PDA

View Full Version : Какво има?!



Krem4eto
09-18-2006, 13:06
Немога да разбера защо досега момчетата,които съм харесвала все ми казват,че ме приемат като приятелка?!
Казват ми че съм красива умна и интелигентна,но ме приемат като МНОГО добра приятелка...
Досега съм имала само 2-3 сериозни а другите са ме отрязвали на първата-втората седмица а аз обичам дългите връзки...

Как да си намеря гадже?!ето в момента на смс чакам поредния отказ...Кажете бе хора какво да направя?!

Krem4eto
09-18-2006, 13:07
А да и да допълня,че съм много весела и не досаждам на момчетата!!!

ProstoAz
09-18-2006, 13:08
А да и да допълня,че съм много весела и не досаждам на момчетата!!!

По твое мнение...
Замисли се...
Все нещо ги отблъсква... :roll:

sunny_girl16
09-18-2006, 13:10
Може би ти се държиш прекалено приятелски. В смисъл не че това е лошо, но явно искаш сериозна връзка. Опитай се да го покажеш по някакъв начин, знам ли... Може би още не си намерила подходящия. Гора главата :-)

Krem4eto
09-18-2006, 13:10
А да и да допълня,че съм много весела и не досаждам на момчетата!!!

По твое мнение...
Замисли се...
Все нещо ги отблъсква... :roll:

Кое ги отблъсква? Едно момче ми каза,че съм прекалено красива и интелигентна :smt010

e_l_i_z_a
09-18-2006, 13:11
Няма как да промениш нещата коренно,но можеш да опиташ някак.Започни от начина на говорене и поведението-увеличи процентите на флирт и намали процентите на приятелски съвети и тн.Направи така,че на момчетата да им е ясно,че като скъсате един ден,те няма да те загубят като приятел. :wink: А и не очаквай сериозна връзка от всеки.Дай повече свобода на нещата.Не се впускай бързо и изведнъж в развитието на връзката,дай повече време и свобода на партньора си.. 8-[

e_l_i_z_a
09-18-2006, 13:13
А да и да допълня,че съм много весела и не досаждам на момчетата!!!

По твое мнение...
Замисли се...
Все нещо ги отблъсква... :roll:

Кое ги отблъсква? Едно момче ми каза,че съм прекалено красива и интелигентна :smt010
Тогава не се опитвай да се държиш през цялото време като на даскало...изцепвай по някоя друга простотийка,хилете се заедно,гъделичкайте се.... :mrgreen: Момчето да не се чувства прекалено тъпо за теб :wink: И да не му е неловко :lol: Защото и това се случва понякога :smt005

Krem4eto
09-18-2006, 13:15
Няма как да промениш нещата коренно,но можеш да опиташ някак.Започни от начина на говорене и поведението-увеличи процентите на флирт и намали процентите на приятелски съвети и тн.Направи така,че на момчетата да им е ясно,че като скъсате един ден,те няма да те загубят като приятел. :wink: А и не очаквай сериозна връзка от всеки.Дай повече свобода на нещата.Не се впускай бързо и изведнъж в развитието на връзката,дай повече време и свобода на партньора си.. 8-[

Аз не съм тормозила гаджетата да не излизат и такива работи!Напротив един,с който ходиш 4 месеца с него неизлизахме а само вав входа се :smt008 :smt009

iiirish
09-18-2006, 13:15
не мисля, че грешиш в нещо, в подход или каквото и да било! просто нещата при теб се стичат така! все ще ти излезе късмета не се тревожи ;)

CrazyWitch
09-18-2006, 13:15
Само 2-3 сериозно връзки? :shock:
Оплакваш се ми се струва.
Та аз съм на 17г. и съм имала 2 връзки. Едната от която .. една седмица. Т.е. може и да не я зачитате и тая в момента продължила за сега почти 11месеца.
Не се оплаквай. Времето е пред тебе.

e_l_i_z_a
09-18-2006, 13:18
Няма как да промениш нещата коренно,но можеш да опиташ някак.Започни от начина на говорене и поведението-увеличи процентите на флирт и намали процентите на приятелски съвети и тн.Направи така,че на момчетата да им е ясно,че като скъсате един ден,те няма да те загубят като приятел. :wink: А и не очаквай сериозна връзка от всеки.Дай повече свобода на нещата.Не се впускай бързо и изведнъж в развитието на връзката,дай повече време и свобода на партньора си.. 8-[

Аз не съм тормозила гаджетата да не излизат и такива работи!Напротив един,с който ходиш 4 месеца с него неизлизахме а само вав входа се :smt008 :smt009
:smt017 И тогава как те е възприемал само като приятелка :smt017 ..не ми стана ясно!Ако връзката ви е била такава,каквато твърдиш,то тя е...(извинявай)...много скучна и еднообразна. :smt012 И точно там е грешката конкретно в случая :|

Krem4eto
09-18-2006, 13:19
Само 2-3 сериозно връзки? :shock:
Оплакваш се ми се струва.
Та аз съм на 17г. и съм имала 2 връзки. Едната от която .. една седмица. Т.е. може и да не я зачитате и тая в момента продължила за сега почти 11месеца.
Не се оплаквай. Времето е пред тебе.

Знаеш ли колко ме боли като видя хора,които се обичат много и имат страст толкова време :smt010 аз толкова много искам сериозна връзка и ми е толкова празно...

И все пак много се радвам на такива хора,че се обичат толкова много :smt007 пожелавам ти още много дълго време да се задържите,като не аз поне другите :smt010

Krem4eto
09-18-2006, 13:20
Няма как да промениш нещата коренно,но можеш да опиташ някак.Започни от начина на говорене и поведението-увеличи процентите на флирт и намали процентите на приятелски съвети и тн.Направи така,че на момчетата да им е ясно,че като скъсате един ден,те няма да те загубят като приятел. :wink: А и не очаквай сериозна връзка от всеки.Дай повече свобода на нещата.Не се впускай бързо и изведнъж в развитието на връзката,дай повече време и свобода на партньора си.. 8-[

Аз не съм тормозила гаджетата да не излизат и такива работи!Напротив един,с който ходиш 4 месеца с него неизлизахме а само вав входа се :smt008 :smt009
:smt017 И тогава как те е възприемал само като приятелка :smt017 ..не ми стана ясно!Ако връзката ви е била такава,каквато твърдиш,то тя е...(извинявай)...много скучна и еднообразна. :smt012 И точно там е грешката конкретно в случая :|

Колко време съм му говорила да излизаме и т.н. а той все нямал време :smt012 :smt009

koalka
09-18-2006, 13:21
Просто нещата така се случват.Това е-не е заради теб.Продължавай да търсиш момчето,което ти подхожда и ще го намериш!Сигурна съм. :wink: Вината не е в теб,пак ти казвам.

e_l_i_z_a
09-18-2006, 13:21
Аха..значи си била само за "развлечение"..добре,че си го зарязала..или той те е зарязал :?: Извинявай,мацка,ама то на такива момчета нали знаеш,че не може да се вярва? :wink:

Krem4eto
09-18-2006, 13:24
Аха..значи си била само за "развлечение"..добре,че си го зарязала..или той те е зарязал :?: Извинявай,мацка,ама то на такива момчета нали знаеш,че не може да се вярва? :wink:

Ами аз го зарязах аз все вярвах,че ще се оправят нещата и накрая просто неиздържах... :smt086

ProstoAz
09-18-2006, 13:24
Абе, извинявай, ама до сега така говориш все едно си се опитала да се сгаджосаш едва ли не с половината "махала"...дали пък това не е проблема? Никой не иска несериозни момичета, особено такива, които си пробват късмета с всеки! А пък тези, които ги искат ги искат само за секс.
Та така де...ти искаш някой определен за гадже или просто ей така искаш да си имаш някой? Без да подбираш, без нищо, важното е човек в наличност да има... :roll:

Krem4eto
09-18-2006, 13:28
Абе, извинявай, ама до сега така говориш все едно си се опитала да се сгаджосаш едва ли не с половината "махала"...дали пък това не е проблема? Никой не иска несериозни момичета, особено такива, които си пробват късмета с всеки! А пък тези, които ги искат ги искат само за секс.
Та така де...ти искаш някой определен за гадже или просто ей така искаш да си имаш някой? Без да подбираш, без нищо, важното е човек в наличност да има... :roll:

Нали казах че съм пробвала само с 5-6 и 3 сериозни които те ми предложиха.Определено не съм курва аз самата необичам такива момичета...
Ами да може да се каже,че искам определен,но с него не става :smt009 и затова просто искам свестно момче...

ProstoAz
09-18-2006, 13:32
Най-хубавите неща стават неочаквано и непринудено...
Не бързай, за всичко има време. :wink:

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 16:19
Най-хубавите неща стават неочаквано и непринудено...
Не бързай, за всичко има време. :wink:

Ей тва трябваше да се каже!Имай търпение!!!:):):) \:D/

gosta
09-18-2006, 18:39
Скъпа , виж сега , когато момче ти каже това , значи просто не иска да сте гаджета :/ знам че е малко гадно , но е 90% така :/

П.С. Мислех да го сложа като тема , но когато МОМИЧЕ го каже на момче , същото ли е ? Дами , кажете плз :-)