PDA

View Full Version : RAzkajete za nai golqmoto si napushvane :)



Nen0RmalniK
09-19-2006, 12:05
Taka znachi.. tuk razkajete za nai golqmoto vi napushvane kakvo ste pravili .. kakvo ste pushili.. az 6te vi razkaja za moito: vzimame si 9 6i6eta vodka Marry Jane.. izpivame q zimame si bezalkoholno 1 kutiq cigari sinio victory i v edno daskalo otivame i pushime marokanski JoinT pove4eto sled 3-tatata drapka bukvalno padnaha ne zemqta.. darja ni cqla nosht tova.. mani mani lUDNIca .. kakvi prostotii pravihme.. po ulicite prebihme 20 piqnici sigorno.. 4upehme prozorci na kashti.. cqla nosht ne se pribirahme ... :) razkajete i za vashte napu6vania

09-19-2006, 12:58
ebati utrepkata..ako 6te6 se hvurli ot nqkoi etaj

09-19-2006, 16:22
ebati utrepkata..ako 6te6 se hvurli ot nqkoi etaj ne se pritesnqvai i tova sam go pravil ot 1-viq etaj :P

IdiOtKa
09-19-2006, 21:04
хмм тревата е била якаа !

WwanAdoO
09-19-2006, 21:37
На 20 напушвания, само едно не ми е много брутално, тъй че ако трябва да разказвам то ще трябва да е мнооого на дълго и на широко и просто се предавам хахаха... един пример, три в едно- лале на 120ка, подводница в кенеф, трима човека, смятай...или един 50сантиметров коз 5човека :lol: Иначе рекорд за най-много количество... за 3часа 2слимки малки сама, 3 с един приятел, след тва 5човека огромен блънт 120ка, след тва още 4-5слимки малки 3човека, 2дебели блънта 120ки сама и след тва още една 120ка с още едно момиче за затапка... ама тогава само отиваш до съседната стая, пълниш една чиния и въпрос на време е да свиеш :mrgreen: Само дето аз като се напуша не правя мизерии, ами просто се наслаждавам или се смеем до побъркване :mrgreen:

the usual suspect
09-20-2006, 01:50
nai brutalnoto napusvane mi e bilo kogato donesaha drusana treva i az neznaeh xaxa :) i upavah kolkoto moga :) posle bqhme v edno kafe i bqha naduli klimaticite :) i kakto si stoqh izvednaj seino mi se 4upi vrata i si udarih glavata v masata :)

Nen0RmalniK
09-20-2006, 06:13
xaYxyaaxyAXYxyaax dIvacI ste vie axxax":)

09-20-2006, 12:48
Taka znachi.. tuk razkajete za nai golqmoto vi napushvane kakvo ste pravili .. kakvo ste pushili.. az 6te vi razkaja za moito: vzimame si 9 6i6eta vodka Marry Jane.. izpivame q zimame si bezalkoholno 1 kutiq cigari sinio victory i v edno daskalo otivame i pushime marokanski JoinT pove4eto sled 3-tatata drapka bukvalno padnaha ne zemqta.. darja ni cqla nosht tova.. mani mani lUDNIca .. kakvi prostotii pravihme.. po ulicite prebihme 20 piqnici sigorno.. 4upehme prozorci na kashti.. cqla nosht ne se pribirahme ... :) razkajete i za vashte napu6vania

Бих те пребил за това, което си правил. А не дай си боже да ми счупиш прозорец...

psycho_girl
09-20-2006, 13:53
еее най-голямооо нямам :smt005 ама с трева и джин стават чудеса, мн пици после правиш по пртя :smt005 :smt005 :smt005

Nen0RmalniK
09-20-2006, 14:52
Taka znachi.. tuk razkajete za nai golqmoto vi napushvane kakvo ste pravili .. kakvo ste pushili.. az 6te vi razkaja za moito: vzimame si 9 6i6eta vodka Marry Jane.. izpivame q zimame si bezalkoholno 1 kutiq cigari sinio victory i v edno daskalo otivame i pushime marokanski JoinT pove4eto sled 3-tatata drapka bukvalno padnaha ne zemqta.. darja ni cqla nosht tova.. mani mani lUDNIca .. kakvi prostotii pravihme.. po ulicite prebihme 20 piqnici sigorno.. 4upehme prozorci na kashti.. cqla nosht ne se pribirahme ... :) razkajete i za vashte napu6vania

Бих те пребил за това, което си правил. А не дай си боже да ми счупиш прозорец... 4e me prebiesh a? aide probai se :)))

10-22-2006, 11:49
HAhahAH qko :-D az tva lqto bqh lesh seki den.. ama imashe 1 put koito v bukvalniq smisul se omazah :lol: 1 den otiame na glavnata eni averi mi bqha poruchali da im zema za 30 kinta makina, ama neshto ni vurzaha tenekiq ](*,) otiame na glavnata v 7h i se zabihme v gradskata gradina 4 putki, svihme si 2 masura i se nabrahme takiva leko me cukna ama mno ma beshe qd na tea gomnari deto ni vurzaha i svih oshte 1 masur si napraih sama i ot tam v eno kruchme bqlo vino i bira maina.. naprao nz kude se namiram :-D tragnahme se pribirame kum nashto kvartalche i po putq sum revala kato malko dete mno se filmirah a na moita best girlfr tolkova i se sereshe che nqmashe nakude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: minahme prez ena apteka i si zehme akineton glutnahme az i oshte ena madama 1 blister :twisted: govorila sum si s eno shishe Coca Cola ot 2l sama pone 30 minuti i sum mu se smqla che e shishe .. nz nz nqma takava prostotiq posle hodih si kupuam nqkvi dunki nz kvo mi e govorila taa det mi gi e prodala ama na drugiq den gleam nqkvi super malki sum si gi zela ne moa se zakop4eq ](*,) :lol: :lol: ludnica ot toa akineton posle 2 dena sum govorila na babkata mi e slojila polata v hladilnika i q nalivam takava i tq jenata nz kvo sta :shock: :lol: :lol:

DiSsReSpecT
10-25-2006, 18:57
Ахахаха .... леле ако почна.. трябва да си разкажа биографията. Кво ли не съм прайла напушена... Не ми се пише толкова много :Р

niGGa
10-26-2006, 11:09
При мене беше наяждане, а не напушване :lol:
Но иначе най-брутално напушване и напиване (2 в 1 :) )..размазвал съм се макс със тропикана, хенеси и трева...

HanoMnaH
10-26-2006, 15:57
30.06.2006 kупон на наща вила послучей завършването..3-ма човека само бяхме дето пушихме на бонг...ама бонга беше добър.не ботилка...към 30 бонга...по 10 на човек...едвам гледах....

No_LiMiTe^f
10-26-2006, 20:45
Толкова пъти сам се напушвала че вече не мога да се сетя кой е най-якия!

Nen0RmalniK
11-12-2006, 14:40
e sa vchera nashte na no6tna svatba na blagoevgrad.. viknah 5 momcheta i dve momicheta dva golemi masura edno 6i6e vodka flirt qbalka edno mary jane i dva galona bira.. :lol:

ivan_kolev
11-12-2006, 15:15
аз не сам се напушвал сериозно

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 15:31
апф колко трагични случаи съм имала...и до днес в дабъл вижън половината народ ми вика 'Санитар', щото се напуших 1 и си мислех, че сички са санитари и ме гонят да ме приберат в лудницата...
С един приятел пък се крихме от някви тайни агенти и пълзяхме по пода на апартамента на един фр, за да не ни видят...
После незнам как от криеща се от тайните агенти преминах в бременен червей...Ама бях от специален вид летящи червеи...имала съм и по-трагични състояния...
Веднъж,доколкото разправя Геш, съм се сбила с входната врата и съм я псувала и съм му разправяла , че вратата е комунист и че са я сложили от КГБ за да ме снима какво правя...Не помня почти нищо, но на сутринта бях толкова посинена, че не можех да седя абсолютно никак...
1 приятел пък беше убеден, че е супермен и понеже аз бях батман и той, за да ми покаже, че е по силен, реши да лети от билетния...Счупи си крака и ръката...

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:35
ьааьахахахаха тфа със санитарите го помняяя
ьахьах моито голямо напушване бешее ... Ами една фр имаше среща с един пич ... и решихме че трябва ад ходиме до Младост да се напофиме здраво ... и отиваме ние ... зимаме си ... пофиме ... иииииии
от там вече не помня половината неща но си спомням как по4нах да се въртя в кръг и после ходих назад спънах се в най-малкото въсможно камаче и се претарколих назад :smt005 :smt005 :smt005 след това тоя пич ни качи на някъв реис ... и аз почнах да падам върху хората ... ии бях МНОГО зле хахаха ... не знам къде сме слезнали какфо сме правили но се оказахме в красна поляна при едни приятели ... хахахха Нямаше такъв филм ... :smt005
Спомням си ... пак със същата фр се напушихме и тя ми разказа историята за малкото дъбче маи хаха не помня ... и почна да говори нешо и тфа което говореше го чувах като рапиране хаха имаше талант :smt005 нее просто ... в толкова филми съм се вкарвала ... :smt005

DevilWish
11-13-2006, 05:43
Хахахахах миии аз много пъти съм била в отчаяно състояние.
Един път си говорих с една капачка и обеснявах нещо :smt005 :lol: Шш малее веднъж си мислих ,че ме гонят мравки.Помня ,че веднъж обеснявах ,че не можем да играем билярд ,защото топките са все една в/у друга и незнам коя от двете да целя.
Последния път се праих на Crazy frog и това беше простооо върхът.Тряяше да ме видите как съм "на мотора" :smt005 :lol:

BornFromPain
11-13-2006, 08:23
Хаха я се махайте бе... Тука става въпрос за преживявания с коз, а не херца или гъби.. бременни червеи.. агенти.. летящи хора..
Пробвайте да не си биете помпа преди да се начадите и ще видите че коза изобщо не е толкова брутално нещо. :>

He3HauKa
11-13-2006, 13:20
Аз като се напуша и по принцип ме избива на смях :mrgreen: Ама преди само се забивах в някакви гадни филми ,докато един ден..... Приятелят ми имаше един приятел ,който редовно пътуваше до Холандия.Веднъж се бяхме на едно кафе и тоз от Холандия вика ,,Пуши ли ви се'' и ние (4 човека)- Ми да.Излязохме,беше някаква слимара и аз си дръпнах 3 пъти някаде и влизаме в кафето и всичко почна на кадри,едни светлини,халцове,сигурно 7-8 часа съм била така а после смяяяхххх ахахах от тогава само с този батку си играя :mrgreen:

mamijuana
11-13-2006, 14:24
миииииииии ималасъм мнооо яки напушвания ама имах преди време на едно РД едно мнооо здраво...напуших се супер здраво пред блока на рожденничката(а преди тфа бях пила некфи бири цифрата) и имах чувството че докато се кача до нейния етаж(третия) са минали 5 часа.... и после като се качих легнах на едно легло и 2мин след тфа бегай към кенефа да драйфаш...джойнта бил друсан..хахахахахахааааа беше мн шит...после пак легнах и заспах за някфо време и като се събудих ми беше зверски зле....напрао нчмам думи...хахах...тфа м/удругото ми е единстфеното драйфане от козззз...хахахахаахахахаха ахахахахах :mrgreen:

panterata
11-18-2006, 23:19
амии един път бяхме се напушили и седнахме да играем карти беше мн мн забавно мн смях.. пък колко пъти си ударих главата в масата не е истина :)

Nen0RmalniK
11-22-2006, 09:08
Имах халюцинация,паднах от един балкон,ядох чипс, и с едно щракване на пръсти можех да променям вкуса му- кашкавал,гъби,сирене,хляб,ш унка, играх Quake и изведъж той почна да става реален,уплаших се,избягах и се скрих в гардероба,после ме пратиха да купувам бира и някфа храна,аз се върнах с бонбонки и свирещи дъвки....Не не не,не беше реално,определено не беше...А коза...не беше друсан при това...хммм :mrgreen:

HeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxena hxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheU xenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYEx aheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHe aYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahx eAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxe nahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExah eUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaY ExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeAHeaYExaheUxenahxeA HeaYExaheUxenahxeA

Fukc/cenzura lek/
11-22-2006, 10:33
тъпо правите,че пиете кат казаци и пушите след туй....мн ясно ,че ще станат мизерии после...прозорци чупили,хората трепали а у..къв е смисъла да пушиш?!пуши се ,не да ставаш агресивен,ами точно обратното...ама са малко хората дето го разбират това...ако ви разкажа за най-приятните ми напушвания нищо чудно да ми се изсмеете,поради простата причина,че за повечето от вас напушването е горе долу равносилно на напиване/правиш простотии,дето не ги осъзнаваш....яко ви е да пушите на някви места с мн хора по купони ,по кафета...(не че не го правя,но гледам да е по-рядко..) ама си е друго сред природата някъде...на спокойствие,точно така можеш да се насладиш на напшването,не кат пребиеш някои,или да кибичиш в някои селско кафе../...за кво се напушвате-щото да сте яки пред другите а?! хаха йее"аз пуша коз и съм мн як маняк" хаха тъпо мислене му викам на туй...

bibonka
12-01-2006, 17:03
На 20 напушвания, само едно не ми е много брутално, тъй че ако трябва да разказвам то ще трябва да е мнооого на дълго и на широко и просто се предавам хахаха... един пример, три в едно- лале на 120ка, подводница в кенеф, трима човека, смятай...или един 50сантиметров коз 5човека :lol: Иначе рекорд за най-много количество... за 3часа 2слимки малки сама, 3 с един приятел, след тва 5човека огромен блънт 120ка, след тва още 4-5слимки малки 3човека, 2дебели блънта 120ки сама и след тва още една 120ка с още едно момиче за затапка... ама тогава само отиваш до съседната стая, пълниш една чиния и въпрос на време е да свиеш :mrgreen: Само дето аз като се напуша не правя мизерии, ами просто се наслаждавам или се смеем до побъркване :mrgreen:

da da i 1 marmot zavivashe shokolada v staniol nali se seshtash HXAHXAHXAHXAHXAH!!!!!!!!! begai begai brat skrii se HXAHXAHA!!

FuCk uuu
12-25-2006, 16:38
am upanah si 6 pati ot ena nurmalna cigarka tui sa napushih naprao nemojeh da vurvq imah chustvoto che krakata mi she sprat da varvat ;] naprao ne si chustwah i tqlo nishto bukvalno zombi ;] apuk vchera 3ma choevka 3 stabilni 1 litur vino 4 biri i 100 rom i sa razmazah kato jivotno ;]

12-27-2006, 20:14
da be i na men sa mi sa se slu4vali super stranni ne6ta....dori ne gi pomna ve4e:)te sa tolkova mn....ama edna skoro6na-sedim nie v edin apartamentna edin fr i toi e sladkar i ima bqla prestilka,6apka e takiva ne6ta!i az i edna fr super napu6eni sedim i tq si gi obli4a tiq ne6ta a az se smazvam ot smqh pri koeto tq si hva6ta tela se edno e noj i az ottam ebasi panika,tolkova zverski se stresirah....abe seki put kato se napu6i6 i ti e mn fun...a da setih se o6te ne6to-lqtoto se pribiram ama smazana,edvam gledam i vikam-mamo kude e taratora i tragvamm kum hladilnika i tq vika-v pe4kata e!i az s celiq si mozuk zatvarqm hladilnika i trqgvam kum pe4kata....posle maika mi malko stranno me gleda6e...abe mn filmi ima...xaxaxa:)

12-27-2006, 20:18
xaxaxa!ami nqma da zabrava!!!-bqh zimala amfeti,bqh pila i si vikam ako se razmazvam da se razmazvam!!!i pu6a az za polovin 4as pr 4-5 puti i posle re6avam 4e super mn mi se razhojza po '6i6man' i tragvame s 1 fr natam pri koeto otivam na spirkata i dokato 4akam reisa okolo polovin 4as na nqkuf nepoznat 4ovek sum mu razpravqla kvo li ne...nekvi super tupi ne6ta...si4ko koeto moje da se seti6-se edno mi e priv fr...posle kolko se smqh....xaxaxaxa

12-27-2006, 20:28
am upanah si 6 pati ot ena nurmalna cigarka tui sa napushih naprao nemojeh da vurvq imah chustvoto che krakata mi she sprat da varvat ;] naprao ne si chustwah i tqlo nishto bukvalno zombi ;] apuk vchera 3ma choevka 3 stabilni 1 litur vino 4 biri i 100 rom i sa razmazah kato jivotno ;]
az puk ne obi4am da piq posle da pu6a ili da pu6a posle da piq-ne mi deistva dobre..... #-o -draifam...vinagi.....:(

JONi_666
12-28-2006, 09:51
На 20 напушвания, само едно не ми е много брутално, тъй че ако трябва да разказвам то ще трябва да е мнооого на дълго и на широко и просто се предавам хахаха... един пример, три в едно- лале на 120ка, подводница в кенеф, трима човека, смятай...или един 50сантиметров коз 5човека :lol: Иначе рекорд за най-много количество... за 3часа 2слимки малки сама, 3 с един приятел, след тва 5човека огромен блънт 120ка, след тва още 4-5слимки малки 3човека, 2дебели блънта 120ки сама и след тва още една 120ка с още едно момиче за затапка... ама тогава само отиваш до съседната стая, пълниш една чиния и въпрос на време е да свиеш :mrgreen: Само дето аз като се напуша не правя мизерии, ами просто се наслаждавам или се смеем до побъркване :mrgreen:


e sorry ama tva det az sum go paFkaL ne e bilo 50 santima bilo e 19 santima ama to4no 3 drupki i te durji 18 4asa nonstop brato4ka


:smt033 :smt033 :smt033 :smt025 :smt025 :smt097 :smt097 :smt097