PDA

View Full Version : Ne izpitvam 4ustva



09-18-2006, 13:48
zdraveite

imam golqm problem - ne se zaribqvam po momi4eta - vsi4ko priklu4va sas sexa...


predi godina i ne6to se razdelih s edno momi4e, koeto moje bi be6e lubovta na jivota mi, sled 2 godini vryzka, 1 godina bqh sasipan

sled neq opitah s drugi momi4eta no vsqka6 nito edno ot tqh ne be6e dostata4no dobro, i prosto ne be6e sa6toto

edinstvenoto ne6to koeto izpitvam e sajalenie kam momi4etata koito se zaribqvat po men



be6e mi tolkova trudno 4e trqbva6e da zapo4na vsi4ko nanovo - celiq si jivot

zarqzah vsi4ko koeto imam, i vsi4ki koito poznavam, premestih se v drug grad, po4nah ot nulata, namerih si hubava rabota, zapo4nah da pravq dobri pari, da si kupuvam skapi ne6ta
no tova ne mi nosi radost, ni6to ne mi haresva ako nqma s koi da go spodelq, a prosto ne moga i ne moga da namerq momi4e koeto da zamesti predi6nata mi priqtelka
ve4e godina i ne6to jiveq taka, samo alkohol i treva, po cql den, samo i samo da ne mislq za neq, jivota mi e kenef vapreki vsi4ki hubavi ne6ta koito mi se slu4vat

4esno kazano ve4e ne znam kakvo da pravq, 1 godina be6e ujasno dalgo vreme, predstavqm si kakvo 6te e ako trqbva da jiveq taka do kraq na jivota si

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 15:36
Човече не се отачайваи!Явно просто не си забравил предишната ти приятелка!Не трябва да сравняваш момичетата с нея...просто трябва да откриваш добрите им черти и да осъзнаеш че всеки човек си има недостатъци!Давай им шансове-може и да се получи!

Nightmare
09-18-2006, 16:02
Като за начало спри алкохола и тревата. Те ти влияят по зле повярвай ми. Няма смисъл да се самосъжеляваш и това няма да ти помогне. И никой от нас не може да ти помогне, защото явно ти сам не искаш да си помогнеш, явно си се предал и чакаш от небето да падне следващата ти любов. А така не става. Вземи се малко в ръце.

09-18-2006, 16:07
abe alkohola i trevata pomagat mnogo 4esno kazano, no po dosta lo6 na4in

tva ne mi e tolkova problem az i po princip si gi upotrebqvam v golemi koli4estva


pak za drugoto ne znam, dnes mn stranno imam sre6ta to4no s tva momi4e, koeto ne sam dori vijdal poslednite 6 meseca...

sherry
09-18-2006, 17:14
Остави миналото. Няма как да си го върнеш.
Колкото и да боли, дай всичко от себе си, за да преодолееш загубата на този скъп за теб човек. Всичко зависи от нагласата ти. Ако опознавайки момиче, ти изпитваш предубеждения спрямо нея, сравняваш я с бившата си, просто няма да случиш на нищо добро. Всеки човек е различен, за да си щастлив отново, не значи, че трябва да търсиш момиче, подобно на бившата ти. Не пропилявай шанса си да бъдеш щастлив, не мисли за миналото и позволи на момичетата да те опознаят. Ако се държиш на дистанция и само търсиш отрицателното в тях, няма как да си пак щастлив.

mon4eto
09-18-2006, 17:21
Prosto ne se ot4aivai i se opitai da Q zabravi6 ako li pak ne me4tai si jivorta da ti da se opravi!!!

piska_
09-18-2006, 21:39
Ами пробвал ли си да и се обадиш :wink:

09-18-2006, 23:14
Аз бях в същото положение като тебе само дето аз страдах за нея повече от две години,лутах се сред хората,не ми пукаше за нищо друго,станах като изруд мразих всичко и всеки,играех си с момичетата наранявах ги все едно ги наказвах заради нея,търсих в всяко момиче поне малка прилика на бившата ми,но така и не намирах,почнах да се тъпча със синетична дрога и трева за да не мисля поне за малко за нея,но нищо не ми помогна да я забравя.Със времето някак си свикнъх с мисълта ,че не мога да върна миналото и малко по малко спрях да мисля толкова за нея,сега след 4 год от както бяхме заедно все още е на първо място в сърцето ми и винаги ще я обичам,за щастие от няколко месеца вече имам връзка така да се нарече сериозна пак с момиче и тя до някаде допринася да не се сещам толкова много за нея,но все пак към това момиче за сега изпитвам само сексуално удовлетворение но кои знае със времето може и да я заобичам.Затова че пич моя съвет към теб е да не подтискаш и колкото и да ти е трудно да се опиташ да гледаш на нея като част от миналото ти която просто си остава в миналото :!:

iiirish
09-18-2006, 23:47
както казаха и по-горе, остави миналото, защото то няма да се върне. човек не веднъж се сблъсква със трудности през живота си, но именно това е цената за да живееш.
имай търпение и ще срещнеш може би това, което дори не си си представял, че съществува! :)

The`G_i_r_l
09-19-2006, 06:55
Ее пич не се отчайвай де..живота е пред теб \:D/ Ако мислиш,че има шанс да се саберете,обади се на мацката поговорете си малко и се разберете...нищо не губиш. А пък ако тя не споделя чувствата ти намери си някое друго момиче и не търси само недостатъци в нея може и да се получи нещо..айде успех и да внимаваш с тревата и алкохола :!: