Spored vas ima li priqtesltvo m/u momi4eta?... Za men tova e neshto pove4e ot nevyzmojno . Takava zavist ima m/u momi4etata kolkoto i da ne si go priznavame. NE edin pyt sym bila svidetel kak momi4e izlaga "nai dobrata" si priqtelka pred drugi, s upreci i podigravi (vse edno na maitap). Samata az sym tyrpqla podigravki ot taka nare4enite mi "priqtelki"..Vsqko neshto koeto sym postignala se prevryshta v maitap i podigravki kato 4e li e koi e koi znae kakvo...(to ne e koi znae kvo tova deto sym psotignala za vyzrastta si no vse pak nali sa mi priqtelki ne bi li trqbvalo da se radvat s men ? ) E blagodarq na tezi koito sa si napravili truda da pro4etat tova, koeto napisah, imah nujda da go napisha . Prosto predi chas se naslushah na gluposti i imah nujda da napisha tova,koeto chuvstvam. Ako nqkoi misli kato men moje da spodeli.

cecko_boy
09-18-2006, 13:14
Mi 4estno da ti kaja zavisi ot horata moje da ima priqtelki deto ti se predstavqtt 4e sa ti nai dobri a vsu6tnost ne e taka ima dr deto pyk sa istinski priqtelki i t.n zavisi na kvi padnesh tva e

MidnightScream
09-18-2006, 13:21
e da taka e prava si che momichetata sa malki parazitchetaa... sprqmo priqtelkite si... mn hora go znaqt tova no sproshtavat! povecheto ot momichetata si imat nai dobri priqtelki a nai dobri priqteli... priznavam che e mn po qko da si imash priqtel momche :) no i priqtelkite si gi obicham :P

Heheh
09-18-2006, 13:21
Na kakvito i da popadnesh, stigne li se do polojenie , pri koeto vsi4ki sikat edno i syshto neshto stremqt se kym edno i syshto neshtata se promenqt. Kolkoto i dobra priqtelska da si mislish che imash poqvi li se mom4e,koeto i dvete haresvate ili ednata postigne tova , koeto drugata syshto iska ili dori da ne e syshtoto a prosto neshto pove4e ot neq neshtata se usslojqnvat dosta..veche ne te priema kato priqtelka a kato vrag edva li ne si izql posledniq zalyk. Lichno az vinagi sym se razbirala po dobre s mom4eta... prosto sa iskreni .Syvsem spokoino moga da kaja 4e na mom4e bih imala pove4e doverie otkolkoto na taka nare4enite mi priqtelki.I vse pak tova e li4no moe mnenie, nqkoi naistina moje da e nameril to4nite priqteli .... kolkoto i golqma rqdkost da e tova .

goddes_of_the_death
09-18-2006, 13:22
Ne tyrsq syvet ili razbirame i t.n. prosto iskam da izkaja mnenie ... i da vidq dali i drugi mislqt kato men . Spored vas ima li priqtesltvo m/u momi4eta?... Za men tova e neshto pove4e ot nevyzmojno . Takava zavist ima m/u momi4etata kolkoto i da ne si go priznavame. NE edin pyt sym bila svidetel kak momi4e izlaga "nai dobrata" si priqtelka pred drugi, s upreci i podigravi (vse edno na maitap). Samata az sym tyrpqla podigravki ot taka nare4enite mi "priqtelki"..Vsqko neshto koeto sym postignala se prevryshta v maitap i podigravki kato 4e li e koi e koi znae kakvo...(to ne e koi znae kvo tova deto sym psotignala za vyzrastta si no vse pak nali sa mi priqtelki ne bi li trqbvalo da se radvat s men ? ) E blagodarq na tezi koito sa si napravili truda da pro4etat tova, koeto napisah, imah nujda da go napisha . Prosto predi chas se naslushah na gluposti i imah nujda da napisha tova,koeto chuvstvam. Ako nqkoi misli kato men moje da spodeli.
:smt023

IKisseDAGirL
09-18-2006, 14:27
ми и на мен ми се е случвало да ми се базикат приятелките ми, но го правим взаимно - те мен, аз тях.. и така :) обаче съм сигурна, че е само базик и рядко се сърдя, както и те... определено няма завист или злоба, просто не може винаги да сме сериозни, трябва и малко смях да става :mrgreen: :mrgreen:

mon4eto
09-18-2006, 15:29
Za zavista si prava,no ne vsi4ki sa takiva.Imala sam takiva priqteli no imam i takiva koito ne sa takiva,taka4e spored men priqtelstvo mejdu momi4eta moje i sa6testvuva \:D/

Mimka_sweet
09-18-2006, 18:37
ami 4estno kazano nz i az si imam nai-dobra priqtelka ama ponqkoga naistina si zavijdame a sq kato sme v razli4ni u4ii6te ami 6te se razdelim.....no za6to da nqma priqtelstvo m/u momi4eta MOJE da ima!

GLeZoRanA
09-18-2006, 20:40
Ааааа дам така е :) Туй завистта ще ни погуби .. :) Женско приятелство много рядко се среща да не казвам , че такова съвсем липсва :) Ама ако имаше такова пък щеше да е скучно :( нямаше да има тъпи шибани интригантки на който да се смееш :) и с който да ти е весело :)

fti4ka
09-18-2006, 21:48
то това не е само при момичетата а и при момчетата..

strange__
09-18-2006, 22:10
Има един човк,който не би могъл да се равнява и на стотици приятели и това е моята най-добра приятелка :idea: Правете си изводи какво е мнението ми по темата :wink:

mechtaq_za_teb
09-19-2006, 11:13
spored mene mnogo zavisi!prava si 4e mejdu pove4eto momi4eta ima zavist,no ne pri vsi4ki priqtelki e taka.az imam 2 priqtelki,koito smqtam za mnogo dobri i dosega nikoga ne mi se e slu4valo nqkoq da ubidi drugata(uj na maitap).zavisi si ot horata i pri vseki e razli4no.

white_chik
09-19-2006, 21:01
Като цяло съм много съгласна с теб,но явно поне в тази сфера,аз съм адски голяма късметлийка,защото напоследък срещам супер приятелки.Например сега имам една приятелка,която ми е адски близка,премирно тя има страхотно гадже,момчето мечта,и въпреки това нито и завиждам,напротив адски мноо се радвам за нея.Вярно е,че между момичетата същестута голяма ревност и злоба,но все пак смятам,че много зависи от хората.

MoNI_the_StrAnge
09-20-2006, 07:07
завистта е най-голямата пречка между момичетата. от няколко години..да си призная нямам една истинска приятелка. а и не виждам и такива примери. всички момичета от нашия клас уж са приятелки, и се движат абсолютно през цялото време заедно като овца. мен ме срещнаха с усмивка и така нататък.. но всичко беше фалшиво. даже вчера се запознах с една друга която не знам с какъв повод питаше дали "тая" (аз) съм в техния клас на другите овца, а аз стов точно пред нея. това ако не е завист...не знам кво е. бих предпочела да имам приятели. но след време взимат че мислят други неща вече момчетата. кво да се прави... ужасно е обществото. и няма начин да го промени само няколко здравомислещи хора. много ми хареса предишните постове. де да беше всички момичетата като вас . :)

cvetityy
09-20-2006, 07:26
Mi 4estno da ti kaja zavisi ot horata moje da ima priqtelki deto ti se predstavqtt 4e sa ti nai dobri a vsu6tnost ne e taka ima dr deto pyk sa istinski priqtelki i t.n zavisi na kvi padnesh tva e

еми както ™.::CeCkO®BoY::.™ каза много зависи от хората които смяташ за приятели има някои които наистина са много стойностни хора и си заслужава да ти бъдат приятели. Наистина такива хора доста рядко се намират аз съм радостна че до мен има такъв човек.С моята най-добра приятелка се познаваме от 11 години и сме супер близки
:arrow: зависи от хората които смяташ за приятели

SuPeRSlaDkA
09-20-2006, 11:57
Ne tyrsq syvet ili razbirame i t.n. prosto iskam da izkaja mnenie ... i da vidq dali i drugi mislqt kato men . Spored vas ima li priqtesltvo m/u momi4eta?... Za men tova e neshto pove4e ot nevyzmojno . Takava zavist ima m/u momi4etata kolkoto i da ne si go priznavame. NE edin pyt sym bila svidetel kak momi4e izlaga "nai dobrata" si priqtelka pred drugi, s upreci i podigravi (vse edno na maitap). Samata az sym tyrpqla podigravki ot taka nare4enite mi "priqtelki"..Vsqko neshto koeto sym postignala se prevryshta v maitap i podigravki kato 4e li e koi e koi znae kakvo...(to ne e koi znae kvo tova deto sym psotignala za vyzrastta si no vse pak nali sa mi priqtelki ne bi li trqbvalo da se radvat s men ? ) E blagodarq na tezi koito sa si napravili truda da pro4etat tova, koeto napisah, imah nujda da go napisha . Prosto predi chas se naslushah na gluposti i imah nujda da napisha tova,koeto chuvstvam. Ako nqkoi misli kato men moje da spodeli.
:smt023 :roll: :? O:)

09-20-2006, 14:51
abe zavisi ot horata!mnogo daje!az sas moita nai dobra priqtelka s neq otkakto sme priqtelki se sme nai dobri mnogo se obi4ame i kogato na ednata i se slu4i ne6to hubavo i drugata se radva na neq a ne zavijda!ne iskam da sam priqtelka s nikoi drug osven s neq za6toto drugite momi4eta ot moq klas sa gadnqrki deto uj te sa si priqtelki a sqka ot tqh mi e govorila za drugite zad gurba im.az nikoga ne sam govorila tai za moita priqtelka nito puk tq i sam napalno sigorna :) moje da ima priqtelstvo mejdu momi4eta stiga da sa kato nas dvete :)

aliq
09-21-2006, 22:49
Mi 4estno da ti kaja zavisi ot horata moje da ima priqtelki deto ti se predstavqtt 4e sa ti nai dobri a vsu6tnost ne e taka ima dr deto pyk sa istinski priqtelki i t.n zavisi na kvi padnesh tva e