PDA

View Full Version : Педантичността на някои учители. Как се справяте?



Bonbonenata
09-18-2006, 15:24
Здравейте. Днес се запознах с един нов мой учител, който е страшен педант, че направо... влудява :evil: Има тоолкова многи изисквания, прави всичко по някакви си негови и не само правила, направо е страшна работа. Не държи всичко да се получи качествено, но да е по правилата. Някои изисквания негови са направо... уникални! Замислих се - той не е единственият. Имате ли педантични учители? Т.е. преподаватели, които гледат всичко да е по правилата, по някакви измислени правила, следят за реда и дисциплината сякаш това е нещо свято. Постигат ли някакви успехи? Едно е да си перфекционист, да си сериозен, друго е да си до болка педантичен. Как се справяте с педантичността на някои учители?

ProstoAz
09-18-2006, 15:32
Е, ти пък как можа да го прецениш за 40мин.? И какви са му пък толкова изискванията?

mon4eto
09-18-2006, 15:44
Mi az uspqx da precenq klasnta si za 5 u4ebni 4asa i moga da kaja 4e e palna s iziskavaniq koito na men nikak ne mi xaresvat...mnogo e stroga darji na disziplinata i ima nekvi izmisleni pravila...abe mnogo e gadna ...nqmam dumi prosto ](*,)

techCandy
09-18-2006, 15:46
Да, бе, наистина, как само за 40 мин му постави тежката
присъда "болезнено педантичен"? Пък и какво толкова е казал и поискал, че толкова не ти е по силите. Мисля, че използваш прекалено тежки думи. или подценяваш значението на думата. Имала съм една учтелка, педант, как се сравях ли? Ами учех и играех по правилата и, елементарно. Тя е шефа, аз нямах глас в случая.

niGGa
09-18-2006, 15:57
имам...нема такова животно...в час мухи ако се оплождат предполагам че ще се чуе...как се справям с тях? на последния чин, без да се обаждаш за нищо..Просто не си център на вниманието никога..Винаги се измъквам между капките ;)

maldini
09-18-2006, 16:14
тцтц
кой ги слуша учителите ве? :lol:

marina star
09-18-2006, 16:22
strogi u4iteli-da-i v interes na istinata tqh nai-mnogo haresvam i uvajavam,no 4ak pedanti-ne [-X