PDA

View Full Version : Без Любов?



момче
09-18-2006, 14:44
ок... вчера забих мноо яко парче... екстра свирка направи... много енергична беше ^.^ бе секса беше перфектен, мацката също... но като приключихме ми стана адски тъпо... прегърнахме сме в леглото и седяхме така... ама тя ми беше някак чужда... и ми се прииска да(колкото и пресилено и дикренто да звучи) обичам.. :-({|= но все пак мисля че ми е адски рано за такова нещо(на 18 съм) ... разбира се говорим за истинска любов, обвързване и едва ли не женитба...

на някои друг случвало ли му се е ?

koalka
09-18-2006, 15:26
За какво да ти е рано?Да изпитваш любов ли?Не е казано,че ако имаш връзка,то непременно трябва да се ожениш за това момиче.За любов не ти е рано,а другите,където изпитват бюбов на по 16-17 какво да кажат?Ако на теб ти е рано...за тях просто незнам.Просто не си изпитвал любов,но има време.Ще срещнеш момичето,което ще обичаш.

priti_kiti
09-18-2006, 16:36
нещата няма да станат на сила,само защото ти се е приискало да 'обичаш' .. на твоята възраст е напълно нормално,споко, и никой не е казал че ще трябва да се жениш за нея ;) ако ще стане нещо,ще стане от само себе си и с времето.. ако ли не,значи тя просто не е за теб.

sherry
09-18-2006, 16:58
Опитай се да я опознаеш. Може да излезете и да си поговорите, да си прекарате яко време заедно (без секс). Кой знае, може нищо да не се получи, но може и да ти хареса като човек :D

aliq
09-18-2006, 22:03
spored men ne ti e mn rano da obi4ash ne e zadaljitelno da se jenish

iiirish
09-18-2006, 22:52
на всеки му се иска да обича, дори и на 15 да е. всеки иска да даде нещо от себе си, да се почувства полезен и потребен на някого! и най-важното: всеки може да обича, стига да има човек на когото да посвети любовта си, защото тя понякога идва постепенно и с времето, а не мълниеносно и ненадейно като в приказките!

Charlotte_the_Harlot
09-19-2006, 03:09
Непрекъснато. Обичам един, а ходя с друг. Каква гадост.

kAdrOkoSkA
09-19-2006, 06:13
Za lubovta nqma vazrast kakto veche e kazano, Vseki iska da izpita spodelenata lubov - da obicha i da bude obichan, da dava i da poluchava, da mu se otdadat i toi da se otdade, da ima na koi da razchita, da ima nqkoi koito da go dopulva... nqkoi za koito da e vsichko... Mnogo e trudno da namerish takav chovek, no ne e nevazmojno i rano ili kusno i tova stava. I ti shte namerish nqkoe momiche, v liceto na koeto shte vijdash osven "мноо яко парче" , koeto da ti pravi "екстра свирка" i pravite perfekten sex... shte ti bude blizka i shte izpitash tazi lubov koqto ti se iska da izpitash sega. Samiq fakt che veche iskash da obichash e pokazatelen che ne ti e rano :wink: Spox ne e strashno :smt006