PDA

View Full Version : slu4valo li vi se e?



09-19-2006, 11:48
slu4valo li vi se e mom4e koetio haresvate i kato go pitate kvo 4ustva kum vas da kage 4e nz i 4e kolkoto i strano da zvu4i nz ne izpitva samo priatelski 4ustva ne6o pove4e no i toi nz... tva mi zvu4i ne logi4no no polu4ih tukuv otgovor niakoio zn li kakvo zna4i tova podiavolite?

priti_kiti
09-19-2006, 12:07
ми само можем да предполагаме..
- не е сигурен в чувствата си
- не е готов за по-сериозна връзка
- търси начин да те разкара
- срам го е

.. и т.н. и т.н.. не го притискай,остави го сам да реши какво иска ;)

BAD_GIRL{P}
09-19-2006, 12:35
ми само можем да предполагаме..
- не е сигурен в чувствата си
- не е готов за по-сериозна връзка
- търси начин да те разкара
- срам го е

.. и т.н. и т.н.. не го притискай,остави го сам да реши какво иска ;)

Мдам..много точен отговор...Ако той наистина изпитва нещо към теб,колкото и да го е срам,ще намери все някакъв начин да ти каже...Но наи-добре засега нищо не прави..остави го тои да реши какво иска.Успех!

LP_girl_14
09-19-2006, 12:45
Така е най-кофти-да не знае той самия какво чувства.Но щом ти е казал че чувствата му към теб надхвърлят приятелските едва ли ще иска да те разкара.Ти си направила каквото трябва-признала си му какво ти е на сърчицето!Сега му дай време да се изясни сам със себе си.АКо иска да е с теб-ще те потърси \:D/

koalka
09-19-2006, 13:09
ми само можем да предполагаме..
- не е сигурен в чувствата си
- не е готов за по-сериозна връзка
- търси начин да те разкара
- срам го е

.. и т.н. и т.н.. не го притискай,остави го сам да реши какво иска ;) Съгласна съм,но най-вероятно е според мен да не изпитва нищо и просто да е искал да те разкара.

lenityyyyyyy
09-19-2006, 13:29
I pri mene e taka vse poluchavam otg NZ .. abe shte chakame i dvete momenta i tfa e :))) dano da imame kusmet nai veche az;) :smt007

iiirish
09-19-2006, 14:14
не виждам защо това ти се струва нелогично :-s понякога и ние самите не можем да разберем чувствата си, понякога осъзнаваме, че ги има, но те още не са се дооформили в нас. в това няма нищо странно! успокой се и виж какво ще стане занапред ;)

09-19-2006, 15:08
не виждам защо това ти се струва нелогично :-s понякога и ние самите не можем да разберем чувствата си, понякога осъзнаваме, че ги има, но те още не са се дооформили в нас. в това няма нищо странно! успокой се и виж какво ще стане занапред ;)
e do koga da 4akam....pisna mi ve4e sedim si na edni derege 1 godina i polovina po4ti...puk i ili izpitva6 simpatii kum daden 4ovek ili ne ili obi4a6 ili mrazi6 ili da ili ne kakvi sa tezi sredni pologenia tupo e...kak da razbera v kraina smetka kvo 4ustva ako mi kage ni6o zna4i go zariazvam kolkoto i da mi e trudno kolkoto i da go obi4am kolkoto i da boli...no ako i toi izpitva ne6o silno kum men a ne s otgovora nz... zna4i da se sre6ame i takam natatuk....podiavolite kak da razbera otgovora mu ako go zn 6e mi e mnogo po lesno a sega sedq i se samoizmu4vam za6oto go obi4am kolkoto i stranno da zvu4i ...

iiirish
09-19-2006, 15:20
не виждам защо това ти се струва нелогично :-s понякога и ние самите не можем да разберем чувствата си, понякога осъзнаваме, че ги има, но те още не са се дооформили в нас. в това няма нищо странно! успокой се и виж какво ще стане занапред ;)
e do koga da 4akam....pisna mi ve4e sedim si na edni derege 1 godina i polovina po4ti...puk i ili izpitva6 simpatii kum daden 4ovek ili ne ili obi4a6 ili mrazi6 ili da ili ne kakvi sa tezi sredni pologenia tupo e...kak da razbera v kraina smetka kvo 4ustva ako mi kage ni6o zna4i go zariazvam kolkoto i da mi e trudno kolkoto i da go obi4am kolkoto i da boli...no ako i toi izpitva ne6o silno kum men a ne s otgovora nz... zna4i da se sre6ame i takam natatuk....podiavolite kak da razbera otgovora mu ako go zn 6e mi e mnogo po lesno a sega sedq i se samoizmu4vam za6oto go obi4am kolkoto i stranno da zvu4i ...

ами да ти кажа разбирам го донякъде, тъй като и на мен ми трябваше доста време за да осъзная напълно какво изпитвам към човека с когото съм в момента! трябва да имаш търпение!
ако то ти липсва, просто се откажи от това момче! ако през времето в което ти не си с него, той осъзнае чувствата си, ще те потърси

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 15:26
По принцип рядко казвам на момчетата че ги харесвам...!Но този отговор ми звучи повече отрицателен!Но пък и ако се е спекъл може да не може така да ти го каже!

desperete houswife
09-20-2006, 21:31
V mn gadna situaciq si izpadnala i povqrvai mi ne si edinstvena :( V momenta i az sm taka.Kaza mi che ima neshto poeche k1m men,ama ne e siguren #-o t1pa rabota.Sega i az chakam da se izqsni-ujas!!! Dano pone imash ti k1smet:) Spored men inache s ed1rjat taka shtoto ne sa gotovi za vr1zka,smahnata rabota...