PDA

View Full Version : mOLQ VI POMOGNETE DAITE MI SAVET4E



09-18-2006, 13:12
Imam problem i molq da mi kajete kakvo da pravq!Az sam na 24godini i sled polov akt gajeto mi iska da mu oblizvam krakata,az mnogo go obicham,no mi e mnogo nepriqtno ,no toi kazva,che mnogo mu haresva ,a za men e koshmar i vkusat e nepriqten i s golqma pognusa i otvarashtenie si mislq,che toi ima gabichki!!Kakvo da pravq mnogo go obicham i moga li da se zarazq?

MidnightScream
09-18-2006, 13:16
lelele ebati gnusnoto...aauuu ne moga da si go prestavq tva e ebatiii... abeee nz ama mu kaji che ne ti e priqtnooo nai mn da ti se razsurdi za nqkolko dni i da prestane da pravi tova koeto ti haresvash ... iiiiii

^DaRk_LaDy^
09-18-2006, 13:16
Хахаха , що за ебавка...
Да приемем , че е истина ... съмнявам се , ама нищо ... Ъм , защо му облизваш краката след като ти е неприятно??? Кажи му ,че не ти харесва и недей да го правиш , пък той ако е мъж на място , няма да ти направи проблем за това.
Защо ли ми се струва , че темата е пълна измислица ??? :-k

Unknow
09-18-2006, 13:30
Да и аз споделям мнението,че тази тема е несериозна и нереална.Но да предположим че е истина... За неприятния вкус...е от хигиената на партньора ти! За това можеш да поговориш с него, а ако нещо те притеснява или мислиш че ще се засегне...просто деликатно му го кажи, с намеци,действия и т.н. Ако толкова много държиш да правиш това което му харесва на него (въпреки факта че не искаш ) сама направи така, че да ти хареса.Вмъкни го в любовната игра.След като сте се изкъпали заедно например (ако неприятния мирис е поради тази причина) ....можеш да започнеш с това.Щом това му харесва и го възбужда...започни с това... (а не да свършваш с него ).Така няма да ти се наложи да отделяш толкова голямо внимание на тази част.След като го възбудиш..просто преминаваш на друга част от тялото му.Ако наистина има гъбички...ДА, това може да доведе до инфекция.Нищо сериозно...но съвсем не е приятно.
Не разбирам само до сега защо не си говорила с него по този въпрос?Когато обичаш и правиш всякакви жертви..и си готов на всичко за да доставиш удоволствие на любимия човек.Но щтом ти е чак толкова неприятно... ?! Поговори с него и се опитайте да намерите решение...в което да намерите удоволствие идвамата.Успех!

MidnightScream
09-18-2006, 13:32
ne razbiram kvo i e neserioznoto..! az sum chela che ima hora koito se vuzbujdat ot smucheneto na prustite na krakata! zashto puk da nqma hora na koito prosto im haresva sled sex... spored men si e suvsem normalna temata

koalka
09-18-2006, 13:32
Ами кажи му,че не ти е приятно и няма да го правиш.

Unknow
09-18-2006, 13:38
az sum chela che ima hora koito se vuzbujdat ot smucheneto na prustite na krakata
Това си е така! Пръстите на краката се смятат за ерогенна зона при много хора.При някой това действа много силно и доставя голямо удоволствие.Не съм казала, че това е причината темата да ми изглежда като несериозна...а начина по който е написана!

cecko_boy
09-18-2006, 13:40
mi kazvash mu 4e ne ti e priqtno i gotovo

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 15:00
Кави му че не ти е приятно да правиш това!А за гъбичките ако наистина има да отива на лекар и докато не се оправи не трябва да правите секс!Наистина е заразно,но за една седмица някаде се оправя!

MARKOS
09-18-2006, 15:13
tova s gabi4kite naistina e seriozno kaji mu da otidena dermatolog

09-18-2006, 15:23
Blagodarq na vsi4ki za savetite no iskam da vi kaja 4e temata be6e BAZIK prosto s edna frendka si puskame temi4ki na bazik hahahahhahahahahaha thanks za savetite muhahahhahaha

09-18-2006, 15:29
Blagodarq na vsi4ki za savetite no iskam da vi kaja 4e temata be6e BAZIK prosto s edna frendka si puskame temi4ki na bazik hahahahhahahahahaha thanks za savetite muhahahhahaha Vpro4em ste golemi balamurnici kak se hvanahte nataq prostotiq

teen™girl™
09-18-2006, 15:52
Imam problem i molq da mi kajete kakvo da pravq!Az sam na 24godini i sled polov akt gajeto mi iska da mu oblizvam krakata,az mnogo go obicham,no mi e mnogo nepriqtno ,no toi kazva,che mnogo mu haresva ,a za men e koshmar i vkusat e nepriqten i s golqma pognusa i otvarashtenie si mislq,che toi ima gabichki!!Kakvo da pravq mnogo go obicham i moga li da se zarazq? zdr i ot men. Vij sega ti kazva6 4e go obi4a6,a da obi4a6 nqkoi ozna4ava da iska6 ot cqloto si surce da go napravi6 6tastliv,no ako e taka i ako toi te obi4a ne bi trqbvalo da te kara da vur6i6 ne6to,koeto e nepriqtno za teb. Ako priqtelqt ti spodelq tvoite 4uvstva, to ne bi trqbvalo da se surdi ako prosto mu kaje6 4e ne ti e priqtno :) uspeh v jivota ot men i umnata :smt006

09-18-2006, 20:29
abe vie 4etete li???tva koeto napisah e BAZIK balamurnici takiva

NoWallz
09-18-2006, 20:45
Не ти харесва,защото не е играл мач с гуменки преди акта.Накарай го да рита около час най-малко,задължително с гуменки.След това му оближи краката и ще ти хареса!