PDA

View Full Version : За любовната игра



Milen_cho
09-19-2006, 09:28
Та значи ще правя секс с гаджето,но до сега никой от не е правил,искам да попитам по време на любовната игра трябва ли да докарам момичето до оргазъм или само леко да и подлъжа с език **** и после самото действие.Защото разбрах от една приятелка,че след като я докарам до оргазъм в любовната игра после спира да й се прави секс :shock: Има ли такова нещо :?

marina star
09-19-2006, 11:51
[quote=Milen_cho]Та значи ще правя секс с гаджето,но до сега никой от не е правил,искам да попитам по време на любовната игра трябва ли да докарам момичето до оргазъм или само леко да и подлъжа с език **** и после самото действие.Защото разбрах от една приятелка,че след като я докарам до оргазъм в любовната игра после спира да й се прави секс :shock: Има ли такова нещо :?

Еми мн ясно ти като свършиш после веднага ебе ли ти се
[-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-([/quot

eeeeeeeeee ti pak...ima i takiva koito izdarjat na nqkolko orgazma edin sled drug :smt016 :smt016 :smt016

krem4et0
09-19-2006, 12:51
Да ти кажа пич,че ако и е за първи път вероятността да я докараш до оргазъм дори е по този начин е малка,защото просто тя няма да се е отпуснала,а и ако не е правила секс и ти не си няма и да разберете,че е свършила.Тя просто ще подтиска оргазмът си,защото ще си помисли,че ще се напищка или ще е стресирана,че й е първи път.А и аз след оргазъм изсъхвам и ми трябва още стимулация,за да мога да продължа със сексът.По-добре го ползвай(езикът) за разгряване!

09-19-2006, 13:42
Да ти кажа пич,че ако и е за първи път вероятността да я докараш до оргазъм дори е по този начин е малка,защото просто тя няма да се е отпуснала,а и ако не е правила секс и ти не си няма и да разберете,че е свършила.Тя просто ще подтиска оргазмът си,защото ще си помисли,че ще се напищка или ще е стресирана,че й е първи път.А и аз след оргазъм изсъхвам и ми трябва още стимулация,за да мога да продължа със сексът.По-добре го ползвай(езикът) за разгряване!
ми до сега поне 10 пъти съм я докарвал до оргазъм с изиче,но не е стигало до секс поради др.причини.Ок 10х че ми отговорихте,щях да направя голяма грешка ако я бях докарал и после трябваше да правим секс [-(

krem4et0
09-19-2006, 13:58
Да ти кажа пич,че ако и е за първи път вероятността да я докараш до оргазъм дори е по този начин е малка,защото просто тя няма да се е отпуснала,а и ако не е правила секс и ти не си няма и да разберете,че е свършила.Тя просто ще подтиска оргазмът си,защото ще си помисли,че ще се напищка или ще е стресирана,че й е първи път.А и аз след оргазъм изсъхвам и ми трябва още стимулация,за да мога да продължа със сексът.По-добре го ползвай(езикът) за разгряване!
ми до сега поне 10 пъти съм я докарвал до оргазъм с изиче,но не е стигало до секс поради др.причини.Ок 10х че ми отговорихте,щях да направя голяма грешка ако я бях докарал и после трябваше да правим секс [-(
Хм,да не е симулирала.не знам де-то си е индивидуално,но както и да е.Направи го,когато тя те помоли за това и когато е наистина готова.Попитай я първо де-аз правя секс 6 месеца и приятелят ми все оща ме пита-готова ли съм за същината!

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 15:15
Всъщност по -яко е ако само много я възбуди6 и после правите секс!Но пък ако наистина има хора които получават оргазми един след руг тъи че моежеш да пробваш!:)

alkobalko
09-19-2006, 15:20
Да ти кажа пич,че ако и е за първи път вероятността да я докараш до оргазъм дори е по този начин е малка,защото просто тя няма да се е отпуснала,а и ако не е правила секс и ти не си няма и да разберете,че е свършила.Тя просто ще подтиска оргазмът си,защото ще си помисли,че ще се напищка или ще е стресирана,че й е първи път.А и аз след оргазъм изсъхвам и ми трябва още стимулация,за да мога да продължа със сексът.По-добре го ползвай(езикът) за разгряване!
Няма какво повече да се добави. =D>

09-23-2006, 13:05
Напротив, съвсем спокойно може да я накара да свърши, даже няколко пъти, преди самия акт. Една жена никога не остава напълно задоволена само след орален секс, така че спокойно действай. А и след като е получила оргазъм- 1.ще се е отпуснала достатъчно (вкл. и физиологично), 2. ще й е хубаво и няма да се панира толкова от предстоящото.

Sexapilna_kukla
09-23-2006, 16:30
Vij sega,vseki si e razlichen.Ti ne moje da sudish po tova,che "edna priqtelka ti e kazala edi kakvo si,edi shto si"........Tvoqta priqtelka nai-dobre si znae kak shte i e nai-hubavo,taka che zashto napravo ne pogovorish s neq i ne q pitash direktno,nqma nishto losho v tova!Az naprimer mnogo obicham oshte po vreme na liubovnata igra priqtelq mi da me dokara do orgazum i posle vednaga da zapochnem da go pravim-tova napravo me podludqva i v nikakuv sluchai ne mi se gubi jelanieto za sex,daje naprotiv.........