PDA

View Full Version : :( ve4e ne znam kakvo da pravq



YahoGirl
09-18-2006, 14:59
ne pi6a za da si poiskam suvet ili da tursq sujalenie...pi6a,za6toto prosto imam nujdata da spodelq s nqkogo..pitam se kak e vuzmojno da davate vsi4ko na nqkogo,da pravite vsi4ko za nego,a toi da ne zabelqzva?imoqt slu4ai e takuv-ot 4 meseca imam vruzka s edno mom4e,koeto stra6no mnogo obi4am...v na4aloto vsi4ko be6e strahotno,vijda6e se 4e toi be6e lud po mene,az su6to....postoqnno se tursehme,postoqnno izlizahme i bqhme zaedno,prekarvahme si strahotno,toi dava6e vi4ko za mene...az za nego su6to...no uvi ne6tata se promeniha ot okolo mesec....toi ve4e ne e su6tiq,po4ti ne me tursi,ne mi zvuni,daje edin sms ne mi pi6e,a az umiram za nego...samo toi mi e v glavata,ot4aqna sum i nz kak da opravq ne6tata...az li4no ne sum promenila ni6to v durjanieto si kum nego,vse taka milo i s uvajenie se durja s nego,nqma pri4ina,s koqto da sum zaslujila tova negovo otno6enie...govorila sum s nego na tazi tema,kazvala sum mu 4e imam 4uvstvoto,4e e izhladnql,a toi kazva,4e govorq gluposti...nqkolko puti se e slu4valo i da mi dava povodi za sumneniq,4e ne e napulno i samo s mene...no ne sum sigurna,4e sum prava za tova....kogato izlizame se durji dibre s mene,no ina4e ne me tursi,ne se interesuva kak sum-ne izpitva mai nujda da e s mene...kazva mi 4e me obi4a,no imam 4uvstvoto 4e ve4e sum mu prosto"priqtno prekarvane na svobodnoto vreme"...ne sum mu otkazala ni6to,dori toi mi be6e purvoto mom4e...ne iskam da se razdelqme,no ve4e sum ot4aqna napulno....ot tova zapo4vam da pravq i gluposti,za koito znam 4e 6te sujalqvam...v4era si ugovorih sre6ta za kafe s dr mom4e,bez da imam nqkakvi namerenie,prosto ei taka,ot lipsa na obi4a i toplina...dori ot lipsa na uvajenie.... :smt090 ponqkoga si mislq,4e prosto si vnu6avam...no qvno ne e taka...ve4e stava 4 dni otkakto ne sme se vijdali,a toi dori ne otgovarq na sms-ite mi...nakarq 6te se obadi i 6te kaje da izlezem,az pak 6te preglutna,toi 6te polu4i kakvoto iska i 6te buda zabravena otnovo dokato ne mu se priiska da izlezem...v momenta sum mnogo oburkana i sulzite mi se sti4at,ne moga da podbera to4no dumite,zatova se izvnqvam na vsi4ki za dvusmislicite ili neto4noto izrazqvane i blagodarq iskrenno na tezi,koito sa otdelili vreme da pro4etat posta mi!!!

Nightmare
09-18-2006, 15:50
Често се получава така, че когато даваме най много, получаваме едно голямо нищо. Относно държанието на приятеля ти мога да кажа само, че най вероятно неговата тръпка към теб е изчезнала. И вместо да стоиш и да търпиш, по добре му се обади, вижте се и му кажи, че или ще ти обясни държанието си и ще го промени към по добро или е по добре да се разделите. Може да ти звучи прибързано или пък трудно, но това е най добрия вариант. До кога смяташ да търпиш и да се самоизмъчваш? Има една фраза, която си повтарям винаги щом се скарам с приятеля си: Обичам те, но себе си обичам повече! Повтаряй си я винаги!

sherry
09-18-2006, 17:30
Ужасно съжалявам. :( Не знам какво точно да ти кажа, но със сигурност трябва да поговориш сериозно с него. Доколкото срещата, която си уговорила с някакво друго момче - по - добре не отивай на нея, защото ако евентуално се скараш с твоето момче, той ще ти натяква, че не само той е правил грешки, но и ти. В смисъл, само ще си навлечеш проблеми, ако излезеш с друг. Разбирам те, когато казваш, че даваш всичко за него, но разбери, това е безсмислено ако той не те обича. Навярно те е приел за даденост и именно заради това от скоро е забравил за теб, просто знае, че ти си там, че го чакаш и го обичаш и това му дава волята да си прави квото иска. Говори с него, нека разбере, че не може да продължава така. Между другото, казваш, че може би си има друга, но не си сигурна. Ами разбери нещо повечко за това, все от някъде ще можеш да разбереш дали е така! Наистина е възможно заради това да се е отчуждил от теб. Съвземи се, мисли трезво и се опитай да намериш отговорите на въпросите си. Говори с него. Кажи му, че ако не желае да е с теб, то няма за какво да сте още заедно. :( И все пак не му пиши повече...Нека да видим, той ще се сети ли за теб...

Nifada_
09-18-2006, 17:40
Ти сама си го казала - дала си всичко и нищо не си отказвала. Това е най-сигурният начин един мъж да загуби интерес към теб. Просто спри да се обаждаш въобще. И когато той те потърси, колкото и да те боли, кажи, че е по-добре да си починете за малко един от друг. Ако му еписнало от теб ще се съгласи, но ако още има чувства ще те подгони пак.

tZ
09-18-2006, 20:09
ne pi6a za da si poiskam suvet ili da tursq sujalenie...pi6a,za6toto prosto imam nujdata da spodelq s nqkogo..pitam se kak e vuzmojno da davate vsi4ko na nqkogo,da pravite vsi4ko za nego,a toi da ne zabelqzva?imoqt slu4ai e takuv-ot 4 meseca imam vruzka s edno mom4e,koeto stra6no mnogo obi4am...v na4aloto vsi4ko be6e strahotno,vijda6e se 4e toi be6e lud po mene,az su6to....postoqnno se tursehme,postoqnno izlizahme i bqhme zaedno,prekarvahme si strahotno,toi dava6e vi4ko za mene...az za nego su6to...no uvi ne6tata se promeniha ot okolo mesec....toi ve4e ne e su6tiq,po4ti ne me tursi,ne mi zvuni,daje edin sms ne mi pi6e,a az umiram za nego...samo toi mi e v glavata,ot4aqna sum i nz kak da opravq ne6tata...az li4no ne sum promenila ni6to v durjanieto si kum nego,vse taka milo i s uvajenie se durja s nego,nqma pri4ina,s koqto da sum zaslujila tova negovo otno6enie...govorila sum s nego na tazi tema,kazvala sum mu 4e imam 4uvstvoto,4e e izhladnql,a toi kazva,4e govorq gluposti...nqkolko puti se e slu4valo i da mi dava povodi za sumneniq,4e ne e napulno i samo s mene...no ne sum sigurna,4e sum prava za tova....kogato izlizame se durji dibre s mene,no ina4e ne me tursi,ne se interesuva kak sum-ne izpitva mai nujda da e s mene...kazva mi 4e me obi4a,no imam 4uvstvoto 4e ve4e sum mu prosto"priqtno prekarvane na svobodnoto vreme"...ne sum mu otkazala ni6to,dori toi mi be6e purvoto mom4e...ne iskam da se razdelqme,no ve4e sum ot4aqna napulno....ot tova zapo4vam da pravq i gluposti,za koito znam 4e 6te sujalqvam...v4era si ugovorih sre6ta za kafe s dr mom4e,bez da imam nqkakvi namerenie,prosto ei taka,ot lipsa na obi4a i toplina...dori ot lipsa na uvajenie.... :smt090 ponqkoga si mislq,4e prosto si vnu6avam...no qvno ne e taka...ve4e stava 4 dni otkakto ne sme se vijdali,a toi dori ne otgovarq na sms-ite mi...nakarq 6te se obadi i 6te kaje da izlezem,az pak 6te preglutna,toi 6te polu4i kakvoto iska i 6te buda zabravena otnovo dokato ne mu se priiska da izlezem...v momenta sum mnogo oburkana i sulzite mi se sti4at,ne moga da podbera to4no dumite,zatova se izvnqvam na vsi4ki za dvusmislicite ili neto4noto izrazqvane i blagodarq iskrenno na tezi,koito sa otdelili vreme da pro4etat posta mi!!!
ей баце #-o, ква тая стена от текст дори нема си губа времето да я чета. Та ходи се гръмни. :smt019

со куул
09-19-2006, 00:22
ne pi6a za da si poiskam suvet ili da tursq sujalenie...pi6a,za6toto prosto imam nujdata da spodelq s nqkogo..pitam se kak e vuzmojno da davate vsi4ko na nqkogo,da pravite vsi4ko za nego,a toi da ne zabelqzva?imoqt slu4ai e takuv-ot 4 meseca imam vruzka s edno mom4e,koeto stra6no mnogo obi4am...v na4aloto vsi4ko be6e strahotno,vijda6e se 4e toi be6e lud po mene,az su6to....postoqnno se tursehme,postoqnno izlizahme i bqhme zaedno,prekarvahme si strahotno,toi dava6e vi4ko za mene...az za nego su6to...no uvi ne6tata se promeniha ot okolo mesec....toi ve4e ne e su6tiq,po4ti ne me tursi,ne mi zvuni,daje edin sms ne mi pi6e,a az umiram za nego...samo toi mi e v glavata,ot4aqna sum i nz kak da opravq ne6tata...az li4no ne sum promenila ni6to v durjanieto si kum nego,vse taka milo i s uvajenie se durja s nego,nqma pri4ina,s koqto da sum zaslujila tova negovo otno6enie...govorila sum s nego na tazi tema,kazvala sum mu 4e imam 4uvstvoto,4e e izhladnql,a toi kazva,4e govorq gluposti...nqkolko puti se e slu4valo i da mi dava povodi za sumneniq,4e ne e napulno i samo s mene...no ne sum sigurna,4e sum prava za tova....kogato izlizame se durji dibre s mene,no ina4e ne me tursi,ne se interesuva kak sum-ne izpitva mai nujda da e s mene...kazva mi 4e me obi4a,no imam 4uvstvoto 4e ve4e sum mu prosto"priqtno prekarvane na svobodnoto vreme"...ne sum mu otkazala ni6to,dori toi mi be6e purvoto mom4e...ne iskam da se razdelqme,no ve4e sum ot4aqna napulno....ot tova zapo4vam da pravq i gluposti,za koito znam 4e 6te sujalqvam...v4era si ugovorih sre6ta za kafe s dr mom4e,bez da imam nqkakvi namerenie,prosto ei taka,ot lipsa na obi4a i toplina...dori ot lipsa na uvajenie.... :smt090 ponqkoga si mislq,4e prosto si vnu6avam...no qvno ne e taka...ve4e stava 4 dni otkakto ne sme se vijdali,a toi dori ne otgovarq na sms-ite mi...nakarq 6te se obadi i 6te kaje da izlezem,az pak 6te preglutna,toi 6te polu4i kakvoto iska i 6te buda zabravena otnovo dokato ne mu se priiska da izlezem...v momenta sum mnogo oburkana i sulzite mi se sti4at,ne moga da podbera to4no dumite,zatova se izvnqvam na vsi4ki za dvusmislicite ili neto4noto izrazqvane i blagodarq iskrenno na tezi,koito sa otdelili vreme da pro4etat posta mi!!!
ей баце #-o, ква тая стена от текст дори нема си губа времето да я чета. Та ходи се гръмни. :smt019
Ти си един безмозъчен идиот, ако беше прочел едва ли щеше да говориш така и въобще кфо праиш в тоя форум като не можеш една, цитирам, 'стена от текст' да прочетеш? идиот
а на момичето - съжелявам мила, но е време да продължиш напред. проблема е че твърде много си се задълбочила във връзката, и да той ти е първия, но това не значи че трябва цял живот да сте заедно, а й за него не е било нищо специялно, както за теб. просто секс..

BE_MINE
09-19-2006, 01:02
nali znae6 dokato ti4a6 po nego i mu pro6tava6 vsi4ko toi 6te te pravi na 2 stotinki.kolkoto i trudno da e(a az naistina znam kolko e)pokaji mu 4e ne ti dreme za nego,4e ti e vse taq i 6te razbere kakvo gubi i burzo 6te se o4ove4i.nqma da mu dava6 da si igrae s teb! [-X
ako slu4aino ne se poly4i zna4i e poredniq piklio,koito ne zaslujava i kapka sujalenie i lubov,6tom sam ne e sposoben da g dade.

Charlotte_the_Harlot
09-19-2006, 02:13
Здравей, мило момиче! С риск да повторя нечие мнение, ще говоря без да съм прочела останалите постове - много ми се спи.
Усещам много добре твоята болка, защото, макар вече отшумяла, тя беше и моя болка. Имах едно момче, което много обичах (и още го обичам), което се държеше с мен по същия несериозен начин. Не му се излизаше често с мен, не знаеше как да се държи и ме нараняваше без да иска. Все пак аз го приписвам на това, че беше малък (разликата между нас е четири години, а аз не съм много голяма). Поне имаше смелостта да ми тегли шута, и ето вече 8 месеца съм без него. Една странна, на моменти красива, а в други ужасна и нетърпима агония. Някой ден ще го забравя.
И ето, виждам, че не съм само аз. С тази разлика, че не съм спала с него (аз лично не мога да си поискам от 14-годишен). Е, ако знаех, че ще стане така, щях поне да опитам.
Горещо ти препоръчвам да се оттървеш от това момче, щом ти носи повече неприятности, отколкото положителни емоции. Знам че ще справиш. От любов не се умира. Любовта е като гъбичките - не мори, а мъчи. И никога не успяваш да се излекуваш напълно. Но се преживява.
Дано се справиш с любовната мъка. Стига да поискаш, ще успееш.

gazarka
09-19-2006, 21:46
ей баце #-o, ква тая стена от текст дори нема си губа времето да я чета. Та ходи се гръмни. :smt019[/quote]
izklu4itelno si tap!hvani ti se gramni!!!
a kolkoto do temata naistina ne e trqbvalo taka da mu otdava6 vsi4ko!napi6i mu sms 4e kasate i iz4akai da ti otgovori!ako e suglasen go otreji ako pita kvi sa tiq gluposti ti kaji 4e ne si pisala nikakav sms i nezjnae6 ni6to(sms trqbva da e ot internet i ne ot tvoqta registraciq)no ot teksta ti si mislq 4e mai si mu omraznala s tova ti4ane po gaza mu! :smt009

PublicEnemy
09-19-2006, 22:36
ей баце #-o , ква тая стена от текст дори нема си губа времето да я чета. Та ходи се гръмни. :smt019
Безмозъчен плужек имай малко възпитание!Момичето има нужда да излее душата си!!!
Аз съм на същото мнение като другите - прави се на ударена,че не ти пука за него,спри да му пишеш и ше видиш как бързо ше му се върне интереса към теб.Ако след време пак постъпи така направо му бий шута без да ти мигне окото,все пак момчета колкото искаш.

Sexapilna_kukla
09-19-2006, 22:43
Ne razbrahte li,che kolkoto poveche tichate po nqkoi i se stremite da mu ugajdate po vsqkakuv nachin edinstvenoto,koeto shte postignete e da se prevurnete v negova "igrachka"!V edin moment toi veche shte znae,che shte budesh na razpolojenie vinagi,kogato te povika i shte moje da te vurti po vsqkakuv nachin,a ti samo shte se primirvash i shte se suobrazqvash s nego,a toi s teb edva li.....Vednuj kleknesh li mu prosto......No kakto go nauchish otnachalo,taka shte e i za napred!Ako se durjish po-rezervirano,po-hladno,a ne da pokazvash,che si hlutnala do ushite po nego,toi shte ima po-golqma trupka kum teb i nqma da si pozvolqva takova durjanie,a naprtiv-tozi,koito shte ticha shte bude toi!Taka che sega vzemi se zamisli malko i promeni povedenieto si sprqmo nego,kolkoto i da ti e trudno i vij dali shte ima rezultat.Ako nqma,qvno tozi chvek veche naistina nqma chuvstva kum teb i shte e po-dobre da go ostavish,kolkoto i da go obichash,inache samo shte se izmuchvash,puk toi da ne bi sluchaino da e edinstveniq?!?Ne,nali :wink:

Пустиняка
09-19-2006, 23:59
ти си бати тъпата путка сериозна, тибамайката

Amayo
09-20-2006, 00:48
Не можете ли накратко да обобщавате кво се случва. Некой хора нямат по 10 часа на ден за четене на форуми...

х
09-20-2006, 05:38
и кво общо има цялата история с1с секса? как е в леглото? 8) :twisted:

{{{MiLo_f}}}
09-20-2006, 12:54
Според мен трябва и ти да му покажеш че вече не ти е толкова мил мъжете мразят достойнството им да бъде накърнявано и когато изведнъж усетят че вече нямат това което са имали ще направят 101-но за да си го върнат!

Mike-Jones
09-21-2006, 03:15
razkarai go toq i si pusni \Don Chezina - Llego El Masta

Shainy^
09-21-2006, 19:29
milichka pri men ama do susht syshtata istoriq samo che ot poveche vreme... moje da e ohladnql kym teb... ili tova koeto mi se sluchi na men drugi jeni... primiri se vsichki myje sa ednakvi .. :smt010