PDA

View Full Version : Страх ме е да си призная чувствата!



Объркан съм!
09-19-2006, 09:12
Вчера се запознах с едно момиче. Учим в едно и също училище, но тя е година по-малка от мен! Преди това си бяхме чатили около 2 месеца. Като я видях направо се влюбих. Беше толкова сладка. А аз хич не съм красив... :( Значи изпратих изпратия я до тях и си говорихме за най-различни работи. Тя ме гледаше с един такъв поглед ... уф не знам, не може да се опише.В събота или неделя ще излизаме пак. Проблемът е, че ме е страх да си призная чувствата,защото тя може ида не отвърне. А и не съм свикнал да предлагам на момичета... По принцип при мен всичко се случва от само себе си. Как да действам ? И заслужавам ли да бъда с нея?

Tempestjuji
09-19-2006, 09:18
Според мен й кажи..Щом се е съгласила да излезете значи те харесва!!Иначе защо й е да си губи времето с тебе??!
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще..
Ще съжаляваш ,ако не й признаеш..... :twisted: :roll:

Объркан съм!
09-19-2006, 09:20
Значи докато си чатихме още преди два месеца и бях казал, че съм грозен. И вчера като излязохме тя не можа да ме познае и каза, че съм бил хубав! Това нещо намек ли е било или? Тя каза, че е очаквала някакъв грозник :-k

gosta
09-19-2006, 09:26
Това значи ,че си глупаче и няма от какво да се притесняваш :D

09-19-2006, 09:36
Страх ме че може да ме отблъсне :(

bobo's
09-19-2006, 09:38
Не се притеснявай щом ще излизате явно те харесва и тя и споко едва ли си грозен просто има хора на които им се ще да си такъв :wink:

Объркан съм!
09-19-2006, 09:42
Еми аз лично не се харесвам. Не знам за мнението на другите, но ако някой иска да ме види да пише на лс да му пратя снимката да си каже мнението ... #-o

Объркан съм!
09-19-2006, 09:50
Добре примерно ще излезем в събота и ще я заведа на кафе ... след това ще се разхождаме някъде сигурно .. и ? Не знам как да и го кажа тъй като досега никога не съм казвал ами винаги се е случвало така ... ;) :smt008

bobo's
09-19-2006, 10:00
Ами чесно казано най неочаквано си е най добре няма смисъл да търсиш специален момент освен ако незнеш твърдо къде ще я водиш и не си определил място където да и го кажеш!

Объркан съм!
09-19-2006, 10:06
Ами ако тя няма чувства? Или пък е срамежлива ? Помогнете :-s

koalka
09-19-2006, 13:18
Споко,според мен те харесва.Не се страхувай да признаеш чувствата си.Но ако не ги признаеш можеш и да я изгубиш!Все някога трябва да се осмелиш...нали така?

Barbie
09-19-2006, 14:14
6to trqbva da i kazva6 kakvoto i da e bilo...pokaji go! Proqvqvai inters kum neq, poddurjai postoqnna vruzka, kani q na sre6ti - to 6te stane qsno kakvi 4uvstva ima6 kum neq....Men li4no vinagi mn me strqska kogato mom4e po4ne da mi govori za 4uvstvata si o6te na 2-ra sre6ta - 4uvstvam se zaduljena da otvurna na privurzanostta my, a puk az se privurzvam dale4 po-bavno i mi trqbva vreme...Tui 4e, iz4akai malko, pokaji i 4uvstvata si s durjanieto si - druj se milo, 6eguvai se, zaka4ai se, obru6tai i post vnimanie....i vsi4ko 6te e ok ;)

iiirish
09-19-2006, 14:23
сам казваш, че при теб всичко става от самосебе си. тогава остави нещата както са си. понякога не е нужно да кроим големи планове за нещо, то просто се случва когато най-малко сме очаквали

Krem4eto
09-20-2006, 18:02
Вчера се запознах с едно момиче. Учим в едно и също училище, но тя е година по-малка от мен! Преди това си бяхме чатили около 2 месеца. Като я видях направо се влюбих. Беше толкова сладка. А аз хич не съм красив... :( Значи изпратих изпратия я до тях и си говорихме за най-различни работи. Тя ме гледаше с един такъв поглед ... уф не знам, не може да се опише.В събота или неделя ще излизаме пак. Проблемът е, че ме е страх да си призная чувствата,защото тя може ида не отвърне. А и не съм свикнал да предлагам на момичета... По принцип при мен всичко се случва от само себе си. Как да действам ? И заслужавам ли да бъда с нея?

Действай пич!Ти сам каза,че сте се гледали яко!Имай малко повече самочувствие,кажи и го с такава нагласа (позитивна) и така става!!!А иначе ако си настроен отрицателно...няма да стане!УСПЕХ!!!!!!

asinka
09-20-2006, 18:07
Абе кажи и какво испитваш ак0 си мислиш че и тя изпитфа същт0т0 щ3 тръгнете. А и нищ0 н3 губиш. Пробвай :!: #-o

Mikohito
09-20-2006, 18:09
Пич вземи се в ръце щом момичето ти е казало че си хубав няма защо да си мислиш обратното и само да се сдухваш.И аз имах такъв период но го преодолях и сега мога да кажа,че момичетата имат интерес към мен.Вземи се в ръце и горе главата трябва да имаш самочувствие.

Объркан съм!
09-22-2006, 08:11
Все още не съм и го признал... само намекнах и мисля, че тя ме разбра донякъде :oops: . Мислех утрее като изляза с нея да говорим, но работата е там че времето е лошо и не знам дали ще стане всичко това ? Къде да я заведа като вали ? Защото не може цял ден в едно кафене примерно да седим ... Даже не знам дали тя ще се съгласи да излезем, защото времето не е хубаво :(

leko_otkachena
09-22-2006, 09:01
ami neznam ot kade si,no po sofiq nqma malko kafeneta moje i kino moje i diskoteka ama gledai da i priznaesh,a ne da chakash

Lovely*Girl
09-22-2006, 09:05
Много е гадно така времето като е лошо ::: И на мен ми се е случвало да имам среща с момче, което чувствам, че ми допада и времето да се развали.Не позволявай то да ви провали срещата. 8) Аз ако бях щях да я заведа първо на кафе(няма да стоите там цял ден, естествено), после се шляйте малко по улиците, намерете си място, където можете да се усамотите и всичко ще стане от само себе си.По-добре й го кажи колкото се може по-рано, за да не се измъчваш от това дали тя те харесва, дали няма да те отблъсне и т.н.

OPEL
09-22-2006, 09:26
Давай ПИЧ. Няма какво да губиш. Стреляй направо. Поне горе долу е познаваш. Аз в неделя ще излизам с момиче, което познавам едва от 4 дена. Такаче давай. Ако е чак толкова лошо времето, по добре отидете на кино, или у тях/вас. Прекарай деня с нея и е обгръщай с цялото внимание на света. Накарай е да се почувства единствена. И само да ти кажа че с сценарий не става. Аре успех и без гадния комплекс че си грозен. Все пак всеки си има гледна точка и предпочитания.
Давай ти си на ход.

Объркан съм!
09-22-2006, 09:36
Мерси много... Ами аз вече мисля, че тя знае какво чувствам към нея. Утре ще разбера на 100% :) Стискайте палци [-o<

Krem4eto
09-22-2006, 09:42
Мерси много... Ами аз вече мисля, че тя знае какво чувствам към нея. Утре ще разбера на 100% :) Стискайте палци [-o<

Хайде УСПЕХ и кажи какво е станало!!!

Объркан съм!
09-22-2006, 18:46
Хм току що ми каза "Само не ми казвай, че ме харесваш или нещо такова"
и аз и казах "Защо" и тя каза "Недей" :) Нещо не го разбрах, но както и да е.. някой ако може да го разшифрова :) :idea:

09-22-2006, 20:57
Аз го разбирам като "не си прави илюзии".

gery_to
09-22-2006, 21:06
Защо си мислиш че не заслужаваш да бъдеш с нея???Първо тя може да е сладка но с нищо не е повече от теб.а и щом е казала че си хубав явно другото идва от твоето въображение,пък нали ще излизате пак-значи те е харесала,ако не беще така нямаше да излезе с теб

09-22-2006, 21:18
Защо си мислиш че не заслужаваш да бъдеш с нея???Първо тя може да е сладка но с нищо не е повече от теб.а и щом е казала че си хубав явно другото идва от твоето въображение,пък нали ще излизате пак-значи те е харесала,ако не беще така нямаше да излезе с теб
Ами вече не съм сигурен дали не го е казала нарочно ... Няма да излизаме... всичко пропадна! И все още не мога да разбера тези думи "Само не ми казвай, че ме харесваш"! :smt017

Объркан съм!
09-22-2006, 21:25
Защо си мислиш че не заслужаваш да бъдеш с нея???Първо тя може да е сладка но с нищо не е повече от теб.а и щом е казала че си хубав явно другото идва от твоето въображение,пък нали ще излизате пак-значи те е харесала,ако не беще така нямаше да излезе с теб
Ами вече не съм сигурен дали не го е казала нарочно ... Няма да излизаме... всичко пропадна! И все още не мога да разбера тези думи "Само не ми казвай, че ме харесваш"! :smt017 Тя не иска "Да си разваляме приятелството"

Lorraine
09-23-2006, 06:51
Вчера се запознах с едно момиче. Учим в едно и също училище, но тя е година по-малка от мен! Преди това си бяхме чатили около 2 месеца. Като я видях направо се влюбих. Беше толкова сладка. А аз хич не съм красив... :( Значи изпратих изпратия я до тях и си говорихме за най-различни работи. Тя ме гледаше с един такъв поглед ... уф не знам, не може да се опише.В събота или неделя ще излизаме пак. Проблемът е, че ме е страх да си призная чувствата,защото тя може ида не отвърне. А и не съм свикнал да предлагам на момичета... По принцип при мен всичко се случва от само себе си. Как да действам ? И заслужавам ли да бъда с нея?Само да предупредя,че не съм много в състояние да давам съвети..Значи,според мен трябва да й кажеш какво изпитваш.Понеже ако не кажеш човека срещу теб разбира друго и неа начин да оправите кашата!А това,че не си красив-миличък,не гледай външния вид,защото той е до време..гледай сърцето,което обича!А и щом ще излизате пак значи и тя го е искала от където следва че не е безразлична към теб!Щом не си свикнал да предлагаш-недей..мисля че действията са достаръчни и сичко е ясно..И естесвено,че заслужаваш да бъдеш с нея,що за тъп въпрос???

09-23-2006, 09:52
Вчера се запознах с едно момиче. Учим в едно и също училище, но тя е година по-малка от мен! Преди това си бяхме чатили около 2 месеца. Като я видях направо се влюбих. Беше толкова сладка. А аз хич не съм красив... :( Значи изпратих изпратия я до тях и си говорихме за най-различни работи. Тя ме гледаше с един такъв поглед ... уф не знам, не може да се опише.В събота или неделя ще излизаме пак. Проблемът е, че ме е страх да си призная чувствата,защото тя може ида не отвърне. А и не съм свикнал да предлагам на момичета... По принцип при мен всичко се случва от само себе си. Как да действам ? И заслужавам ли да бъда с нея?Само да предупредя,че не съм много в състояние да давам съвети..Значи,според мен трябва да й кажеш какво изпитваш.Понеже ако не кажеш човека срещу теб разбира друго и неа начин да оправите кашата!А това,че не си красив-миличък,не гледай външния вид,защото той е до време..гледай сърцето,което обича!А и щом ще излизате пак значи и тя го е искала от където следва че не е безразлична към теб!Щом не си свикнал да предлагаш-недей..мисля че действията са достаръчни и сичко е ясно..И естесвено,че заслужаваш да бъдеш с нея,що за тъп въпрос???


Защо си мислиш че не заслужаваш да бъдеш с нея???Първо тя може да е сладка но с нищо не е повече от теб.а и щом е казала че си хубав явно другото идва от твоето въображение,пък нали ще излизате пак-значи те е харесала,ако не беще така нямаше да излезе с теб
Ами вече не съм сигурен дали не го е казала нарочно ... Няма да излизаме... всичко пропадна! И все още не мога да разбера тези думи "Само не ми казвай, че ме харесваш"! :smt017 Тя не иска "Да си разваляме приятелството"
Т.е. няма да излизаме ... тя не иска да си разваляме приятелството ... оф не знам и аз вече

Объркан съм!
09-24-2006, 00:16
В момента с нея сме скарани ... Защото аз имам тайни и тя има тайни, а тя всичко иска да знае... Не сме излизали и така :-k А по горното го бях писал пак аз

alkobalko
09-24-2006, 08:16
Остави се на течението и всичко ще се подреди.

Объркан съм!
09-24-2006, 12:52
Остави се на течението и всичко ще се подреди.
В момента сме жестоко скарани ... Не знам как ще се подредят работите. Не си говорим въобще!

leko_otkachena
09-24-2006, 13:23
ami spored men trqbva da i obqsnish za chuvstvata si nqma znachenie dali ste skarani i li ne

Объркан съм!
09-24-2006, 18:12
ami spored men trqbva da i obqsnish za chuvstvata si nqma znachenie dali ste skarani i li ne
Тя иска да сме само приятели, а аз не!!! Не ми каза дали ме харесва или не, но ми каза предварително " Не искам да си разваляме приятелството" и сега заради това постоянно се караме :smt011

Объркан съм!
09-24-2006, 20:50
Моля ви помогнете, защото утре ако се засека с нея в даскало ще :-& :smt010 Няма да ми е приятно да се видим и да не се поздравим, а само да се разминем по коридора

Объркан съм!
09-25-2006, 23:20
Утре с нея ще проведем сериозен разговор :|

Crazy_Element
09-25-2006, 23:30
Вчера се запознах с едно момиче. Учим в едно и също училище, но тя е година по-малка от мен! Преди това си бяхме чатили около 2 месеца. Като я видях направо се влюбих. Беше толкова сладка. А аз хич не съм красив... :( Значи изпратих изпратия я до тях и си говорихме за най-различни работи. Тя ме гледаше с един такъв поглед ... уф не знам, не може да се опише.В събота или неделя ще излизаме пак. Проблемът е, че ме е страх да си призная чувствата,защото тя може ида не отвърне. А и не съм свикнал да предлагам на момичета... По принцип при мен всичко се случва от само себе си. Как да действам ? И заслужавам ли да бъда с нея?

Ае пич каам ти казвай докато имаш време иначе после става прекалено късно :( :( :smt010

KisskilleRcHe
09-26-2006, 03:57
Според мен й кажи..Щом се е съгласила да излезете значи те харесва!!Иначе защо й е да си губи времето с тебе??!
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще..
Ще съжаляваш ,ако не й признаеш..... :twisted: :roll:

Ми да съгласън съм-харесва го....... Но тя може да го харесва само като личност и той да не е нейн тип... Както се казва може да искам само приятелство.......

Mikohito
09-27-2006, 19:28
Пич виж сега най-добрият съвет който мога да ти дам е да говориш с нея за чувствата си и да й признаеш какво изпитваш към нея.Ако не й го кажеш в скоро време ще изгубиш всякакви шансове за по нататака действай преди да почне да те възприема само като приятел ако вече не е късно разбирасе.По добре да знае че я харесваш така поне ще го има впредвид ако си промени решението.