PDA

View Full Version : SE X KO GA???



himerahimera
09-19-2006, 08:22
Zdraveite, iskam da vi popitam, kogato zapo4ne6 edna vruzka, koga tr da zapo4nete da pravite sex? ima li nqkvi pravila, dali ako si legnete sled 10 dni 6te vi mislqt za k***a ili nekva lesna?interesuva me i mujko mnenie

blagodarq

Jamalska
09-19-2006, 08:24
Това си зависи само и единствено от твоята преценка.Принципно на мен 1 месец изчакване ми се струва добре,но това не пречи да сте си легнали на първата среща и пак да имате стабилна връзка.А ако имаш намерение да изкараш повечко време с тоя човек не мисля че някой може да ти каже 'копче' за това кога си спала с него...Все пак не мисля че е кървенско да си спиш с гаджето :lol:

himerahimera
09-19-2006, 08:27
da taka e, no edin mesec ne stana, a mi se iska6e da ne izburzvame, a sega se 4ustvam tupo, sled 10 dena i hop. a i hodim ot 2 sedmici nqkude, seki den mi se obajda6e i to4no denq sled sexa ne mi se, tova suvpadej li e? minal li mu e meraka?

Nadelina
09-19-2006, 08:32
Pyrvo shte ti kaja.. Ne bydi tolko mnitelna.. No pyk vsichko e vyzmojno.. Moje da e bil s teb samo zashtoto e iskal sex ot teb.. Moje da e s teb zashtoto naistina ima chuvstva i tova e prosto syvpadenie.. Golqma e veroqtnostta ti sama da se fkarvash u filmite.. vnushavash si neshta ot koito samo ti stradash.. Mai e po dobre bez tqh a ?

himerahimera
09-19-2006, 08:43
Pyrvo shte ti kaja.. Ne bydi tolko mnitelna.. No pyk vsichko e vyzmojno.. Moje da e bil s teb samo zashtoto e iskal sex ot teb.. Moje da e s teb zashtoto naistina ima chuvstva i tova e prosto syvpadenie.. Golqma e veroqtnostta ti sama da se fkarvash u filmite.. vnushavash si neshta ot koito samo ti stradash.. Mai e po dobre bez tqh a ?

ami moje i da se vkarvam vuv filmi, ama kak da kaja, az poznavam hora koito sa iskali sex i si li4i, kuv e smisula zaradi ediniq sex da izlizate nonstop,podaruci,smsi i t.n.,no 6te vidim dnes kakvo 6te stane,az nqma da mu pi6a

Tempestjuji
09-19-2006, 08:44
Зависи само от човека...Зависи най-вече от начина на мислене на определената двойка.... Някои ще ти казват 1, други друго, но никога няма да се стигне до консенсус, поради 1 причина- всички мислим различно...Ако питащ мен обаче, най-вече поради възрастта си бих изчакала, но ако съм на една по-зряла възраст бих направила компромис..... :wink: :P

himerahimera
09-19-2006, 08:48
Зависи само от човека...Зависи най-вече от начина на мислене на определената двойка.... Някои ще ти казват 1, други друго, но никога няма да се стигне до консенсус, поради 1 причина- всички мислим различно...Ако питащ мен обаче, най-вече поради възрастта си бих изчакала, но ако съм на една по-зряла възраст бих направила компромис..... :wink: :P


toi e na 28, az na 19

Nadelina
09-19-2006, 08:51
Ne e li malko golqm za tebe? .. Ama inache kato se zamislq.. zavisi ot nego.. moje da si na 20 i da si zrql myj koito misli za bydeshteto si i ima izgradeni celi koito postiga.. A moje i da e 28 godishen i da jivee oshte za miga.. Ne go poznavam nz.. Ti sama si preceni ot koi tip e priatelq ti.. i togava shte znaesh kakvo da ochakvash :P

Tempestjuji
09-19-2006, 08:52
Ми гледай сега...Както казах правила няма..Ако имаш потребност от това и ако мислиш, че е добро за връзката ви, давайте...Нз. какво друго да кажа.... :-k

himerahimera
09-19-2006, 08:53
Ми гледай сега...Както казах правила няма..Ако имаш потребност от това и ако мислиш, че е добро за връзката ви, давайте...Нз. какво друго да кажа.... :-k

pri teb kak e bilo?

himerahimera
09-19-2006, 09:29
Ne e li malko golqm za tebe? .. Ama inache kato se zamislq.. zavisi ot nego.. moje da si na 20 i da si zrql myj koito misli za bydeshteto si i ima izgradeni celi koito postiga.. A moje i da e 28 godishen i da jivee oshte za miga.. Ne go poznavam nz.. Ti sama si preceni ot koi tip e priatelq ti.. i togava shte znaesh kakvo da ochakvash :P

ami kak da ti kaja, az nikoga ne sum bila s 25 nagore, no za tova puk sum popadala na pikliovci deto ne znaqt kvo iskat ot men, ot jivota, a i ne mislq 4e toi jivee za miga, pone ot tova koeto mi e kazval, no puk moje i da se luja
daje vednuj me pita dali sum vlubena v nego, az gledah tupo i mi kazah nzm, toi se izvurtq napravi fizionomiq i mai se zasegna, kaza, mi 4e bil glupak da se vlubi a az v nego ne, koeto mi be6e malko stranno da se vlubi6 ot 2 sedmici vruzka, a i az nzm kakvo e tova???

koalka
09-19-2006, 13:20
Ами все пак двамата решавате кога?Не е казано точно време.Но ако приятелят ти те кара да спиш с него още на първата среща имай в предвид,че секса е по-важен за него от чувствата.

himerahimera
09-19-2006, 13:23
Ами все пак двамата решавате кога?Не е казано точно време.Но ако приятелят ти те кара да спиш с него още на първата среща имай в предвид,че секса е по-важен за него от чувствата.

ne vuob6te ne mojem da govorim za purva sre6ta. no ot 2 sedmici sme zaedno i ve4e spahme, a ot 2 dni ne e zvunql i nzm kvo stava????

iiirish
09-19-2006, 14:27
според мен всеки решава сам за себе си, но аз лично не бих бързала, но и не бих протакала във времето, особено щом го искам. аз например спах със сегашния си приятел месец след като тръгнахме

CrazyWitch
09-19-2006, 14:33
Аве има лесно. Обади му се и го питай защо не ти звъни.. наистина ли мислите ти съвпадат с реалноста и най-важния вупрос : "С мен ли си или не си?"

himerahimera
09-19-2006, 14:35
Аве има лесно. Обади му се и го питай защо не ти звъни.. наистина ли мислите ти съвпадат с реалноста и най-важния вупрос : "С мен ли си или не си?"

zna4i da ne 4akam toi da zvunne ili da pi6e

cool__girl
09-19-2006, 14:49
zvynni mu, moje toi da 4aka ti da mu zvynne6 davai.uspeh :)

MoNI_the_StrAnge
09-20-2006, 07:19
Zdraveite, iskam da vi popitam, kogato zapo4ne6 edna vruzka, koga tr da zapo4nete da pravite sex? ima li nqkvi pravila, dali ako si legnete sled 10 dni 6te vi mislqt za k***a ili nekva lesna?interesuva me i mujko mnenie

blagodarq
ето и моето момичешко мнение. всичко се опира до ДОВЕРИЕ. а не до хормоните. е да.. всеки си има фантазии но само за да придобиеш опит го правиш, няма да чувстваш хубавото удоволствие * поне така предполагам де.. девствена съм все още. * това е. няма никакви възрастови граници. когато се чувстваш удобна , когато му имаш пълно доверие, когато усетиш че не се срамувап до му споделиш още по-тайни неша.. тогава ще дойде и моментът.

CrazyWitch
09-20-2006, 07:25
Аве има лесно. Обади му се и го питай защо не ти звъни.. наистина ли мислите ти съвпадат с реалноста и най-важния вупрос : "С мен ли си или не си?"

zna4i da ne 4akam toi da zvunne ili da pi6e

Еми.. недей! Нека нещата ти станат ясни на края. Кажи ко е станало после :)

kAdrOkoSkA
09-20-2006, 08:26
zvynni mu, moje toi da 4aka ti da mu zvynne6 davai.uspeh :)


Saglasna sam. Dokato ti stoish i chakash da ti se obadi, toi moje da pravi sashtoto. Predstavi si samo -> Toi shte ti se obadi teq dni a prez tova vreme v tvoqta glava shte se vartqt kakvi li ne misli i shte se skarate zashtoto toi e chakal pone vednaj ti da mu se obadish ... a ti mislish che toi e iskam samo da spi s teb i e pravil vsichko zada si legnesh s nego, i sega mu e vse edno... A moje izobshto da nqma nishto takova! Obadi mu se. Moje da te chaka sega...

KisskilleRcHe
09-20-2006, 11:00
Ами аз такова.... Аз съм момче.... Значи ако искаш да спиш с него спи... Но никой не може да е сигурен, какво ще говорят за теб след тва.... Успе... Прави каквото те води сърцето......

ssiimmoonna
09-20-2006, 13:37
miiiiiiii to si zavisi kak se razvivat ne6tata.ne moje da se kaje taka tolkova lesno ama mene ako me pita6 kolkoto po-kusno tolkova po-dobre

koalka
09-20-2006, 14:57
Ами все пак двамата решавате кога?Не е казано точно време.Но ако приятелят ти те кара да спиш с него още на първата среща имай в предвид,че секса е по-важен за него от чувствата.

ne vuob6te ne mojem da govorim za purva sre6ta. no ot 2 sedmici sme zaedno i ve4e spahme, a ot 2 dni ne e zvunql i nzm kvo stava????Ами потърси го ти,защото се опасявам,че те е търсил заради секса,ако е така както ти казваш.Не мога да твърдя нищо със сигурност.Потърси го ти и говори с него.

piska_
09-20-2006, 15:45
Няма никакви определени правила, когато стане - стане :wink:

cvetityy
09-20-2006, 17:15
Аве има лесно. Обади му се и го питай защо не ти звъни.. наистина ли мислите ти съвпадат с реалноста и най-важния вупрос : "С мен ли си или не си?"

zna4i da ne 4akam toi da zvunne ili da pi6e

Еми.. недей! Нека нещата ти станат ясни на края. Кажи ко е станало после :)
еми за да не се повтарят мнения по добре аз да кажа информирай ни какво е станало след това

09-22-2006, 08:23
Аве има лесно. Обади му се и го питай защо не ти звъни.. наистина ли мислите ти съвпадат с реалноста и най-важния вупрос : "С мен ли си или не си?"

zna4i da ne 4akam toi da zvunne ili da pi6e

Еми.. недей! Нека нещата ти станат ясни на края. Кажи ко е станало после :)
еми за да не се повтарят мнения по добре аз да кажа информирай ни какво е станало след това

Обадих му се, каза ми че е имал много работа и се е прибирал много изтощен от работа, аз му казах, че колкото и работа да имаш поне за един смс ще намериш време, той каза да не говоря така, да ме разбере, излязохме ахо-ихо и вече трети ден не се обажда???ПАК

Nadelina
09-22-2006, 10:00
HM.. ! Mnogo typo.. Kato bqhte zaedno kak se dyrja? Milo? Vlubeno? Dyrjeshe li te za rychichka.. Gushkashe li te? Pokazvashe li ti che ti si edno zlato za nego.. Ili beshe nebrejen.. Na momenti.. ?

gery_to
09-22-2006, 11:46
Obadi mu se i go pitai kakvo stava i kakvo misli da pravi!nemoje taka,ti da sedish i da se chudish,zvanni mu!kolkoto do sexa-nqma opredel period,vsiaka vrazka e razlichna,pri men obiknoveno stava spontanno ili kogato reshim dvamata!moje i na purvata sreshta moje i sled mesec,dva!kogato reshish

leko_otkachena
09-22-2006, 13:09
zvynni mu, moje toi da 4aka ti da mu zvynne6 davai.uspeh :)


Saglasna sam. Dokato ti stoish i chakash da ti se obadi, toi moje da pravi sashtoto. Predstavi si samo -> Toi shte ti se obadi teq dni a prez tova vreme v tvoqta glava shte se vartqt kakvi li ne misli i shte se skarate zashtoto toi e chakal pone vednaj ti da mu se obadish ... a ti mislish che toi e iskam samo da spi s teb i e pravil vsichko zada si legnesh s nego, i sega mu e vse edno... A moje izobshto da nqma nishto takova! Obadi mu se. Moje da te chaka sega... nachi pravi sa

09-22-2006, 17:27
HM.. ! Mnogo typo.. Kato bqhte zaedno kak se dyrja? Milo? Vlubeno? Dyrjeshe li te za rychichka.. Gushkashe li te? Pokazvashe li ti che ti si edno zlato za nego.. Ili beshe nebrejen.. Na momenti.. ?

Mnogo qko se durja, celuvki pregrudki, ru4i4ki abe kakto vinagi, a dnes e ve4e treti den ne zvuni?? :( :smt005 #-o

miloto_girl_4e
09-22-2006, 17:29
Явно при теб времето още не е дошло, защото когато вече е време, ти ще го усетиш.. няма писани правила относно това, всичко идва от само себе си :!: :wink:

lost_girl
09-22-2006, 17:31
Ми според мен за една връзка няма определен момент в който трябва да правите секс!И относно това дали ще те помисли за лесна или к***** това зависи от самия човек

himerahimera
09-23-2006, 15:15
Ми според мен за една връзка няма определен момент в който трябва да правите секс!И относно това дали ще те помисли за лесна или к***** това зависи от самия човек

4ti den... :-k :smt011

BeBcHeTo
09-23-2006, 15:22
Това си зависи от самите хора когато искат тогава половият живот

Lola^6emeta
09-23-2006, 15:23
зависи от хората които участват във връзката и ако си сигурна че той не е с тебе само за единия секс това е мнооого хубаво ама ако е къф рев ще му удариш колко са ми циминикали на главата а аз им казвах първо да се уверят но кой ме слуша........първо го опознай повечко а после мисли за секса и на него ще му дойде времето

L_i_z_I
09-23-2006, 20:09
Мм няма такова правило ..когато ти сама си репип и най-вече когато си готова :wink: Никой не може да ти коже кога..това си е личн твои избор :wink: