PDA

View Full Version : Въпрос за козметик



br0nX
09-18-2006, 22:26
Въпрoса може да ви се стори тъп ама да питам ;)
Момчетата могат ли да ходят на козметик да им оформят веждите?

П.С: незнам дали темата е за тук :)

MauMyHkaTa
09-18-2006, 22:30
Въпрosa може да ви се стори тъп ама да питам ;)
Момчетата могат ли да ходят на козметик да им оформят веждите?

П.С: незнам дали темата е за тук :)
1.Струва ми се че темата ще стои по-добре в раздел "Козметика и диети"
2.По темата - защо не! Според мен ако човек смята че има нужда от такъв, няма защо да се притеснява! За каквото и да било! Ако отидеш на маникюрист дори няма да ти кажат че си женкар да речем, а и да ти кажат - какво ти пука - нали си поддържаш ръцете! Та същото е и с веждите. Само че да не си ги направиш(ако за теб става на въпрос де...) някакви с-р тънки, защото за мен такива на момче не отиват изобщо! [-X

br0nX
09-18-2006, 22:37
нее как тънки бе просто питам защото не си ги харесвам ;) не са много големи просто малко по надолу от веждите виждам косъмчета и отгоре също ;) искам да ги махна дали мога и сам ? :P също и са така да се каже продъгловати :)

MauMyHkaTa
09-18-2006, 22:43
нее как тънки бе просто питам защото не си ги харесвам ;) не са много големи просто малко по надолу от веждите виждам косъмчета и отгоре също ;) искам да ги махна дали мога и сам ? :P също и са така да се каже продъгловати :)Хе-хе :lol: Да де, аз просто те съветвах.. да не ги направиш като на Лео от Биг Брадър - много беше жЕеЕнственичък с тях :smt016 Ами аз например сама си оформих веждите. Получи се, сега си ги харесвам и си ги поддържам така още от самото начало откакто си ги оформих! Ако си уверен точно как искаш да ги промениш - нищо не ти пречи да го направиш и сам, но ако мислиш че може да ги окъкаш по-добре се обърни към козметик! Но да знаеш също че след това ти трябва постоянство, щото ако ги оставиш нали знаеш..пак си стават същите (да не кажа че може и малко повечко да израстат-като други места от тялото, които се бръснат, скубят и т.н. знаеш как е...). УсПеХ! ;)

br0nX
09-18-2006, 22:46
Неее като оня там не бих ги направил ще се опитам сам но ако не мога ще бягам на козметик горе долу колко ще ми струва дова удобство ;)

MauMyHkaTa
09-18-2006, 22:54
С риск да се повторя - сама си ги скубах и не мога да ти кажа от личен опит за козметика колко ще ти струва това удоволствие... :) Нека тук се намеси друг и да ти помогне!

BE_MINE
09-18-2006, 23:06
skybaneto na vejdi e mejdu 3 i 5 lv,rqdko e pove4e ot 3:)

br0nX
09-18-2006, 23:43
Благодаря ви за помоща модераторите може да локнат темата ;)

ProstoAz
09-19-2006, 13:25
Благодаря ви за помоща модераторите може да локнат темата ;)

С този отговор считам темата за приключена, а и както вече беше споменато - мястото и не е тук. :wink: